Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Wiosna - ja mam 86-89 cm w biuście i noszę 75B, to jakim cudem Ty ze swoimi wymiarami mieściłaś się w ten rozmiar ?? :-D Pod biustem mam za to 73 cm, więc lepiej dla mnie 75 niż 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --> Może dlatego, że zawsze kupowałam w tym rozmiarze biustonosze \"gorsetowe\", z których wywalałam push upy i inne takie bajery. Więc się mieściło ;) Były modele, które mam w rozmiarze 70C, 75C, ale zawsze myślałam, że jes to numeracja zawyżona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy Kropki - to nie żadne \"zboczenie\", tylko normalna prawidłowośc psychologiczna;) Jak masz 10 firm do wyboru i nie dość czasu, żeby dogłębnie analizować ofertę każdej, to odrzucasz na pierwszym przesiewie te, które już w nazwie sugerują nie to, co chcesz. hucznewesele - nie ma się co obruszać, tak to po prostu jest. Jeśli chcę kupić skromną sukienkę, nie idę do sklepu o nazwie \"suknie balowe styl barokowy\" - nazwa zawiera w sobie informację, z której wnioskuję, że ta firma nie jest dla mnie. Jeżeli chcę mieć kameralne wesele, nie idę do firmy organizującej o nazwie \"Huczne wesele\" i nie jest to tylko sugerowanie się nazwą, ale logiczne rozumowanie - jeżeli ta firma wybrała sobie taką nazwę, widocznie ma taką specjalizację. Może więc nie mieć ani doświadczenia, ani odpowiednich kontaktów do organizacji mojego wymarzonego wesela.I kropka;) Ale - z drugiej strony, masz większe szanse na wstępie u klientów, którzy właśnie tego chcą - HUCZNEGO wesela:) A firmie zapewne bardziej opłaca się obsługa hucznych wesel niż kameralnych, więc nazwę masz zapewne dobrą, tyle, że nie pod gust niektórych z nas;) Wiosenko - no własnie o to chodzi - co zostaje z nich po praniu.. ja też do serca wzięlam sobie zalecenie, żeby kupując, zapinać sie na pierwszą haftkę, a nie na ostatnią - i mam nadzieję, że długo się będę cieszyć nowym zakupem:) Ale Ty, gdyby sprawdziły się Twoje obawy, możesz spróbować po prostu odrobinę go zwęzić, robiąc zakładkę i zszywając w niewidocznym miejscu:) Uratowałam tak ze 2 staniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie obruszam. Wielkie dzięki za opinie Te krytyczne są dla mnie najlepsze bo wiem, że coś jest nie tak i chę to poprawić. Ja się nie obrażam a nawet nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tak to robisz, Wiosna :-D Ja odwrotnie, żadnych poduszek nie wyrzycam, a czasem jak są niewystarczająco duże, to dodaję jeszcze jedną parę. Ech, te \"biusta\" :-D A tak w ogóle, to zmieniłam koncepcję fryzury. Nie chce koka - nie chwaląc się bardzo się sobie podobam w moim nowym obcięciu włosów, i na ślub i wesele będę miała rozpuszczone i wyprostowane na szczotkę włosy. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D ten szeroki grinn ma wyrażać moje zadowolenie z faktu, że będę posiadać Twoje zdjęcia, Kropko, w swojej kolekcji :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia - strach mnie normalnie obleciał ;-) A tak w ogóle, to jakoś po świętach będę miała najaktualniejsze swoje fotki, to Tobie na 100% wyślę, i jak któraś z dziewczyn chce, to też mogę. Ale to dopiero po świętach. A wiesz, że ja nadal jestem \"w szoku\" po tym, co napisałaś odnośnie Twojego stroju na weselach ? Że jesteś w sukience, i ubierasz się elegancko. Łał - jak bym robiła to co Ty, to na 100% bym w zinach latała, bo bym nawet nie pomyślała, że można inaczej. Co za burak ze mnie ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, obcięłam te swoje długaśne i niewygodne kudły, i mam teraz ledwo do ramion, ścinane \"po skosie\". Tzn. ogólnie są proste, żadnego cieniowania, ale żeby się lepiej układały, to są ścięte pod lekkim skosem - czyli z tyłu minimalnie krótsze, a im dalej do przodu tym dłuższe. Bardzo wygodne obcięcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Buraczyca, jak coś :P Moim zdaniem fotograf ma być \"niewidoczny\" - tzn nie wyróżniać się w żadną stronę, bo on tam jest po to, żeby pracować, a nie po to, żeby skupiać na sobie uwagę. Toteż powoli tracę pewność co do mojej cudnej sukienki - na szczęście mam wersję z eleganckimi spodniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz, Ty dobrze robisz. Na każdym weselu, na jakim byłam biegał jakiś \"brudny\", a na pewno spocony fotograf w dżinsach i skórzanej kamizelce (jakiś strój wszystkich fotografów ?? ;-) ) i głupio wyglądał. A i jeszcze większość z nich ma długie włosy zebrane w kucyk. Twój maż też ma długie włosy ?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :D ściął 2 lata temu :D Ale też to zauważyłam - niedawno rozmawiałam z takim przemiłym gościem, fotografem, który chciał nas skaptować do swojej firmy (w sumie pieniązki dawał niezłe, ale nie chciałabym pracować inaczej, niż na własne nazwisko..) - i był ubrany DOKŁADNIE tak, jak opisujesz, nie wyłączając kitki :D Coś w tym jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz, trafna obserwacja, co do stylu fotorafów :-D Monia - się rozumie :-D Zdjęcia pójdą do Ciebie. Mam kontakt z koleżanką, która tez w tym roku wychodzi za mąż. Bardzo ładną (oczywiście długą) sukienkę sobie wybrała, no a cena jaką podała za buty, to mnie powaliła - 550 zł. To prawie połowa za moją kieckę ! Dużo, no nie ?? A tak w ogóle, to już od kilku miechów chciałam o to zapytać - czy wiecie co się stało z niejaką CHARISMĄĄ ?? W końcu to autorka topiku, a zniknęła jak kamfora. Czy może zmieniła nik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kiedyś zagaiłam rozmowę na temat matki założycielki - - Charismy. Ale nikt nic nie wie , nikt się nie zgłosił na apel . Więc dałam sobie spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. A co do ceny butów ... Dla mnie bardzo drogie. Nigdy nie kupiłam sobie butów w tej cenie i raczej nie zamierzam :) Raz zgrzeszyłam - ale po 50 % przecenie kupiłam buty które kosztowały wczesniej coś koło 700 zł. Teraz poprostu zawaliłam sie balerinami. Sa przecudne ! Ale kupuję góra za 60-70 zł. Aaa .. . I nie oszczędziłam na butach do aerobiku. Bo jednak jakość wykonania przy tak dużym zużywaniu jest bardzo ważna . Teraz pędze już do domciu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak zwykle wieczorową porą. Pinezko i Zombiaczku dziekuje za fotki--- wygladacie obie bardzo ladnie, suknie zupelnie rozne ale idealnie dobrane do Was :-) Pinezko--- masz fajna fryzurke, teraz kiedy wlosy troche mi podrosly moj fryz podobny jest do twojego, stad moje pytanie co robisz z wlosami na slub???? Ja myslalam o lekkim podpieciu do gory z grzywka taka jak nosze na co dzien,,,, a Ty jaka masz koncepcje??? Zabulinko---- zdjecie zyrafy powalilo mnie na kolana, chyba ustawie sobie jako tapete w laptopie!!!! To ze ubierasz sie elegancko i stosownie do sytuacji podczas robienia zdjec jest dowodem twojego profesjonalizmu, tak wlasnie powinien wygladac kazdy szanujacy sie fotograf. Moj tez na szczescie umie sie zachowac w tej kwestii. O tak, buty za 550 zl to lekka przesada,,,, ale hmm, nie powinnam chyba tego mowic glosno bo sama kupuje slubne za 400zl i jestem troche przerazona,,,, nie chcialam nigdy tyle wydawac na buty ale uleglam namowom mojej mamy i chrzestnej,,, mam tylko nadzieje ze nie bede tego zalowac :-) Kropcia--- czekam oczywiscie z niecierpliwoscia na twoje nowe fotki!!!! Calusy kobitki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim:D Zombiaczek, jeszcze raz dziekuje za zdjecia, naprawde sukienka idealnie do Ciebie pasuje i podkresla zgrabna figure:) Zabulina, cudowne zdjecia zwierzakow:) A co do mojego zdjecia z dwoma odbiciami, to bylo to niezamierzone:D Ale