Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość i hopsa
do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie panny i mężatki :-) Wreszcie chwilka odpoczynku po weselu więc postanowiłam do Was wpaść i napisać conieco o moim ślubie. Było cudownie!!!! Pomimo niewymarzonej pogody ( cały dzień skwar 30 stopni a na wieczór potworna burza) ale jednak wszystko udało się znakomicie !!!!! Ale od początku: 7 rano fryzjer- tak jak myslalam moja fryzjerka nie zawiodla mnie i slubny fryz mialam bardzo pasujący do mnie, bez zadnych lokow, zwykle upiecie do gory w stylu \"banana\" z grzywką i wypuszczonymi smiesznie kosmykami. 10.30 makijaz--- i tu niezly stres, otoz wczesniej zapisana bylam na 12 ale z powodu zdjec w plenerze przelozylam telefonicznie na 10.30. I jadac do kosmetyczki zadzwonilam zeby uprzedzic ze stoje w korku a ona na to ze sie pomylila i ze ma teraz jakis zabieg i moze mnie przyjac dopiero po 11. Ja w placz ale zachowalam zimna krew i zrobilam babie awanture,,, juz nawet nie pamietam co jej wykrzyczalam ale przyjela mnie odrazu i ladnie umalowala. Makijaz wyszedl bardzo ladny i bardzo wyrazny,,,, ale do zdjec odpowiedni. Paznokcie zrobilam poprzedniego dnia wiec mialam juz to z glowy. 0 13 mielismy plener w Wilanowie---- spoznilismy sie jakies 40 minut ale i tak czasu starczylo na sesje bo juz pod koniec musielismy uciekac przed burza!!!! Najbardziej zaskoczyl nas jednak slub,,,, otoz jak bylismy na zdjeciach u mnie przeszla ogromna burza, moja mama plakala, na dworzu wszystko bylo przygotowane na czas blogoslawenstwa ale w koncu wszyscy zeszli sie do domu. Blogoslawienstwo jakos przezylam,, bylo oczywiscie wzruszenie i lzy ale dalismy rade!!! 17.45 podechalismy pod kosciol i tu szok!!!! Mowia nam ze nie ma pradu bo burza, pioruny i wogole,,,,, a slub ktory mial byc o 17 dopiero sie zaczyna !!!!! Wyobrazacie sobie???? Mialam ochote ryczec ze zlosci ale jakos sie opanowalam,,, na szczescie nie padal juz deszcz wiec zaczekalismy jakies 40 minut troche w samochodzie troche robiac zdjecia,,,,, smiesznie bylo bo nasi goscie w większosci biegli do kosciola na tamten slub po czym zdziwieni wychodzili jak sie zorientowali ze tamta para to nie my :-) Nasz slub zaczal sie przed 19,,,, w polmroku---niezly byl nastroj,,,, z delikatnym graniem organ,,,,, bylo ladnie,,, tata prowadzil mnie do oltarza,,,, ksiadz powiedzial bardzo ladne kazanie,,, przysiega prawie bez zalamania glosu,,,, potem wspolna modlitwa,,,, wyjscie przed kosciol gdzie obsypali nas mnostwem platkow kwiatow, ryzem i pieniazkami,,,, dlugie zyczenia (przyszlo mnostwo osob), dopiero na zyczeniach puscily emocje i poplakalam sobie troche,,,,, wspolne zdjecie przed kosciolem z wszystkimi a potem na wesele...... Wesele bylo super!!!!! Troche okazji nam sie zbieglo,,,, wiec byly zyczenia na dzien mamy,,, urodziny wujka,,, moje imieniny a po polnocy urodziny,,,,kapela grala do 6 rano ,,,,, bawilismy sie swietnie,,, jedzonko pycha,,, pyszny tort ----wszystko naprawde sie udalo :-) Z sukienki jestem naprawde zadowolona, czulam sie w niej bardzo bardzo dobrze,,,, wszystkim sie podobala,,,, D tez wygladal dostojnie :-) Goscie doipisali prawie w calosci, nie bylo chyba 4 osob. Nastepnego dnia o 15 mielismy poprawiny tez w tym lokalu ale w innej sali,,, znow byl tort moj urodzinowy i kochana rodzinka przyniosla nawet prezenty,,, a od męza dostalam piekna bransolete. Bawilismy sie do 20,,,,, wszyscy byli juz padnieci po wesleu i pogoda byla bardzo meczaca. Jestem szczesliwa,,,, poza malymi szczegolami ktore nas zaskoczyly ale nie zepsuly tego dnia, wszystko cudownie sie udalo !!!!!! Zyjemy caly czas wydarzeniami sprzed tygodnia a dzis jedziemy odebrac zdjecia i film---juz nie moge sie doczekac!!!! I wiecie co Wam powiem,,, nie ma co sobie wyobrazac jak bedzie bo i tak bedzie super,,, nawet gdy nawali pogoda i nie bedzie pradu a slub sie opozni---- nic no prawie nic nie jest w stanie popsuc tak wyjatkowego dnia !!!!! A czas tak szybko plynie ze dzien slubu powiniem trwac chyba 48 godzin bo 24 to stanowczo za krotko :-) Kochane życzę Wam tak samo niezapomnianych wrazen i wszystkiego naj, naj, najlepszego !