Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Witam. Ancura --> Chyba nałatwiej i najmniej boleśnie sterować miesiączką jak się bierze tabletki anty. Cały cykl masz jak w zegarku, pare miesięcy przed ślubem wiesz, kiedy wypada Ci miesiączka i możesz sama sterować czy by jej nie przesunąć o kilka dni (np. w cyklu przed nie wziąć kilku tabletek by miesiączka wypadła przed ślubem). Tabletki anty mają mało hormonów i to jest ich ogromna zaleta. Pewnie każdy inny środek przesuwający miesiączkę to bomba hormonalna i większość kobiet nie ma szans po tym czuć się dobrze. Dee --> A my się z mamą spieramy odnośnie welonu :D Ja nie chcę, ona uważa że powinnam mieć. Zobaczymy co z tego wyniknie, skoro dla mamy to ważne, najwyżej ulegnę ;) Dziś mam uczelnię od rana do wieczora, więc pewnie do pogadania dużo później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganuska
Capria te zdjęcia są piękne :) też bardzo chcę zdjęcia. Oglądałam ostatnio z wesela kolegi z pracy, to wyszły strasznie nienaturalne a te są piękne Pakuję się i spadam może aż do weekendu. Tzlko nie pisycie ya duo bo pniej nie dam radz wsyzstkiego przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dee - nie, nie mam takich problemów, nikt się nie wtrąca w nasze przygotowania, moja mama również :-) Monia - jak tam nastawienie przed naukami ? Ja się trochę cykam, po tym co wczoraj pszczółka napisała :-o Takie głupoty tam gadają 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Meganuska --- Pajacyka nakarmimy :) trzy kropki --- na szczeście to tylko jeden dzień i może być całkiem wesoło w końcu trochę się znamy :) Obytylko jakaś herbatkę dawali bo jest straszne zimno a ja potrebuje dodatkowych rozgrzewaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odzew co do zdjęć ❤️ Mi też się bardzo te zdjęcia podobają i termin mają wolny. Chyba się na nich zdecydujemy. Monia ja chyba dostałam inny cennik bo nie ma w nim opcji za 1700. Jeśli możesz to prześlij mi ten cennik, który od nich dostałaś. Bo mi przysłali tak: reportaż kościół/USC + plener/studio 1600zł, a potem następna opcja to reportaż przygotowania (do 2 godzin)+ kościół/USC + plener/studio 1800 zł i dalej reportaż kościół/USC + plener/studio + wesele (do 3 godzin) 2000zł. Wiec ja w ogółe nie mam oferty za 1700.. Hmm.. Moja mama jest straszna tradycjonalistką i wiem, że niektóre moje wybory będzie negować i wyniknie z tego kłótnia, ale ja chyba też ulegnę, bo jestem jej jedyna córka i wiem że ona też miała i ma marzenia co do mojego ślubu. Meganuska codziennie klikam w brzuszek pajacyka i fajnie jakby wszyscy tak robili.:) Okresem też się martwię.. Ale chyba nie będę nic kombinować z przesuwaniem.. ale myślę, że tabletki anty to najodpowiedniejsze rozwiązanie. Miłego dnia dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Dee --> u mnie wogóle nikt nie wnika w przygotowania slubne. Mamę zabrałam na wstępne przymierzanie sukien, ale tylko dlatego ż mogę liczyć na jej szczerośc w ocenie, która suknia lezy najlepiej... o fryzure wogóle jeszcze nie myslę..... w czwartek idziemy podpisać umowę z kamerzystą... co bardzo mnie cieszy ponieważ to ostatnia rzecz jaka została nam do zrobienia w tym roku kalendarzowym... mnie pozostaje co prawda jeszcze wybór sukni, ale za to zabiorę sie jak M już poleci... jest zbyt ciekawski w tej kwestii a ja nie