Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

O zdjęcia z przymiarki ja poproszę wiosna.82@wp.pl Sylwja --> Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :) atena25 --> Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwja ------- wszystkiego Naj Naj NAjlepszego !!!!! 🌻 🌻 Kaska------- ja tez oczywiście poproszę o zdjęcia :) monika_artdetable@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny umieram było extra!!!!!!!!!!!!! ale dzis sa skutkiu danej imprezki :(( wiecej szczegółów jutro z rana bo dzis naprawda nei daje rady pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również przyłączam się do próśb o foteczki :) mrowka_r@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i znów poniedziałek.... Sylwja - wszystkiego NAJ... 🌼 Atena - ważny tydzień rozpoczęty ;) ....miłego dnia dla WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska------- ja tez poproszę o zdjęcia :) lila_24@o2.pl Zapowiada się ciężki tydzień pracy więc będę czytała ale nie wiem jak z pisaniem. Dla Barra78 21.04 sylwja 21.04 Mrowka 21.04 wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, dużo szczęścia i słońca w każdy dzień waszego wspólnie spędzonego czasu. Czeskam na zdjęcia ze ślubu :) - na pewno wyglądałyście pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wczoraj wpadli znajomi na kawkę, skończyło się na piwie i grilu... Dzis jadę załatwić kilka spraw, dlatego mam dzień urlopu. Rozglądne się też za welonami. Pozdrawiam Was bardzo mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka ---> i ja też poprosze o zdjęcia :D bardzo chętnie obejrzę No i na relacje naszych nowych żoneczek forumkowych czekam niecierpliwie Pozdrawiam i zycze milego tygodnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... DZIĘKUJĘ za pamięć, za życzenia... dziś tylko krótko i zwięźle - było wspanale po prostu, pogoda dopisała, mimo dość niskiej temperatury, ale świecilo słońce... obiecuję, że napiszę więcej co i jak... pozdrawiam i jeszcze raz DZIĘKI za pamięć a wszystkim co jeszcze przed - naprawde strach ma wielkie oczy - same sie przekonacie!!! buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego, pięknego tygodnia - wszystkim, które są PRZED, i wszystkim, które już PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwja wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, żeby w związku zawsze świeciło Wam słoneczko tak jak w dniu ślubu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja troszeczke nie na temat, ale moze Wy mi pomozecie. Poszukuje cwiczen kalanetiks, moja mama ma kasete z nimi ale czesc jej jest skasowana (ma ona już pare ładnych lat), no i może któraś z Was wie gdzie ja moge znaleśc cos takiego. Strasznie tego potrzebuje. Bede bardzo wdzięczna. 🌻 Miłego tygodnia życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć DZiewczyny, czekam na dokładną relację od Dee i Sylwii ale domyślam się , że mają lepsze zajęcia niz pisanie na forum:) DZiewczyny- jak wysoki obcas macie w butach ślubnych? (lub zamierzacie mieć?) jastem troche podłamana sprawa butów. Chciałam mieć obcas5-6 cm, ale nigdzie nie znalazłąm takich butów, wogóle te wszystkie buty mi się nie podobają ( szukam butów do sukienki ecri) jak juz jakies mogly by byc - to maja obcas 8-9 cm. http://www.allegro.pl/item183080505_a_more_modne_i_gustowne_od_ramiz_renata.html te jako jedyne mi się strasznie podobają , ale mają obcas 7,5cm, i nie wiem czy dam radę w takich wychodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki -- ja już o tym pisałam tzn o butach i ich obcasach :) Też chciałam obcas 5-6 cm i znalazłam w Warszawie jeden sklep które takie oferuje mieści się na chmielnej 21 http://www.wirtualnyotwock.com.pl/wizytowki/lamarka/ to co mi się spodobało to sprzedawca nie wpycha nic na siłę mówi czy but ładnie leży czy lepiej przymierzyć inny fason a jeśli nie ma twojego rozmiaru to oni zrobię go dla ciebie w fasonie który ci się podoba. Może dodam że z obcasem 6 cm jest w Warszawie straszny problem głównie są albo niższe takie 3,5-4,5i wyglada się w nich jak kaczka (bezobrazy) albo wyższe 7,5 i wyższe które moim zdaniem na całą noc się nie nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zony i narzeczone !!!! Myszko ------ naprawde trudno jest napisac \"relacje\" z wlasnego slubu o czym juz niedlugo sie przekonasz : ) Kazda z nas