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Perełko widac ze mialas niesamowite przezycia w ten cudowny dzien:) Ale super ze mimo tych niespodzianek wszystko bylo super iz ycze Wam jeszcze raz wszystkiego naj:):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka ----- moim zdaniem masz abolutną racę ! Zadne drobne przeciwności nie mogą popsuć tak ważnego dnia. Pogoda , brak czasu to pryszcz . Ważne żebyście byli szczęśliwi ! Swoją drogą , to miałaś niezłe przeżycia - zwłaszcza z brakiem prądu. Ale chylę czoła za opanowanie i rozwagę ! Jeszcze raz życzę dużoooooo szczęcia na nowe drodze życia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Moniakami---> no garniaka jeszcze nie mamy...ale coraz bliżsi jesteśmy wypozyczenia surdutu- moje słonko wyglada w nim powalająco :) a w sprawie obrączek....my też przetapialiśmy...trochę się obawiałam jakie wyjdą..ale wyszły bardzo ładne. Marfuszko----> oj fart nad fartami z tymi butami :) :) :) trochę mnie to uspokoiło. Aaaaaaaaaa bym zapomniała w sobotę kupiłam śliczną sukienkę na poprawiny- znowu ot tak po prostu. Z moim słoneczkiem zakupy zawsze się udają...jest biała w cieniutkie paseczki szaro srebrne... teśc powiedział że wyglądam w niej jak calineczka- hehhhe :) znaczy chyba fajnie ? :) Perełko----> BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZI dla Ciebie i mężusia :) za odwagę, chart ducha....opanowanie :) Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...... :) ....... :) ...... no nie! ciągle pustki....aż tak zabiegane są panny? Pozdrowionka z Łodzi :) Ja mam od jutra wolne....znaczy przygotowania w toku do siostry wesela 9 czerwca....więc od jutra się zaczyna bieganina... najgorzej to ,że nie mam fryzjerki.... :( Pozdrawiam...do wtorku :) Mam nadzieje że sie odezwiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, odzywam się :) cocoloko_ -----> milo, że mnie pamiętasz... udenej imprezy życzę i cierpliwości w tej całej bieganinie... Perełko*** -----> pozdrawiam i wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia no i brawo za zimną krew w obliczu nieprzewidzianych okoliczności ;) a dugi weekend coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja również odliczam dni do weekendu :) 🌼 dla WAS ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Wysłałam fotki, niestety nie do wszystkich miałam maila tak więc jeśli jeszcze któraś z Was nie dostała to proszę o info. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wpadłam podziękować Ashi za zdjęcia:) Bardzo ładnie i promiennie wyglądałaś! 🌼 i wacle nie \"zapchałaś skrzynki\" - bardzo mądrze zrobiłaś, że podesłałaś linki, w ten sposób poczta zupełnie się nie \"zatyka\" :) Coko - you`re back!!!!! Gratulacje z powodu \"posunięcia się\" tak istotnego przygotowań.. ;) U nas - dużo pracy, jutro mamy zaległy plener (jak było w sobotę, chyba mówić nie muszę... mam nadzieję, że tutejsze zeszłosobotnie Panny Młode miały więcej dobrej pogody w swoich okolicach!). Ostatnio zrobiłam też parę publikacji (np. jak weźmiecie do ręki aktualny numer miesięcznika \"Kot\", to znajdziecie tam moje zdjęcie prawie na całą stronę - kociaka w pucharku do ldów;) ). Niestety, publikacje tego typu w doktoracie mi nie pomogą, hehe :P Szkoda, że nie jest równie łatwo zrobić publikacje naukowe :P Za to na tą sobotę szykuje się pogoda wręcz tropikalna:) Życzę wszystkim \"gotującym się\" do startu, żeby się nie ugotowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gotujące się to: Agi58 9.06 Tusia_Q 9.06 Myszka*19 9.06 Colodent 9.06 Kornikowa 9.06 Izabelusza 9.06 Aga 1982 9.06 Owieczka 9.06 Purrpurra 9.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. ashia --> Dzięki za zdjęci, są super. Ślicznie wyglądałaś :) Składam gratulacje nowym mężatkom z przełomu maja i czerwca. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dziewczyny! A resztę pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia ja też ładnie proszę o fotki. ppoomm@interia.pl Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powiedzcie mi kto śpiewa piosenke Ślubowanie?? Bo mi z głowy wypadło a potrzebuje:) Dzieki z góry za pomoc Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - bardzo ładne zdjęcia, śliczna z Was para :-) Nie pamiętam czy składałam Ci życzenia, ale jeśli nie to wszystkiego najlepszego i samych cudownych chwil takich jak te w dniu waszego ślubu !!!!! Dziewczyny jeśli chcecie zdjęcia z mojego ślubu to dajcie znać :-) Dobranoc .