Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Brida - miałam nadzieję, że zrezygnujesz z kamerzysty :-) Co do przygotowań do ślubu, to na razie nie zajęły mi prawie w ogóle czasu - wszystko robię jakby mimochodem - albo mam szczęście, albo jeszcze to nie ten moment, kiedy będe zapieprzać, jak dzika ;-) W każdym bądź razie, zadzwoniła do mnie wczoraj koleżanka, i przez 30 min mówiła ona na temat swoich przygotowań do ślubu - m,a latem, w następnym roku - a juz była w kilku salonach i kiecki przymierzała, ma krawcową, jakby sukienki nie znalazła, jeździ po weselach sprawdzając zespoły, i szuka kościoła - o rany - ona to ma strasznie dużo pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie na razie przygotowania stanęły w miejscu, jakos nie czuje jeszcze presji czasu. Nie trzeba sie spieszyc i to jest najwazniejsze. W sobote ide na wesele kuzynki mojego P. Zamierzam sie wyszalec i moze podpatrze cos ciekawego, moze zespol albo kamerzyste... Milego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!Dziś w Kościele po mszy spotkałam kolerzankę z klasy zapytałam sie kiedy na ślub a to juz 21 październik tego roku więc trzeba bedzie sie przejść do koscioła a i powiedział mi ze jakbym szukała organistę to jej brat gra na organach a ona śpiewa, a przyznam ze zawsze bardzo ładnie śpiewała wiec mam nad czym sie zastanawiać!!!! A co do wesela to my mama jednodniowe i na godz 13 to ok 14.będzie obiad bo 11 to zawcześnie a u nas ślubów nie ma tak późno jak piszecie!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wczoraj odwiedziła nas siostra narzeczonego z mężem. Pokazali nam swoje zdjęcia ślubne. Cudo. Robione tradycyjnym aparatem, ładnie doświetlone, ostre, dobrze wykadrowane, fotografowi udało się uchwycić bardzo fajne i istotne momenty na ślubie i weselu. Jesteśmy już przekonani, że chcemy tego fotografa, teraz jeszcze musimy się z nim umówić i kolejny punkt w organizacji ślubno-weselnej odhaczony :) Na szczęście już nie mam tego dylematu, czy robić ślub o 19, czy nie. Też uważam, że to trochę zbyt późno. Dziewczyny szukające kamerzystów --> jeśli macie już zaklepaną salę, zespół, może oni mogliby Wam kogoś polecić? \"Nasz\" zespół dał nam pare płytek z próbkami swojej twórczości weselnej, jeden filmik był świetny, niestety kamerzysta z Lublina, więc nie dla nas. Wcześniej właścicielka sali obsypała nas namiarami na pare fajnych zespołów. Sama dzisiaj przeglądałam strony różnych kamerzystów z Wawy. Przyjemnie jest mieć fimik upamiętniający tak ważny dzień w życiu, uchwycający co ciekawsze momenty na ślubie i weselu. Ale dlaczego te wszystkie filmiki muszą być tak tragicznie kiczowate! Na chwilę obecną przechodzi mi ochota na film z wesela, chyba że trafimy na człowieka, który będzie trafiał w nasz gust, będzie potrafił stworzyć reportaż ze ślubu i wesela, bez tych wszystkich tandetnych, łzawych melodyjek. Chyba ślub to radosna uroczystość, a nie stypa... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Pogodnego dnia życzę. Byliśmy wczoraj w kancelarii, ale niestety nie zastaliśmy księdza, mimo że miał przyjmować do 18.00 a my byliśmy o 17.50 :( Dzisiaj kolejne podejście Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Czytam akurat Wasze wypowiedzi dotyczące kamerzysty. Rzeczywiście, mimo ogromnej ilości tego typu usług na naszym rynku, trudno znaleźć prawdziwych profesjonalistów w tej branży. My mieliśmy szczęście. Nasz film, tak jak kiedyś już pisałam, będzie tylko nasz. Chodzi o to, że sami przynosimy mu repertuar (podkład). Tym samym unikniemy \"łzawych melodyjek (wiosna---trafne określenie;). Częśc utworów już zgromadziałm, kilku jeszcze poszukuję. Poza tym nasz kamerzysta na pewno nie będzie nas chciał zbyć, a wręcz przeciwnie, oczekuje naszej współpracy. A biorąc pod uwagę fakt, że nie gustujemy w tym całym \"weselnym kiczu\", mamy wizję na bardzo elegancki i nienarzucający się materiał. Ale nie wyobrażam sobie nie posiadać tej pamiątki, choć rozumiem Was doskonale, że jesteście zniechęcone poszukiwaniami:( Spróbujcie jeszcze