Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waniliowa mandarynka

Kredyt gotówkowy..Który Bank najlepszy???

Polecane posty

Z tego co mi wiadomo PKO BP ma bardzo niskie oprocentowanie. Zobacz sobie na stronce".... pkobp.pl . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturella
odswieżam bo sama jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powodu ograniczenia z powodu kryzysu akcji kredytowej, banki nie są chętne do udzielania kredytów. Żądają w zamian sterty zaświadczeń oraz podrażają w ten sposób koszt kredytu. Sprawdź dostępne instytucje finansowe w okolicy. Pamiętaj, że banki spółdzielcze i skoki również mają ofertę często korzystniejszą od banków. Nie jest to oczywiście regułą. Generalnie co z tego, że ktoś poleci ci bank, jeżeli nie będzie go w Twojej okolicy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaere
ja mam babcie ktora wiezla kredyt na obraz Maryji za 3 tys zł . REnty ma 600 zł , a bank zabiera jej 400 zł miesiecznie . GLoduje, bo to prosta kobieta . I musze jej co kilka miesiecy paczki zywnosciowe wysyłac . Ostanio wyslalem 30 kg . Mieszka 300 kilometrow ode mnie . Lepiej zeby banki nie udzielały kredytu takim ludziom . MOchery wyprzedadza caly swoj majatek zeby kaplice wybudowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się kto udzielił kredytu Twojej Babci. Kolejną rzeczą jest to - kto za aż tak duże pieniądze sprzedał starej i biednej kobiecie tak drogi obraz. Masz rację, że takim moherom nie powinno się udzielać kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeneralFuneral
Znam osoby ktore braly pozyczki w providencie na imprezy bo nie chcialo im sie pracowac ale co z tego. Kazdy ma jakies pragnienia ktorych spelnienie jest jak mowi reklama - bezcenne. Szkoda ze cenne i drogie sa potem raty kredytow ktore musza splacac. Nic tylko wybrac rozsadnie rodzaj i kwote pozyczki w odpowiedenim miejscu, nie tylko ze wzgledu na lokalizacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi ludzi, którzy tak lekkomyślnie podchodzą do tematu pieniędzy... mówi się, że pieniądze ważne nie są itd... jeżeli tak jest, to do czego tak gna ówczesny świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana44
Nie każdy jest tak nieroztropny jak owa staruszka, widocznie dla niej pieniądze nie przedstawiają większej wartości, ale fakt z pożyczką teraz nie ma problemu, nawet emeryci jak widać mogą dostać tyle ile chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ zaklinaborycka44. Jeżeli umiesz czytać, to nie powinnaś tutaj wklejać spamu. Temat jest tu dalece inny od tego co napisałaś. Podbijam temat - poszukuję pożyczki 2000 od zaraz. Czy możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominicHutton
Jesli poszukujesz rozsadnej pozyczki od zaraz ( a od zaraz to rozumiem ze jestes w posiadaniu zaswiadczenia o dochodach etc, ) to skieruj sie w strone Skoku. U nich mozna dostac decyzje na drugi dzien od zlozenia wniosku a masz pewnosc ze od kwoty 2000 nie zaplacisz kolejnego 1000 odsetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana44
Nie pożyczaj tylko za pośrednictwem serwisów społecznych bo nie wiadomo jak się to może skończyć, a jeśli chodzi o skok to do 20 tys. zł można pożyczyć bez zabezpieczeń i poręczycieli, oczywiście mam na myśli e-pożyczkę przyznaną przez internet. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie słyszałam o ofertach pożyczek prywatnych. To jest chyba coś nowego, bo dopiero w zeszłym roku coś takiego mi się obiło o uszy? Czy znacie się na czym to polega i o co dokładnie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana44
Ja bym podchodziła do tego z dystansem, moim skromnym zdaniem to można sobie pozwolić na taką pożyczkę tylko wtedy jak banki odmówią kredytu, chociaż też istnieją instytucje, które jednak pożyczają jak człowiek w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie idź tylko do biura które ma w ofercie kilka banków bo z Ciebie zedrą. Najlepiej zapytaj tam gdzie masz konto. Często banki dla swoich klientów mają indywidualne oferty. A pobierznie patrząc to najtaniej ma chyba pko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamo
Polecam sprawdzic nie tylko banki ale takze spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe czyli skoki poniewaz oferuja bardzo atrakcyjne kredyty dla osob w kazdym wieku i o zroznicowanych dochodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ żyję według zasad - ja również radzę omijać szerokim łukiem wszelkiej maści pośredników finansowych - i tych dużych i tych małych. Po co masz płacić po drodze jeszcze komuś za "poradę"? Wiadomo że będą polecać produkty z których mają największą prowizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KualaLumpur
Kazdy sam moze wykonac prace konslutanta finansowego, posrednika kredytowego. Oferty kredytow nie sa az tak zawile zeby ich nie zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×