Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

dzień dobry, domiś -> od dziś ja również tesuję stronkę pogodową :) miłego dnia dla WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Chcialam wszystkim nowym męzatkom zlozyc gorace zyczenia, duzo szczescia i milosci na nowym etapie zycia 🌻🌻🌻 I trzymam kciuki za wszystkie, ktore beda slubowaly w najblizsza sobote, aby wszystko wyszlo jak najlepiej:) Milego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się melduje !!!!jak tam u Was?jak samopoczucie? unas pogoda piękna...podobno 2.06 ma byc 29stopni.. czas sobie płynie..niedługo juz pozostane panną.. jeszcze raz wszystkim mężatką życze samych radosnych ciepłych chwil...❤️!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Czy ma któraś z was piosenkę Anny Jantar \"pozwolił nam los\" jeśli tak byłabym wdzięczna za maila z tym utowrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppa
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik umiera ...
...smiercią naturalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam umiera... nie umiera :D po prostu wszystkie mają już większość rzeczy ustaloną, omówioną, teraz tylko czekamy na nasz wspaniały dzień :) prawda dziewczyny? DAwno mnie nie było więc serdecznie gratuluję wszystkim forumkowym koleżankom które wstąpiły już w związek małżeński :) CZekam na zdjęcia!! żadne nie trafiły niestety na moją skrzynkę :( Poza tym że na głowie mam obrone - zbliża się wielkimi krokami - przygotowan slubnych nie zaniedbuję :D w ubiegłym tygodniu zakupiłam śliczne butki ryłko, pasujący do sukni staniczek, garnitur dla mojego przyszłego męzusia (!) no i zamówiliśmy też obrączki! Poza tym pierwsze zaproszenie już wreczone a co! akurat była okazja :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ :-D Pewnie piszę trochę w pustkę, ale co tam ;-) Niedawno sobie uświadomiłam, że zostały mi 3 miesiące z kawałkiem - szok, bo zważywszy na to, że teraz jest wiosna, a ja mam ślub jesienią, to wydawałoby się, że mam jeszcze mnóstwo czasu. Napisałam w końcu podanie do kurii, i zaczęłam z nim obchód po Kościołach, i okazało się, że samo złożenie podania do kurii nic mi nie da, bo musze mieć już komplet dokumentów - czyli sposany protokół, odfajkowane zapowiedzi, i dopiero wtedy zwracam się do kurii o pozwolenie na ślub w wybranym kościele. No to trochę zaczyna mi brakowac czasu, bo zapowiedzi trwają 2 tyg. te wszystkie dokumenty też trochę zajmują. I boję się, że zanim będę miała potwierdzony kościół i wydrukuję zaproszenia, to zrobi się sierpień, i ludzie nie przyjdą, bo zaplanują sobie w tym czasie coś innego, bla..., bla...., bla... Reszta przygotowań na razie leży, oprócz sukienki - dzisiaj mam 3 przymiarkę. Lila, niestety nie mam żadnych zdjęć z przymiarek, jak ją odbiorę, to zrobię zdjęcia i Ci wyślę :-) No i czekam, na Twoje zdjęcia Lila, i Ashia też czekam na TWoje foty :-) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zżera mnie ból
zostały same z jesieni, a wiosenne już poszły sobie i nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombiaczek&Kropka -> fajnie, że ktoś tu jeszcze czasem coś napisze :) Życzę powodzenia w przygotowaniach i przyznam szczerze, że chociaż szkoda mi wakacji to nie mogę doczekać się września bo w ostatni wrześniowy weekend jest wesele mojego brata. W sumie to mam już nawet kreację na tę okazję :P Moich fotek jak nie było tak nadal nie ma. Pan fotograf wrócił już chyba z UK i powinien w tym tygodniu dzwonić w sprawie odbioru zdjęć - nie mogę się już doczekać, chcę wysłać fotki kilku osobom które nie były na ślubie, ale za to przysłały nam życzenia więc wypada się chociaż fotką i kilkom słowami odwdzięczyć. Moja sukienka nadal wisi w szafie, zastanawiam się czy wystawić ją na allegro, ale wcześniej sprawdzę jak gorset i bolerko prezentowałyby się z brązową spódnicą i może ją sobie jednak zostawię :P Miłego dnia wszystkim życzę i obiecuję niebawem wysłać fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki -- na pewno wyślę zdjęcia ale jeszcze ich nie odebralam tzn nie mam czasu zeby po nie jechac :( ale pamiętam i obiecane zdjecia otrzymacie :) Pozdrawiam wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki, o co chodzi z ta kurią??? Ja tez bedę miała slub w innej parfii.( w parafii narzeczonego) Na 3 misiace przed slubem na pierszym spotakniu ksiadz który bedzie nam udzielał slubu powiedział zebym przyniosła zezwolenie z mojej parafii wraz z aktem chrztu i adnostacja o bierzmowaniu. Boje si ę trochę, ze beda problemy ale zobaczymy. Ksiądz z tamtej parafii obiecła ze w razie kłopotów pomoże. Kupiłam sobie buciki, w sklepie były wygodne a jak w domu ubrałam to wszędzie uwierają :) Kończe, zaraz przychodzi moje kochanie z pracy, więc musze odgrzać obiadek. Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja wpadłam zobaczyć mój kalendarz ile do Ślubu Przyznam sie że nie mam nawet kiedy pisać bo jak już pisałam albo i zapomniałam mam nową pracę od 2.05 wieć sie uczę i nie mam na nic czasu ale nie ma źle Z weselem załatwiania teraz te kartki karteczkito co 3 miesiące przed wiec dużo na głowie! Poadrawiam Gratuluje wszystkim młodym ZONĄ Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOmiś - nie stresuj się :-) Prawdopodobie ja i mój facet, mamy jako jedyni taką sytuację, z kurią. Po prostu wybraliśmy kościoł na ślub, który jest kościołem rektorskim, a od września 2006 na śluby w takich kościołach trzeba właśnie mieć zgodę od kurii. Oczywiście pomijajac wyrażenie zgody przez Twoją lub narzeczonego parafię. Trochę skomplikowana sprawa - jak się nie uda, to w tym roku daję sobie spokój ze ślubem ;-) I nie gwarantuję, że przy tej kościelnej papierkologii jeszcze kiedykolwiek by mi się zachciało brać kościelny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nooo ! Kropka , jak to sobie dajesz spokój ze ślubem ????? Rozumiem , że kościelnym , a nie wogóle ? A tak wogóle to się witam :) I oczywiscie czekam z niecierpliwością na wszelkie foty ze ślubów i przymiarek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki, bedzie dobrze nie martw się, i nie daj sie tym wszytskim \" swiętym\". Zyczę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Monia 😘 Cześć. Jeśli nam sie nie uda załatwić tego Kościoła, to pewnie znowu mnie trochę \"odrzuci\" od spraw kościelnych, i dam sobie ze wszystkim spokój, ewentualnie w przyszłym roku wezmę sam cywilny. Miałąm już okres 15 letni, kiedy byłam na bakier z kościołem, religią i Bogiem, i wtedy tylko cywilny wchodził w grę. Jak mnie wkurzą, to kto wie ;-) Ale........to taki zupełnie czarny scenariusz, bo jak na razie, to wszyscy księża są bardzo mili, co prawda sporo papierów do załatwienia, ale oni i ich podejście fajne, więc nie mam na co i za co się obrażać :-D Monia, jak Twoje przygotowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka 😘 Twój scenariusz jest chyba za bardzo czarny :) Moje przygotowania ... hmmm ... Chwilowo nie robię nic. Mam już zaklepaną oprawę muzyczną w kościele. Byłam na \"przesłuchaniu\" . Będzie nam śpiewała dzieczynka 12-letnia z tatą - na gitarze i skrzypcach . Napawdę , aż ciarki przechodzą , jak śpiewa Ave Maria .... Zasadniczo to na te chwile nie mam więcej spraw do załatwienia. Bo te świstki i latanie po Kościołach i Urzędach jeszcze przede mną :( Ksiadz kazał sie stawić w połowie czerwca najwcześniej . Jedynie co, to mój R. mógłby sie już za garniturkiem rozejrzeć . Ale wg niego ma jeszcze na to czas .... Bo przecież z jego \"uniwersalnym rozmiarem\" to garnitur może i 2 tygodnie wcześniej kupić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... Monia wszstkie formalności (dokumenty USC itd) możesz załatwiac 3 m-ce wcześniej .. i uwierz że faktycznie leiej jest to pozałatwiac wszystko wcześniej... Kroka.. faktycznie jakieś czarnowictwo Cię dopadło... napewno przeskoczycie wszystkie formalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój ślubek już 07.07.07:)) stresik jest troszke..ale ogromnie się cieszę i nie moge doczekać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Brida, na razie nie wygląda tak, żeby coś sie miało spieprzyć, jest ok. Ja po prostu napisałam, że jak coś nawali, to ja sie już w to drugi raz nie bawie, bo mi się nie chce. Ale na razie, to idzie wszystko dobrze, i jakichs czarnych myśli, to nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka -> ja również mam dosć tych wszystkich bzdurnych formalnosci i bardzo się cieszę że już niewiele nam ich zostało.. ...trzymam kciku by wszystko bez problemowo się poukładało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Wpadłam by prosić Was moje drogie panny i panie żebyście trzymały kciuki za mnie jutro o 18 :-) ,,,, to już za parę godzin ta wielka chwila!!!! Wprawdzie powinnam teraz spać zwłaszcza że przed 7 pobudka ale jakoś ja wielki śpioch nie mogę zasnąć wcale.... Liczę na wasze duchowe wsparcie,,,,, do napisania już po ,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko wszystkiego naj i oczywiscie trzymam kciuki, zreszta napewno wszystko pojdzie super🌻 Wszystkim mowie czesc:) Nie pisze ostatnio bo w sumie nic sie nie dzieje, wszystko jak narazie stanelo. Zacznie sie dopiero jak bede w Polsce. Pierwsza przymiarka sukni, zalatwianie papierow i takie tam. Powiedzcie mi jak dlugo zajelo Wam załatwienie tych wszystkich formaloności?? Miłego weekendu zycze i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku jak nasz topik spadł :D na drugiej stronie się znalazł. Pozdrawiam serdecznie w gorący niedzielny dzionek. Gratuluje wszystkim które ślubowały wczoraj 🌻 dla Was żyjcie długo i szcześliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i znów poniedziałek... ... miłego tygodnia dla WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×