Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Hej dziewczyny, przyjechalam na weekend do rodzicow, musze odpoczac od zgielku duzego miasta. Jutro jedziemy podpisac umowe z zespolem:) Agi, zobaczysz, wszystko sie ulozy i rozląka z ukochanym wyjdzie Wam na dobre:) Zmykam spac, bo padam ze zmeczenia po tyg pelnym pracy. Trzymajcie sie, milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllloooooo ;) dzisiaj moja znajoma berze ślub ale tylko cywilny. Właśnie zaraz wpada do mnie sie ubierac, sukienka jz wisia na mojej szafie...wczoraj byla tez u nas jej makijazystka na próbny, ale Iza zrezygnowala bo umalowala ją tak, jak sama potrafi. Nic nadzwycajnego. Tak samo dzisiaj pozla do fryzjerki zrobic wlosy na wałki i zanim przyjechała autem do domu to juz miala proste i teraz siedzi i sama ponownie nawija..... ah straszny zamęt!!! A na wesele ie ide /znaczy nie bedzie wesela tylko obiad dla 6 osób. Miałam byc jej swiadkowa ale jej narzeczony chciał na swadka kogos kogo zna /mnie nie zna za bardzo bo oni w ogóle w Anglii mieszkają/. Jeśli o mie chodzi kupiłam bolerko z fytra /w razie jak we wrzesniu zimno bedzie/ bylo takie slizne ze sie nie moglam oprzec;) pozdrawiam przyznaje ze ostatnio ie mam czasu nawet czytac co tu popisujecie sobie ;( papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna, Monia, Dee, Perełka, Pinezka---Dziękuję Wam za rozsądne spojrzenie na moją sytuację. Widzę, ze doskonale potrafiłyście mnie zrozumieć i podbudować:) Dziękuję. Tak jak pisałam wcześniej, ustaliliśmy godzinę 14.00. Jednak niezbędna będzie licencja z jednej parafii, ponieważ nasz ślub będzie odbywał się poza naszymi parafiami. Zmykam sprzątać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jeszcze jedno --- Jeśli któraś z Was chce moje zdjęcie, proszę o maile. Na pewno zalegam Ami i Moni, do których zaraz przesyłam fotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi----ja tez planuje ślub w innej parafii niz moja i G.-powiedz jak to wygląda w praktyce:najpierw trzeba isc do \"swojego\" księdza etc..bo ja nie wiem czy mamy sie juz za to zabierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami---Najpierw najlepiej zarezerwować sobie datę i godzinę w parafii, w której planujecie ślub. To jest najważniejsze, żeby Was nikt nie uprzedził. Całą procedurę przeprowadza się natomiast w Parafii jednego z narzeczonych. My za to musimy się też wkrótce zabrać, ale myślę, że w \"normalnym\" przypadku wystarczy na 3 miesiące przed ślubem. A do księdza, który będzie udzielał ślubu należy przynieść tylko licencję. Tak to w skrócie wygląda. A sprawdziłaś pocztę, Ami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) No i kolejna wazna sprawa zalatwiona-umowa z zespolem podpisana:) Ale mi ulzylo, bo strasznie sie ostatnio denerwowalam, ze nie znajde porzadnego zespolu i bede musiala wybrac pierwszych lepszych grajkow. Ale na szczescie wyszlo po mojej mysli. Musze sie rozejrzec za naukami przedmalzenskimi, takimi weekendowymi, a u mnie w Lublinie chyba tylko w jednym miejscu takie organizuja. No i przeraza mnie mysl o tych spotkaniach z pania z poradni, jak mi zacznie gadac np o tym, ze jak stosuje antykoncepcje, to znaczy ze nie kocham swoich jajniko, to chyba rozesmieje jej sie w twarz. W ogole jakos te nauki do mnie nie przemawiaja. no ale bez tego ani rusz. Chociaz tak naprawde to zawsze mozna cos zakombinowac, ostatnio siostra miojej kolezanki brala slub, ona i jej narzeczony nie mieli bierzmowania i jakos wszystko dalo sie zalatwic. :) Wracam do sprzatania, przyjechalam do rodzicow no i oczywiscie musza mnie wyjkorzystac ile sie da, zanim wyjade:) ale jednak fajnie tak czasami