Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość kama25000
cześć..postanowiłam do was zajrzeć...biore ślub 24.08.2007 narazie mam salę zamówioną i videofilmowanie. Teraz lada dzień orkiestra. Wesele ok. 90-100 osób...no taka duza rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! monia --> Info niestety jeszcze nie doszło. Zawsze mi się wydawało, że \"właściwe\" targi ślubne, które zawsze reklamują plakaty rozwieszone w całym mieście, to te w PKiN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki po wieeeeeeelkiej przerwie!!!!!! nie wiem czy któres ze \"starszych\" mnie jeszcze pamiętają? Nie pisze nic na forum bo stwierdziłam ze wy tak duzo piszecie a ja nie mam w ogole czasu zeby codziennie wpadac,czytac i jeszcze samej pisac. Jak uz powiedzialam mam strasznie zawalony ten rok: nauka i przygotowania,jest ciezko ale daje rade. młoda--->ja jestem z wrocławia wiec podam ci salony jakie znam: *salon Agora ul.Solskiego *salon Belissima i wiele innych małych saloników w pasażu na ul.Sokolniczej *salon Lissa Ferrera w okolicy ogrodu botanicznego *salon Voque ul.Jedności Narodowej /albo gdzies w tamtych okolicach/ *salon Cymbeline ul.Biskupia reszty nazw nie pamietam ale wiem gdzie mniej wiecej sa: *obok wypozyczlni filmow Beverly Hills na pl.Bema *ul.Pomorska oraz przy pl.Staszica *w okolicach Rynku jest kilka i wiele wiele innych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdeczniei buziaki ślę dla monia.kami78 i marfuszki;) Marfuszko------ poruszyłaś temat. który spędza mi sen z powiek- fotograf i filmowanie. W moich stronach fotograf to koszt ok.1 tys i video też 1 tys. jak to dobrze,ze mnie uśewiadomiłyście ze wybór nie jest taki prosty............a wogóle byłam w szoku jak sie dowiedziałam o teledysku!- czego to ludzie nie wymyślą!! ..., zresztą obserwując (jako socjolog)ten cały \"przemysł ślubny\" i myśląc sobie do jakich rozmarów się rozrosło zastanawiam się i co \"ciekawego\" jeszcze znajdę???? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczunia ----- 😘 Ja akurat na pewno o Tobie nie zapomnę :) nawet jak rzadko zaglądasz ... Mam nasz topik zapisany w \"ulubionych\" na stronie 56 z 12 czerwca - wtedy pojawiłam się po raz pierwszy i pierwszym wpisem na tej stronie jest kto ? ... Ano Kaczka196 . Tak więc jak za każdym razem jak otwieram kafeterię pojawia się Twój post :) Generalnie pamiętam wszystkie dziewczyny , nawet te które rzadko tu wpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.. ja tez mam dylemat co do zaproszeń Z A. ustaliliśmy,że zrobimy sami - widzieliśmy robione samemu i były naprawdę piękne! tylko jestem ciekawa jakie to są koszty bo załozyliśmy,ze pewnie będzie taniej ale czy rzeczywiście??????????????? zresztą bardzo mi zależy zeby si wykazać plastycznie haha :)) Napiszcie jak to wyglada finansowo? Bo te które mi sie podobaja to śrenio kosztują 4, 5 zł czyli 5 zł x 110 (bo gości 220 szt) = 550 ! a jeszcze zaproszenia na ślub???? kurs przedmałżeński weekendowy??? Czy któraś wie o takim w Łodzi??? A normalny to ile trwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka --> 🌼 Mnie teraz wzięło na pisanie na forum, ale normalnie to też nie mam czasu by codziennie tu zaglądać i śledzić co dziewczyny piszą. Więc się nie przejmuj, tylko pisz jak znajdziesz dla nas chwilę czasu :) Ja pamiętam wszystkie \"stare\" dziewczyny i część \"nowych\", które często się u nas udzielają. Na początku mialyśmy tyle przygód z tym topikiem (w tym nie przyjemnych niestety), że ciężko by było teraz o Was zapomnieć dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marfuszka --- ja z dziewczynami z forum bylysmy na jednodniowych (sobota) u Pallotynów jak chcesz mogę podać ci numer telefonu do księdza ktory organizuje nauki przedmałżeńskie Pozdrowienia dla wszystkich fefelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, marfuszka - dzięki za miłe słowa:) To zawsze dobry początek znajomości;) cześć Kaczka!! Nie tylko ja, widzę, zdezerterowałam i wracam jako ta.. no... córka marnotrawna;) wiosno - masz rację, pewne.. zaszłości zrobiły z nas \"drużynę\" ;) Teraz aż mi trudno uwierzyć, że tak mnie to wtedy ubodło, ale to zawsze łatwo się mówi z dystansu.. Niespecjalnie mam jak do Was pisać dzisiaj, kochane.. siedzę w tych Katowicach a tu karetki, straż co chwila... jak wtedy, gdy zawaliła się hala.. wtedy bardzo chciałam jechać na ochotnika jako wsparcie psychologiczne, ale nie miałam jeszcze uprawnień, a w telewizji mówili, że wolontariuszom dziękują, bo już jest za dużo ludzi na miejscu. Więc dziś, jako psycholog \"legalny\" już, wybierałam się na tą kopalnię - i znowu, mają komplet psychologów policyjnych. Niby zaoszczędzi mi to nerwów, ale nie o to chodzi. Cholernie współczuję tym ludziom o strasznie chciałabym COŚ zrobić. No, ale to w zasadzie egoistyczna postawa - zrobić COŚ, żeby się poczuć lepiej. Nic, w każdym razie siedzę i niemrawo dosyć się czuję. Ech, kończę, nie po to w końcu wróciłam, żebyście straciły ochotę mnie widywać. Więc pap, zamelduję się w lepszym nastroju 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... już po pracy...fiuuff Lila :) pewnie że podawaj numer :) tylko gdzie są Ci pallotyni? Cocoloko.. 1tys za usługi foto i film to wcale nie tak szokująco dużo..ja szukałam nawet nie w wawie..tylko w olsztynie..i były kwoty rzędu 1400, 1500 Filmu chyba nie będziemy zamawiać.. a fotki (o ile nic mu nie wypadnie ..OBY!! ) zrobi nam człowiek który jest genialny w te klocki :D Zabulina...pozdrawiam :) też dziś myślałam sporo o tym co się tam dzieje..:( ciężko się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki ! Dopadł mnie dzisiaj koszmarek senny ślubno-weselny ... Otóż z ubiorem nie było tak najgorzej , żadnych dresów jak co poniektóre dziewczyny opisywałay. Jedynie okropne paznokcie - połamane , każdy innej długości. Najgorsze było potem . W Kościele wszystko ładnie pięknie. Ale wesele... Znaleźliśmy się w jakiejś stodole z zupełnie obcymi ludźmi. Dopiero nad ranem znaleźliśmy naszą salę , a tam nasi goście bawią sie w najlepsze i wogóle im nie przeskadza że nas całą noc nie było . Impreza na całego ! Rozpłakałam się a oni wszystcy ( na czele z moją mamą) mówią że skoro tak mi zależy to możemy powtórzyć wesele na poprawinach ... Ale poprawiny odbyły się się na przystanku autobusowym i wszystcy kimali na ławce ... No szok ! Że też się mogą się takie głupoty śnić :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) W koncu koniec tygodnia i błogi odpoczynek :D Monia, coz za sen:D Ale chyba kazda z nas musi przez te koszmary senne przejsc:) Pozdrawiam i zycze udanego weekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! (jak dobrze przerwa w pracy- jak ja to lubię:) sprawdzić co u Was słychać. :) Marfuszko---------> Też mi przyszło do głowy,że moze bez kamery??? goscie są spięci, sztuczne uśmiechy a potem kto to naprawde oglada? Zresztą wydać kase tylko dlatego ,że standardem jest -film!?? a my właśnie chcemy niestandardowego wesela!!!!!!!!! Zdecydowaliśmy sie na tą całą wielką imprezę trochę przez naciski rodzinek :) Przez cały okres chodzenia szłyszeliśmy pytania od rodzin i znajomych: \"A u Was kiedy?\", \"Czy to już nie wasza pora? \"itd itp. więc żeby wszyscy byli zadowoleni zdecydowaliśmy się . Mój A. chciał zeby to był wyjatkowy dzień.... i dlatego postanowiliśmy że to co sie da będzie po naszemu Ja ostanio wpadłam na pomysł - pojedziemy do ślubu naszym Miniakim !(tak to ten od Jasia Fasoli) Miniak jest bordowy z białym dachem i chromami ...-i tylko my we dwoje, A. oczywiscie będzie prowadził a przed nami motocykle - a bedzie ich przynajmniej ze 30 szt.