Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Witam kochane :) Ja juz mam od dzisiaj wolne az do slubu a juz niedlugo bo w ta sobote. AZ niemoge uwierzyc ze ten czas blyskawicznie zlecial i az juz teraz mi zal ze to wszystko sie skonczy :( Pomalu zaczynamy dopinac na ostatni guzik wszystkie sprawy i mam nadzieje ze obejdzie sie bez wiekszych problemow. Juz nie moge siebie wyobrazic jako pania mloda i wogole jak to wszystko bedzie wygladac :) Chce sie podobac mojemu P. i mam nadzieje ze tak bedzie :) Cocoloco bardzo prosze o zdjecia jezeli jeszcze masz nie waznw czy zrobione perfekcyjnie czy nie :) Do twojego slubu tez juz niedlugo :) a zasatanawiam sie jak tam ida przygotowania u wiosny bo nic sie nie oddzywa :) A odnosnie stresu to nie mam zadnego, oczywiscie co chwile dzwonia z jakimis problemami ludzie ktorzy sa odpowiedzialni za obsluge tego slubu ale staram sie nie zalamywac :) Jeszcze kilka dni i bedzie piekny dzien i mam dzieje ze stres mnie nie dopadnie a pogoda na ten dzien ma bbyc przepiekna :) Odezwicie sie choc troszke na kafe bo jest ostatnio tutaj pusciutko :( Czyzby wszystkie mlode pary powyjezdzaly na miesiace miodowe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja Was witam serdecznie!!!!!!!!!życzę wielu radosnych i pogodnych chwilą Młodym Mężatką!!!🌻 i czekam na foty z Waszych ślubów!!!! umnie życie małżeńskie kwitnie❤️ Wiosna-sprawdz skrzynkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica -- nie dostałam maila z twoimi zdjęciami :( ponownie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o przesłanie mailem zdjęć z twojego ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Tygrysica ------ jak będziesz miała więcej zdjęc to oczywiście piszę sie na nie :) , bo te które przesłałaś mało pokazują . Ami ----- witaj Kochana 😘 . Pochwaliłabyś sie jakimiś fotkami ze ślubu ..... Ja oczywiście jestem chętna ! Ja dzisiaj idę na próbną fruzrę do innego fryzjera . Mam nadzieję , że ostatnią próbną fryzurę ... A tak wogóle to nie chce mi sie z zaproszeniami jeździć - jak sobie pomyśle ile mi to weekendów i dni zajmie ...No ale cóż ... w sobotę jedziemy z 3 zaproszeniami i tak będziemy \"cykać\" po parę sztuk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ponownie :) Tygrysica ja tez nie mam od ciebie fotek na mailu, prosze cie bardzo o przeslanie ich :) I wszystkie inne kolezanki prosze o przeslanie jezeli macie jakies nowe oczywiscie :) Z gory bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tygrysica ja również nie dostałam zdjęć:( Ami:) cieszę się, że zajrzałaś do nas:) Opowiedz jak było na Waszym ślubie.. nic a nic nie wiemy:( no i oczywiście jeśli chcesz to prześlij zdjęcia, chętnie zobaczę. coco ja oczywiście też proszę o zdjęcia. my mamy zaproszenia rozwiezione. I właśnie to będę najgorzej wspominać z przygotowań. Strasznie dużo czasu się przy tym marnuje itd. Ciotki, wujki przeżywają jak ten czas szybko leci, niedawno w pieluchach biegaliśmy a tu już ślub.. blee Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No tak, Coco - odcięli mi kafe w pracy, i teraz zamiast strony z tematami, mam czerwony WARNING 😠 A tak poza tym to odebrałam sukienkę - cudo ;-) Mam juz buty, wybraliśmy obrączki, no i skompletowalismy dokumenty do koscioła, więc się dzieje. Mam pytanie do dziewczyn - czemu Wy tak wcześnie wstajecie w dniu slubu ?? Jeśli mam ślub na 17.00, to chyba spokojnie mogę się wyspac i do 10.00, bo niby czemu nie ? Makijaż + fryzura zajmą mi ok 2,5 godzin, i coż więcej. Nic już chyba. Będę wdzieczna za