wracac na stare smieci:) Milej soboty, buziaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj babki :) dołączam do klubu szykujących sie na 2007 :P i zacznę od pytania.. Są tu jakieś dziewczyny z Olsztyna lub najbliższych okolic? :) Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedziele:) Marfuszka, milo ze do nas dolaczylas, mam nadzieje, ze milo Ci tu bedzie z nami:)🌻, ja nie jestem z Twoich okolic, ale jest duzo dziewczyn z Wawy. Opowiedz cos wiecej na temat swoich planow slubno-weselnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganuska
My też bierzemy ślub w innej parafii. Termin zaklepany a co do dokumentów to mamy na razie zrobić kurs (trzeba by się było za to zabrać). Poza tym na 3 miesiące przed ślubem mamy zanieść dokumenty ze swoich parafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganuska
Powiedzieliśmy rodzicom. Bo te wstępne rzezy jak kościół czy sala był robione bez ich wiedzy. Moja mama się poryczała :( bo jej najstarsza córka wychodzi za mąż. A czego miała się spoziewać po 4 latach związku? że cały czas tak będziemy na kocią łapę? Ile można? Kiedyś nam to odpowiadało, ale chyba pora się ustatkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam juz wrocilam bylo super ale szkoda ze tak krotko. Jestem troche zmeczona tym imprezowaniem ale warto bylo spotkac sie ze starymi znajomymi. Z niektorymi nie widzielismy sie prawie rok. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Znam już ceny makijażu - ok 60 zł makijaż ślubny a ok 100 zł tipsy Byliśmy wczoraj na przedostatnich naukach - te niekochane jajniki to pestka w porównaniu z tym co wczoraj inna kobieta powiedziała. Otóż znowu omawiała wykresik i stwierdziła, że w dniach płodnych kiedy nie chcemy zajść w ciążę najlepiej zająć się sprzątaniem prasowaniem albo przygotować kolację i zaprosić teściów. Przy wysiłku opadną emocje i chęć na seks!! Dziewczyny dobrze że drugą połowę zajęć prowadził mądry ksiądz bo chyba bym tam szału dostała! Pozdrawiam - miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stare i nowe forumowiczki :) Dałyście czadu z rozmową a ja po 5 dniowej nieobecności muszę szybko nadrobić zaległości i doczytać jeszcze kilka stron :) Fryzury jeszcze nie mam wybranej pewnie będzie jakiś elegancki bałagan na głowie trochę upięte trochę rozpuszczone. Podejrzewam że położe jakiś kolor żeby nadać charakteru mojej głowie. Paznokcie mam dość twarde i bez problemu mi rosną choć ostatnio miejsza dawka witamin spowodowała że zaczeły mi sie delikatnie rozdwajać -- walcze już z tym proszkami H Pantoten. Monia -- mogłabyś przesłać mi adresmailowy do wizażystki?? Pozdrawiam i wracam do czytania waszych wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 witam WAS po weekendzie, który dla mnie był bardzo rozrywkowy :) z okacji dnia nauczyciela zorgalizowalismy sobie wyjazd.... wróciłam wczoraj wieczorem, ale dopiero dziś odzyskałam siły :) AGI, nie martw się... mnie również czeka takie rozstanie z M... miał wylecieć już na poczatku października, niestety wszelkie formalności związane z wyjazdem się przedłużają.... nie wiem kiedy wyleci, ale wiem, że nie wróci na święta... bo szkolenie, na które leci trwa 3 miesiące :( wcale mi się to nie podoba... ale nie ma innego rozwiązania i tak musi być....... poza tym trzyma mnie w dobrym nastroju to że jak wróci bedzie jeszcze bliżej do slubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Ja również witam Was po weekendzie, który spędziłam bardzo leniwie. Widzę, że nie tylko mój narzeczony musiał wyjechać i na troszkę zostawić mnie z tym ślubnym \"bałaganem\". My na szczęście już niedługo się zobaczymy bo za miesiąc lecę do