poszukać, może przypomnicie sobie o jakimś dobrym reportażu, który kiedyś miałyście oglądnąć (jeśli takowy w ogóle był;)). A jeśli nie, to nic na siłę. Wykonajcie po prostu suchy dokument, który zawsze można udoskonalić lub pozostawić bez efektów. Najważniejsze jest uchwycenie chwili. Jestem takiego zdania, że lepiej mieć materiał bez \"cukru\", aniżeli przesadzony i zabarwiony. Ale to oczywiście Wasza decyzja;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My osobiście nie jesteśmy zwolennikami kamerzysty na weselu. Ale by zadowolić tych, którzy sobie tego życzą, i utrwalić najważniejsze momenty, zwróciliśmy się do naszego kolegi, który współpracuje z profesjonalnym kamerzystą. Za 400 zł nakręci tylko najistotniejsze chwile, a film nie będzie trwał więcej niż 1.5 godziny. Rozwiązanie wszystkim przypadło do gustu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny dzien :) wczoraj ostatni raz bylismy u kolejnego kamerzysty i nie dość że tani to w dodatku to jest to czego szukalismy. Świetna jakość, potrafi uchwycić te ważne chwile, nie ma beznadziejnych latających gołąbków etc.jak dla nas jest idealny :) w dodatku słucha tego co chcielibyśmy żeby nasz film zawierał. Następny punkt odchaczony z listy przygotowań weselnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi58 --> bo profesjonalny film z wesela po zmontowaniu powinien mieć około godziny, 1,5 godziny góra! Inaczej zamęczy oglądających. Przecież nie chodzi o to, żeby pokazać kto jakiego jadł kotleta ;) Film, tego kamerzysty z Lublina, trwał dokładnie godzinę, a znalazło się na nim wszystko: krótkie przedstawienie młodych, fragmenty ze ślubu, po ślubie, pierwszy taniec, trochę zabawy na weselu, fragmenty z oczepin. Da się :) Jeśli macie namiary na jakiegoś polecanego kamerzysty z Wawy to możecie się podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) wiosna: mozesz mi cos wiecej powiedziec na temat tego kamerzysty z Lublina? Moze mi by pasowal, bo nie mam pomyslow na kamerzyste, a mieszkam niedaleko. jakie ma stawki za reportaz ze slubu i wesela? To chyba najwieksza zmora znalezc dobrego kamerzyste... Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namagnesowana_Pinezka --> namiary wysłałam Ci na @ (mam nadzieje, że telefony są aktualne). Co do jego stawek to nie mam pojęcia ile bierze. Mój zespół dał mi płytkę DVD z wesela gdzie grali, a kręcił ją właśnie ten kamerzysta. Widziałam wiele filmików z wesel, ale ten akurat wg. mnie wyróżnia się pozytywnie, dlatego go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Rzeczywiście znaleźć dobrego kamerzyste to nie lada sztuka. My wczoraj podpisaliśmy umowe. Ten kamerzysta to nIe jest szczyt marzeń, ale pamiątka będzie. Na miesiąc przed weselem mamy przyjść i dogadać się co chcemy na filmie, a czego nie. Mam nadzieję, że do tego czasu coś jeszcze podpatrzymy i powiemy mu nasza wizję. Teraz mamy zastój w przygotwoaniach, bo sala jest, zespół, kamerzysta i fotograf też, więc pozostaje czzekanie do reszty przygotowań. słonecznego dnia Wam życzę i duuużo uśmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś milczenie panuje na topiku. A ja wyjeżdżam w góry odpocząć po ciężkiej sesji (poniedziałkowy egzamin zaliczony). Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna: rzeczywiscie, jakos tu pusto dzisiaj. dzieki za namiary na kamerzyste, zycze udanego wypoczynku w gorach:) milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny, wiosna - gratulacje i miłego odpoczynku. mnie niestety nie udało się zaliczyć tego egzaminu , w środę następne podejscie :( w przygotowaniach nic nowego u nas się nie dzieje. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Wiosna ------ gratulacje !!!!! Miłego weekendu w górach ! Nadziejamyszki ------ nie ma się co martwić ! W środę na pewno zaliczysz ! Miłego dnia kolezanki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK - załatwione !! Byliśmy u księdza. Data i godzina zaklepana. 