odpowiedx, bo moze ja o czyms nie wiem, dlaczego tak wczesnie trzeba wstawac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - ja tylko dwa słowa ad. wczesne wstawanie. Po pierwsze stres nie mogłam spać z przejęcia :P Ślub był o 14, a ja od 6 rano na nogach :P Chociaż obudziłam się jeszcze wcześniej bo przed 5 i pierwsze co zrobiłam to wyszłam sprawdzić czy nie pada deszcz :P Tygrysica -> ja również czekam na foteczki od Ciebie. mrowka_r@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki - uwierz mi, że w tym wyjatkowym dniu wszystko jest wyjatkowe, mając ślub o 17 wstalam o 8.30 i byla to bardzo optymalna pora... nie narzekałam na nadmiar czasu :) fryzjer + makijaż to faktyznie ok 2,5 godziny, niestety nie podam Ci racjonalego powodu dlaczego warto wstać trochę wcześniej... sama za niedługo sie przekonasz... z resztą zawrotne \"tempo\" tego dnia nie dokońca związane jest ze stresami.. ja dzielność i bezstresowość utrzymywałam do 16... :) a cały czas PRZED był zwariowany.... powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coko - normalnie zwinęłam się w trąbkę ze śmiechu, jak poczytałam o tych Twoich sukniowo - biżuteryjnych zmaganiach i \"drobiazgu\" w postaci braku osoby do pstrykania :D Powiem Ci jedno - BOSKA JESTEŚ :) Dzięki za życzenia wakacyjne - tylko zastanawiam się, co to znaczy to \"wcześnie nie wracaj\" :P ale to tylko z wrodzonej wredoty mnie zastanawia;) Karolka - to super, że zarobki dorównują skali wydatków! Zapewne niejeden Polak w USA skazany jest na tamtejsze wydatki bez tamtejszych zarobków - ale to dużo zależy od przedsiębiorczości :) powodzenia! 🌼 czy wyślesz mi swoje fotki? Mój adres mailowy zobaczysz, jak klikniejsz na mój nick - nie chcę wklejać, bo potem mi więcej spamu na durnowatego Oneta przychodzi Trzy kropki - mam zaległości:) Muszę wysłac Ci \"kupę\" zdjęć z ostatnich tygodni. Ech, myślałam, że już teraz będę odpoczywać, ale znajomy nas ubłagał na sobotę - sytuacja podbramkowa - i mamy Parę nadprogramową. Więc trochę zdjęć jeszcze do oglądania będzie, choć jako żywo, do komputera już przyrosłam :P Co do wstawania - Ty faktycznie masz trochę więcej czasu, niż przeciętna Panna Młoda - przeważnie śluby są trochę wcześniej, ostatnio najczęściej \"obsługujemy\" te o 13tej i 14tej , a wtedy automatycznie ma dziewczyna o parę godzin mniej czasu, niż Ty. Poza tym - są tzw sytuacje awaryjne (nikomu nie życzę, ale kalkulować trzeba). Nie martw się - jak Cię wezmę do galopu, to ze wszystkim zdążysz! :classic_cool: Capria - widzę, że odkrywasz uroki rodzinnych roztkliwiań przy okazji rozwożenia zaproszeń... hehe :) Teraz Cię to wkurza, ale za parę latek wspomnisz miło ;) tygryś, ja też chcę zdjęcia:)! ami - ❤️ ashia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :) Do slubu mam juz 3 dni :) Fajnie i strasznie sie ciesze :) Dzis spotkalismy sie z Dj i jeszcze jutro i pojutrze mamy mnostwo zalatwiania a pozniej to juz odliczac godzinki :) Zabulinko zaraz posylam ci zdjataka a ty jak masz jakiekolowiek to poslij :) Co do zarobkow to powiem tak ze jak sie zbiera na slub z conajmniej rok wczesniej to jest sie w stanie uzbierac na 80 % a reszte niestety karta kredytowa, ktora ostatnio non stop uzywam :) Coco wciaz czekam na zdjecia :( email zobaczysz jak klikniesz na stopke takze bardzo ladnie :) cie prosze o nie :) Kropeczko :) Co do wstawania rano ja tez niestety musze byc na nogach od 6 jak nie wczesniej, jakolwiek slub mam o 16. Niestety fryzjerka moze przyjechac do mnie jedynie przed jej praca czyli zaraz po 6 