mojego D. Jesteśmy teraz na etapie szukania auta do ślubu, ja bym wolała nic nie wypożyczać bo to jak wiadomo dodatkowe koszty ale D sie uparł i szukamy czegoś ładnego :-) Może macie jakieś namiary na jakiś samochód do ślubu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was! Ale dzisiaj sobie pospalam po tym imprezowym weekendzie:) Witam nowe fafetki, fajnie ze nas coraz wiecej Miłego dnia zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę...zeby sie pochwalić tym :JESTEM JUŻ W PRACY!!!:D po prawie m-cu nieobecności nie wiem w co ręce włozyć:( ale ciesze sie bardzo. i miłego dnia dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganuska
Wiecie nad czym się dzisiaj zastanawiałam? Byłam zrobić sobie paznokcie bo mi się połamały i przy okazji sprawdziłam ceny w swoim salonie. Nie wiem jak to zorganizować. Czy malować się i czesać tu a później jechać 100 km samochodem, czy szukać tam jakiegoś fajnego salonu? Jutro wyjeżdżamy na urlop. W Polskę oczywiście. Szkoda tylko, że tak zimno się zrobiło. Może zostaniemy nawet do soboty? A jak na nas to bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, Ja tez was witam po weekendzie. Ach, pracowity byl ... Nic nie odpoczelam ... Ale z drugiej stron lepiej byc zajetym niz umierac z nudow. Ale sie usmialam z tego wykladu od pani z kursu przedmalzenskiego, he he. Jak my juz w koncu sie tam wybierzemy, to chyba padne ( a wlasciwie oboje padniemy ). Jutro sie okaze czy mamy nasza wymarzona restauracje na wesele, takze trzymajcie kciuki. Tak bardzo bysmy chcieli. Pozdrawiam was wszystkie i trzymajcie sie cieplutko : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. jejku jak ten suwak pędzi, do ślubu coraz bliżej. Tak sobie licze w moim kalendarzu, moje cykle, na szczęscie nie wypada mi ślub w czasie okresu ale powiem wam że się boję że coś mi sie będe stresować i coś mi się poprzesówa, i co w tedy ??? nie wyobrażam sobie latć do kibbelka w białej sukni i zminiać korki. Zancie jakieś sposoby ?? Dee ,trzymam kciuki za waszą wymarzoną resteuracje. Ja planuje zrobić paznokcie żelowe, (jeszcze nigdy niemiałam) z moich nic nie wyjdzie ładnego, kilka rośnie fajnie , a inne się bez przerwy rozdwajają. Niewiem czy wam pisałam ,ale właśnie jesteśmy na etapie robienai naszej łazienki. Płytki mamy zakupione kibelek, wanne też. W środe przychodzi fachowiec i zabira się za robote. :) Jak skończa to pochwale sie zdjeciami. Mi się bardzo podobała sukienka Marysi z Pierwszej Miłości. Chociaż ja potrzebuje sujkienki na ramiczkach żeby przytrzymałao mi cycki :P (miska D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anacura jesli cos ci sie poprzestawia to mozesz pojsc do lekarza i on ci przepisze jakis srodek na opoznienie lub przyspieszenie miesiaczki. Wiem ze takie cos istnieje ale sama tego jeszcze nie stosowalam. Pazurki zelowe - dobry wybor ja wczoraj swoj zdjelam bo tutaj nie mam zamiary przeplacac za wypelnianie ale trzyamaly mi sie bez dopelniania jakis miesiac tez mialam pierwsz raz zelowe bo zawsze robilam akryl i wydaje mi sie ze te sie dluzej trzymaja. Fajnie ze urzadzacie sobie łazienke-czekamy na fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą! Widzę, że robi się nas coraz więcej:) Bardzo mnie to cieszy. Musiałam przeczytać 8 stron, żeby Was nadgonić:) Parę dni temu usłyszeliśmy przykrą wiadomość, że nasz fotograf nie będzie mógł być na naszym ślubie. I rozpoczęła się gonitwa za innym. Znaleźliśmy kogoś imam pytanie.. Czy 1600 zł za reportaż z Kościoła i plener to dużo czy mało. Zupełnie nie orientuję się w cenach.. Co sądzicie o tym fotografie? http://beznazwy.com/ Pierwszy raz wklejam linka i nie wiem czy