Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

dzień dobry :) ...hmm... własniwie nie wim czy dobry bo nie dostałam się na tą anglistykę... ...a może dobry bo miałam takie założenie że jak nie wyjdzie z tymi studiami to zacznę mysleć o dzidziusu zaraz po slubie :) ...więc z jednej strony mi smutno że nie wyszło a z drugies strony mysle sobie że może tak własnie miało być ... ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --> Twoja sukienka to też rybka. Tym się różni od sukienki summertea, że fotka z Twojego linku została mocniej obrobiona w Photoshopie - ta modelka jest ewidentnie wydłużona i wyszczuplona. Zdjęcie sukni summertea jest bardziej naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida --> trzymaj się! Zawsze może być najpierw dziecko, potem studia - jeszcze nic nie jest przesądzone :) Sama się zastanawiam nad studiami podyplomowymi, ale nadchodzi również czas na pierwszego potomka ;) No cóż, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te studia to miał być dodatek... mgr już mam z tyflopedagogiki więc dla mnie to nie koniec swiata, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, u mnie jakieś postępy;) jak już mówiłam zespół mam,sale,kamerzyste/1000zł bierze/,fotografa/znajomy fotograf i kolerzanka bedą robić/,sukienke i krawcową mam upatrzone,a baliśmy sie isc załatwiac sprawy z ksiedzem /który jest 100km od nas,tam gdzie slub bedziemy brac/ a teraz sie okazało ze koleżanka mojej mamy sie przyjazni z ksiedzem i ze jest t bardzo sympatyczny pan ok.50tki,i pójdzie z nami do niego na kawkw i sobie na luziku pogodamy o wszystkim a póki co to zarezerwuje nam termin i godzine ;) jestem szczesliwa chollernie z tego powodu,i jeszcze sie go powkreca zebysmy nie musieli miec zgody od naszego ksiedza z parafii to pogadamy ze przeciez sie tam juz budujemy wiec teoretycznie nalezymy juz do jego parafii wiec moze obejdzie sie bez zbednych gonitw pokosciołach i załatwian głupkowatych karteczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida nie martw sie pewnie ze mozna i w druga strone: najpierw dzidzius a potem szkola. moja kuzynka tak zrobila i byla najlepsza na roku, kazdy sie jej dziwil a pod koniec studiow urodzila drugiego dziudziusia i wszystko poszlo pomyslnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiecie, ja naprawdę sie nie martwię... nawet trochę mi ulzyło... zabrakło mi 2 pkt, pani w dziekanacie mówiła że mozna składac odwołanie, ale ja chyba nawet tego nie zrobię... oswoiłam sie już z myslą że jezyk nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Wybaczcie, że tak od razu z grubej rury, ale co sądzicie o tym zespole? http://www.madam.xt.pl/ Pytanko do dziewczynek z podkarpacia. Możecie mi podac jakieś linki do swoich zespołów? Bo kurcze tak przegladam, slucham i .... maskara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie dziewczyny dziekuje WAM ZA DOBRE SŁOWA :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida -----bardzo zdrowe podejscie do życia :) gratuluję ! Ja też po ślubie od razu planuję zaciążyć :classic_cool: A jezeli chodzi o pogodzeniu studiów z macierzyństwem to dla mnie najlepszym prtzykladem jest moja przyjaciółka, która od razu po maturze wzięła ślub - zaszła w ciążę i juz nie poszła ze mną na studia tylko zajęła się wychowywaniem dziecka , potem urodziła drugie ... Teraz ma 28 lat . Dzieci w wieku 9 i 7 - znaczy się \"odchowane\" i kończy właśnie studia ( jest najlepsza w grupie) co roku otrzymuje stypendium ... i jest niesamowicie zadowolona z życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia ------ błagam nie obraź się ... ale absolutnie mi się nie podoba !! Przesłuchałam te 3 kawałaki na mp3 i jak dla mnie to fałszują wokalnie i muzycznie :( Nie przejmuj się że nie ma zespołów z Twojej okolicy , bo teraz kapele jeżdżą po całej Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida - głowa do góry :) zupełnie sie nie przejmuj, gdybyś naprawdę tego chciała, to może byłby problem, ale w tej sytuacji... I pomyśl sobie, że musiałabyś studiować u tego kretyna, który małżeństwo traktuje w dość specyficzny sposób... Moniu - ze skrzynka jest wszystko ok, ale gazetowa zazwyczaj działą jak chce ;) Ashia - no cóż ja mam dziwny gust muzyczny, i zdecydowana większość zespołów mi się nie podoba,, więc raczej nie powinnam sie w tym temacie wypowiadać ;) ale może poszukaj jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się nie obrażę bo jestem świadoma teog jak grają. I niestety jest tragedia bo większość gra podobnie :( Na pewno nie weźmiemy tego zespołu, to byl tylko taki przykład. Jak dla mnie to porażka zupełna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialam Wam powiedzieć - mam już zespół. Zdecydowaliśmy się jednak na \"śpiew na żywo\", zamiast dj. Zaespół kosztuje 3500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Przyjmiecie mnie do swojego grona? Biorę ślub 18 sierpnia 2007 roku. Bardzo chciałam ślubować 15 września 07 ale niestety z pewnych względów nie możemy. Mamy załatwioną salę i termin w Kościele oraz fotografa. Została nam jeszcze orkiestra, która spędza mi sen z powiek. Dzowniłam do kilku zespołów i niestety wszyscy maja zajęty ten termin.. Martwi mnie to. ale mam nadzieję, że do poniedziałku bede miała ten problem za sobą. Wesele robimy na ok 80 osób w pięknej świeżo wyremontowanej sali. Teraz postaram się Was poczytać, choć kilka stronek wstecz, żeby Was troszkę poznać:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pytanko już Cię przyjęłyśmy ;) nie trzeba u nas pytać, tylko ładować sie z by=utami i dobrze sie z nami czuć ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zespoły to mnie też sie nic nie podoba, ale trzeba wybrać mniejsze zło;) żeby goście sie dobrze bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w tym samym dniu i już się doczekać nie mogę.. a tu jeszcze tyyyyle czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za zdjecia:) Witaj w naszym gronie Capria, bierzemy slub w tym samym dniu:) 18 sierpnia 2007, piekna data:) Ok, wracam do zakuwania, znowu mi zmienili termin egz, mam w poniedzialek, 11 wrzesnia. Co za data... Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Musze przyznać, że nie nadązam za topikiem :( Dziękuję za odpowiedź 3 dni temu :P ledwo ją znalazłam, tak się tu temat rozwija. A ja żyję spokojnie, bez nerwów, bez ciąglego rozmyślania o ślubie i planowania.... Więc chyba tu nie pasuję... zaglądam tu raz na tydzień i kompletnie nei jestem w temacie... Chyba fotografa jednak nie weźmiemy, bo to kupa kasy. Dwaj kumple będą pstrykać. A co myślicie o sesji poślubnej?? To znaczy kilka dni po? Podobno wtedy jest luz i spokój, mnóstwo czasu i ładne ujęcia i fajne, radosne zdjęcia wychodzą. Nie ma co prawda kwiatów, takiej samej fryzury i makijażu (chyba że znów zapłacę) Ale w dzień ślubu jest podobno nerwówka i mało czasu. Jak sesja przed ślubem to obawa że się suknia pobrudzi... A jak po ślubie to goście muszą czekać. I co tu wybrać?? A tak to bym sobie jeszce raz sukeinkę założyła :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!! Moja siostra bierze ślub w październiku 2007. Przesłuchuje CD z nagraniem