Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Monia---Stopka bardzo mi przypadła do gustu. Możesz się już z nią zaprzyjaźnić. Odezwę się do Was później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Uff dopiero dotarłam do domu. Oczywiście padnięta, ale to nic. Zaraz zabieram się za kolację, a potem jaieś pranie, prasowanie itp. Brida -> dziękuję :) Wydawało mi się, że ślub cywilny to nie będzie żadnych emocji, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że tratujemy to jako formalność, ale jakoś tak teraz nie mogę się doczekać kiedy już będziemy mężem i żoną :P Pszczółkamadzia -> tak jak napisała Kropka, ślub cywilny biorę ze względów ekonomicznych, mój przyszły mąż lepiej wyjdzie na wspolnym rozliczeniu podatkowym jako małżeństwo, aby móc rozliczyć wspolnie 2007 rok, trzeba przed 01.01. 2007 zawrzeć związek małżeński. Zmykam. Miłego wieczoru. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ;) ja zyje,mój Robert też więc sie odmeldowuję... kupa roboty,oboje mamy cholernie cięzki rok. Jakoś staramy sie odkladac pieniązki po troszku. Ja zastanawiam sie jakie dodatki do mojej sukienki beda ładnie wyglądać /bo bede szyc u krawcowej,krój mam ymyslony tylko musze zdecydowac co na niej bedzie/. AAA i mam pytanko do dziewczyn które maja dosć spory biust /np.D/ czy bedziecie miec sukienke bez ramiaczek /bo ja tak/ i jak rozwiazecie problem zeby ten biust sie ladnie prezentowal w tej sukience a nie \"obwisł\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ashia - dzięki za wyjaśnienia. Przy naszych dochodach, takie rozliczenie jest mało istotne :) :) Regularnie chodze na aerobik by jako tako nabrać formy przed weselem. Co do sukienki odpowiedniej dla większego biustu to nie mam pojęcia. Ja mam inny problem - na czym sukienka mi się utrzyma - jeśli będzie bez ramiączek :( Pogodnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , ostatno nie było czasu , żeby coś napisac, ale czytałam na bieżąco. za dokładnie 9 miesięcy Ślub!!!!!!!!:D ach juz nie mogę się doczekac, jakos powoli to leci... ale jutro już będzie 8 miesięcy i ileś tam dni:) jak dobrze pójdzie w sobote pójdę w końcu te suknie przymierzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzicie zapomniałabym, wczoraj wymyślilismy coś nowego co sie tyczy ślubu a właściwie dni po ślubiue:) mój Adaś na o wpadł, żeby zaraz po ślubie , w czwartek ( ślub mamy w środe) wyjechac w góry - do niedzieli. i i teraz siedzę i szukam jakiegoś fajnego miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam wam coś do powiedzenia:) Sama się czasem przejmowałam takimi głpotami, a okazało się, że one w tym dniu nie mają żadnego znaczenia. Więc apeluję do was- nie przejmujcie się bzdurami! W dzień waszego ślubu wszystko będzie idealnie, choćby było dokładnie inaczej niż planowałyście. Więc nie debatujcie godzinami nad kolorem serwetek, tym, po której stronie masz stać przy ołtarzu itp. Cieszcie się tymi przygotowaniami, a nie katujcie. Buziaki dla was. Wszystkiego dobrego wam życzę, przede wszystkim, aby ten czas oczekiwania był czasem szczęśliwym i wolnym od głupich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i to nie była aluzja do żadnej z was:) To była moja refleksja po własnym ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł Agatka - podzielam Twoje zdanie, nawet idę dalej - nie uważam, żeby to miał być idealny dzień, chciałabym, żeby był po prostu miły :-) Monia, a nie możesz zrobić copy swojej stopki ? O tak: (¨`·.·´¨) `·.(¨`·.·´¨) ` ·.¸.·´

