Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

dzień dobry 🌼 życzę wszystkim miłego dnia.... zmykam do pracy..... wiosna i nadziejamyszki --- trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - trzymam kciuki. Ja też poszukuje innej pracy, gdyż z tej nie jestem do końca zadowolona. Oglądałam Samotność w Sieci. Nie tak wyobrażałam sobie ten film. Przeczytałam książkę 2 razy. I jak zwykle książka okazała się lepsza od filmu. Jak dla mnie za mało dialogu, za dużo wątków z przeszłości bohaterów, o których osoba nie czytająca książki nic nie wie, i kilka przekłamań. Mimo wszystko poleca, by samemu się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kolezanki ! 🖐️ Nadziejamyszki , Wiosna ------- trzymam mocno kciuki za egzaminy !!! Lila -------- powodzenia i bądź dobrej mysli. Nie strsuj się i pamiętaj , że pierwsze wrażenie jakie zrobisz na pracodawcy jest NIEPOWTARZALNE ... Tak z innej beczki .... Jestem z siebie zadowolona , bo zmieniłam w weekend papieroski z Marlboro czerwonych na Vogue ( dla nie palących dziewcząt : to te cieniutkie słabiutkie patyczki ). To tak w ramach moich przygotowań do zajścia w ciążę :) Bo przeczytałam , że planując zaciążenie trzeba już pomyślec rok wcześniej ( !!! ). Nie wiem czy całkowicie z palenia bym była w stanie zrezygnować , więc na raie dla mie taka drastyczna zmiana wystarczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieczyny! wiosna i nadziejamyszki piszcie jak po egzaminach! Lila na pewno rozmowa przebiegnie pomyślnie. Będziemy trzymać kciuki! My podpislaiśmy dziś umowę z zespołem. Uff.. w końcu mamy to za sobą. Nasz ślub odbędzie się o 13. Chcieliśmy o 14, ale niestety Kościół miał już zajętą tą godzinę. U nas dosyć wcześnie organzuje się śluby nawet o 11 czy o 12. Monia ja też niestety palę i planuję kiedyś rzucić to świństwo, ale chyba jeszcze nie teraz;) życzę Ci duuużo silnej woli. Miłego dnia i dużo uśmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za miłe słowa, przydałaby mi się ta zmiana mam już dość branży IT i informatyki. Ja mam ślub o 17:00 i mam nadzieje że nic się nie zmieni z naszą godziną i pozostanie ta którą wybraliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za miłe słowa, przydałaby mi się ta zmiana mam już dość branży IT i informatyki. Ja mam ślub o 17:00 i mam nadzieje że nic się nie zmieni z naszą godziną i pozostanie ta którą wybraliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle dziewczyny to macie jedno- czy dwudniowe wesele? Ja mam dwudniowe. Będę miała trochę przyjezdnych gości i tak czy siak trzeba będzie im przygotować śniadanie i obiad, więc stwierdziłam, że lepiej będzie jak się zajmie tym restauracja. Rożnica w cenie to ok 20 zl/os więc nie aż tak dużo i o wiele mniej szykowania i bałaganu w domu. A poza tym nasi goście uwielbiają zabawę, więc jest to dla nich podwójna przyjemność, dla nas zresztą też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja zastanawiam się czy by nie zrezygnować z kamerzysty bo te filmy są w większości okropnie kiczowate!! odnośnie godziny ślubu to zastanawiam się nad 15 lub 16! muszę to przedyskutować z S! poniedziałki w pracy są okropne po \"męczącym\"wekeendzie! mam juz dość a gdzie do 17!buuuuuuuuuuuuu pozdrawiam kobitki :-) ;-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! Widzę dużno nowych \"twarzy\" !!! Dość długo nie pisałam ale staram się być na bieżąco!!! Jakieś 3 miesiące temu pisałam na forum, że muszę rzucić palenie!!! Paliłam cieniunkie vougi mentol ale ponad paczkę dziennie!!! Pewnego upalnego dnia .... powiedziałam dość!!! Nie palę już drugi miesiąc, nie dałam się skusić nawet na małego dymka!!! Nie mówię, że było łatwo!!!! No, pochwaliłam się!!!! Wierzę, że Wy też dacie radę!