no a potem to juz spac nie bede, a o 8:30 zaczyna mnie malowac makijazystka, o 10 przyjezdza moj P. mamy sesje w domku najpierw a potem o 11 po blogoslawienstwie jedziemy na zdjecia do centrum chicago gdzie trzeba liczyc na nie 4 godziny. A potem o 4 sluba po nim idziemy z gosci prosto na sale i bawimy sie do bialego rana :) Tygrysica wciaz czekam na zdjecia od ciebie :) Milego dzionka kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... :) ... :) .... :) Buuuzi... no wreszscie coś ruszyło....witam serdelecznie :) Ami27, Lile, Karolkę-Usa, Caprię, Ashię, Bridę, Trzykropki, Monię Kami, Zabulinkę ..Cmok w bok :)) Moniakami---> rozumiem Cię doskonale. To niezwykle ciężka robota...zwłaszcza jak zaprasza się osobę z która tak naprawde nie wiadomo o czym pogadać (takie tam kurtuazyjne ble, bleee) Ale są i naprawdę miłe wizyty...z takich po prostu nie chce się czym prędzej zmykać... mimo że się powinno czem prędzej ewakuować ..- bo następna ciotunia czeka..- to celowo \"zasiadujemy się\" przez przypadek :) Aha...ja jeszcze przy tym zapraszaniu alkoholizuję się niemiłosiernie :( (robię wprawkę do imprezki hehhe) Nasz rekord w zapraszaniu- o ile o takim można mówić -to 17 !!! zaproszeń jednego dnia :) nieżle , nie? Trzykropki----> śpieszę z wyjaśnieniami... co do godzin.. Moja siostra miała ślub...i na podstawie jej \"godzin -startu \" ustaliłam mniej więcej swoje. No więc tak. To zależy od wielu kwestii. Ja np. mam fryzjerkę w miejscowości 15-20 km od domu rodzinnego...niby blisko.. jade razem z mamą na czesanie..potem wracamy i jade na makijaż w przeciwnym kierunku..do Skierniewic...z domu to następne 20 km.... czesanie min- 2 h, dojazd o,5 makijaż -1h powrót o,5 h= 4 h jak by nie liczyć...na 13 mamy umówiony plener na który też trzeba dojechać z 40 km.. i wrócić na jakąs 16..przygotowania..błogosławieństwo..17;30 msza ślubna i ..jak..sama widzę na podstawie ost doświadczeń ( składałam wniosek o paszport zależało mi bo to był ost dzień na składanie dok. żeby wyrobić się przed wyjazdem a kolejka na maxa...a godz. parcy sztywne..ale mialam stresa...i jak sobie pomyślałam ,że mnie taki dopadnie... w dzień ślubu...- nie mogłam go opanować :( tak duperela...a taka byłam nieswoja) ..naprawdę lepiej mieć zapas czasu..by chociażby po fotkach...ściągnąć kieckę..i polatać po domu w majtach- czy wy wiecie jak to doskonale relaksuje??? :) :) :) po za tym ...wtedy puszczaja trochę emocje..bo sporo już się udało zrobić w czasie..to przypomina się o głodzie. Moja kumpela mimo pięknie wymalowanych ust...wpierniczała kaszankę...hehhhe :) takie tam zachcianki.. pozdrawiam....dziś obchodzę 28 urodziny :) już dostalam mnóstwo życzeń- ale miło :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzenia dla Ciebie Coko!!!!!!! *miłości *miłości *miłości i zdrowia reszta sama przyjdzie:D dzis postaram sie pare fot Wam wysłac.. Kropka-Tobie to ja esej juz ze 3x posłałam-i nic od Ciebie:( ZAbulka-czy ja tylko klip czy foty tez Ci wysłałam?? pozdrawiam z deszczowego Sz-na!