zamierzam pokazywać mu sukni przed slubem ( i to nie ze względu na przesądy, ale dla większgo efektu w dniu slubu) :) pisałyście o fotografia bez nazwy z K-c -- robią naprawdę cudowne zdjęcia... życzę WAM miłego dnia.... zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia cudne, bardzo mi sie podobaja. Ja na szczescie z moja mama nie mam sporow odnosnie mojego wygladu. W sumie to w wiekszosci sie zgadzamy tylko z suknia na pczatku mialam troszke problemu bo jej sie podobala tak i najlepiej jakbym taka miala ale uz jej przemowilam do glowy i dala mi spokoj:) Aha nie dziekowalam jeszcze Bridzie za piosenke wiec nadrabiam zaległosci i bardzo bardzo dziekuje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ----- jestem osobą wierzącą ale nie praktykującą . Absolutnie nie doznam żadnej odmiany duchowej wskutek sobotnich nauk. Nie specjalnie chyba też mam zamiar analizowac to co będą tam mówić. Powiem tak : Idę bo trzeba miec papier podpisany. Bardzo się ciesze że będzie to o tyle ciekawsze, ze będziecie Wy ( Lila, Kropka ). i dlatego chętnie tam idę :) Capria ----- na maila prześle Ci ten cennik , która ja dostałam. Noo , ceny sie różnią - a ja miałam zatutułowany \" cennik 2007\" . A ja już wiem dlaczego ich nie wzięłam - bo są z Katowic i chyba dojazd to by było + 500 zł. Wiec wolałam wziąc fotografa z Warszawy. Na moim cenniku reportaż z Kościała + plener kosztuje1.400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, Lila, Kropka -> pliss dziewuszki nie zapominajcie o mnie, ja też się wybieram na te nauki :) Teraz jestem troszkę zajętam może później się odezwę. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będe wybierać sukienkę raczej z facetem, bo jest świetny w doradzaniu, a przyjaciółkę mam w Londynie, więc cięzko mi z Nią będzie łazić tutaj po sklepach ;-) No chyba, że kupię sobie sukienkę w Londynie. Monia - ja mam takie samo podejście, ale jestem wrazliwa na głupotę ludzką ;-) I mądrzenie się dewotek w sprawach damsko-męskich, i boję się że tam nie wytrzymam. Biorę pod rozwagę taką opcję, ze nędę słuchać sobie mp3 podczas wyjątkowo \"trudnych\" zagadnień. Lila - myślę że za 75 zł. od osoby będzie herbata, skoro obiad ma być. A słuchajcie tam trzeba zadzwonić i potwierdzić swoją obecność ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia !!!!!!! - To dlaczego się nie chwalisz ???!!!!! Myślaałam , że stanęło na niczym i będziecie w innym terminie chodzić .... Ale super że tez będziesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ---mój R. tez ma zamiar ratowac sie MP3 :) No właśnie tam obiad przeciez ma być :) Ten ksiądz nic nie m ówił o potwierdzeniu przed sobotą . Znaczy sie mamy przyjsc ok. 10 minut wczesniej i uregulowac sprawę finansową ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ok - nie będę dzwonić i potwierdzać. Ostatnio chodzi mi po głowie kostium zamiast sukienki z kapeluszem zamiast welonu. Jak spotkam taki, który mi się spodoba, to chyba go kupię - ot tak na wszelki wypadek, bo nadal żadna sukienka mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --- zasiałaś u mnie ziarno wątpliwości i zadzwoniłam do tego nowego księdza jestem zapisana wziął ode mnie tylko numer tel i adres i zaprosił na sobotę na godzinę 8:40. Nauki mają trwać do 18:00, ksiądz wydaje się strasznie sympatyczny :) dziewczyny niedługo spotkamy