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! Widzę dużno nowych \"twarzy\" !!! Dość długo nie pisałam ale staram się być na bieżąco!!! Jakieś 3 miesiące temu pisałam na forum, że muszę rzucić palenie!!! Paliłam cieniunkie vougi mentol ale ponad paczkę dziennie!!! Pewnego upalnego dnia .... powiedziałam dość!!! Nie palę już drugi miesiąc, nie dałam się skusić nawet na małego dymka!!! Nie mówię, że było łatwo!!!! No, pochwaliłam się!!!! Wierzę, że Wy też dacie radę!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anielinko!!! Super, że się wreszcie odezwałaś:) Jak Twoje przygotowania? Czy masz ustaloną już datę ślubu? :) Jeśli chodzi o wesele dwudniowe, to uważam, że od 14-tej (ślub w kościele) do białego rana to zdecydowanie dużo czasu, aby wszyscy byli zadowoleni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anielinko!!! Super, że się wreszcie odezwałaś:) Jak Twoje przygotowania? Czy masz ustaloną już datę ślubu? :) Jeśli chodzi o wesele dwudniowe, to uważam, że od 14-tej (ślub w kościele) do białego rana to zdecydowanie dużo czasu, aby wszyscy byli zadowoleni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anielinko!!! Super, że się wreszcie odezwałaś:) Jak Twoje przygotowania? Czy masz ustaloną już datę ślubu? :) Jeśli chodzi o wesele dwudniowe, to uważam, że od 14-tej (ślub w kościele) do białego rana to zdecydowanie dużo czasu, aby wszyscy byli zadowoleni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anielinko!!! Super, że się wreszcie odezwałaś:) Jak Twoje przygotowania? Czy masz ustaloną już datę ślubu? :) Jeśli chodzi o wesele dwudniowe, to uważam, że od 14-tej (ślub w kościele) do białego rana to zdecydowanie dużo czasu, aby wszyscy mogli zasmakować wspaniałej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anielinko!!! Super, że się wreszcie odezwałaś:) Jak Twoje przygotowania? Czy masz ustaloną już datę ślubu? :) Jeśli chodzi o wesele dwudniowe, to uważam, że od 14-tej (ślub w kościele) do białego rana to zdecydowanie dużo czasu, aby wszyscy mogli zasmakować wspaniałej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, że trzymałyście za mnie kciuki :) Jutro mam wyniki, zobaczymy ;) Lila --> Również życzę powodzenia na rozmowie w sprawie pracy. Z czystej ciekawości zapytam do jakiej branży chciałabyś się przenieść? monia --> Ja palenie rzuciłam dobrych pare lat temu (szkoła deprawuje :classic_cool: ) czego i Tobie przyszła mamo szczerze życzę! Capria --> My mamy dwudniowe. Poprawiny w naszym lokalu kosztują tylko 1200 zł (\"tylko\" w skali całego wesela). Jedzenie i napoje pozostaną jeszcze z dnia poprzedniego, więc mniej tego się zmarnuje, ugościmy śniadaniem przejezdnych gości no i jest więcej czasu żeby się z każdym porządnie pożegnać. Ale chyba nie będziemy mieli tego dnia orkiestry - tylko taki śniadanio-lunch. jarzembina-czerwona --> Ja jestem na tym samym etapie, tzn. chyba zrezygnujemy z kamerzysty. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, nie odzywam sie bo mam mase na glowie ale sledze caly czas wasze rozmowy. u mnie wesele 2 dnowe,140zł/os z poprawinami +przywitanie ,szampan,napoje,ciasta i tort oprocz alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie jednodniowe - nie dałabym rady dwa dni szaleć ;-) Zarezerwowaliśmy termin w kościele - ale to nie znaczy, że na 100% tam będzie slub - musimy jeszcze otrzymac zgodę kurii na to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wesele 1-dniowe, tez nie dalabym rady na drugi dzien. Wesele bedzie w mojej rodzinnej miejscowosci, wiec i cena bardzo przystepna - 90 