bywala na wielu weselach i kazda z nas wie dokladny przebieg takiej uroczystosci. Roznica jest jedyna, ale przeogromna ----- \" swoj dzien\" zupelnie inaczej sie przezywa :) Tam sie nie tylko idzie, nie tylko stoi sie w kosciele, nie tylko tanczy sie na weselu. Kazda chwila jest wazna i poza tancami, jedzeniem itp. jest jakas magia, ktorej mozesz doswiadczyc na swoim wlasnym slubie. Moge Ci dawac rozne rady, np. zebys sie nie stresowala, ale ty i tak bedziesz, bo jest to czescia \" tego przezywania \". A potem stwierdzisz - tak jak wszyscy, ze nie bylo czym. Tak jak wczesniej pisalam - ciesz sie kazda sekunda Tego Dnia bo zobaczysz jak to szybko minie. Jak masz jakies pytania to pisz - z checia odpowiem na wszystkie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Zostało jeszcze 11 dni do ślubu. Powoli zaczynam się stresować, ale stres wynika przede wszystkim z niepewnej sytuacji z listą gości i marnym dojazdem bo jak się okazało moje 3 koleżanki będą musiały się nieźle nakombinować, żeby do mnie przyjechać. Wczoraj wreszcie kupiłam welon. Jest ecru z delikatną lamówką i sięga mi mniej więcej do bioder. W sumie cały czas myślałam, że będę mieć krótki welon, ale w praktyce wyglądał beznadziejnie :P Kupiłam też biżuterię. Ponieważ dobranie czegoś pasującego do naszych tytanowych obrączek było nie lada wyzwaniem, kupiłam w końcu perełki w kolorze ercu (delikatny naszyjnik + kolczyki). Dzisiaj moja mama i babcia M. jadą ustalać menu i wpłacić już część pieniędzy za katering. Okazało się, że nie mamy jednak organisty ponieważ mój sąsiad nie dostanie urlopu i nie będzie tym samym mógł zagrać na naszym ślubie. Rodzice właśnie próbują jakoś rozwiązać tą kłopotliwą sytuację, mam nadzieję, że im się to uda. Wczoraj dowiedziałam się od mamy, że akurat w tym czasie kiedy my będziemy brać ślub w mojej miejscowości zapowiedziane są jakieś gminne manewry OSP :P Zmykam robić generalne porządki przed wyjazdem i wstępne pakowanie całej listy rzeczy do zabrania (nauczona wpadką znajomych który nie dawno brali ślub i musieli wracać 500 km bo zapomnieli swoich ślubnych strojów :P) Dee i Sylwja -> z niecierpliwością czekam na jakąś relację z Waszych ślubów i oczywiście fotki :) Atena -> gratuluję 5 :) Czy to co pisałaś o narzeczonym ma związek z wzjg? Ja niestety marnie się czuję, chyba będę musiała wrócić do większych dawek salofalku bo 2x2 na mnie nie działa niestety :( Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nieźle
:D jak mozna na śliub zapomiec stroju?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też się zastanawiam, ale ponieważ nie była to jakaś wielka suknie tylko garnitur& jej żakiet i spódnica to mogę jeszcze w to uwierzyć, że zapomnieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Chwilka przerwy w zdjeć opracowywaniu;) Ashia - TO ŚWIETNIE, że będą manewry OSP!!! Zaraz leć do swojego fotografa i pomyślcie, jak ten fakt wykorzystać:) Pomyśl, jak piękne zdjęcia możecie mieć np. w wozie strażackim!! Widziałam takie :) A z doświadczenia wiem, że pół litra w takich momentach potrafi zdziałać cuda.. ;) ech, zboczona jestem - na wszystko teraz patrzę pod kątem zdjęć :P Dee - żoną być, fajna rzecz, nieprawdaż ;) ? Masz rację, że są to przeżycia z gatunku \"nieopowiadalnych\" :) Miłego dzionka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę, że nie tylko ja mam \"obcasowy\" dylemat. Sama nastawiam się na buty 5-6 cm. Oczywiście, że te na wyższym obcasie są ładniejsze, ale przetańczyć w tym całą noc... Natomiast tak zwane kaczuszki zupełnie mi się nie podobają. Niektóre kobiety ponoć kupują dwie pary butów: do ślubu i potem do tańca, ale wg. mnie to niepotrzebny wydatek. Będę więc szukała butów z 5 cm obcasem, ale jak zauważyła Lila nie jest to popularna wysokość butów ślubnych. Wiecie, fajnie się czyta Wasze wrażenia tuż przed ślubem (ashia) i tuż po (Dee) :) Nie da się zapomnieć, że własny ślub i wesele tuż tuż ;) Na koniec mam małe pytanie do okularnic :) W sumie może nie okularnic, bo ja np. nie ruszam się z domu bez szkieł kontaktowych. No i właśnie... co zamierzacie zrobić w tym dniu. Wg. mnie okulary wyglądają beznadziejnie do sukni ślubnej, więc jeśli nie w soczewkach kontaktowych, to będę się męczyła bez okularów do ostatniego gościa. Na codzień noszę soczewki 2 tygodniowe z hydraclear (niby lepiej uwodnione i