Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

No jeśli wielu, to potwierdzenie teorii to fantastycznie. Faszystów też było wielu - i co z tego? To znaczy, że wszyscy byli faszystami? To znaczy, że było to właściwe, dobre? (Nie żebym porównywał te poglądy do faszystowskich, bynajmniej, to tylko przykład na WIELE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
wiele to dużo a dużo to z regóły większość a większość ma racje...proste zasady demokracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż wiele, to wcale nie większość - wiele to np. 2 miliony? W Polsce jest 40 milionów ludzi - zatem czy wiele = 2 mln to większość? Cóż, jeśli większość przegłosuje, że teraz \"modne\" są blondynki, to będziesz odrzucał wszystkie nie - blondynki? Życzę zatem powodzenia. A demokracja to ustrój polityczny, pierwsze słyszę o demokratycznym poszukiwaniu partnerki - może powinieneś też przetarg ogłosić? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
hmmm 2 miliony...zakładajac ze polska ma 40mln ok 40% to faceci czyli 16mln z czego 70% to dzieci starcy i geje...wiec pozostaje 4,8mln wiec 2 mln to bardzo dużo...nie wziałem jeszcze pod uwage księży, cyklistów itp. wiec wychodzi na to ze 2mln moze być większoscia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
i nie porównuj blondynek lub nie do dziewic lub nie...to zupełnie inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - to policz sobie w ten sposób czy 2 mln Chińczyków może być większością? Zresztą nie zmienia to faktu, że nijak demokracja ma się do związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej spodobal mi się taxt dzieciaczka Nano: \"większość kobiet która z kimś współżyła przenosi HIV\" to jak wytlumaczysz fakt, że są kraje, gdzie nie ma dziewic w ogóle, bo już jako dzieci współżyją i to w ich kulturze jest normalne, a mimo wszystko tylko 40% społeczeństwa na HIV? to oczywiście jest tragiczna statystyka, ale dowodzi ona, że nawet 40% to jednak nie większość. Nano, wytrzyj mleko spod nosa i idź na forum \"wychowanie dzieci\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie porównywałem blondynek do dziewic, bo to zupełnie inna cecha - tylko pokazywałem jak się ma demokratyczna większość do tych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
poza tym wmawianie facetowi ze niedziewica jest lepsza to totalna głupota i jakis absurd...dziewice były są i będą bardziej szanowane i poszukiwane bo to perełki!!! A niedziewice moga co najwyżej nadrabiać dobrą miną i "nowoczesnymi" poglądami. Jestem za liberalizacja pogladów społecznych ale w swiadomości mężczyzny dziewica zawsze bedzie bardziej godna...koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe - dzieczaczek Nano nie zauważył, że do współżycia trzeba dwóch osób, więc zazwyczaj jest także facet - co za tym idzie, w świetle tej teorii, też by przenosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mężuś ma rację kobietę która nie była dziewicą zdradza sie o wiele łatwiej i mniej sie nad tym myśli.\" wyszło na jaw, ze wielbiciele dziewic zanim jeszcze z kimś zaczną być już myślą o zdradzie. zdrajcy i szmaciarze szukają przeciwnieśtwa dla równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorba - nie w świadomości mężczyzny, ale w Twojej świadomości (oczywiście nie tylko) - przedstawiciela mężczyzn, a nie wyłącznego reprezentatna. Zresztą czy ktoś tu wmawia, że nie-dziewica jest lepsza? Toż to był by kolejny nonsens. Dla mnie wyrokowanie na podstawie tej cechy która kobieta jest lepsza, jest po prostu bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenomennnnn
ZGADZAM SIĘ Z CZĘŚCIĄ :P, że dziewice to perełki! Bo NIEdziewic pełno, cała masa takich lata, a te czyste to jak ze świeczką! Na szacunek należy sobie zapracować, a ja nie mam zamiaru szanować od tak sobie, bo są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorba1, przejdź na topik pt \"dziewice, w jakich autach robiłyście loda\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
o fenomenek tez z nami bracią szanujacą wszystkie kobiety a w szczególnosci dziewice (bo sa tego bardziej godne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacunek? ile więcej ma go w sobie 25 letnia dziewica od 35 letniej dziewicy? bo przecież 18 letnia dziewica jest bardziej pożądana od 35 letniej, co potwierdziliście wcześniej. to jest właśnie wasz szacunek, do świeżej cipki, a nie kobiety dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