zl/osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wesele jednodniowe: 140 zł / osoba W tym gorące i zimne posiłki wystrój sali owoce i napoje. Sami kupujemy ciasta, alkohol. Lila - koniecznie napisz jak Ci poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, mogę do Was dołączyć? Nasz wielki dzień będzie 18.08.2006 - w 61 rocznicę ślubu moich Dziadków. Już sie doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cropelka!:) mamy w ten sam dzien slub:) Moze to jakas szczesliwa data, patrzac na Twoich dziadkow to chyba tak:) My placimy 140 zl/os, bez ciast i napojow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cropelka ------ witaj 🖐️ Skad jesteś ? I na jakim etapie w przygotowaniach ? To ja też tak jakby będe miała 2-dniowe wesele :) Liczac oczywiście poprawiny na drugi dzień ... Płacicmy za poprawiny chyba 30 zł od osoby i w tym jest jeden posiłek \"świeży\" upichcony przez kucharza + oczywiście to co zostało z wesela i jest zdatne do spożycia + obsługa kelnerska no i odświeżony wystrój sali - adekwatnie do zapowiedzianej liczby gości na tych poprawinach. Teraz biorę się za sprzatanie ... bo aż wsytd przyznać - od przyjazdu z wakacji (06.09 ) tylko zmywałam naczynia na bierząco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeoczyłam parę wpisów powyżej .. :( Kaczunia ---- dobrze że chociaż co jakiś czas dajesz znak życia :) wiem co to brak czasu ... aktualnie mam go sporo , ale w październiku moze być krucho :( Kropka ------- jaki Kościół wkońcu wybraliście ... ? Chyba jakiś kozacki - skoro Kuria musi dać zgodę ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja już po egzaminie, wiosna mam nadzieję , że Tobie poszło lepiej niż mnie... jakoś nie jestem z siebie zadowolona, w czwartek wyniki... zobaczymy. my mamy wesele jedniodniow - 120 zł/.osoba plus alkohol i napoje. my nie chcielismy dwudniowego wesela, ponieważ na drugi dzień chcemy się zająć tylko sobą:D. dobrze ,że w restauracji 28 czerwiec już zajety, bo nasze mamyy strasznie upierają się przy dwudniowym. a my nie chcemy i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również mamy jednodniowe wesele, płacimy 170/os + alkohol i ciasta.. co do kamerzyty... mój M obiecal coś znaleźć.. ja skapitulowałam po tych wszystkich \'Filmikach\', którymi ich autorzy się zachwycali... ja jakoś nie potrafiłam :( no to chyba tyle.... ...czas sie zrelaksowac po ciężkim dniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wczorajsza rozmowa poszła jak spłatka tak się spodobałam że od razu zaproponowano mi współpracę tylko finansowo mi nie odpowiada dają mniej niż mam aktualnie a w końcu chcę zmienić z zarobkami minimum takimi jakie mam. Co do branży tak szczerze mi to obojętne oby jak najdalej od IT i informatyki w której jestem od 6 lat. Wesele będzie jednodniowe 150pln (w tym 6 dań ciepłych, 13 przystawek, ciasta, owoce, napoje, tort, przywitanie szampanem etc) + alkohol Pozdrawiam i zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Właśnie przesłuchuję płytę z oprawą muzyczną w Kościele ... Nooo i jestem pod wrazeniem . \"Ave Maria\" w wykonaniu trąbki jest super !. Ale fajne jest też jest wykonanie \"Aria na strunie G\" i \"Cztery pory roku \" przez kwintet smyczkowy . Ale ten kwintet nie był przeze mnie planowany ... myślałam , że wyrobie się góra w 300-400 zł za muzykę w Kościele ... Wiem na pewno że nie chę śpiewaczki. W każdym bądź razie muzyka jest piękna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Monia - to nie żaden super kościół - po prostu rektorski, a okazuje sie, że jak sie w takim chce slub wziąć, to trzeba mieć zgodę z kurii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×