rzeczywisice, fajnie wyszlo:) No i zabawe mialam z tym przymierzaniem, tak sie smialam, ze az pani w salonie zaczela sie smiac, chyba ze mnie:P Perelko, co do fryzury, to tez chcialabym jakies upiecie, tylko nie jakies koki, tylko cos w takim niby nieladzie, ale zeby bylo eleganckie i proste. Grzywke tez chce miec. Ale jeszcze zobacze, co mi fryzjer doradzi. A ja wlasnie obejrzalam ostatni odcinek 2 serii prison break i nie wiem, jak wytrzymam do sierpnia do 3 serii. Ale i tak mnie to wkurza, bo powinno sie wszystko zakonczyc happy endem teraz i 3 seria jest niepotrzebna!!!! To tyle z moich wieczornych wypocin:P Ide spac, a jutro dalej musze meczyc sie z pisaniem pracy:) Ale juz polowe mam, wiec teraz to juz z gorki. 3majcie sie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charismaa ostanio wpisała się ostatnio jakoś na drugiej czy trzeciej stronie naszego topiku i potem zamilkła. Pozostałyśmy same bez \"matki założycielki\", ale dzielnie dałyśmy sobie radę :P My również jesteśmy świeżo po ostatnim odcinku Prison Break. Też mi się końcówka wydała naciągana, ale dzięki temu w trzeciej serii znów będziemy mogli podziwiać Michaela w akcji :) Mi się marzą jedne buty ślubne za bagatela 325 zł... To sporo, biorąc pod uwagę, że w KDH buty skórzane można już kupić za 120 zł. Tyle, że wszystkie te tańsze wersje skórzanego obuwia ślubnego mają plastikową podeszwę przez co boję się, że takie buty będą się ślizgać. Te które mi się podobają są w 100 % zrobione ze skóry i mają dosyć ciekawy kolor - perłowe ecru, ale z lekko złotym, może bardziej beżowym odcieniem. Na upartego mogłabym je po ślubie nosić do jakiś jaśniejszych kreacji wieczorowych (białych butów już raczej do niczego nie mogłabym założyć). Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, dawano mnie nie było, ale nie zapomniałam o Was. Podczytuje sobie regularnie co tam u Was słychać. Mama nadzieję ze mnie jeszcze troszeczkę pamiętacie :) U mnie przygotowania ruszyły, w niedzielę podpisalismy umowę z kamerzystą no i nareszcie spodobała mi sie jakaś sukienka a w dodatku psuje do mnie. Jutro ide ja zamówić. Zaraz przesle link do strony z ta sukienką, to ocenicie same. Miłego dnia Wam zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mam już za sobą 1 spowiedź przedślubną... Lila - na karteczce z która idzie sie do spowiedzi jest napisane, że do 1 spowiedzi przystępowac można już po zapowiedziach, a 2 dzień przed lub w dniu ślubu. Domiś - bardzo podoba mi się góra Twojej sukienki, jest rewelacyjna!! Osobiście wolę sukienki mniej rozłożyste dlatego dół nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że są tutaj inne osoby od wczoraj no to może powtórzę mój problem nie pogniewacie się chyba na mnie powiedzcie mi co wy sądzicie o tej stronce----szczerze www.hucznewesele.pl Pytam bo chciałabym ją jeszcze uatrakcyjnić i szukam opini właśnie was, które przeglądacie to forum Te opinie są dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dołu tej sukni to nie bedzie taki rozłozysty, bedzie na małych kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko50
nie raklamuj sie tak;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huczne wesele - osobiście uważam że strona jest OK, prosta i jasna. Co do zmian - może inna czcionka menu po lewej i Twoje zdjęcie - może jakieś bardziej spontaniczne, kolorowe, a nie takie poważne jak do dowodu osobistego.... ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej powiem co to byłaby za reklama na tym forum,przecież tutaj nikt nie korzysta z takich usług , po to jest forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj są osoby, któreinteresują się tą tematyką, bowiem same to przechodzą na własnej skórze,więc są dla mnie wielką pomocną \"rączką\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×