się w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia -> bo wiesz Słonko ja to strasznie zakręcona jestem \"jak słoik dżemu\" ;) Czy wiecie jak tam dojechać? Chyba wybierzemy się tam komunikacją miejską bo nie wiem czy uda się nam na czas odebrać autko od mechanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba potwierdzać :) ten ksiądz co wcześniej zapisywał przekazał całą listę nowemu prowadzącemu kursy. Teraz tylko czekamy do soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - to jest Skaryszewska 12 (pojęcia nie mam gdzie to, ale pewnie w pobliżu parku Skaryszewskiego). Należy wchodzić od Lubelskiej, a o ile mnie pamięć nie myli, to jest właśnie taki przystanek tramwajowy: Lubelska. Tylko nie wiem, jakie tramwaje tam jeżdżą, ale to musi być w stronę Grochowa. Skąd będziesz dojeżdżać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia -- chyba najlepiej tramwajem do ulicy Targowej róg Zielenieckiej a potem spacerkiem do Skaryszewskiej 12. Ten popszedni ksiądz wspominał że wejście jest od Lubelskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Jak od Lubelskiej to nie ma problemu bo mamy 26, 8 właściwie spod domu (Jelonki, Hala Wola).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to fajnie ! Nie wiedziałam gdzie to jest ... :) A to koło mnie praktycznie ! Ale jestem przytomna .... codziennie jeżdżę ( i wracam) Grochowską do pracy ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ale się rozpisałyście, nie mogłam nadążyć z czytaniem!!!! Jeśli chodzi o mnie i moja mamę to nie obawiam się że będzie się wtrącać, wprost przeciwnie wybór sukni i wszystkich dodatków to wyłącznie moja sprawa. Chociaż rodzice (tata również) są bardzo zaangażowani w przygotowania do ślubu i napewno pojadą ze mną do salonu przyjrzeć się przymiarkom. Mojego D nie biorę ze soba bo chcę żeby mnie zobaczył w sukni dopiero w dniu ślubu - zrobię mu miłą niespodziankę :-) Już bardziej bym się obawiała że przyszła teściowa będzie się wtrącać w wybór sukienki więc też mnie zobaczy dopiero na ślubie. Fajnie dziewczyny że się zobaczycie na naukach, ale jestem zdziwiona że to tak wcześnie się u was odbywa. Nam ksiądz kazał przyjść dopiero po nowym roku, a nauki będą przed świętami wielkanocnymi. Nieco się obawiam jak mój D zniesie te \"wykłady\" o naturalnym planowaniu rodziny itp. coś czuję że niezły będzie ubaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka - to chyba nie ma znaczenia kiedy są te nauki - ważne, żeby papier był. No i ewentualnie jeśli gdzieś to respektują, to takie nauki sa ponoć rok ważne, więc ja się załapię. A czym prędzej, tym lepiej mieć te bzdury z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak żebyście nie zapomniały ile nas tu jest :) nasze grono cały czas się powiększa :) Rosa-munde 6.01. Turm_me_on 13.01. Och Karol 3.02 Ancura84 14.04 Barra78 21.04 Mrowka cz. 21.04 aleksah 28.04 Jaskółka27 5.05 japtek 5.05 Lila 12.05 Pszczółkamadzia 12.05 perełka*** 26.05 Asega 28.05 Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Kinia21 2.06 Marla84 2.06 Agi58 9.06 Tusia_Q 9.06 Myszka*19 9.06 Colodent 9.06 Kornikowa 9.06 Izabelusza 9.06 Avrill 16.06 Anielina 16.06 Pani Jeziora 16.06 Emeena 16.06 Doroti22 23.06 Agatki 23.06 Nadziejamyszki 27.06 Jeszcze_Panna 30.06 Brida 30.06 Monika_W 30.06 Ania...***** 30.06 KK23 ... 