kapeli, którą wszyscy chwalą. Rewelacja - dziewczyny rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki teraz już na spokojnie :) Najwyżej zamówimy DJ\'a. Chociaż wolałabym zespół, ale zobaczymy jeszcze co uda się nam załatwić :) Niestety poziom zespołów które grają w moich stronach jest właśnie taki jak miałyście okazję posłuchać. Brida -> fajnie, że masz takie podejście do edukacji. Jak to się mówi co się odwlecze to nie uciecze :P Najpierw dzidzia, a później drugie studia. Moja znajoma właśnie wysłała starszego synka do przedszkola (3 latka), zostaje w domu z młodszym (11 miesiecy) a od października zaczyna drugie studia bo jej sie socjologia zamarzyła :P Młoda2 -> pytałaś o sukienki. Swoją sukienkę będę szyć u krawcowej (mama mojej przyszłej bratowej), fason wybrałam sama, a materiał pewnie wybiorę z moim M., może jeszcze jego siostra pojedzie z nami jak juz wróci z Londynu. Summertea -> gratuluję wyboru, bardzo ładna ta Twoja sukienka. Najważniesze, że Tobie sie podoba :) Trzy kropki -> nie wiem czemu Twoje fotki jeszcze do mnie nie trafiły? :> Wioseno -> Twoich zdjęć też nie mogę się doszukać. Mogę prosić o foteczki? Powodzenia na uczelni :) Pszczółkamadzia -> z tymi dedykacjami ustalonymi wcześniej to chyba całkiem fajny pomysł. Można się spokojnie zastanowić i wybrać takie utworki które np. kojarzą się z daną osobą albo tylko ten ktoś będzie wiedzieć dlaczego właśnie ten utwór :) Va_neska -> też myśleliśmy o ślubie w zimie (kiedys wracajac w jakas zimowa sobote z uczelni spacerowałam sobie z M. ul. Freta, płatki śniegu tańczące w świetle uliczych latarni, Chrysler przed kościołem i Młoda Para wychodząca z kościoła -> piękny widok :D) Ale dałam sobie spokój bo przypomniało mi się wesele kuzynki: styczeń, w kościele o mało nie zamarzłam, potem już na przyjęciu było lepiej, ale skutecznie zniechęciło mnie to do ślubu w zimie. Agi -> z tym papierem to oczywiście ja jak to ja, jeszcze nie wysłałam tego zamówienia, ale muszę to w tym tygodniu zrobić. Fajny pomysł z tą koronką :) Nadziejamyszki -> zastanawiam się nad dwoma wersjami zaproszenia. Taka bardziej na luźna dla znajomych i młodych kuzynów, kuzynek i tradycyjna dla starszych. Podeślę Ci na maila tekst któy się nam spodobał. Lila -> my też się wybieramy do Pallotynów. Czy ja również mogę prosić o foteczki? Kaczka -> widzę, że u Ciebie przygotwania idą pełną parą :) Carpia -> witaj :) Namagnesowana-pinezka -> powodzenia na egzaminie :) Musiq -> moim zdaniem zdjęcia po ślubie są jak najbardziej oki. Co prawda my będziemy miec w trakcie przyjęcia, ale tylko dlatego że będą robione na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carpia - 🖐️ wreszcie ktoś z moich stron:) jeżeli chodzi o zespół podam Ci linka do naszego zespołu z sa z Siemianowic Śląskich wiem, że graja w różnych miejscach, może ci się spodobają http://www.adamsband.prv.pl/ graja w takim składzie jakim będziecie chcieli, ashia --. to czekam na treść zaproszenia ja już tez wybrałam jakie będziemy mieli. musiałabym sie przejść po papierniczych sklepach porozglądac się za materaiłami, tylko jakoś cały czas brakuje czasu, do tego jeszcze trzeba się uczyć bo 18.09 mam jedna porawkę. brida - to ja nie będe Cie pocieszać, bo uważam , że w życiu wszystko ma jakiś sens i widocznie tak ma byc i koniec:) widocznie najpierw ma być DZidzia, nauka nie zająć nie ucieknie:) z moim A. tez byśmy już chcieli DZidziusia... zastanawiamy się czy po ślubie się za niego nie zabrać:D ale chyba jeszcze przynajmniej rok po slubie poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×