Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość tez ateistka jak wiosna
wiosna nie udzielaj się bo ci wianek zakwitnie na czuprynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wątpię, żeby mi odrósł :D Choć kto wie, cuda się zdarzają. A wracając do przedślubnej rozmowy - mam pytanie do dziewczyn, które planują zdjęcia plenerowe. No właśnie - w dniu ślubu (przed nim, po nim?), czy innego dnia. Niedługo mamy się skontaktować z naszym fotografem w sprawie pleneru, ale jak na razie nie mamy wspólnego stanowiska jak to wszystko zorganizować. Jakieś rady jak zwykle się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki 🖐️ Wiosno ----- ja jestem zwolenniczką plenerów po ślubie . Nie martwisz sie czy suknia sie zakurzy , czy makijaż się nie rozmarze , noi masz dużo czasu , a w dniu ślubu ciężko wykombinować te parę godzin na plener ( trzeba chyba gdzieś dojechać , itp ) - ALE TO TYLKO MOJE ZDANIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My plener chcemy zrobić tydzień po ślubie a jak pogoda nie dopisze to w jeszcze następny tydzień. Tylko zastanawiam się gdzie można zrobić ładne zdjęcia w Warszawie i okolicach takie nie typowe (nie interesuje mnie Wilanów ani Łazienki Królewskie) - może Zabulina coś pomorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....100-studnówka................. dziś równo setka, 100 dni pozostało mi ...lala, la :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) tak czekałam 400-setnej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... :)... kurde kiedy tu nie zajrzę zawsze omawiacie to co mnie akurat dotyczy..albo nad czym wogóle się nie zastanawiałam a powinnam :) dzięki Wam dziewczyny jakoś idą te nasze przygotowania mozolnie ale do przeodu :) ...mobilizujecie mnie tym ,że już tyle rzeczy macie , że się tak wyrażę odchaczone a ja zamiast w peletonie to na szarym końcu... konkludujac...WIELKIE DZIĘKI!!!! :) :) :) Wam moje kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My trzy dni po ślubie lecimy w podróż poślubną, więc raczej z tym plenerem musimy się pospieszyć. Narzeczony jest za opcją poślubną, ja wolałabym w dniu ślubu (bo orginalny makijaż, fryzura, świadkowie pod ręką, poza tym plener innego dnia jest droższy). Nie zależy mi na jakiejś super sesji zdjęciowej - pare fotek nas oraz nas ze świadkami w naturalnym środowisku. Lila --> A jaki plener bardziej Wam pasuje - klasyczny (na tle jakiejś ładnej przyrody, w parku itp.) czy nowoczesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głównie myśleliśmy nad jakimś mostem, torowiskiem, jakieś wąskie uliczki, schody takie jak na starówce są czasami między budynkami, na łące może w jakimś lasku. Hmmm no nie wiem co więcej .... może macie jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Co do zdjęć to raczej zrobimy tylkp kilka fotek w dniu ślubu w miejscowości w której będzie wesele. To mała miejscowość z fajnym maleńkim ryneczkiem. Myślałam też nad tym by tydzień później albo dwa zrobić sobie małą sesję w Wawie (nasza przyjaciółka robi bradzo ładne zdjecia i moglibyśmy coś razem wykombinować :) Chyba rozwiązał się nam problem z samochodem. Po prostu pojedziemy samochodem kolegi, jednego z gości weselnych :) Później możemy już jechać swoim, ale na początek wolałabym 5 drzwiowy bo szkoda mi będzie sukienki. Dziewczyny czy możecie mi zdradzić jakie utwory wybrałyście na pierwszy taniec? Bo nie mam siły przekopywaćtopiku w poszukiwaniu fajnych piosenek. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my plener mamy w dzień ślubu ( chyba że będzie brzydka pogoda). po kosciele jedziemy nma obiad, potem kilka tańców my na zdjęcia a goście ciasto kawa... ashia- my wahamy sie między dwoma piosenkami magma- to jest miłość kindla- z kimś takim jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!! Heh, dawno mnie nie było :) Dee - 🌼 fajnie być żoną, prawda?? ;) Wpadłam w zasadzie po to, żeby Was przeprosić, że teraz nie będzie mnie tu zbyt wiele - od tego weekendu począwszy mamy zajęte wszystkie praktycznie do końca czerwca... roboty \"po pachy\", ale jaka fajna :) co nie zmienia faktu, że lipcowego urlopu już nie mogę się doczekać - wczoraj zważyłam nasz nowy sprzęt, waży - i to tylko \"baza podstawowa\", czyli to, co mam w łapie, robiąc zdjęcia, cały czas - 1,7 kg, - a większosć zamówień mamy na \"od przygotowań do oczepin\", czyli jakieś 12h bez przerwy - rany, będę prawdziwa kulturystka, jak to sie skończy! :P Bicepsy będę mieć normalnie jak Gołota. Obiecuję natomiast powiadamiać o wszystkich fajnych, świetnych i dobrych pomysłach, które zaobserwuję na tych wszystkich ślubach, i o tych nietrafionych - ku przestrodze - też :) Może jeszcze do czegos sie przydam;) Gdyby ktoś chciał mnie o coś zapytać - piszcie, Kochane, na maila, pocztę sprawdzam codziennie :) Co do pleneru - każda wersja ma swoje zalety:) \"Nasze\" Pary wybierają mniej więcej tak, że połowa robi w dniu ślubu, a połowa - po ślubie. Tym, którzy robią w dniu ślubu, robimy sesje narzeczeńską - jedziemy w ten sam plener, w którym będą zdjęcia ślubne, i oswajamy ich z obiektywem, i odnajdujemy najlepsze miejsca - tak, żeby w dniu ślubu działaś bardzo sprawnie. Ale o ile wiem, to żaden inny fotograf tak nie robi - i tu leży zasadniczy minus sesji ślubnych - są nerwy, bo przeważnie trzeba się spieszyć, a nie jest łatwo otworzyć kogoś na obiektyw w ciągu godziny. Natomiast tym Parom, które biorą sesję plenerową po ślubie, w dniu ślubu i tak robimy troche zdjęć \"na powietrzu\", dokładnie tak, jak robi Wiosna - w \"tym\" makijażu, fryzurze, ze Świadkami i Rodzicami. Warto mieć zdjęcia tego typu z dnia ślubu. Jeżeli też wybierzecie opcję pleneru po ślubie, poproście swoich fotografów, żeby zrobili Wam kilka ujęć tego typu - jestem pewna, że Rodzice też bardzo się z tego ucieszą;) Uciekam na obiadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Nie pisze ostatnio duzo bo w sumie nic sie nie dzieje. Jutro idziemy ogladc obraczkimoze cos sie wybierze ale nie nastawiam sie na to:):) Co do pierwszej piosenki to my mamy Celine Dion - The power of love. kochane moje przypomnijcie mi ktora z was urzywa tych plastrow odchudzajacych?? Milego wieczorku, trzymajcie sie cieplutko i do napisania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na pierwszą pisenkę nei możemy się jeszcze zdecydować:( Co do zdjęć to robimy je w dniu ślubu, po błogosławieństwie, przed kościołem, w plenerze.Tak zadecydowała nasza pani fotograf, bo mówi, ze to już wrzesień i ona chce zeby jeszcze slońce było ładne, więc się podstosowaliśy:)Będzie pięknie!!:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich w ten piatkowy poranek, jeszcze tylko 8 godzin pracy i weekend. My tez mamy plener w dzien slubu, mam nadzieje ze 1 wrzesnia bedzie piekna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja biorę ślub jeszcze 3 tygodnie po Domiś i Marcie więc plener też planujemy w dzień ślubu żeby słoneczka troche złapac CHoć nie ukrywam że sie o pogode boję pod koniec wrzesnia bywa różnie, ale jestem dobrej mysli. Ślub mamy o 17 wiec plener po w ogole odpada nawet jesli będzie ciepło o tej 19-20 to juz szarawo. Na pierwszy taniec wybierzemy Farbę Chcę tu zostać albo Przetańczyc z Tobą chce całą noc. Moje Kochanietroche nietaneczne wiec jakas prosta i rytmiczna pioseneczka do pobujania sie musi być :) moze jeszcze macie jakaś propozycję? Polską najlepiej Pozdawiam i wracam do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pierwszej piosenki jeszcze nie mamy wybranej. My tak samo mamy ślub o 17 i chociaż to będzie lipiec to i tak sesja najwcześniej byłaby o 19 a to wg. mnie za późno, nie będzie już tak