12.05.2007 16.00 :) Można pomyśleć o zaproszeniach zatem :) Miłego dnia i weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze też trzeba by było iść do księdza, ale jeszcze nie wiemy w jakim kościele chcemy mieć, czy naszym parafialnym, czy w takim drewnianym obok sali... musimy sie do tego drewnianego wybrać, zobaczyć jak tam wygląda ślub , tylko czasu brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczókło juz bylas u ksiedza? hmm to my chba tez sie wybierzemy tylkoz e slub mamy miesiac po Was:) a mieszkasz na wsi czy w miesice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w średniej wielkości mieście. I wyobraź sobie że niektóre terminy czerwcowe, sierpniowe, wrześniowe były już zajęte. Nam bardzo zależało na godzinie 16.00 Na maj nie było jeszcze nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki po malej przerwie. widze ze nie proznujecie-bylo toche do czytania:) porszylyscie duzo ciekawych tematow. jesli chodzi o zapoznanie rodzicow to na szczescie mam to juz dawno za soba. poznali sie jakis czas przed zareczynami i musze powiedziec ze jestem w szoku ze tak sie zaprzyjaznili, spotykaja sie bardzo czesto i bardzo dobrze sie dogaduja:) nie bylismy jeszcze u ksiedza ale mysle ze slub bedziemy miec na 18 bo u nas to taka odpowiednia godzina. wesele mamy 2 dniowe. na pierwszy taniec bedziemy miec chyba Celine Dion - The power of love. pozdrawiam 🌼 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 my również dziś wyjeżdżamy na weekend w góry.... chcemy pobyć trochę z dala od całego świata :) w przyszły weekend mój M prawdopodobnie wyleci już i zostawi mnie na te okropne 12 tygodni :( ale cieszę się że weekend przed nami :) miłego wypoczynku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganuska
Zaglądam tutaj czasem, ale jeszcze nigdy nic nie pisałam. Nie wiedziałam czy w ogóle będę brała ten ślub. A teraz to już pewne. 7.07.2007 po prawie 5 latach bycia razem postnowiliśmy się "ustatkować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ze zdecydowaliscie sie na slub:) i ze postanowilas napisac w topiku. pozdrawiam i 🌼 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meganuska gratulacje 🌻 witam Was dziewczynki,wiem ze sie nie odzywam ale Was czytam...Pewnie jak sie cos ruszy to wiecej bedziemy pisac.Wczoraj byla gadka ze znajomym ktory robi zdjecia dla studiów fotograficznych /jest wynajmowany/ i wezmie od nas jakies 300zł. Za kosciol i cala impreze weselna i moze jakis plenerek /ale od tego bede tez miala znajomą/. pozdrawiam Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Nie udzielam się za bardzo ostatnio bo nic ciekawego w sprawach ślubno-weslenych się u mnie nie dzieje. Chociaż muszę się przyznać, że zastanawiałam się ostatnio nad tym w jaki sposób rozsadzić gości i robiłam z przyszłą szwagierką listę osób które nie mogą koło siebie siedzieć :P Potem naszła mnie myśl, żeby odwołać cały ten cyrk i zorbić cichy ślub na Święta. No, ale zaliczka (500zł) już za salę zapłacona :( M. się ze mną w tej kwestii zgadza, ale po prostu szkoda mam tych wpłaconych już pieniędzy. Zespołu nadal nie mamy. Cywilnego też jeszcze nie bo nie mamy kiedy pojechac do USC, może w poniedziałek się nam uda. Dotarł do mnie wreszcie zamówiony papier czerpany i nawet nie mam kiedy przetesować zaproszeń, ale mam nadzieje, że nie bawem będzie mieć troszkę luźniej w pracy znajdę na to czas i energię. Tak sobie czytam czasem różne \"ślubno-weselne\" fora ... czy wiecie jaki kolor garnituru będzie miał Wasz przyszły mąż na Waszym ślubie? Bo mój M. będzie miał raczej prosty garnitur (jeśli nie przytuje/schudnie jakoś drastycznie to wystapi w tym który wisi w szafie, taki ciemno szary) do tego zwyczajny krawat - żadnych musników, muszek itp. Zmykam sprzątać mieszkanko, a potem szykuję się na wernisaż wystawy pt. \"Jesteśmy\" w CH Bemowo. Zapraszam serdecznie do obejrzenia zdjęć podopiecznych Stowarzyszenia mali bracia Ubogich -> I pięrto, obok restauracji Sfinks, wystawa czynnna do 8.10. Jutro wybieramy się na cały dzień do lasu ze znajomymi i ich pieskiem :) Miłego weekendu życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×