oczywiscie Planeto dziewictwo nie jest gwarantem tego ze wsród nich czasem tez trafiaja sie hmmm...nieprzyzwoite powiedzmy ale to raczej sporadyczne przypadki nie zmieniajace absolutnie nic...mysle że niedziewic robiacych loda w samochodzie jest nie porównywalnie wiecej...to jak piłka do tenisa i wszechświat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenomennnnn
hehe, żeby się tam przynajmniej jedna dziewica wypowiedziała, a tam same "ironiczne" teksty. Planeta, o co ci chodzi? Ty chyba nie sądzisz, że czysta kobieta będzie gorsza od takiej z przebiegu! Można i taką (niedziewice)szanować, ale dziewica, jako, że rzadkość, zasługuje na najwyższy szacunek i nikt tutaj tego nie podważy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bracią szanujacą wszystkie kobiety a w szczególnosci dziewice (bo sa tego bardziej godne)\" - ciekawy wytwór - jak można kogoś szanować, bo jest bardziej godny, a kogoś bo jest mniej godny? - to przecież samo sobie przeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afro Dyzjak
moja była dziewicą. zdradzam ją bo ona wogóle nie lubi seksu, nie ma popędu. i nie mam wyrzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenomennnnn
cóż za chwyt:P 35 letnia kobieta już niewiele może w sensie-że da nam zdrowe dzieci, i takie tam, więc głównie dlatego ta młodsza byłaby odpowiedzniejsza. Proste, nie? Za dziewictwem idzie całokształt, więc nie tylko młoda świeża cipeczka, ale ogół zdrowszej fizjonomii (w kontekście kiedyś planowanej rodziny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenomennnnn
Afro Dyzjak, to miej żal tylko do siebie:), jeśli nie umiesz rozpalić kobiety, to faktycznie, lepiej dla ciebie, jeśli będziesz szukał wśród tych kobiet, które rozpalili umiejętniejsi od ciebie, ano jeszcze się czegoś od nich nauczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
dreamer nacisk połozyłem na "a w szczególności" a to zmienia forme zdania...chyba nie doczytałes...jasne z tego wynika ze szanuje kobiety wszystkie ponieważ kobieta to kobieta a kobiety trzeba szanować chociażby dlatego ze są właśnie kobietami...jednak szczególne wyrazy szacunku składam dziewicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im więcej amatorów błony dziewiczej, tym więcej lodziar, proste :) swoimi tekstami mówicie tylko innym, niekoniecznie poczciwym dziewczynom, żeby jednak zachowały błonę w ramach dalszego szacunku dla nich, choć ich światopogląd bywa różny. tymi tekstami zachęcanie do udawania, do uprawiania seksu nietradycyjnego,. dzięki takim jak wy, powstaje nowa fala, fala dziewic między nogami, błona ponad wszystko, "wsadź sobie wszędzie, tylko nie tam, bo stracę szacunek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im większa moda na dziewictwo, tym więcej wyrachowania, tym trudniej odróźnić ziarno od plew. sami sobie szkodę wyrządzacie. kreujac modę na dziewictwo coraz więcej będzie ją mieć, ale wcale to nie oznacza, że więcej dziewic będzie znaczyć więcej porządnych kobiet. do tej pory mieliście jasność, nie ma mody, a ona jednak jest dziewicą. teraz to już kwestia, jak to robić z facetami, żeby dalej być dziewicą. więcej perfidii, ale skoro tego chcecie :) faceci jednak bardzo mało wiedzą o kobietach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanomennnn
buehehehe Planeta, ależ ty jesteś przeżarta:D zazdrością:D no cóż, może i znajdzie się jeszcze jakiś amator twoje bezbłonnego kroczy które jest na pewno wynikiem uczciwego prawego życia:P dziewice mają często opory przed seksem analnym czy oralnym dużo większe niż przed seksem tradycyjnym, więc jeśli i tam są czyste, raczej czyste są ogólnie, pewnie, na pewno jakieś tam wyjątki są...ale w taki razie nie chce myśleć o wyjątkach wśród takich jak ty;) dziewictwo cielesne, to często dziewictwo duchowe, wbrew twojej śmiechowej opini, one wiążą seks (tak jak zresztą więkość kobiet) z uczucie i emocjami, więc ich krocza na pewno mają się nieźle, jeśli jeszcze tego nie spotkały:). cześć dziewice ponad wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spierdalaj fekaliomennnn nie wiesz o moim życiu nic, ja natomiast wiem, że twoja matka jest używanym towarem, bo inaczej ciebie by na tym świecie nie było, i kim jeszcze, skoro jesteś sukinsynem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
otóż to otóz to popieram...prawde powiedział...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
otóż to otóz to popieram...prawde powiedział...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
ojej ale niekulturalna kobieta...i jaka nerwowa...nieładnie oj nieładnie...wiec jednak szydło wyszło z worka...w zasadzie dla mnie wszystko jest jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×