Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość Kaaacchhhaaa
to chyba nie ma znaczenia... my ślub zaplanowaliśmy na 30.08.2008 i byliśmy w październiku na naukach weekendowych. Także nauki mamy za sobą i jedną poradnię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuupuupupupupupuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppupu
no gdzie Wy wszystkie jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, też się zastanawiam... gdzie się wszystkie podziały :( myślę, że się co niektóre zebrały na jakis sekretny, oddzielny topic pozdrawiam ciepło, mimo, że listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czasem zaglądam i aż szkoda, że tak tutaj pusto.... U mnie dużo się dzieje, głównie w pracy siedzę bo pracuję dopiero od września więc na razie wszystko mnie fascynuje :) Nie tak dawno mieliśmy pierwsza rocznice ślubu cywilnego.... ale ten czas szybko mija.... Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, a mnie męczą wymioty ciążowe...ehhh uroki ciązy:( nio u mnie tez wiele sie dzieje...ale napisze innym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzewczynki Tygrysico to ciesz sie ze cie cos takiego meczy...bo mnie nie chce...staramy sie 3 miesiace i narazie zero efektu:( Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupuppupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Nie bylo mnie tu juz sto lat :( Po slubie - ktory byl w kwietniu - jeszcze troche popisalam, ale pozniej przenioslam sie na \"ciazowy\" topik. Tak, tak .... bo ja tu jestem pierwsza mamcia :) Moj skarbek przyszedl na swiat 27 wrzesnia, wazyl 3351 i mial 50 cm dlugosci. Ma na imie Beniamin i jest przeslodziutki :) Nie moge uwierzyc jak ten czas szybko leci i za pare dni skonczy dwa miesiace :) Przesylam wam wszystkim serdeczne pozdrowienia 🌻 Tygrysica - Tobie zycze wspanialej ciazy i lekkiego porodu :) Ciesz sie kazda chwila tego wyjatkowego stanu, bo te 9 miesiecy naprawde szybko mija ... I potem sie teskni do brzusia :) Jak masz jakies pytania --- pytaj ! Ja bede czasem tu zagladac i jako \"doswiadczona mama\" chetnie na wszystkie odpowiem :) Mloda2 - powodzenia w staraniach :) Dajcie sobie na luz, a na pewno sie uda :) Przesylam bejbikowe mysli :) I cala reszta panien mlodych z 2007 🌻 Piszcie czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to piszę :) Dee - gratuluję pierwsza Mamusiu na tym topicu :) ależ ten czas pędzi, pamiętam, jak opisywałas swoje dolegliwości, ja pisałaś o teście, o zmianie daty ślubu i proszę, już prawie dwa miesiące cieszysz się swoim Maluszkiem pozdrawiam wszystkie... s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee wszystkiego naj i pociechy z Malenstwa....🌻 Sylwio to prawda co do czasu...tez pamietam kiedy to Dee zamartwiala sie jak to bedzie...a tu prosze wszystko ulozylo sie swietnie...malenstwo juz jest...i oby tak dalej:) Dee dziekuje za rade...tez tak mysle ale to nie takie proste. Ale.... moze cos juz byc...nie chce zapeszac...jak bede pewna to napewno Wam napisze:) Dziewczynki gdzie sie podzialyscie...smutno tu troszke bez Was...:( Udanego tygodnia...ja zaraz uciekam do pracy Buziaki do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee duzo pociechy z maleństwa :) Tygrysica gratulacje, na kiedy masz terminek ???? Mnie tez zaczynaja meczyc poranne mdłości :) Młoda nie mart się bedzie wszytsko dobrze trzymam kciuki :) Pozdrawiam WAS wszytskie, szkoda ze ostatnio mamy coraz mniej czasu na pisanie na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda -> moje gratulacje :) Wszystkiego najlepszego dla przyszłych i obecnych mamuś z naszego topiku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam bardzo:))) Wiecie co i to prawda, ze jak sie o tym nie mysli to nie wiadomo kiedy i jest:)) Buziaki dla Wszystkich juz Mam, spodziewajacych sie i starajacych:))) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam GRATULACJE i pozdrowienia dla wszystkim przyszłych Mamuś z tego topicu :) dbajcie o siebie i swoje Kruszynki!!! s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dede gratuluje jaki slodki a jaki duzy twoj synek:) ale to zlecialo:* ja mam termin na czerwiec.:) teraz jestem juz w 3 m-cu ponad...hihi a reszta dziewczyn na kiedy termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysze mamusie ---- po pierwsze gratulacje a po drogie to wszystkiego najlepszego w nowym stanie 🌻 🌻 My zaczynamy starania po powrocie ze spoznionej podrozy poslubnej , w ktorej aktulnie jestesmy :) Dee - gratulacje i zycze pociechy z malenstwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, nie wiem czy jeszcze mnie pamietacie. Swojego czasu tu duzo bywalam. Ja już 4 miesiące po ślubie,czas strasznie szybko leci... powiem tylko tyle - był przecudownie, lepiej niż wyobrażałam sobie w snach. Brdzo chcialabym zobaczyc wasze zdjęcia, mam jeszcze te które sobie kiedys przesylałyśmy aby latwiej nam się rozmawiało =) więc prosze przeogromnie przeslijcie mi swoje foteczki na kaczka196@interia.pl z góry ogrmnie dziekuje i pozdrawiam buziaczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnisze bo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupup
moze jeszcze ktos pamieta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że przynajniej niektóre osoby być może przeniosły się gdzieś na inne forum jakieś... pozdrawiam s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupuppupupupupu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupup
Gdzie sa wszystkie dziewczyny, ktore wychodzily za maz w 2007 roku? Juz pierwsze rocznice slubow sie zblizaja. Moze to dobra okazja, zeby wymienic sie doswiadczeniami jak to jest byc zona po roku, powspominac. A jak sie czuja kolezanki w dzieciaczkami w brzuszkach ??? Pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×