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaczka, jesli chodzi o duzy biust to ja tez mam podobny problem, ale sadze, ze jesli dobierzesz sobie jakis dobrze podtrzymujacy stanik (bez ramiaczek oczywiscie) to nie powinnas miec z tym problemu. Powodzenia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywaczu jesli chodzi o to kto tu jest malo rozgarniety to chyba ty. A tak na marginesie to zajmij sie swoimi sprawami i daj spokuj innym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jeśli chodzi o duży biust to też mam taki moze nie D ale C wiec napewno nie bedę miał sukienki bez ramiączek bo nie chce sie źle czuc a teraz byłam u koleżanki na weselu w gorsecie bez ramiączek i co jakis czas musiałm, sobie go podnieść może nie często ale jednak a w sukni nie bede podnościć bo to nie fajnie wygląda wymiśliłam sobie taką sumienkę co ma na szyi taką grubszą tasiemke i wtedy i biust jest podniesiony i lepiej wygląda no mówię o moim biuście. Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie. W górach było przepięknie, z jakim żalem wracało się do śmierdzącej stolicy ;( Zahaczyliśmy jeszcze o Czechy, raczej nie miałam czasu, żeby pracować nad przygotowaniami weselno-ślubnymi ;) W sprawie biustowej niewiele mam do powiedzenia, bo jestem posiadaczką zwyłego B. Mimo to raczej postaram się o suknię z wbudowanym stanikiem - o dodatkowy stres mniej. ashia --> również gratuluję :) Nawet taki skromny ślub cywilny tylko \"dla papierka\" to również wydarzenie, więc zupełnie się nie dziwię, że się cieszysz. Pozdrawiam Was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka1983
Cześć dziewczyny!!! Piszę do Was pierwszy raz chociaż wiele razy wchodziłam na te stronke.! Mam pyatnko odnośnie zaproszen ślubnych: Otóż, czy kupujecie zaproszenia slubne, czy same je robicie, tzn,kupujecie specjalny papier i wklejacie wierszyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka1983
Dziewczyny mam jeszcze pyatnie: Zastanawiam sie jak mam napisać na zaproszeniach ślubnych moje imie.Sprawa wyglada tak: część moich znajomych i rodziny mowia na mnie kasia a druga częśc mowi do mnie wiola.Teraz mam problem jakie imie wybrac na zaproszenie slubne, bo nie chcialabym wpisywac dwóch imion, ale wiem że tak powinnam zrobić. W dowodzie mam Kasia.CO Wy o tym myślicie?? Pozdrawiam Was cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka1983
Czesc ashia czy mozesz mi napisać miejsca w ktorych kupiłaś papier czerpany na zaproszenia. Bardzo bym sie z tego ucieszyła, poniewaz ja też myślalam o tym aby samej wykonac zaproszenia ślubne. Pozrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasieńka 🖐️ Myśle ,że powinnaś wpisać Katarzyna . W tamtym roku ślub brał mój kolega z pracy który na prawdę ma na imię Grzegorz , ale w domu i cała rodzina i znajomi spoza pracy zwracają sie do niego Rafał . A na zaproszeniach podał Grzegorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka1983
monia.kami78 Dziękuje za radę!!:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) :) :) przez przypadek trafilam na ten topik :) i ciesze sie z tego bardzo :) czy ktoras z Was bierze slub w maju?? bo tak czytam i czytam i nic na ten temat :( podobno maj to zly miesiac na slub!!!???????, a ja biore 5 maja, dla mnie maj to najpiekniejszy miesiac w roku!! :) i staram sie nie zastanawiac nad przesadami, mam nadzieje ze to nieprawda !!! caluski dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Japtek 🖐️ Są dziewczyny , które żonami zostaną w maju Jaskółka27 5.05 Lila 12.05 Pszczółkamadzia 12.05 Asega 28.05 Radze abyś nie przejmowała sie głupimi komentarzami ,ze maj to pechowy i takie tam inne ... Takich uprzejmych \"porad\" zapewne usłyszysz jeszcze sporo :) Mesiąc jak każdy inny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje monia.kami :) masz racje nie powinnam sie tym przejmowac!! :) komentarze sa i beda, ale to nic :) tutaj mam kilka adresow z salonami sukni slubnych z Krakowa http://www.krakow-online.com/Moda-15.html :) ja juz sukienke mam, tzn wlasnie sie szyje, ale nie moge sie powstrzymac i przegladam nadal takie stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×