Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Doly Haze - toż Ty nie wiesz, że czerwone samochody są ewidentnie głupie? - i w dodatku podróżują nimi geje, lesbijki, tudzież inne \"ministry od edukowania\" - KAŻDY o tym wie :P albo przynajmniej powinien wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly Haze
dreamer, nie zapominaj o pedofilach. Chociaz w pewnych kręgach to pojęcie bywa stosowane zamiennie z gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer - dzieki za informacje, loj moj Boze, tyle czasu zylam w niewiedzy, jaka ja zacofana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna - ja to jeszcze nic - poczekaj aż pojawi się mężuś to dopiero się dowiesz prawd ;) Dolly - kurcze fakt - zapomniałem o pedofilach i ich idolu Wierzejskim ( chociaż ponoć wg niektórych badaczy to pojęcia bliskoznaczne o ile nie tożsame :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykly Facet
to co wedlug was jest wazniejsze dziewidztwo czy wiernosc ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda prostytutka zaczynała zycie seksualne jako dziewica. ciekawe co powiedzieliby na tym forum faceci dziewic, które potem zostały prostytutkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy myśleli wtedy jak pewni faceci w tego topiku, że będąc z dziewicą one będą im już na zawsze wierne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Planety
jesteś największą nudzirą na forum:O wolę i tak dziewice, nawet jeśli ma być kiedyś kurwą, niż kurwę którą kurwą i tak zostanie, proste nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ------00 znowu tutaj? masz obowiązek odpisywać na każdy temat? wól i wal sobie co chcesz, ja pytam facetów nie cioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny facet1
Hmm dziewictwo - jest wspaniale gdy twoja jedyna okazuje sie nią być to naprawde przywiązuje i sprawia ze facet kwitnie ale napewno nie powinno byc niezbędnym kryterium do podejmowania decyzji o tym być czy nie być z kimś. Dziewictwo dla mnie jest ważne nawet bardzo ale gdy spotkam kobiete która jest wspaniała niesamowita i właśnie ta jedyna a nie będzie dziewicą napewno nie bedę się nad tym zastanawiał jakoś szczególnie-oczywiście pod warunkiem że jej przeszłośc bedzie normalna a nie np. "Wszyscy ją rżneli a teraz będzie moją żoną" Nie mniej jednak zdecydowanie wolałbym aby moja kochana była dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny - i taką postawę i argumenty rozumiem, mimo iż bycie dziewicą mojej partnerki nie sprawia, że kwitnę, ani że nie kwitnę. Ale nie ma nic w tym złego, że na kogoś to tak pozytywnie wpływa. Natomiast zupełnie nie rozumiem tych fanatyków dziewictwa dzielących kobiety wyłącznie na dwie grupy - toż to istny nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość
facetów, którzy chcą dziewice, mówią tak tylko dlatego, że sami są dziewicami... a sam sa dziewicami z kolei tylko dlatego, że do tej pory nie udało im się (nie mieli okazji) z nikim seksu uprawiać... no i teraz dorabiają teorię do tej sytuacji, krzywdząc jednocześnie i obrażając wszystkie dziewczyny nie-dziewice... żałosne? myslę, że zdecydowanie TAK! ps. pragnę tylko zauważyć, że użyłam słowa "większość" a nie "wszyscy" ;) pozdro dla wszystkich dziewic i nie-dziewic rodzaju żeńskiego i męskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość - byli tu jeszcze tacy co głosili trochę inną teorię, że skoro ich partnerka nie była kiedyś tam dziewicą to oni teraz, po iluś latach z tego powodu mogą sobie swobodnie zdradzać i czują się \"rozgrzeszeni\" z tego powodu, bo ona przed związkiem kogoś miała - to dopiero żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość
ajjj... masz rację - to dopiero hardcore ;) no cóż... pozostało tylko dziękować losowi, że są jeszcze normalni kolesie na tym świecie i że nie ma takiej siły, która mogłaby mnie zmusić do obcowania z tymi fanatycznymi obłudnikami :) dreamer - a Ty facet? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość
dreamer, duża buźka dla Ciebie :) jedyni fanatycy, przed którymi nie czuję strachu, to fanatycy zdrowego rozsądku... do takich pewnie się i Ty zaliczasz, 3maj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, fanatyków zdrowego rozsądku też omijam szerokim łukiem - bo zazwyczaj to są fanatycy swojego zdrowego rozsądku przekonani o nieomylności - albo ewentualnie tacy co mi potrafią logicznie wyliczyć co powinienem zrobić i się dziwią, że mi ich pomysł zupełnie się nie podoba, a zaplanowane przez nich efekty wcale nie wydają mi się uszczęśliwiające. Jakoś fanatycy ogólnie mnie przerażają, niezależnie w którą stronę \"zmierzają\" Dzięki za dużą buźkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość
a mądre to co mówisz :) to olać fanatyków wszelkiej maści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelman7
Odrobine elastycznego myslenia poproszę. Dyplomacja i kultura osobista wiele w tym wzgledzie załatwią. Otóż: Niezgadzam się z gorszym traktowaniem Niedziewic to absurdalne, niegrzeczne, niekulturalne i niegodne prawdziwego mężczyzny.Jednocześnie dodam że oczywistym jest iż dziewice są bardziej pożądane i poszukiwane przez mężczyzn tym samym w pewnym sensie traktowane jako lepsze. Pozdrawiam flustratki i flustratów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"oczywistym jest iż dziewice są bardziej pożądane i poszukiwane przez mężczyzn tym samym w pewnym sensie traktowane jako lepsze\" - otóż nie dla wszystkich oczywiste. A tak wogóle to nie \"flustratki i flustratów\" tylko ewentualnie już \"frustratki i frustratów\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelman7
Przejęzyczenie...wybacz. "Lepsze" tylko i wyłacznie w aspekcie kogoś/czegoś bardziej poszukiwanego- to co jest rzadkie i mniej spotykane a przy tym poszukiwane w pewnym sensie jest lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelman7
dżentelmen? gentleman wiem w kwestii ortografii i pisowni za klawiaturą nie wiem czemu ale błędy przytrafiają mi się o wiele częściej niż w pisaniu tradycyjnym...ale mniejsza o to...mam nadziję że nie przeszkadza to szczególnie forumowiczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to co jest rzadkie i mniej spotykane a przy tym poszukiwane w pewnym sensie jest lepsze\" - hmm, jakoś mnie nie przekonuje w tym przypadku prawo popytu i podaży - to jak, np. skoro kobiet ściętych \"na łyso\" jest jeszcze mniej to są bardziej poszukiwane i lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelman7
nie zawze to co rzadko spotykane jest poszukiwane...niestety nie dotyczy to dziewic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×