Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgłupiałem

Rzuciłem żonę dla starszej kobiety

Polecane posty

Gość zgłupiałem

Rzuciłem żonę dla starszej kobiety o 10 lat od żony. Teraz widze, że popełniłem błąd. Złożyła pozew o rozwód z mojej winy. Widze że nie ma odwrotu. Co robić? Nie mieszkam z nią mieszkam z kochanką. Nie mam dokąd wracać, ona też nie. Ciągle mnie błaga, żebym jednak z nią był. A ja chcę wrócić do żony. Nie wiem jak się uwolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychedozony Mszczuj
przejebales sobie zycie frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz nie ma odwrotu..Musisz z nia byc dosc dlugo skoro zlozyla pozew o rozwod..co Cie sklonilo do opuszczenia domu???!!!! Mezczyzni maja kochanki..jest im dobrze..maja do czego wracac jakby cos nie wypalio - bo do zony. Uwazam,ze postapila dobrze. Jednak chcialabym Cie jakos usprawiedliwic..nie przychodzi mi nic do glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za.....
.......glupote placi sie wysoka cene........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie zgłupialeś
idż do lekarza moze sie da wyleczyć a tak serio wyprowadzs ie od kochanki i pobądz sam może zona Ci wybaczy jesli nie to już ani zona ani kochanka chyba że znajdziesz trzecią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałem
kochanka mnie prosi bym jej nie zostawial, a ja juz sam nie wiem. To kolezanka mojej zony. Smsowalismy od ponad roku potem sie spotykalismy. Zona sie dowiedziala, zrobila awanture i wtedy ja trzasnolem drzwiami i wyprowadzilem sie. Ale zrozumialem. Co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sama pore sie pan obudzil! Gratuluje refleksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to co teraz?? Nic teraz...teraz albo siedz z Kochanka...albo badz sam..albo znajdz kolejna...ja bym na Twoim miejscu zostawila Kochanke..moze zona zmieni zdanie jak Cie Kocha? Kobiety potrafia wybaczac...ale rana pozostaje...chcesz do zony wrocic, a siedzisz z ta baba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrona
A macie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to zona ulozy sobie zycie z facetem ktory na nia zasluguje, tak sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałem
zona nie chce na mnie patrzec bo chcialem ja swego czasu z domu wyrzucic, bo nie mielismy gdzie mieszkac. za daleko zaszlo, za namowa kobiety znecalem sie psychicznie kazalem sie wynosic. nie wytrzymala chyba. co mi teraz grozi i dlaczego z orzekaniem o winie? nie mozna bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz, czas przełknąć gorzką pigułkę, i ponosić konsekwencje swojego wyboru. :D Co to za mąż, który zabawia się z innymi kobietami ? Ni pies, ni wydra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biaŁadiaLica
HA,HA A TERAZ ZOSTANIE ci tylko patrzenie jak żona o 10lat młodsza od kochanki układa sobie życie a kochanka hmmm tam tylko będzie można popatrzeć na coraz więcej zmarszczek...ale sam tego chciałes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zawiniles, wiec niby dlaczego ma byc bez orzekania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie,ze mozna bez...ale niby dlaczego? Skoro to ewidentnie Twoja wina? Po prostu sprawa nabrala powaznego tepa i sie zwyczajnie boisz! Kochasz swoja zone? Chyba nie, skoro tak sie zachowywales. I nie zwalaj tego na inna kobiete. Jestes na tyle dorosly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychedozony Stefan
dobrze Ci tak, kobiety trzeba szanowac, a zona to swietosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałem
omotala mnie. ja nie chcialem, zona prosila. nie pisalem juz do niej a ona nie dawala mi spokoju. i podobalo mi sie ze ktos mnie adoruje. zreszta wmowila mi wiele zlych rzeczy o niej. a ja wierzylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny mały chlopczyk bez wolnej woli, omotany przez wredna babe...wzruszajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glłpi z ciebie
teraz siedz i patrz jak kochance zmarchy przybywaja,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miało byc głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałem
moja zona miala ciezki charakter. a ta kobieta byla dobra, rozumiala mnie. ale po czasie zrozumialem ze mnie nie kochala, ze podobaly jej sie moje pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedaczysko :D Omotała go ! LOL ! Dlatego tak wiele kobiet w Polsce woli wolność i niezależność od podobnego Tobie faceta. Większośćfacetów to, niestety tępe młotki, które dają się "omamić" innej 🖐️Ech, szkoda słow, na takich cymbalistów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biaŁadiaLica
z orzekaniem o winie-to poprostu tylko stwierdzenie,że to twoja winano i może oberwie ci się troszkę po kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałem
siedze bo mnie prosi mowi ze mnie kocha ona tez ma meza ale nie ma do niego powrotu i rodzina sie odwrocila. a ja mam mieszkanie, ale zona powiedziala ze sie nie wyprowadzi do rozwodu. a ja sam juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupiałem
mieszkamy u mojego brata w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj..nie rozpisuj sie tutaj na ten temat, bo to nic nie pomoze. Im wiecej szczegolow tym bardziej utwierdzamy sie w tym,ze mowiac delikatnie jestes niemadry. Nie ma rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wątpie czy żona Ci wybaczy ponieważ bardzo ją upokorzyłeś.Po pierwsze chciałeś wyrzucić ją z domu(to okrutne)po drugie zdradziłeś ją i odeszłeś do JEJ KOLEŻANKI(to dramat)a po trzecie zostawiłeś ją dla starszej kobiety(nam babkom ciężko takie coś przeboleć) No cóż każdy człowiek popełnia błędy i wielką sztuką jest je wybaczyć........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×