Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

...ja również ostatnio zagladam tu nie często... ...zbyt dużo wszystkiego wokół i niestety zbyt mało czasu.... ... pozdrawiam WAS wszystkie :) ..........i życzę miłego poniedziałku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane 🖐️ Zombiaczek ------ życzę Ci aby wszystko sie udało i ażeby pogoda dopisała ! Młoda ----- owocnych starań :) My zaczynamy w listopadzie , kiedy wrócimy z podróży poślubnej - nie chciałabym będąc w ciązy latać samolotem i zmieniać klimat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :-) Mało już tutaj nas zagląda, bo większość już po ślubach ;-) Ja też. W dniu ślubu było dużo nerwów, chociaż wszystko szło gładko - ale stres jednak jest. Na weselu też się stresowaliśmy, czy wszystkim się aby podoba, i w efekcie wieczór nam tak szybko minął, że nawet nic nie zjedliśmy. A przecież specjalnie wybierałam Sobieskiego, bo tam jest dobry kucharz. No ale warto było - goście zadowoleni, po rodzinie chodzi opinia, że to było wydarzenie roku :-D Z sukienki jestem zadowolona, wszystkim się podobałam, bo tak mówili. No chyba, że kłamali ;)) A teraz delektuję się zdjęciami, jakie nam porobiła nasza Żabcia z mężęm. Zdjęcia są śliczne - tzn. ja na nich jestem śliczna ;)) A tak w ogóle, to Zabulina była super, w ogóle zapomniałam, że mamy kogoś takiego jak fotograf, czuliśmy się bardzo dobrze pod obstrzałem Żabci i Jej męża. Wielkie dzięki - z Waszej stronu zero stresu. A i jeszcze jedno - jak Zobaczyłam Zabulinę, to przeżyłam \"szok\" - wiecie jaka Ona jest śliczna ?? Zdjęcia w ogóle nie oddają rzeczywistości ! No to dziewczynki, ja się żegnam, i cudownie było spędzić z Wami cały rok. Wielkie dzięki za mnóstwo rad, jakie od Was dostałam. PS. Jak się ogarnę, to porozsyłam fotki, tylko dajcie mi znać, która z Was jest nimi zainteresowana. Lot\'s of kisses 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 😘 Kropcia ----- ja oczywiście bardzo , bardzo , bardzo chętnie piszę się na zdjęcia ! Swój link do części zdjęć przesłałam już do większości . Jak któraś nie dostała , a chce to krzyczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki ja jestem zainteresowana i to bardzo :) czekam na maila Pozdrowienia dla wszystkich mężatek i przyszłych panien młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Jeśli jesteście zainteresowane moimi zdjęciami to proszę o maile, ale prześlę nie wcześniej niż w przyszłym tygodniu. Uważam, że mamy cudne zdjęcia. Wiem, wiem niezbyt skronie to brzmi, ale naprawdę jesteśmy zadowoleni. U nas jakoś leci. Mimo iż nie mieszkaliśmy razem przed ślubem to bardzo dobrze się dogadujemy, nie ma spięć i stresów o te przysłowiowe skarpetki w kącie;) Kropko, chętnie zobaczę Twoje zdjęcia, ppoomm@interia.pl Zazdroszczę Wam starań o dzidiusia.. też bym chciała. Ale jak na razie rozsądek mówi, że nie czas na to. Kredyt mieszkaniowy(kupiliśmy piękne mieszkanie), praca dobrze płatna, ale absolutnie nie dla kobiety w ciąży i tylko przejściowa, no i studia..Więc jeszcze poczekamy. Pozdrawiam Was serdecznie, bużki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Wpadłam, żeby podziękować Moni za zdjęcia (nie wiem, czy mail doszedł?), i widzę, że mi Kropeczka wystawiła laurkę ;) Ech, powiem Wam (obiektywnie, bo jako osoba z \"zewnątrz\") że Kropa miała niesamowity ślub i wesele! :D Sukienka wyglądała na Niej lepiej niż na tej modelce ze zdjęć, które nam rozsyłała:) zresztą - zobaczycie na zdjęciach ;) A Jej Mąż - no, no.. nie dziwię się, że zapobiegawczo nie porozsyłała nam Jego zdjęć wcześniej :P tak się zastanawiałm, skąd wynika ta konspira, no i już wiem;) A wesele.. nie byłam jeszcze na takim. Menu nie z tej ziemi, oprawa niesamowita, po prostu bomba... i do tego wszytkiego Kropcia w tej swojej zwiewno - dziewczęcej wersji.. powiem Wam, że długa, klasyczna suknia zupełnie by do Niej nie pasowała - ani do klimatu świetnej i nie-napompowanej zabawy, jaki wyczarowała na weselu... Chętnie pogawędziłabym o detalach, ale chyba nie czas i miejsce;) Co do mojego wyglądu to jedna wierutna bzdura:P ale jak się wygląda tak, jak Kropa, to można łaskawym okiem patrzeć na inne dziewczyny. Poza tym, psychologowie udowodnili, że w chwili stresu postrzegamy osoby dookoła jako bardziej atrakcyjne;) W każdym razie - było super:D Mam nadzieję, że każda z Was bawiła się na swoim weselu równie dobrze 🌼 Capria - ja krzyczę! :) My w czwartek mamy ostatni ślub w tym sezonie :) Po oddaniu zdjęc ostatniej Parze zawieszamy działalność do następnego sezonu i bierzemy się za - prawdopodobnie - przeprowadzkę do Krakowa i nowe prace. Pozdrowienia dla Was wszystkich! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka, Carpia -> poproszę o fotki z Waszych ślubów :) Mój mail bez zmian: mrowka_r@poczta.fm Monia - obejrzałam wszystkie 432 zdjęcia i moim zdaniem wyglądaliście przepięknie!!! Życzę niezapomnianej podróży poślubnej i owocnych starań po powrocie :) W czwartek wyjeżdżamy na ślub mojego brata. Już się nie mogę doczekać soboty. Mam nadzieję, że pogoda dopisze, a cała reszta pójdzie bez problemów :) Zombiaczek - jak się czujesz w nowej roli? 🌻 Dziewczyny czy z naszego topiku są jeszcze jakieś panny czy już same mężatki? :) Zmykam. Czekam z niecierpliwością na zdjęcia od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, i ja też jestem już żoną :) Dzięki za pamięć Ashia :D Powiem tylko tyle że pogoda była prepiękna, gośćie dopisali, teń dzień i ta noc były cudownym i milym doświadczeniem i przypieczętowaniem naszej milosci. W nowej roli czuję się tak samo ... póki co przynajmniej! Jeszcze oboje żyjemy wspomnieniami. Pozdrawiam serdecznie i chętnie się podzielę fotami. No i ja prosze o zdjęcia! Monia.Kami i o Twój link! Mój mail malgosiaz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my właśnie wróciliśmy z naszej podróży poślubnej!!!!! Było fantastycznie ,,,,,, a Grecja bardzo nam się spodobała!!!! Teraz wypoczęci i opaleni kontynuujemy remont naszego gniazdka,,,,już niedługo i się wprowadzimy!!!!! Wszystkim świeżym mężatkom życzę wszystkiego dobrego!!!! Capria, Kropka i Zombiaczek ---- proszę o wasze fotki paula2705@poczta.onet.pl. Monia---wasze zdjęcia są świetne!!! Pasujecie do siebie jak,,,,, mąż i żona ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam :) wszystkie żony, mążatki i nieliczne juz narzeczone.. jak cudnie czytać te Wasze opowieści o bajkowych prawie ślubach..ech...nasz to już wspomnienie- Jestem żoną z 2- miesięcznym stażem -hehhhe i całkiem mi nieżle...w tym stanie :) Gratuluję szczęsliwym męzatka i pięknie proszę o fotki kamila@farm.pharm.am.lodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podniose a co mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podniose a co mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiutko tu oj oj
:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) W sobotę byłam na ostatnim w tym roku (przynajmniej z tego co mi wiadomo ;)) ślubie znajomych. Udany rok pod tym względem - nie licząc swojego własnego - byłam na 3 ślubach, a o kolejnych 4 wiedziałam, ale nie byłam. Wesele brata udało się wspaniale. Pogoda była piękna. Młodzi szczęśliwi i uśmiechnięci. Jedzonko smaczne, a goście weseli :) Dziewczyny jeśli któraś z Was chciałaby podzielić się zdjęciami to moja skrzynka czeka: mrowka_r@poczta.fm Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... jakie tu pustki... gdzie się wszystkie podziewają? forumowiczki!!! mam wrażenie, że sie poprzenosiły na inne topiki, tylko gdzie teraz szukać naszego grona??? pozdrawiam, nam niedługo stuknie pół roku!!! zlecialo nie wiadomo kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zombiaczku dziekuje za zdjecia, jeszcze ich nie przegladalam ale zaraz sie za to zabiore:) Trzy Kropki ja rowniez bardzo prosze o Twoje fotki... z gory dziekuje:) Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Łooo to ja tu przyszłam z nadzieją, że będe mogła porozmawiać z jakąś przyszłą panną młodą a tu wszystkie już mężatki :)) ;) GRATULACJE :) Mnie ten krok dopiero czeka .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati24.
Cześć dziewczyny. Jestem ciekawa jakie ostatecznie wybrałyście piosenki na pierwszy taniec.Ja jeszcze przed ślubem i nie mogę sie na rzadną zdecydować, może jak Wy przesdawicie swoje to cos wybiorę. Z góry dziekuje.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati24.
Dzięki dziewczyny, dzięki Wam napewno coś wybiorę. Pozdrawiam ieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Powinnam trochę nasmarowąć co u mnie upsss...Nas...bo sporo się zmieniło..... może jutro :) Daję znać zainteresowanym....żyję!..nawet nie najgorzej :) Pozdrawiam znajome :) A w sprawie utworu na 1 taniec..my mieliśmy Kasię Groniec \"Będę z Tobą\". To był wybór mojego słonka...przepiękny tekst...muzyka równie interesująca. Trzeba przesłuchać parę razy...a potem to tak wpada w ucho, że się od niej uwolnić nie idzie..no i dobrze. Polecam...mało znana....ale dla mnie najpiekniejsza na ta okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troche nie na temat ale stwierdzilam ze wy juz po \"wielkim dniu\" to napewno wiecie jak to wyglada a mianowicie wybieramsie z narzeczonym do poradni zycia rodzinnego i na kurs przedmalzenski i chcialabym wiedziec czy mozemy najpierw zaliczyc poradnie czy na odwrot?? bo trzeba ponoc jakies pieczatki zbierac na jakichs kartkach czy cos :( bede bardzo wdzieczna za szczegolowe informacje bo zielona jestem w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×