Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Hej dziewczyny. Mam nadzieję, że większość z Was dobrze bawi się na urlopach, skoro taka cisza nastała na naszym topiku. Ja jestem po kolejnych zakupach przedślubnych. Mam już buty ślubne (dla zainteresowanych wrzucam link i instrukcję jego obsługi: http://www.rylko.pl/ kolekcje --> obuwie damskie --> Ryłko --> 4 buty o numerze L8EC3). Ryłko ma bardzo ładne buty z tegorocznej kolekcji (ich starsze buty ślubne zupełnie mi się nie podobają). Moje nie są co prawda z kolekcji ślubnej, ale to i lepiej, bo są kolorystycznie lepiej pasują do mojej sukni oraz w przyszłości będę je mogła nosić do innych strojów. Tak więc choć wydałam 240 zł to pocieszająca jest świadomość, że nie są to buty na jeden wieczór. Musiałam się trochę za nimi nachodzić, byłam w paru sklepach Ryłko i ze zwiedzonych miejsc tylko w Arkadii i Galerii Mokotów mają najnowsze modele. Jeśli chodzi o inne sklepy, w których byłam. W KDH owszem jest taniej, ale buty są gorszej jakości. Na Chmielnej mają faktycznie duży wybór - są tanie buty te same co w KDH oraz droższe i ładniejsze, przeciętnie w cenie 300-650 zł. Byłam jeszcze w Młodej Parze, ale typowo ślubne buty obszyte koronką czy wstążkami jakoś nie przypadły mi do gustu ;) Buty tam mają głównie zachodnich firm, ceny w okolicach 300-400 zł. Poza tym mam już sukienkę na poprawiny, biustonosz do wszycia w suknię ślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Chyba mamy już wszystko gotowe. Stres narasta z każdym dniem. Mam mało czasu na siedzenie przed komputerem, dlatego pozdrawiam Was mocno i do następnego napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że weekend majowy w pełni,,,, i bardzo dobrze odpoczywajcie kobietki. Ja też na jutro jednak wzięlam urlopik,,, dobrze mi zrobi jak posiedzę trochę w domu. Marfuszka - zaproszenia sa świetne i super jest to że tak idealnie pasują do całej waszej oprawy ślubu i wesela. Gratuluję pomysłu :-) Monia -- dzięki za mailika,,,, fajnie że jeszcze komuś oprócz mnie i mojej rodzinki podoba się moja sukienka,,,, ciekawe co powie mój D jak mnie zobaczy :-) Ustaliliśmy już plener - pojedziemy do Wilanowa a gdyby pogoda była trochę gorsza to do ogrodu botanicznego. Dogadaliśmy się z fotografem że w kwocie którą możemy przeznaczyc zrobi nam film, zdjęcia w plenerze, na ślubie i weselu i dodatkowo sesję niby studyjną,,, niby bo nie w studio, takie bardziej artystyczne portrety :-) Pa :-) Pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej nieobecności na forum...:) ja mam wolne ;) jak dobrze miec caly tydzień urlopiku...ale przez ten czas rozwiezlismy zaproszonka;) tzn nie wszytkie...nie wiem kiedy damy reszte;( w weekendy szkola a w tygodniu praca..ja także kupilam buty w sklepie na floriańskiej w krakowie w sklepie Lola lola..jak znajde linka to wam wysle...kolor perłowy sluczniutkie...ale cena wyskoka bo 510 zł ale oplacalo sie sa sliczniutkie;) zostalo mi miesiąc i 19 dni... milego dalszego odpoczynku:* 3 majcie się cieplo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry.... to chyba tylko dla mnie weekend majowy się zakończył... :( niestety dziś siedzę na maturze :( ...ale zaraz po niej uciekamy jeszcze na 2 dni łapać promyki słońca :) miłego weekendu dla WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida... ;) ja siedzę w poniedziałek... teraz i tak krócej niż rok temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida, ja siedzę w środę;) bite 150min!!!! Za moich czasów to komisja wcinała kanapki i czytała książki, a teraz nawet kichnąc nie można.... nie wiem, czym się zajmę przez ten czas :P Pozdrawiam Was wszystkie, korzystając z wolnej chwili:) Kropa, dzięki za maila - odpowiem jak tylko pomniejszę fotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po kilku dniach wolnych :) tak jak wy dzisiaj jestem w pracy :( myślałam że będę siedziała i się nudziła ale niestety nie ma tak dobrze i od 8 siedzę w papierach i wyjść z nich nie mogę Jestem już po wieczorze panieńskim a teraz już ostatni tydzień na przygotowania przedślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Lila, Ty już właściwie masz ślub tuż tuż :-D Przy okazji wklejam przypominacz :-) Za sobą mają: Rosa-munde 6.01. Turm_me_on 13.01. A24 01.2007 Och Karol 3.02 Ancura84 14.04 ***Dee 14.04 Barra78 21.04 sylwja 