przepuszczają więcej tlenu niż tradycyjne miesięczne) ale niestety i tak po 8h noszenia nie czuję się w nich komfortowo. Zastanawiam się nad soczewkami jednodniowymi - droższe, ale może da się dłużej je nosić? Może macie jakieś godne polecenia soczewki, w których da się przechodzić pare h dłużej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, mała rada do dziewczyn z Warszawy - nie zamawiajcie zaproszeń w firmie Cartalia na metrze Świętokrzyska! Zamówienie złożyliśmy 5 kwietnia, baba podała nam termin realizacji 7-10 dni, minęły już prawie 3 tygodnie a oni nadal nie wiedzą kiedy nasze zaproszenia zostaną wydrukowane!!! Myślałam, że jeśli płaci się trochę więcej za zaproszenia to oznacza również lepszą jakość usługi (w sumie za zaproszenia płacimy 550 zł, co uważam za niemałą kwotę). Jak widać nie jest to prawdą. Mieliśmy w planach już tydzień temu zacząć rozwozić te zaproszenia, a tak zaczynam powoli mieć myśli, czy nie olać tej zaliczki 100 zł i nie poszukać solidniejszej drukarni zaproszeń. Dlatego szczerze odradzam tę firmę - na prawdę szkoda nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Jejku jak mamy zimno w pracy - mieszkam w podlaskiem, tutaj jak wiecie biegun zimna Polski hehe i wylączono nam ogrzewanie w firmie bo juz przecież wiosna, co za głupi pomysł! na szczęście mój kochany narzeczony przyniósł mi do pracy drugi sweter i z cieplą kawką jakoś daję radę :P Wiosna --- > ja jestem kretem krótkowidzem bez szkiełek to bym własnego narzeczonego z księdzem mogła pomylić na ślubie :D Na co dzień nosze niestety okulary, soczewki dośc źle toleruje, mam jakies wrazliwe oczka czesto zapalenie spojówek itp Dlatego też zrezygnowalam całkowicie z miesięcznych a od czasu do czasu noszę jednodniowe. Nie robilam zbyt wielu eksperymentów ale te znoszę całkiem nieźle: http://www.cibavision.pl/lenses/focus_dailies/all_day_comfort.shtml ostatnio nawet dostalam gratis na próbe kilka par kolorowych ;) ladnie takie niebieskie wyglądały na oczkach tylko komfort widzenia troche gorszy wiec na slub chyba jednak polecam zwykle przezroczyste bezbarwne Mam nadzieje ze ja tez jakos przetrzymam na swoim slubie te soczewki, najgorsze ze plener w ten sam dzien wiec po zrobieniu makijazu przeciez ich nie zdejme! Łącznie jakies 12 godzin minimum, zeby choć do oczepin dotrwać. Pzodrowionka serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna -> ja w przeciwieństwie do większości znanych mi okularników wprost uwielbiam widok mojej buźki w okularkach. Nie lubię siebie bez okularów, zwłaszcza na zdjęciach (niestety w dowodzie mam bez okularów bo wtedy miałam fotochromy i zdjęcie źle wyszło). Dlatego na ślubie będę mieć okulary. Owszem okulary, welon to już duże zamieszanie na głowie, ale za to do minimum ograniczam biżuterię i myślę, że jakoś to będzie. Zawsze mogę ich nie zakładać bo nie mam problemu z parzeniem bez nich, ale to już nie jest dla mnie komfortowe bo wiem, że brzydko wtedy wyglądam (jakoś tak \"nago\" się czuję :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dostałam spam reklamujący te soczewki: http://www.acuvue.co.uk/MassToAsk_Europe/mtaStart.do?rc=41&src=WEB&lang=pl&country=PL i tak mnie tknęło, że w dniu ślubu coś takiego mogłoby się sprawdzić. ashia --> Okulary na ślubie mają jeszcze jedną dużą wadę. Jeśli te kilkadziesiąt osób będzie chciało złożyć mi życzenia i przy okazji serdecznie ucałować w policzek to niestety z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że tłuste ślady po skórze pozostaną na szkłach. To też jest pewien problem - później po przyjechaniu na wesele szybko lecieć do łazienki by czyścić okulary, by cokolwiek widzieć. Choć pewnie dziewczyny co biorą ślub w okularach jakoś radzą sobie z tym problemem ;) Ale mnie wkurzyli z tymi zaproszeniami... Najgorsze, że tacy oszuści są bezkarni. Za mało czasu zostało nam na drukowanie zaproszeń u kogo innego, więc będziemy czekać, aż łaskawie w końcu dadzą nam nasze zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna -dołączam się z tymi referencjami dla tego chłopaka jest naprawdę bardzo solidny nam zrobił zaproszenia w ciągu 4 dni tzn 4 były do odbioru. Właśnie dzwonili do mnie z salonu jutro idę na ostateczne poprawki :) zrobię nowe zdjęcia i mam tylko nadzieje że waga do dnia ślubu zostanie bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×