06.2007 Wiosna 7.07 Maltankaaa 7.07 Jussi 7.07 Kasieńka25 prawdopodobnie 7.07 Gradia 7.07 Mystica 7.07 Carmen260 7.07 Katoeio 7.07 mdziara 7.07 meganuska 7.07 Papierowe_Nożyczki 14.07 Agness 21.07 Sabcia85 4.08 Iga 4.08 Anku31 4.08 Anetka83 4.08 Sierpniowa 2007 4.08 Ashia 11.08 Madzianietka83 11.08 Kaśka22 18.08 Extaza218 18.08 Ajjj 18.08 Anowka2 18.08 Młoda2 18.08 Capria 18.08 Cropelka 18.08 Namagnesowana_Pinezka 18.08 *Dee 18.08 Magnoliaija 25.08 Summertea 25.08 Trzy kropki 1.09 Nirvanka 1.09 Kaczka196 1.09 Vall 2.09 Monia.kami78 8.09 Agatka1984 9.09 jarzembina_czerwona 15.09 holly 16.09 kasiak84 16.09 Zombiaczek 22.09 Tygrysica20 22.09 Vavava 09.2007 Nixe planuje 09.2007 Ewa_Marchewa1984 14.10 va_neska 4.12 W 2007 planują ślub Onaonaona/Kaśka anielina kasienka1983 J_A_N_A mała-duszyczka Meganuska Marfuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołączam do przyszłorocznych mężatek :) Capria- chyba mamy tę samą datę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki ----- masz rację najważniejsze żeby mieć to z głowy, chociaż szczerze mówiąc to wolałabym jakoś to.\"obejść\" .Niestety w mojej parafii nie jest to możliwe i będziemy musieli brać aktywny udział w naukach :-(. Lila ----- nie wiedziałam że aż tyle dziewczyn mamy w topiku. Widzę, że się kilka ślubów w maju szykuje , super to mój ulubiony miesiąc chociaż niektórzy mówią że majowe małżeństwa.......eh,,,ja nie wierzę w takie bzdury!!!! My bardzo się cieszymy że udało nam się wszystko załatwić właśnie na maj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokonałam małej korekty -> mój ślub raczej będzie w kwietniu (chociaż ciągle czekamy na potwierdzenie urlopów rodziców M.) -lena- dopisałam Cię 18.08 bo chyba o tę datę Ci chodziło, prawda? Rosa-munde 6.01. Turm_me_on 13.01. Och Karol 3.02 Ashia 08.04 Ancura84 14.04 Barra78 21.04 Mrowka cz. 21.04 aleksah 28.04 Jaskółka27 5.05 japtek 5.05 Lila 12.05 Pszczółkamadzia 12.05 perełka*** 26.05 Asega 28.05 Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Kinia21 2.06 Marla84 2.06 Agi58 9.06 Tusia_Q 9.06 Myszka*19 9.06 Colodent 9.06 Kornikowa 9.06 Izabelusza 9.06 Avrill 16.06 Anielina 16.06 Pani Jeziora 16.06 Emeena 16.06 Doroti22 23.06 Agatki 23.06 Nadziejamyszki 27.06 Jeszcze_Panna 30.06 Brida 30.06 Monika_W 30.06 Ania...***** 30.06 KK23 ... 06.2007 Wiosna 7.07 Maltankaaa 7.07 Jussi 7.07 Kasieńka25 prawdopodobnie 7.07 Gradia 7.07 Mystica 7.07 Carmen260 7.07 Katoeio 7.07 mdziara 7.07 meganuska 7.07 Papierowe_Nożyczki 14.07 Agness 21.07 Sabcia85 4.08 Iga 4.08 Anku31 4.08 Anetka83 4.08 Sierpniowa 2007 4.08 Madzianietka83 11.08 Kaśka22 18.08 Extaza218 18.08 Ajjj 18.08 Anowka2 18.08 Młoda2 18.08 Capria 18.08 -lena- 18.08 Cropelka 18.08 Namagnesowana_Pinezka 18.08 *Dee 18.08 Magnoliaija 25.08 Summertea 25.08 Trzy kropki 1.09 Nirvanka 1.09 Kaczka196 1.09 Vall 2.09 Monia.kami78 8.09 Agatka1984 9.09 jarzembina_czerwona 15.09 holly 16.09 kasiak84 16.09 Zombiaczek 22.09 Tygrysica20 22.09 Vavava 09.2007 Nixe planuje 09.2007 Ewa_Marchewa1984 14.10 va_neska 4.12 W 2007 planują ślub Onaonaona/Kaśka anielina kasienka1983 J_A_N_A mała-duszyczka Meganuska Marfuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz - jakie tłumy ! Perełka - mnie ten \"aktywny\" udział w naukach paraliżuje ;-) Że niby co ? Mamy mówić, co myślimy na dany temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×