21.04 Mrowka cz. 21.04 aleksah 28. A przed sobą: :-) Ashia 5.05 Jaskółka27 5.05 japtek 5.05 Lila 12.05 Pszczółkamadzia 12.05 louisa 12.05 Ashia pewnie już cała w ferworze przygotowań ! :-D A mi się to jeszcze dłuuuuugo wydaje - do mojego of course ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Ja dziś odpoczywam, tzn porzadki robię,,, później skocze na solarium żeby nie straszyć swoją bladością w sukni,,,, i na paznokcie się wybieram do mojej osobistej manikiurzystki, przy okazji zaproszę ją na ślub. Jutro odbieramy garnitur, a moją suknię chyba za tydzień bo jak widziałyście na zdjęciach nie jest jeszcze w pełni gotowa. Zostało nam równe 3 tygodnie,,,, hmmm grunt to sie nie denerwowac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida -----> nie martw się, ja też wysiedziałam swoje dziś na polskim i jeszcze się tez nabiegalam z arkuszami... jeszcze \'tylko\' trzy razy w tym we wtorek na siódmą rano byc przy odbiorze akruszy :) więc nie tylko dla Ciebie weekend sie skończył a ja to nawet w pn. 30 kwietnia jeszcze pracowałam... zabulino -----> no tak, przed komisją bojowe zadanie a ja dziś kurczę kichnęłam ;) ale mnie nie wyproszono... jutro już dwa tygodnie jak jestem Żoną - czas mi płynie strasznie szybko od Ślubu, co kogoś spotkam to pyta się i jak tam PO :) więc ciągle żyję wydarzeniami z 21 kwietnia 2007 pozdrawiam, s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mi pęka - wpadli wczoraj znajomi na grila. Postanowiliśmy nie robić wieczoru kawalerskiego i panieńskiego a taka ostatnią impreze wspólną. Zabawa była świetna, gorzej dzisiaj z samopoczuciem. Przede mną i Lila ostatni tydzień przygotowań. Miłego niedzielnego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , ale Wam dobrze ! :) jeszcze tydzień .. 7 dni ... Te miesiące czekania zleciały tak szybko ! Ciekawe jak tam nasze sobotnie Panie Młode się czują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam przyszłe panny młode! Ja już po, było cudownie i chętnie bym to przeżyła jeszcze raz, oczywiście z tym samym mężczyzną! Nie denerwujcie się, zwłaszcza w kościele, nie ma co układać scenariuszy, bo jak coś nie bedzie po waszej myśli, to się niepotrzebnie bedziecie denerwować. pozdrawiam i życzę spokoju i dobrej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... i po weekendzie :( kolejny tydzień przed nami... (ja znów kwitnę na maturach) miłego dnia dla WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie :) Nie wiem jak u was ale w wawie strasznie chłodno i deszczowo się zrobiło oby do 12 maja się rozpogodziło dla wszystkich które brały ślub 5.05 wszystkiego najlepszego i duuuużo, dużo szczęścia :) Dzisiaj idziemy opłacić kościół i porozmawiać o przystrojeniu kościoła kwiatami. We wtorek jedziemy do orkiestry dogadać ostatnie sprawy Środa odbiór sukni ślubnej i kupno alkoholu, w czwartek próbna fryzura a w piątek relaks :) i sobota .... nie wiem jak wam ale dla mnie ten czas leci jak opętany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do wiary wiosno
czy wiosna te buty pozyczyła od swojej babci czy od cioci? bo moja ma takie same:D Nie odważyłabym sie ich włożyć na swój ślub, ale ciotce wypada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Monia, Żabcia, Ami - wysłałam Wam swoje zdjęcia, bo chciałyście. Wam tak czas dziewczyny leci, a mi się wydaje, że ja mam jeszcze go mnóstwo, i tymczasowo przygotowania leżą odłogiem. Nie moge uwierzyć, że Wy tak już pedzicie z nimi. No ale na 100% ja będe miała tak samo, jak będę tydzień przed ślubem, a nie kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem❤️ Kropko..już mówiłam ze miłe to uczucie jest kiedy KTOŚ \'pozytywnie pamięta\':D po pierwsze primo:życzenia dla wszytkich NASZYCH PANIEN MŁODYCH- dziś żon..żeby słońce zawsze dla was świciło..żeby otaczałą was miłość i szacunek🌻 umnie pomału...juz podopinalismy mase rzeczy..musimy dokupic troche napojów,ustalic szczegóły z florystką,zrobić liste osób które zostają na noc w hotelu... dookoła pytają czy juz sie stresuje..a mnie stresuje to ze sie NIE stresuje..:D jestem TU czytam Was-ale nie mam możliwosci odpisywania-a jak juz ją wychwyce to czytam komentarze niektórch pomatanczowych braci i niedobrze mi sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry**
