Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość PODNOSZĘ **
czyżby przygotowania juz się zakończyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wszystkim dziękuję za życzenia. Ślub był cudowny, wesele rewelacyjne. Trudno w to uwierzyc ale obyło się bez żadnych wpadek i dziwnych sytuacji. Zabawa trwała od 16.00 do 7 rano :) Teraz z łezką w oku oglądamy zdjęcia i wspominamy ten piekny dzień! Szkoda że tak szybko mija czas. Przygotowania się skończyły, więc żegnam Was wszystkie. Dziękuję, że tak milo zostałam przyjęta i za te wszystkie porady jakie mi udzieliłyscie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pszczola madzia
wyszla za meza, wypiela sie na psiapsiolki i do widzenia, hi hi hi hi hi. I juz nie bedzie sluzyc radami ani skladac zyczen pannom mlodym - swoim najlepszym kolezaneczkom, ktore ciagle sie przygotowuja. He he he :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bezczelna
pszczółkamadzia jestes bezczelnym gadem....jak mzoesz tak nas zostawic?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Wszystkim dziękuję za życzenia :) Ślub i wesele należą do bardzo udanych. Trudno w to uwierzyć ale czas tak szybko mija w dniu ślubu że nie wszystko da się zapamiętać :( Pogoda za bardzo nie dopisała ale to nie przeszkodziło nam ani grama :) Mama powiedziała mi że deszcz w dniu ślubu to błogosławieństwo od Boga więc będzie dobrze kierowca powiedział nam że na samą przysięgę deszcz przestał padać :) to samo powiedziało nam jeszcze parę osób :) Teraz już czekam na zdjęcia i dvd a plener zrobimy sobie jak poprawi się pogoda :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mimo że wyszłam za mąż, podczytuję WAS regularnie i czasami piszę, mam nadziej ę, że nikomu to nie przeszkadza... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwja -- moim zdaniem warto tu być może nasze spostrzeżenia, co do ślubu komuś się przydadzą a poza tym trzeba wspierać nasze topikowe koleżanki Właśnie się dowiedziałam że w tym tygodniu będę miała już albumy ze zdięciami ze ślubu i wesela :) już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila ale masz cudownie, ja tez bym juz chciała...zycze ci wspaniałych, lat z mężem u boku, aby zawsze świecilo wam słońce... mi pozostało jeszcze 38 dni...jejku kiedy to zleci:((lila pisz jak bylo kiedy wstalas w sobote? keidy fryzjer, kosmetyczka?? kiedy pan mlody przyjechal?? czy sie stresowalas na przysiedze??? napsiz to wszytklo?? zycze milego popoludnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica już pisze po kolei:) wstałam o 8:30 kąpiel, śniadanie i fryzjer na 9:30 potem makijaż w domu o 13:00 o 15:20 zaczęłam się ubierać. 15 min później byłam już gotowa zeszłam na parter domu gdzie mieszkam i gdzie ubierał się mój J zobaczył mnie w pełnej okazałości welon suknia i podwiązka w ręku w celu przekazaniu mu do założenia o 16:10 mieliśmy błogosławieństwo a o 16:45 byliśmy pod kościołem świadkowie poszli zanieść nasze karteczki od spowiedzi i podpisali się pod protokołem. Niestety padał delikatny deszczyk ale jakoś nie odczułam go za bardzo :) Delikatny stres w trakcie samej przysięgi i minimalne zająknięcie się moje na sam koniec przysięgi. Potem obrączki już bez stresu. Błogosławieństwo i życzenia od księdza kilka kroków do bocznego ołtarza na krótką modlitwę a potem