Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość doświadczony żonaty z
W wieku 40-lat mężczyżni, którzy mogą wybierać od 35-letnich będą woleli 25 letnie dziewice, ale w większosci przypadków 40 latków bardziej interesuje d. do rżnięcia niż jej przebieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijmy od tego że 40
latek już powinnien mieć kobietę, np. żonę-która dziewicą była, a nie szukać sobie nowej dziewicY! Dziewictwo jest piękne jako dar dla mężczyzny z który chce się związać na stałe ( a wiążę się na stałe raczej w okresie I młodości) nie przymus trzymania dziewictwa do 35 roku życia, by jakiś 40 latek zaliczający sobie czyste kobiety mógł poszaleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark_angel
boze, co za bzdety. mialam kolezanke, ktora uprawiala tylko anala, zeby nie stracic dziewictwa. I co, uwazacie, ze byla czysta?? Bo ja nie. Miala tylko ta glupia blone, ale byla niezla dajką. Tyle ode mnie. Buzka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, to nie chodzi o to, żeby byla dziewicą w ogóle, tylko żeby była max. 25 letnią dziewicą! hipokryci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planeto - no co Ty? - żeby była maks. 18 lat + 1 minuta :P - żeby mógł się taki hajtnąć a za 3 lata wymyślać sobie powód do zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer, każde dziecko jest dziewicą, zastanawiam się, czy w nich nie ma coś z pedofila. preferencje mają takie: młode i niedoświadczone, \"niewinne\". takie są dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np. nie jestem już taka
młoda:), i starsze dziewice sie zdarzają np. takie 23 letnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjhej
....widze ze wy, mezczyzni, naprawde macie bzika na punkcie dziewictwa! ale wiecie.....zastanowcie sie (mowie tu do tych ktoorzy nie patrza na kobiete jak na towar do rz....) czy nie jest krzywda to dla tej ktora popelnila raz blad, i potem juz sie tego nie da cofnac, a jest jak najbardziej wierna i oddana i wrazliwa dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie i tak nikt nie przekona
gdybym ożenił się z używaną to jestem pewien żebym żałował.. A jest tyle pięknych dziewic w wieku 17 19 latek.Po co ze starymi kurwami się zadawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można w dodatku coś złapać. Większość kopbiet która współżyła z innymi partnerami przenosi HPV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne te kobiety
które was spotkają na swojej drodze...stare dziewice są ubogie w jakiekolwiek przeżycia..chajtnie się jako dziewica i tylko jeden facet do grobowej deski...a potem przychodzą jej głupie myśli do głowy..większość mężatek ,który były dziewicami do ślubu przyzna mi rację...trzeba mieć jakieś życie przed mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne te kobiety
jakieś imprezy,popijawy,faceci -trochę po świrować w młodości...bo co zostaje nam na starość tylko gary ,praca itd. a kiedy zabawa jak nie w młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie uważam się za biedną
pomimo, że jestem dziewicą po 20. nie potrzebuje życia przed nim:) zresztą go mam, jesteśmy już zaręczeni. piękny jest ten dar który chcę dać tylko mu. pewnie i tak tego nie zrozumiesz, takie całkowite oddanie drugiej osobie-i jego wdzięczność:) to może być stabilnym fundametem pięknego związku:), a tylko nasz seks jest pięknym dopełnianiem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne te kobiety
pogadamy tak 4lata po ślubie jak będziesz..początki zawsze są piękne;) szanuję twoją decyzję...ja już jestem kawałek po ślubie i uważam ,że mogłam bardziej się wyszumieć..:) dziewictwo to tylko błona-ale jeżeli to wynika z postawionych sobie zasad czy religijności-to gratuluję..istotą w związku jest miłośc,wierność,kompromis..bycie z tą osobą wtedy gdy jest cudnie i gdy jest tragicznie..do tego nie jest potrzebne dziewictwo tylko wytrwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne te kobiety
może to brzmi surowo-wytrwałość-ale taka prawda ,oprócz miłości trzeba nauczyć się życia z 2osobą,nabrać umiejętności bycia atrakcyjną na co dzień -przez resztę wspólnych lat. I codziennie dbać o swój związek i jego rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie uważam się za biedną