(znajomi już się zapowiedzieli) i jeszcze jeden pomysł- moze by tak dla jaj ja w kapeluszu a A. frak+kapelusz ????? było by zupełnie odjazdowo... czy to dobry pomysł??? a Wy jakie macie plany??? Domiś-----> Buziole dla Ciebie :) ...........wiem ,że ten świat nie jest pomyślany najlepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocolocco - :-) też miałam takie pomysły, jak Ty. Część dojdzie do skutku, jak np. brak kamerzysty = brak folmu ze ślubu i wesela, a część porzuciliśmy, jak samochód tylko dla nas, czego mi bardzo szkoda, ale za duże nerwy - facet będzie zdenerwowany, więc niech już nie prowadzi, bo nie dojedziemy ;-) Co do kapelusza, to jeszcze nie wiem, chociaż pomysł super - ale na razie nie wiem, jaka będę miała sukienkę, więc nie wiem czy kapelusz będzie pasował, ale go nie wykluczam :-) Co do koszmarów sennych - to dziewczyny nie przejmujcie się tym tak :-D Nawet, jeśliby się okazały prorocze (tfu, tfu, na psa urok, oby nie ;-) ), to i tak będziecie miały przy sobie swojego faceta, i łączy Was wspaniałe uczucie, a cała reszta to tylko detale, ważne, ale nie najważniejsze. Witam wszystkie przyszłe panie młode 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) co do snów..to jeszce nie miałam takiego weseleu..a pozstało 7 miesiecy...fotografa bedzimey mieli i kamerzyste tez;) zawsze chcielismy...dziewczyny powiem wam ze moja kolezanka tez miala same fotki a teraz tak bardzo załuje ze nie miala kamerzysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tygrysica - jak tam obiecane fotki, które mi miałaś wysłać ? :-) Co do kamery - to przemyśleliśmy sprawę 1000 razy, i zdecydowanie nie - nikt i tak potem tego nie ogląda. Ale nie jest tak do końca nic - mamy własną kamerę i super obrotnego kolegę, i on nas będzie trochę filmował - taki amatorski, ciepły i krótki film dla nas będzie lepszym rozwiazaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny widze ze poruszylyscie temat fotografa i kamerzysty. ja stawiam na tradycje i bede miala kamerzyste i fotografa (podawałam link), zawsze jakas pamiatka. Co do samochodu to tez mielismy jechac sami mini morisem, jak juz kiedys piasalam., ale bedziemy miec piekna bryczke:) i bardzo sie ciesze ze udalo nam sie ja zamowic. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, od jakiegos czasu intensywnie sie nad czyms zastanawiam.... Napisze tutaj, a Wy, mam nadzieje, spojrzycie na to obiektywnie i cos mi doradzicie. A wiec: Zaczynajac studia w duzym miescie myslalam, ze tam zostane i znajde super prace. Jednak jestem juz na 5 roku i jakos nie moge nic konkretnego znalezc. Moj narzeczony bedzie teraz pracowal w naszym rodzinnym miescie, troche sie wkurzylam, bo myslalam, ze bedzie razem ze mna. Ale mam okazje pracowac w swoim zawodzie od przyszlego roku wlasnie w moim malutkim miasteczku, za calkiem niezle pieniadze, nienormowany czas pracy itp. Zastanawiam sie, czy lepiej wynajmowac w wiekszym miescie kawalerke za duze pieniadze i sie meczyc w jakiejs niezby ciekawej pracy, czy kupic duze mieszkanie, lub nawet dom w mniejszym i pracowac i robic to, co zawsze chcialam robic... Chodzi mi o to, ze nie chce na zawsze utknac w jednym miejscu, z drugiej strony pracowac za psie pieniadze i nic z tego nie miec nie za bardzo mnie rajcuje... W sumie to moje miasto jest fajne, do innych duzych miast mam niedaleko, ale tez przyzwyczailam sie do duzego miasta. Tak zle i tak niedobrze... Ach, straszne te zyciowe wybory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wybrałabym, duzy dom, prace o jakiej zawsze marzyłam. ale wybór należy do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezka - ponoć jesteśmy coraz bardziej mobilni - więc kto mówi, że będziesz tam w swoim mieście całe życie ?? Wybrałabym dom + satysfakcjonującą pracę, a potem kto wie ? W końcu jeszcze sporo życia przed Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×