marsz przez kościół. Życzenia i całowanie ponad 100 osób było po pewnym czasie męczące polik, polik i polik i tak non stop. Droga na salę minęła szybciutko jedna bramka tuż przed wjazdem na teren hotelu gdzie mieliśmy wesele. Przywitanie chlebem i solą i dwoma kieliszkami na naszą prośbę w obu była woda potem przeniósł mnie J przez próg. Na Sali goście od kelnerów dostali szampana dla nas została otworzona oddzielna butelka i odśpiewali sto lat. Pierwsze danie i pierwszy taniec – mieliśmy choreografie i myślałam że będę się stresowała ale stres opadł i był tylko uśmiech na twarzy i taniec z wielkimi owacjami :) A potem już cało nocna impreza :) Czy ominełam coś co chciałybyście się dowiedzieć z mojego wesela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila_12.05.07 to wspaniale ciesze sie razem z wami;)) i czekam na zdjecia ze slubu i wesela;) kurcze oby mi tak zlecialo szybciutko i tez wszytko opisze:) pozdawiam was goraco w deszczowy dzień...całuje... ahhhh lila a jak czujesz jako mężatka??? jakas potencjalna zmiana w byciu 24 godz razem??? aha a wy to gdzies w podróz pośubna sie wybieracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Lila !!! Ale sie cieszę , że wszytsko poszło dobrze ! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego 🌻 Na pierwszy taniec mieliście w końcu \"Farbę\" ? Ciekawa jestem jaką choreografią żeście sie popisali :) Cudnie pewnie było ! Czekam z niecierpliwością na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten stasznie deszczowy poranek (nie wiem jak u was). Lilu bardzo sieciesze ze wszystko sie udało i z całego serducha zycze Wam wszystkiego co najlepsze, aby każy kolejny dzień był tak cudowy jak dzień slubu🌻 I czekam oczywiście na fotki:) My prawdopodobnie nie dlugo odwiedzimy Polske bo już 19 czerwca i bede miala pierwsza przymiarke, na ktora musze sie jeszcze umowic:)) Dziewczyny powiedzcie mi ile zajelo Wam czasu latanie i załatwianie tych papierów potrzebnych do slubu. Zycze Wam milego dnia i do napisania buziloe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie monia.kami --- tak, mieliśmy farbę \"chcę tu zostać\" zatańczyliśmy do tego rumbę i dostaliśmy niesamowicie wielkie oklaski :) więc chyba wszystkim się podobało. W dodatku jak zobaczył nasz pierwszy taniec mój chrzestny tak się wzruszył że aż kilka łezek mu poleciało. Jak tylko będę miała płytkę ze zdjęciami od razu zainteresowanym wyślę kilka fotek ze ślubu i wesela bo plener zrobimy jak będzie ładniejsza pogoda tygrysica20 --- jako mężatka czuję się bardzo dobrze :) w byciu razem nic się nie zmieniło bo od ponad pół roku mieszkamy ze sobą ale teraz bardziej się ze sobą utożsamiamy i jesteśmy szczęśliwi w szczególności widać to po moim J :) monia.kami, cocoloko_ , brida, sylwja, capria, wiosna, młoda2, tygrysica20 --- jeszcze raz wam serdecznie dziękuję za życzenia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila -> ja również przyłączam się do gratulacji i życzę wszystkiego najlepszego! Jestem bardzo ciekawa jak wyszły Wasze obrączki? Jesteś z nich zadowolona? Pytam bo bardzo podobał mi się projekt na podstawie którego wyjaśniałaś jak wyglądają. My w tym tygodniu być może będziemy mieć zdjęcia ze ślubu - już takie profesjonalne bo te od znajomych to nawet oki, ale jakość różna więc na razie nie wysyłam. Jeśli któraś z Was będzie chciała zobaczyć fotki to proszę napiszcie. Kto teraz szykuje się do swojego wielkiego dnia? Bo ja już się troszkę pogubiłam. Nie ma niestety Kropki która zawsze pilnowała listy. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia -- z obraczek jestesmy bardzo zadowoleni jak tylko bedziemy mieli ich zdjecia to na pewno zainteresowanym wyslę :) poproszę zdjęcia od Ciebie jak tylko będziesz je już miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - mówisz i masz :-) W przygotowaniach: perełka*** 26.05 Asega 28.05 Lila, gratuluję :-D 🌼, Ashia zresztą też gratulacje 🌼, bo jeszcze nie miałam okazji. Jak będziecie miały zdjęcia, to proszę o ich wysłanie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnalazłam całą listę przyszłych i już obecnych mężatek :) perełka*** 26.05 Asega 28.05 Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Kinia21 2.06 Marla84 2.06 nerwi 2.06 Agi58 9.06 Tusia_Q 9.06 Myszka*19 9.06 Colodent 9.06 Kornikowa 9.06 Izabelusza 9.06 Aga 1982 9.06 Owieczka 9.06 Purrpurra 9.06 Avrill 16.06 Anielina 16.06 Pani Jeziora 16.06 Emeena 16.06 Rain_drop 16.06 Doroti22 23.06 Agatki 23.06 Tygrysica20 23.06 KASIA IN 23.06 doti22 23.06 fmartunia 23.06 Nadziejamyszki 27.06 Jeszcze_Panna 30.06 Brida 30.06 Monika_W 30.06 Ania...***** 30.06 KK23 ... 06.2007 Wiosna 7.07 Maltankaaa 7.07 Jussi 7.07 Kasieńka25 prawdopodobnie 7.07 Gradia 7.07 Mystica 7.07 Carmen260 7.07 Katoeio 7.07 mdziara 7.07 meganuska 7.07 czerwony_groszek 7.07 Papierowe_Nożyczki 14.07 Agness 21.07 cocoloko_ 28.07 Sabcia85 4.08 Iga 4.08 Anku31 4.08 Anetka83 4.08 Sierpniowa 2007 4.08 Madzianietka83 11.08 Marfuszka 11.08 Gala 11.08 Kaśka22 18.08 Extaza218 18.08 Ajjj 18.08 Anowka2 18.08 Młoda2 18.08 Capria 18.08 -lena- 18.08 Cropelka 18.08 Namagnesowana_Pinezka 18.08 *Dee 18.08 Ochotka 18.08 kama25000 24.08 Magnoliaija 25.08 Summertea 25.08 Automaniaczka24 25.08 nutkamm 25.08 Trzy kropki 1.09 Nirvanka 1.09 Kaczka196 1.09 Domiś 1.09 Vall 2.09 Monia.kami78 8.09 Agatka1984 9.09 jarzembina_czerwona 15.09 holly 16.09 kasiak84 16.09 Zombiaczek 22.09 Agapa 22.09 Vavava 09.2007 Nixe planuje 09.2007 Ewa_Marchewa1984 14.10 hurrrrrrraaaaa 13.10 va_neska 4.12 niebieska sukienka 31.12 W 2007 planują ślub Onaonaona/Kaśka anielina kasienka1983 J_A_N_A mała-duszyczka syrenka23 amaalka wiki1983 liliana os kielka Już ślubowały: Turm_me_on 13.01. A24 01.2007 Och Karol 3.02 Ashia 08.04 Ancura84 14.04 Barra78 21.04 sylwja 21.04 Mrowka cz. 21.04 atena25 28.04 aleksah 28.04 Jaskółka27 5.05 japtek 5.05 Lila 12.05 Pszczółkamadzia 12.05 louisa 12.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak dobrze że dziś już piątek... .....miłego weekendu dla WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie;** dokładnie brida wspaniale że juz piatek...ja jutro o 11 mam juz przymiarke suknie i odbiór...chyba ze sie nie zmieszcze:PP nienie zartuje..mam nadzieje ze dupsko wejdzie mi:) zrobią mi fotki i przesle wam;) a teraz zyczę miłego dnia;* do napisania pewno jutro wieczoremkiem;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja wpadłam na chwilkę sie przywitac... Młodym Mężatką życze samych radosnych chwil,spełnienia,tolerancjii... jak dobrze ze juz piętek!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda_