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Kobietki :) Dawno mnie tutaj nie bylo a to ze wzgledu braku czasu, od czasu do czasu was sobie poczytalam, i odrazu z calego serduszka gratuluje mlodym zonom, ktorych mamy na tym forum juz sporo :) Z checia Perelko i Ashia ogladne wasze zdjecia :) karolkabatorka@gmail.com. Ja slub mam za rowny miesiac i powiem wam ze nie moge sie doczekac bo jakos tak sie ostatnio sklada ze kloce sie czesciej z mama i martwie sie ze skonczy sie na jednej wielkiej awanturze, mam nadzieje ze jak juz to po slubie. Teraz trzymam emocje jakos w sobie aby nie robic sobie przykrosci teraz, ale powiem ze nerwowa atmosfera przedweselna jednak sie bardzo udziela. Ciesze sie ze wam udaja sie zakupki i ze jestescie bardzo szczesliwi przygotowujac sie do slubu :) Bede sie czesciej do was odzywac :) Buziaki i zycze wam cudownego dluugiego weekendu :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashiu ----- dziękuję bardzo za zdjęcia . Wyglądaliście przeszczęśliwie i cudnie ! Perełka ----- poproszę oczywiście o fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia i Perełka ja też poproszę fotki! Mail: malgosiaz@o2.pl. Pozdrowionka serdeczne :D i gratulacje wszystkim nowym mężatkom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak tam przygotowanie do ślubu ja mam jesze czas dziś liczyliśmy koszty ale czas ucieka i za niedługo będzie tylo 2 miesiące o Mamo!!! Mamy już wszystkie dokumenty do konkordatowego z UC ale teraz protokół u Księdza W pracy zapieprzwoec nie mam czasu myśleć o weselu ostatnio śmiałam sie z koleżanka która ze mną suknie wybierała ze obudze sie 17 ze nie mam butów na przymarkę i bedzie kanał . Prześlijcie mi zdjęcia kasia_nawrot@buziaczek.pl Pozdarwiam wszyskie z 9.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziewczyny grtaulacje i także prosze o zdjęcia;))) nie mam za bardzo zcasu pisac i czytac..bo za 2 tyg slub a spraw do załatwienia ohohohohoh...ale damy rade;) milego weekndnu;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kolezanki w ten piękny poranek, ja niestety w pracy, ale cos widze ze bedzie luzik bo prawie wszyscy na urlopach ;) Również poprosze o Wasze slubne zdjęcia : akinimod@interia.pl dzieki ;) A poza tym u mnie przygotowania aczynaja ruszać pomalutku do przodu, my równiez mamy juz dokumenty z USC i w niedziele idziemy do księdza na pierwaszą rozmowę. 13 czerwca mam przymiarke sukni, juz sie nie moge doczekać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Perełka, doszły, ale w dwóch meilach te same zdjęcia. Śliczny bukiecik, własnie taki chciałabym miec na swoim slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie cos spierniczyłam :-) Miały być z wesela zdjęcia w tym drugim mailu, nie zmieściły się wszystkie do jednego maila. Muszę coś pomysleć i podrzucić Wam jakiegoś linka do strony. Sorry że dwa razy dostałyście to samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki.... A ten zabójczy uśmiech to zasługa naszego fotografa,,, nie sposób się przy nim nie śmiać!!!! Teraz troche zła jestem na siebie że na każdym prawie zdjęciu szczerzę zęby ,,,, no ale było minęło. Dla nas te zdjęcia są niesamowitą pamiatką , a ja oglądam je chyba codziennie,,, to taki syndrom poślubny - oglądanie i przeżywanie w myślach wszystkiego na nowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia,,, aż się zawstydziłam, normalnie to ja nie jestem wcale fotogeniczna,,, i bardzo się bałam jak te zdjęcia wyjdą,,,, ale tego dnia to ja wogóle nie byłam sobą...... dlatego taki efekt :-) Teraz wszystkim doradzam zdjęcia w plenerze, bo można się wyluzować i nie myśleć o niczym,,, wszystko jest na maxa spontaniczne,,,, wystarczą tylko dobre humory a ztym w dniu własnego ślubu to już nie ma problemu!!!!! Mamy też kilka takich niby studyjnych ujęć z tłem ale plener znacznie bardziej nam się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×