Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

zdjęcia wysłałam :) jeszcze poprosze od Kasi22 ja tez poprosze o ten podkład muzyczny chciałabym go posłuchać a mamy w pracy poblokowane porty i nie mogę sama sobie tego sciągnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami dzięki za zdjęcia i piosenkę. Na razie nie mogę jej odsłuhać bo jakieś kabelki mi się odłączyły, ale wszystko dotarło:) Lila Twoje zdjątka też juz mam na skrzynce, buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami dziękuję za komplement, ale chyba troszkę przesadzony..no i się czerwienię teraz.. to Ty masz śliczn ą buzię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeezu Lila Ty wyskoczyłaś z tego samolotu?? Aż mnie ciarki przeszły.. Gratuluję odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
capri -- a ten w białym kasku to moj J, jakoś się udało strach był ale potem przezycia nie do opisania mmmm chcę jeszcze :) moj adres lila_24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ----- juz setki razy miałam Cię zapytać gdzie takie skoki się robi ? To gdzieś pod Warszawą i czy trzeba jakiś kurs najpierw zrobić ? I ile kosztuje taka przyjemność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam wysłałam pozostałym osoba Nasze zdjęcie jakby cos to piszcie a i prosze o wasze zdjęcia> Ami dzieki za zdjęcie!!!! Capria nie dosłałam twojego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny: Capria --> Dzięki za zdjęcia, rewanż w drodze :) O targach ślubnych nie wiedziałam. Fajnie że będą, pewnie się wybierzemy, ale na zakupy ślubne jeszcze za wcześnie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno ------- ja o tych targach ślubnych 5 listopada też nie wiedziałam. A my się zawsze \"wystawiamy\" z porcelaną. Wiem ze takie duże międzynarodowe targ i \"ze wszystkim\" ( tzn.suknie, zaproszenia, zespoły , samochody , itp. ) będą 2-3 grudnia na Torwarze. Wstęp 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia.kami --- lotnisko jest pod Nasielskiem w miejscowości Chrcynno jakies 20 km od wawy a moze i to nie. W tandemie nie trzeba przechodzic specjalnych szkolen wystarczą chęci i odwaga :) wczesniej dzien, dwa dni trzeba umowic sie na godzine o ktorej chcialabys skoczyc koszt to 550 pln +nagranie film i zdjecia 200 pln, w razie czego moge zalatwic ci ciut taniej jesli kiedykolwiek bylabys zainteresowana. Tuz przed skokiem instruktor opisuje ci co bedzie sie dzialo co masz robic i jak bedziecie ladowac. A potem do samolotu i w gore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ------ dzięki za info . Może po ślubie sobie zafundujemy taki skok :) Jezeli o targi 5 listopada chodzi to sie dowiedziałam , że ma tam być wszystko ,tzn. urzadzenie ślubu/wesela od A do Z. i będa to konkurencyjne firmy do tych z targów na Torwarze w grudniu. Będzie ponad 100 firm. Bilety 15 zł . Niedziela 5 litopad w godz. 10-18 . Raczej się przejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia --- duzo dziewczyn skacze na swoj wieczór panieński wystarczy zeby twoje kolezanki zlozyly sie po 20-30 pln i masz skok i jakie przezycie przed slubem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo! To fajny pomysł z tym wieczorem panieńskim :) Tylko , że u mnie będzie około 10 dziewczyn - więc nie chciałabym ich na żadne dodatkowe koszty narażac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia -- mam taką propozycję ja poprosze mojego J albo jakiegos kolege zeby nakrecil ci film +zdjęcia za cene biletu (65 pln, standardowa cena tej uslugi to 200 pln) a ty mozesz sie z kolezankami jakos kosztami skoku 550 podzielic. Wiec zastanow sie a moze do skoku dorzuci sie i twoj przyszly mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:-) Brida czy ja też moge prosic o ta piosenke i podkład pod film:-)Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ----- to i tak jeszcze troche czasu mamy do przyszłego roku :) Jakbym wczesniej sie zdecydowała to będe Cię męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;) widze ze powracacie na topik, a ja....nic.... nadrobie zalegle kilka stron jak wroce do domku a teraz kuuuuuje matme!!!!z przyjaciółką. aha jedyne posuniecie w moich przygotowaniach to to ze powiadomilismy dziadkow Roberta no i nasze mamy sie spotykaja zeby sie dogadac z organizacja /która co ma przygotowaci czym sie zajac/ .Amisiu wracaj do zdróweczka. Causki dla was wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znowu i mam nadzieje ze potowarzysze Wam dziewczyny... dopiero 21go mam zareczyny...takie niby oficjalne,rodzice, rodzenstwo, kwiaty, pierscionek...moj ukochany cos tam obmyslil jak ma to wygladac i nie jestem wtajemniczna w szczegoly. czytam, ze juz wszystko jest na pelnych obrotach u Was...no coz, ja dopiero zaczne....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WAS ponownie, przepraszam WAS bardzo ale niestety dziś nie wyślę WAM piosenek... mój internet tak wolno chodzi, że wogóle nic nie można wysyłać,ponieważ trwa to bardzo bardzo bardzo długo... mam nadzieję że jutro łącze wróci do normy i rano wszystko bedzie w WASZYCH skrzyneczkach ... nie wiem czy wszystko doszło do AMi bo już wczesniej dziwnie jakos się wysyłało, jesli doszło to może AMi bedzie tak miła i przesle dalej... miłego wieczorku... papa jutro od rana postaram sie to powysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje mi forum, jesli nie jade do mojego W. czyli 850km....piszcie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z zachodniopomorskiego a slub w lubelskim,hehe. mamy sale zamowiona, pozostaje wplacic zaliczke. z orkiestra nie wiadomo, bo podobno jakas dobra po znajomosci. pewnie jeszcze z pilniejszych spraw kosciol i na razie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×