czy naprawdę nikt tu już nic nie napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Zajrzałam na chwilke i widze ze nie tylko ja ostatnio nie mam czasu pogadac na topiku. Oj,,,, jestem na pierwszym miejscu zblizajacych sie slubow !!!! Zostal mi niecaly tydzien,,,, dziwnie sie czuje,,, bywaja chwile ze wogole sie nie stresuje ale jak mnie cos dopadnie to nic tylko wymyslam sobie zmartwienia. Wlasciwie juz wszystko mamy zalatwione, zostalo jeszcze pare drobiazgow. Teraz martwie sie jedynie o pogode, wczoraj i dzis bylo tak pieknie,,, oby i u nas niebo bylo bezchmurne :-) Ten ostani tydzien przed bedzie pewnie nerwowy ale i pelen emocji, wszyscy nasi bliscy bardzo przezywaja i mowia tylko o naszym slubie. Lila--- przyjmij moje gratulacje i serdeczne zyczenia wszystkiego naj naj :-) :-) :-) Czekam oczywiscie na fotki!!!! Wszystkim pozostalym dziewczynom ktore ostatnio slubowaly tez skladam najlepsze zyczenia!!! Zdjecia rowniez mile widziane!!! Buzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po weekendzie jeszcze raz serdecznie dziękuje za życzenia :) jakoś tak pusto się tu zrobiło nie wiem czy to wiosna do nas przyszła czy może brak czasu na pisanie, a może wszystkie zamężne dziewczyny teraz latają po urzędach zmieniając dokumenty. trzy kropki -- jak twoja sukienka masz może jakieś zdjęcia?? Zycze miłego i słonecznego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny poniedziałkowy poranek, długo mnie nie było - brak czasu ale mam nadzieję ze to sie zmini. Dla wszytkich mężatek serdeczne życzenia i krótki wierszyk Wśród ciągłej życia pogody, niech rozkosz Was oplata, wśród miłości , wiary, zgody żyjcie w zdrowiu długie lata Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zycze wszystkim miłego dnia w ten upalny poniedziałek:)Pozdrawiam! Domiś- mamy ta same date ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga ;) gorącość!! trzymajcie się dziewczęta :) będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) ale upalny poniedziałek...kurcze perełko ty jzu za 6 dni slub...ami i pozostałe dziewczyny z 2 czerwca juz tylko 12 dni...jejku a ja mam jeszcze 32 dni;(( miesiac ja juz chce zeby przelecialo, i fruuuuu do egiptu;) rozmawialam z mama dzis chwileczke przed praca i dowiedzialam sie ze musiimy miec 1000 jajek na sme placuszki bo plackki osobno bedziemy piec a cala reszta w resteuracji..kurcze ale tego jedzenia bedzie...wow:P nnic sie nie powtórzy w poprawiny...menu ustalone;) sukni fotki wysle w sobotke bo bede ja odbierac do domu...bylam w ta sobote ale jescze małe popraweczki:P milego popoludnia :** moje bedzie spedzone u kosmetyczki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i ja witam WAS poniedziałkowo :) ...u mnie podobnie przygotowania jak najbardziej w toku... poza tym mam mnóswo zajęć dodatkowych niezwiązanych ze ślubem.. więc cierpię na totalny brak czasu :( miłego dnia dla WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry we wtroek, jeszcze tylko kilka dni i weekend, który z resztą zapowiada sie bardzo upalnie i ładnie. Dziewczyny które ślubuja tego dnia beda miały super pogodę. Znalazłam fajną stronkę z prognozą pogody, testuje ją od miesiaca i jak na rzaie się wszytsko sprawdza. Zaraz prześle wam linka ( jest to strona amerykańska). Prognozują tam na 15 dni. Życze miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×