ładnie na dworze. Więc zostaje czas przed ślubem. Ale ja znowu się boję, że nie zdążymy się wyszykować, jak jeszcze będzie ta sesja (nawet krótka) to się spóźnimy na ślub. A plener innego dnia oznacza właśnie, że nie będzie na zdjęciach rodziców, świadków. A trochę nie widzę sensu by w dniu ślubu robić jeden mini plener, a innego dnia większą sesję zdjęciową. Wolę opcję raz a dobrze, by mieć już to z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Remont w domu, w pracy urwanie głowy - no i nie mam kiedy do Was zajrzeć! Jak tylko znajdzę więcej czasu to napiszę więcej. Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko -- jutro mamy równe 3 tygodnie do ślubu :) trochę zaczyna mnie stresik łapać :( Następna rzecz załatwiona tj spisany protokół przedmałżeński -- dawno się tak nie uśmiałam jak wypełnianie protokołu z wesołym księdzem i podchodzącym do kwestii papierkologii bardzo swobodnie :) Życzę wszystkim udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja was podniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwja -------- ciesz sie najpiekniejszym dniem Twojego - Waszego zycia :) Na 100 % wszystko bedzie dobrze. Zycze Wam pieknej i niezapomnianej ceremonii, a pozniej udanej zabawy do bialego rana !!!! Powodzenia :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atna25
Sylwjo ja równiez przylaczam sie do zyczen przede wszyskim duzo miłości, szczescia i wyrozumiałości żeby kazdy dzien był dla was tak szczęsliwy jak dzisiejszy :) dzis jestem po obronie pracy, jest 5 na dyplomie wieć humorek dopisuje :) troche mam stresa bo dzis mój wieczór panienski i w ogóle nie mam pojecie co moje kolezanki zaplanowały mam tylko nadziej ze nic głupiego.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak zestesowana ze pomyliłam mój nik :) tak dla pewności to wszytko ja napisałam i kopiuje jeszcze raz;) Sylwjo ja równiez przylaczam sie do zyczen przede wszyskim duzo miłości, szczescia i wyrozumiałości żeby kazdy dzien był dla was tak szczęsliwy jak dzisiejszy dzis jestem po obronie pracy, jest 5 na dyplomie wieć humorek dopisuje troche mam stresa bo dzis mój wieczór panienski i w ogóle nie mam pojecie co moje kolezanki zaplanowały mam tylko nadziej ze nic głupiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, wszytskiego, wszytskiego dobrego! Atena udanej zabawy! A my dzis idziemy do księdza wieczorem, bo moj T ma egzamin z bierzmowania, zobaczymy czy zda ;). najgorsze jest to, ze ja tez musze sie nauczyc tych dziwnych pytan bo jestem jego swiadkiem i ponoc tez swiadka pyta. Ale zobaczymy, mam nadzieję, ze to bedzie bardziej rozmowa o wierze niz pytanie regułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwjo - gratuluję! Atena25 - udanej imprezy. Koniecznie napisz jutro jak było. Ja właśnie zakończyłam porządki po remoncie. W sypialni powiesiłam nowa żakardowa firankę. Zrobiło się bardzo nastrojowo, romantycznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam zamiar
czy ktoras z Was ma jakies watpliwosci co do wybranka? Ja mam slub w sierpniu i bardzo sie kochamy, ale sa pewne problemy (np jego matka) i mnie to troche niepokoi... i powoduje watpliwosci czy to ten jedyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ateno25 udanej zabawy zycze i daj znac jak bylo:):) domis pierwsze slysze zyby ksiadz swiadka pytal. My wczoraj zamowilismy juz obraczki ale nie pokaze wam jakie bo nie znalazlam na polskich stronach. Ale sa z zoltego zlota. tyle moge Wam powiedziec:):) beda za jakies 10 dni. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mam już zamóioną suknie oraz kosmetyczkę, fryzjera poszłam na całość!! Która chce zdjęcia z przymarki???? Piszcie adresy bo niestety nie pamietak wszystkach , a nie bede wysyłac komuś kto nie chce. Ale jestem szczęśliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×