wyszło.. Jeśłi chodzi o paznokcie to ja od jakichś 2 lat mam żelowe. Jestem z nich bardzo zadowolona, ale nie polecam zrobienia sobie pazurków przed samym śłubem, bo jednak trzeba się troszkę przyzwyczaić do nich. Ja do dzisiaj mam problemy z ponoszeniem monet i innych drobnych przedmiotów, mimo iż nie mam i bardzo dlugich. ja płacę 70 zł za nałożenie i 50 za nadlwanie. wkleiłyście linki do pięknych sal.. aż moja przestała mi się podobać.. No ale klamka zapadła:) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, których faceci wyjeżdżają! Trzmajcie się, moim zdaniem taki wyjazd tylko Was zbliży do siebie. Zatęsknicie za sobą i pomyślcie jakie miłe będzie powitanie. Czas szybko biegnie i nawet się nie obejrzycie jak znów będziecie razem. Grunt to zająć sobie czas i nie myśleć za dużo. Brida Dziękuję za piosenkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny - albo padne ze zlosci albo ze smiechu. Rozmawialam dzisiaj ze swoja mama na temat spraw dotyczacych wygaladu w dniu slubu - sukienka, makijaz, fryzura. Zdaje sobie sprawe, ze jest to kobieta dobrze znajaca sie na tego typu rzeczach z racji wykonywanego zawodu, ale to co dzisiaj mialysmy, to dla mnie zdecydowanie za duzo : ( Mianowicie - poklocilysmy sie o MOJA fryzure slubna !!!! Z pewnoscia 99% z was pada teraz ze smiechu, ale dla mie to wcale nie jest smieszne ... Czy wy - kochane kobietki - tez macie jakies nieporozumienia z mamami odnosnie waszego wygladu w dniu slubu ????? Dodam przy okazji, ze rodzicie moi jak i mojego mezusia nie wtracaja sie wogole odnosnie spraw weselnych, mozemy sobie zapraszac kogo chcemy i takie tam, a o glupia fryzure tyle zachodu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ancura---- moja kolezanka jak wyjeżdżałayśmy w tym roku na wakacje była u gina i ten przepisał jej proszki wstrzymujące. Ale fakt był był taki że przez bite 2 tygodnie miała okres. Zła była nieziemsko , a nie chciała przestać ich brać bo różne mogłyby być skutki . Meganuska ------ ja bym raczej znalazła fryzjera te 100 km dalej. Fajnie ze zdecydowaliście sie odpoczać i wyjechać. Miłego relaksu i wypoczynku :) Capria ------- to jest bardzo fajny fotograf . Ja też wysyłałam tam zapytanie. Finalnie wybraałam innego fotografa , ale te studio też bardzoooo mi się się podobało ! Uważam , że za zdejęcia w takim stylu to te 1600 zł nie jest dużo, ale właśnie przeglądałam ofertę jaką od nich dotsałam i w opcji z 2 godzinami wesela jest o 100 zł drożej, tzn. 1.700 zł. - wiec jakbyście sie na nich zdecydowali to może warto dołożyć i mieć np. fajne zdjęcia gości i Wasz pierwzy taniec... Agi ------ dziękuję bardzooooooooooo za zdjęcie ! Brida -------- dziękuję za pioseneczkę 🌻 Dee ----------- moja mam też mnie zażyła , bo jak jej pokazaąłm jaką bym chciała mieć wiązankę , to powiedziałą : \"w żadnym wypadku\" ... :( Tez nie wtrąca mi się do spraw organizacyjnych , ale zaczynam czuć że w sprawie mojego wyglądu w tym dniu chce na mnie wywrzeć presję ... Powiedziałą , ze kalie związane wstążką to nie wiązanka tylko kwiatki na imieniny .... No rece opadaja :( Cały czas gada jaka to ja będę miałą piękną \"dużą\" suknię ....A suknie \"rybki\" sa takie \"chude\" .... Nie jestem osobą , która pokornie wysłucha i się zastosuję , toteż zapowiedziałąm jej że jeżeli spodoba mi się \"rybka\" to pójdę w rybce z 5-cioma kaliami przewiązanymi wstążką .... Także ja traktuję te jej \"dobre rady\" z przymruzeniem oka , bo napewno nie będę się kierować jej gustem a tym bardziej dziwnym oczekiwaniom... W innych sprawach się wogóle nie wtrąca. Nie wiem co ją napadło z tą suknią i wiazanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×