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... tak to ja....wiem trochę odpuściłam... :( ...ale na te 3 miesiace przed ślubem mam trochę zmartwień... Pozdrawiam wszystkie , które mnie kojarzą...a i wielkie BUUUUZII dla mężątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudi
witam jestem tu nowa:)przyjmieice?? slub mamy 23.06.07 o godzinie 17:00 w Moscicach:) wesele w willy krzykiej;) cocoloko_ co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, cocoloko_ ależ ja Cię pamiętam doskonale, w końcu ten sam rejon Polski... :) i dzięki za buziaki... za trzy miesiące Ty też będziesz na moim i jeszcze kilku innych Forumowiczek miejscu :) trzymaj się i pamiętaj nigdy nie jest tak źle co by nie mogło być gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki!Widze, że nie tylko aj 3 miesiące przed ślubem mam duzo kłopotów, załatwiania, latania i mało czasu na to by wejsc na forum :(Ale mam nadzieje, że mimo tego bedziemy tu zaglądać co jakis czas:)Pozdrawiam i miłego dzionka życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na 3 dni przed ślubem Wczoraj dostałam pierwszy prezent od współpracowników. Wiedzą że uwielbiam klimaty Indyjskie w związku z tym otrzymałam perły z indii w złotej oprawie z kolczykami. Zastanawiam się czy czasami nie założyć ich do ślubu w końcu to talizman. W Indiach mieszkańcy wierzą, że swoją mocą perły przewyższają wszystkie pozostałe talizmany razem wzięte :) Dzisiaj odbieram suknię i wszystko mamy już załatwione pozostaje nam czekać na dzień ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Dziś już na spokojnie mogę napisać w kilku słowach jak wyglądało nasze wesele. Pomimo brzydkiej pogody (chmury, brak słoneczka) z mojego domu do kościoła szliśmy na piechotę z orkiestrą na przedzie (ktoś powie, że wiocha, ale moim zdaniem to fajny zwyczaj). Mszę prowadził proboszcz, ale kazanie miał ksiądz który jest sąsiadem rodziców i muszę przyznać, że wszystkich zaskoczył pięknym kazaniem o miłości i rodzinie. Kiedy mówił o tym, że był na weselu moich rodziców albo o tym ile moi dziadkowie już są razem to kilka osób miało łzy w oczach. Oboje byliśmy bardzo opanowani i prawie wcale się nie denerwowaliśmy, ja się cały czas uśmiechałam. Cała reszta wesela też była udana nie licząc wpadek w rodzaju (przy powitaniu chlebem i solą zamiast wypić to co było w kieliszku wylałam na siebie niechcący :P). Obsługa i menu było super, goście byli bardzo zadowoleni. Przyjęcie trwało w sumie do trzeciej rano, a w niedzielę jeszcze malutkie poprawiny u nas w domu w towarzystwie znajomych. Żałuję, że nie napisałam na zaproszeniach o nie dawaniu kwiatów, ponieważ pomimo tego, że część została w kościele i tak w domu mieliśmy cała wannę kwiatów. Dostaliśmy też kilka pluszaków i słodycze. Dosłownie 4 prezenty (z tego jeden ustalony z nami, drugi to elegancka zastawa obiadowa z Ćmielowa, reszta to pościel i ręczniki) i cała reszta to koperty. Super sprawdziła się księga gości - mamy dużo wpisów i nawet nie trzeba było specjalnie kogoś namawiać, goście sami chętnie się wpisywali. W przyszłym tygodniu będziemy mieć zdjęcia od fotografa, na razie zbieramy fotki od znajomych. Lila -> mam nadzieję, że pogoda się Wam poprawi na sobotę i będziecie mogli zrobić piękne zdjęcia z Waszego ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Zostało mi 17 dni do ślubu,,,,, strasznie pędzi ten czas :-) Pomału dopinamy wszystko na ostatni guzik. Dziś spotkaliśmy się z naszą orkiestrą, nagraliśmy sobie piosenkę którą rozpoczniemy wesele w ich wykonaniu i teraz będziemy ćwiczyć naszego walca. Wybraliśmy też naklejki na wódkę i podziękowania dla rodziców, spodobały nam się takie tuby z ozdobnym papierem z życzeniami w środku,,, te wszystkie księgi dla rodziców przerażają mnie swoją kiczowatością!!! Kupimy też księgę wpisów,,,, fajnie będzie jak każdy naskrobie nam coś od siebie :-) W sobote odbieram sukienke. Mam jednak spore zmartwienie z butami bo te które kupiłam są strasznie niewygodne i chciałabym je oddać ale nie wiem czy przyjmą, będę musiała chyba kupić drugie buty :-( Ashia---wyobrażam sobie jak piękny musiał być ten Wasz ślub, bardzo się cieszę że wszystko się udało :-) Moje gratulacje!!! Lila--- napewno wszystko będzie jak w bajce,,, relaksuj się teraz przed tym wielkim dniem :-) Witam nowe koleżanki i wszystkie Was pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×