ja nie neguję tego, co jest potrzebne:), bo wiem, że tak jest:) natomiast nie czuję potrzeby "szaleć" bo i po co? tylko po to, by się zaspokojać jedynie cieleśnie. seks na pewno jest cudowny, bo to najbliższa bliskość i tak blisko chcę być tylko z nim. dziewicto ileś tam trzymane, uczy wytrwałości-chyba tego nie zanegujesz;), także nie sądzę, aby mi jej kiedyś zabrakło. jesteśmy ze sobą już 2 lata. dla nas dziewictwo to też nie tylko błona, to całokształt:), przynależności tylko dla siebie. pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe ale wracając do tematu to taką żonę kttóra straciła cnotę z kimś innym zdradza się bez wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne te kobiety
mężuś ile ty chcesz to wałkować...to nie jest argument dla zdrady..chyba już tego nie pojmiesz ,co? zdradza się z innych powodów..a tu preferuje sie jakaś wymówkę zresztą nawet nie wiem jak to nazwać bo to jakaś kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne te kobiety
fajnie ,że za pierwszym razem trafiłaś na tego właściwego..ale nie zawsze tak jest poza tym nie widzę nic złego jak młodzież się spotyka ze sobą (niekoniecznie lądując w wyrku ale takie pierwsze miłostki są miłe)a potem w starszym wieku zabiera jakieś związki nie zawsze trafnie ..ale w końcu dobierają się w trwałe pary do małżeństwa-normalne życie a tu się z tego robi ...jakiś negatywny słownik począwszy od szmat itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorba1
Jezeli facet prawiczek zwiaże sie z kobietą i okaze sie ze ona nie jest dziewicą to oczywiście ze może popróbować z innymi, nawet powinien!I to nie z jedną!! W pełni usprawiedliwiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorba1
mężuś ma rację kobietę która nie była dziewicą zdradza sie o wiele łatwiej i mniej sie nad tym myśli.Dziewictwo jezeli kobieta cie nim obdarzy wtedy taką sie kocha na zabuj i zdrada jest o wiele trudniejsza.Dziewictwo daje zajebisty chamulec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpina..kpina
chyba jak sie jest młodziutkim ...to nie jest argument dla zdrady -wymyśliliście sobie jakiś absurd i w nim tkwicie tyle razy były podawane przykłady małżeństwa ze starzem ,żaden facet nie przyjdzie do domu po 10latach wspólnego życia i nie powie zdradziłem cie bo nie byłaś dziewicą -kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly Haze
zorba niech sie najpierw nauczy podstawowych zasad ortografii, bo zrobić dwa błedy w jednej linijce to spore osiągnięcie i wstyd na całe forum... mężuś- jakbym miała takiego chłopa jak ty, to bym go zdradzała nie tylko bez wyrzutów sumienia, ale wręcz z entuzjazmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorba - a jeżeli kobieta, dziewica zwiaże sie z facetem i okaze sie ze on nie jest prawiczkiem to oczywiście wg Ciebie może popróbować z innymi, nawet powinna? I to nie z jednym? Jest wtedy też w pełni usprawiedliwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
oczywiscie,sek w tym ze kobitki wczesniej dojrzewaja podobno i rzną sie na potege wiec wartościową dziewczyne znależć (dziewice) jest to naprawde sztuka.Ale sa takie co się szanuja więc do przedmówczyń hehehe wątroba paniom wypada czy co?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, Zorba, ciekawą masz definicję: związek = prawiczek + dziewica. Ale życzę powodzenia w dążeniu do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
poza tym skoro mężczyźni tak mówia i tak czują to po co te wszystkie zdesperowane kobiety chcą zmienić na siłe męskie spojrzenie na tą sprawe?? Faceci wolą dziewice i bardziej szanują dziewice i bardziej sie do nich przywiązują - po to właśnie jest ta błona, po to właśnie jest dziewictwo!! Dziewice bardziej przywiazują i dzieki dziewictwu jest mniej dylematów problemów itd. Kobieta która w pełni oddaje sie jednemu zasługuje na najwyższe uznanie w oczach mężczyzny!! A reszta jest no cóż jest poprostu słabsza, nie obrażam i nie wyzywam bo to głupota ale niedziewica jest poprostu mniej wartościowa- tak czujemy moje miłe panie My faceci tak poprostu mamy więc jeżeli nie byłyście w stanie dać tego najważniejszego klejnociku swemu ukochanemu to przynajmniej nie zajmujcie głosu i próbujcie zmienić męskiego punktu widzenia tego tematu-to niemozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorba - jesteś kolejnym, który próbuje tutaj wmówić, że Twój pogląd to jedyny i słuszny pogląd dla mężczyzny? Niestety, obawiam się, że jesteś w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
ooo czyli było wielu przede mna...no to jawny dowód potwierdzajacy moja wypowiedź...dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×