Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Oj dziewczyny, pół roku stuknęło od ostaniego wpisu jednej z nas! Jeśli któraś jeszce pamięta i tu zajrzy, pozdrawiam serdecznie Jestem pewna że wszystkie jesteście teraz szcżęśliwymi mężatkami i w dużej częsci mamusiami :) jak ten czas leci! Nam też zleciało niewiadomo kiedy 8 miesięcy i zbliża się rocznica tego pięknego dnia. Dzieciaczka jeszcze nie mamy ale powoli zaczynamy się starać. Jak się uda to może nawet się pochwalę :D Pozdrawiam serdecznie i czekam na odzew Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zombiaczku 🌻 miło słyszeć, że wszystko się dobrze układa :-) U nas właściwie nie wiadomo kiedy przeleciał roczek od ślubu. Pamiętam te wszystkie przedślubne emocje jakby to było wczoraj... Chociaż z perspektywy czasu wiele rzeczy bym zmieniła, no ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :-) My póki co też nie dorobiliśmy się potomstwa. Jak się coś w tej kwestii zmieni, to na pewno dam znać :-) Podobnie jak Zombiaczek liczę na odzew koleżanek z przygotowań 2007! Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Jak milo Was znow czytac...super:] No nam tez juz 10 miesiecy minelo od tego pieknego dnia...Oj tak emocje byly i to jakie hehe... Jesli chodzi o dzidziusia to spodziewamy sie niebawem....termin mam na 1 pazdziernkia, a czas tak szybko leci, ze sie w glowie nie miesci. Tak to bez zadnych zmian u nas....wszystko jest ok... Teraz tylko czekamy na malenstwo:) Ja jeszcze pracuje, chociaz mam nadzieje, ze juz niedlugo:) Mysle, ze od sierpnia juz pojde na zwolnienie... Pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco i bardzo mocno sciskam... Starajacym sie o dzidziusia zycze powodzonka w staraniach, a mamusia powodzonka w wychowaniu:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, ale tu ruch ;) no to i ja napiszę słów kilka... u nas roczek stuknął już prawie dwa miesiące temu. w zasadzie b/z, w kwestii macierzyństwa na razie nic i póki co nie zapowiada się powiększenie Rodziny. pozdrawiam wszystkie, z którymi przygotowywałam się do Ślubu... powodzenia w staraniach :) s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 😘 Aż przyjemnej mi się zrobiło jak zobaczyłam ruch na topiku. Ale ten czas leci ... U mnie tak ja u Młodej - oczekiwanie na dzidzisusia :) Tylko ja mam termin na 2 stycznia , czyli obecnie kończe dopiero 1 trymestr . Męcze się aktualnie z mdłościami :( Wszystkim staraczkom życzę owocnych \"prac\" , brzuchaczkom spokojnej ciąży , a wszystkim mężatkom wspaniałego życia :)))) Piszcie co tam u Was , chociaż co jakiś czas .... BUZIAKI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, witajcie! :D 👄 U nas wszystko po staremu, tyle, że mieszkamy teraz w moim ukochanym Krakowie:) Stanowimy nadal komplet 2 osobowy i nic nie wskazuje na to, aby się to zmieniło;) Monia, Młoda - uważajcie na siebie i dbajcie o Maleństwa :) 🌼 Zombiaczek, ashia, sylwja - Wy też o siebie dbajcie, a co!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie moje drogie:) Dzieki dziewczynki... Monia...oj pamietam ten okres tych okropnych mdlosci...Powiem szczeze, ze najgorszy byl 3 miesiac...wtedy nie liczylo sie czy to byl dzien czy noc...wiekszosc czasu spedzalam w toalecie. Ale kiedy zaczol sie 4 miesiac to jakby reka odjal i od tego czasu czuje sie swietnie...gdyby nie to, ze w ciazy trzeba uwazac na pewne rzeczy nie wiedzialabym, ze nosze w sobie takie Cudenko...no i teraz jeszcze Maly daje ostro znac o sobie:)))ale to najwspanialsze uczucie... Monia uwazaj na siebie i zycze wytrwalosci w tych mdlosciach...niedlugo mina:* Buziaki dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda ---- ja po prostu licze dni do końca 1 trymestru z wielką nadzieją , ze wg książkowych teorii mdłości odejdą jak ręką odjął ... 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, i nawet zabulina (hurrraa) :) witam, coś się ruszyło na naszym topiku, chociaż pwnie niektóre z nas już na jakiś macierzyńskich tematach siedzą :) pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki, fajnie, że się odezwałyście s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, pamiętacie mnie, bo ja was tak:) ślub miałam 1 rok i 2 miesiące temu. teraz jestem w 5 miesiącu ciązy. termin na 11/13 grudzień. Monia.kami- ty tez możesz w grudniu urodzić:) pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki ----- gratulacje !!!! Lekarz powiedział mi że to raczej pewne że urodzę w grudniu , bo termin mam niby na 2 stycznia. Ooooo matko ,ale Ty tylko 1 kg przytyłaś ? Pozazdrościć. Ja już mam + 11 .... a to dopiero 19 tydzień się kończy ... USG pokazało że będzie niby chłopczyk i mamy zamiar nazawać go prawie jak Wy Waszą córcię, tylko w męskim wydaniu - Julek :) Buziaki 😘 [ kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Dzieciaków topikowych przybywa;) Julek - bardzo fajne imię:) Pozdrowienia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może Dziewczyny, też postanowia tu zajrzeć i napiszą co u nich. no przytyłam mało, ale córcia jak na tygodnie ciazy jest bardzo duża, aż się boje jak ja urodzę takiego małego olbrzymka:) żabulina- czytałam topik o narzyczonym, który pocałował przyjaciółke, i jak zawsze bardzo ładnie i mądrze piszesz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Nadziejamyszki-> moje gratulacje 😘 U nas po staremu, nadal we dwoje. Aktualnie ja na urlopie u rodziców siedzę, a mąż został w Wawie. Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, i u mnie się też zmieniło od 13 lipca jest z nami Oliwka, jutro skończy 2 miesiace. Cudowne uczucie być rodzicem. Dziewczyny zycze wam wszytskiego dobrego, nie przejmujcie sie kilogramami, ja przytyłam 18 kg i przez pierwsze 6 tygodni wszytsko zrzuciłam. Zresztą zobaczycie same.... Buziaczki dla brzuchatek i nie brzuchatek. Dbajcie o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja_myszki -> właśnie się zorientowałam, że kilka dni temu miałaś termin porodu. Mam nadzieję, że wszystko poszło dobrze i córeczka jest już z Wami :-) Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia -> ooo super :-) Po stopce widzę, że Ty również niebawem rodzisz. Jak samopoczucie? Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia --- no różnie to bywa z samopoczuciem. Generalnie zostało mi 18 dni do terminu i jestem już strasznie zmęczona cała ciążą i cieżko mi funkcjonowac z moim 35 kg balastem :) A Ty kiedy planujesz mamusiowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia -> właściwie już od roku jestem nastawiona na mamusiowanie ;-) Ale jakoś jeszcze się nie udało. W styczniu planuję już na poważnie podejść do tematu, zrobić badania i kupić testy owulacyjne. Mam nadzieję, że nasze starania przyniosą efekty :-) Powodzenia dla całej Waszej trójeczki :-) Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu... A wiec...Swierzym mamusia zycze pociechy ze swoich malenstw, a tym przyszlym szczesliwego rozwiazania i powodzenia... Tym starajacym powodzonka w staraniach...:))) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×