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocoloko -- wszystkiego naj najlepszego duzo usmiechu na twarzy i milosci :) Jesli ktoś jeszcze mi nie przysłał zdjęć to ja bardzo ładnie o nie proszę Ciepło pozdrawiam w tem pochmurny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane 🖐️ Coco -------- duzo szczescia , zdrówka i oczywiście 100 lat z jednym chłopem 😘 🌻 Kropka ----- toTy jesteś daleko przede mną .... My byliśmy w naszym urzędzie , gdzie kolejka liczyła sobie chyba ze 30 osób . Po czym okazało sie ... hmm... że nie mamy odpisów aktów urodzenia ( jakoś umknęło mi to :) ) i musimy czekać 3 dni - czyli dalej kompletujemy świstki do kościoła... Suknię mierzę dopiero 6 sierpnia. Nie mam upatrzonej kwiaciarni ( bukiet , dekoracja kościoła i samochodu ) , alkoholu ( oprócz wina) , nie mamy autokaru dla gości spod kościoła, ani busika który rozwoziłby ich w nocy lub nad ranem do domów... Mam za to dłuuuugą listę nie odchaczonych spraw do załatwienia :) Brida ----- zarzuć jakieś zdjątka na maila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło do Was...sprawdz skrzynkę Bridko Lilu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami -- dziękuje za fotki i filmiki są ekstra szkoda ze nie miałam ich przed swoim plenerem a za pewne coś bym od was sciągneła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila-nie ma problema;) ciesze sie ze Ci sie spodobało.. wszystkich fot mamy ok 1700 nie sposób było wybarac 30 do albumu.. ale wszyło tak jak chcielismy..spontanicznie i w miare naturalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ----- R E W E L A C J A !!!!! Wygladałaś pięknie !!!! Zdjęcia przecudne , super ujęcia - widać że fotograf w 100% profesjonalista . Teledysk - super. I to mnie utwierdza w przekonaniu ,że jednak kamerzysta powinien być - bo niektórych sytuacji , zchowań , wzruszenia , aparat nie uchwyci . Brawo ! Wyglądacie na idelaną i szczęśliwą parę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami czy ja również mogłabym prosić o foteczki? mrowka_r@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) ..o jak miło :) dziękuję....to nic ,że wywarłam wpływ...ale jak ja lubię życzenia :) właśnie dzwoniła - przyszła mama- tak się zaanonsowała życzyła mi min. \"w każdym kątku po dzieciątku\" dobrze że mieszkanie tylko 2 -pokojowe- hihhiihii :) MOJE DROGIE---> jeszcze nie mam zdjęć..ale jak tylko...to ma się rozumieć...przyczynie sie do przeładaowania Waszych skrzynek :) ...a z nowości.... mamy wreszcie piosenkę na 1 taniec- Moje kochane słoneczko wybrało :)) Kasi Groniec-\"Będę z Tobą\" ze względu na piękny tekst m.in

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami!! Cudne zdjęcia i filmiki. Jak Was oglądałam to miałam gęsią skórkę. W każdym ujęciu było widać wielkie uczucie, które jest między Wami, byliście naturalni, jestem pod wielkim wrażeniem.Ślicznie wyglądałaś, piękna kobieta z Ciebie. zaglądaj do nas częściej 🌻 zabu mimo wszystko bardzo się cieszę, że rozwożenie zaproszeń mamy już z głowy:) coco!! życzę Ci wszystkiego co najlepsze! 🌻 Trzy kropki masz jakieś zdjątka z przymiarki? Jestem bardzo ciekawa jak wyszła ta sukienka. Brida na Twoje fotki też liczymy:) Mam do Was pytanie, czy dajecie coś swoim rodzicom przy podziękowaniu? jeśli tak to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capria!dzięki! tyle komplementów..az nie wiem co powiedziec!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ami 27 bardzo ladnie cie prosze o zdjatka i filmik na moja poczte, mam slub w ta sobote i moze uda mi sie z ciebie wciac przyklad, bo widze ze wszyscy sie niby strasznie zachwycaja wiec musza byc rewelacyjne :) Coco wszystkiego najlepszego, milosci usmiechu niezapomnianych chwil spedzonych razem z swoim kochaniem i spelnienia najsrytszych marzen :) Milego Swietowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka z miłą chęcią-ale juz od teraz szef wraca(własciwie juz jest) i musze mu oddac jego kompa...jak tylko będe miała dostep do netu wyśle Ci! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×