Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

prawdę widzicie między nogami, kto fiutem patrzy, krocze widzi. wystarczy mieć inne zdanie, by wielbiciel dziewic mógł kogoś, kto ma inne zdanie szmatą nazwać, niewiedząc kim jest, wiedząc tylko, że ma inne zdanie. szmaciarz patrzy przez pryzmat szmat, więc może dlatego, szmaciarz nie widzi kobiety ale szmaty jedynie. jedna używane inne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grecka kawa
a może takie właśnie są dziewice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie szydło z wora? ja już znalazłam swoje szczęscie, które nie miało takich problemów jak wy, czyli \"co ona ma między nogami\". jestem szanowana i problemy kroczne nie są naszymi problemami, wy sobie szukajcie, idealnego krocza... niech się inne starają wam przypodobać, ja nie muszę, bo forum jest miejscem wymiany różnych opinii. znam takich obłudników jak wy, zdrajców a jeszcze prawiczków, kurwy z błonami, kobiety bez błon, które nigdy nie współżyły, dorośniecie, zrozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy Cię......................
Planeta-żałość mą wzdryga, jak cię czytam:O, jeśli chcesz, to atakuj mężczyzn i ich poglądy, a nie bogu winne dziewice czy inne. jakbyś nie zauważyła, to problem mają mężczyźni, albo i nie, bo ich sprawa kogo szukają. dziewice i niedziewice nie obrażają się tutaj nawzajem, bo nie tutaj pies pogrzebany. a ty się wyrażasz jakbyś czuła sie urażoną przez dziewice niedziewicę:O. poza tym kobieta bez błonky która nie współżyła, to także dziewica:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czym mnie masz???? nie atakuję dziewic ciemnoto, tylko facetów z ciemnogrodu. nie czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grecka kawa
już to pisałam na innym topiku. ja byłam dziewcą także dla drugiego faceta. dla pierwszego byłam tą, która nigdy nie współżyła, ale nie było krwawnienia i to był fakt. a drugi facet dopiero przerwał błonę. efekt? pierwszy, dla którego byłam prawdziwą dziewicą odrzucił mnie... bo uznał, że nią nie byłam... drugi bardzo chciał ze mną być, dlatego, że wg niego, byłam dziewicą, ale w istocie nią nie byłam :) który mial nosa? żaden z wielbicieli dziewic nie poznal się na prawdzie. każdy źle mnie ocenił. takiego macie nosa, panowie wielbiciele! do tej pory są samotni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy Cię......................
facetów, a to dobreeee:O, chyba nie potrafisz w takim razie jasno formułować i wymierzać atakowanych, bo cie czytając całkiem co innego się wnioskuje, zerknij sobie wstecz twoich wypowiedzi "ciemnoto". poza tym, jeśli temat cię nie dotyczy (ale wiem, że to forum, więc twoje prawo naturlanie) wyczerpałaś wszystkie argumenty w tej kwestii, a teraz tylko do obrażania się zniżasz, to może po prostu, zmień temat:O, bo ten już tylko tobie na nerwy:P działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy Cię......................
grecka kawa:O litości, to dopiero ciemnota. przecież błona to nie dziewictwo samo w sobie, a brak stosunku dopochwowego, więc jęsli ktoś już w ciebie wchodzić...to nie byłaś nią dla drugiego, tylko dlatego, że miałam ją nadal. ostatnio czytałam wypowiedź kobiety, która rodząc, okazało się, że nadal ma błonę i co ona też nią była??? dziewictwo to brak penisa w sobie, to brak faceta w sobie i stosunku dopochowewgo a ni silna błonka:O ostatnio nawet o to pytałam ginekologa, zamurowało go:O, skąd ta niewiedza??? uświadom dla swojego 2. faceta, że już nie byłaś dziewicą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się o moje nerwy. jak cie coś boli w moich wypowiedziach to idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grecka kawa
po co go uświadamiać? żeby mnie przestał szanować? poza tym błonę ma się do porodu, to jest fakt, ale najczęsciej naruszoną, choć jeśli jest elastyczna, to będzie w całości, do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy Cię......................
hehe, nie schlebiaj sobie...nie zamierzam się o ciebie martwić:), a o w miarę wypoziomowaną rozmowę:P. popartą argumentami a nie samymi obelgami:P narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy Cię......................
haaaaaaaa a jednak:P widzisz, sama przyznałaś, że dziewice się bardziej szanuje, i tym sie obawiała nią nie być w jego oczach! hhaaaaaaaa! poza tym, kłamstwo ma krótkie nogi;), zobaczysz. nie mniej jednak życzę powodzenia-przyda się w takim razie;) ja za bardzo swojego kocham, żeby w czym kolwiek go okłamać, kłamstwo niczego dobrego nie wróży. czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grecka kawa
już byłam szczerą dziewicą i dostałam kopa od tego, na którym mi zależało. wyszłam tylko na kłamczuchę. teraz wolę być kłamczuchą i lepiej na tym wychodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
Cała ta dyskusja sprowadza sie do jednego i w kółko tego samego: 1. Faceci mówią : Wolimy dziewice, bardzie je szanujemy i trudniej je zdradzić bo bardziej nas przywiązują do siebie...są lepsze! 2 Kobety na to : Nie! Wy nie wolicie dziewic to nie ma żadnego znaczenia! To wszystko jedno! Zdaje się wam że wolicie My niedziewice jesteśmy tak samo dobre albo lepsze! Buehehehe żenada moje panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorba - a ja niestety uparcie obalam Twój punkt 1. - i co teoria się rypła? Czy zaraz dowiem się teorii na ten temat, że jestem nienormalny, bo trzeba ratować to nonsensowne generalizowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeeeeeeeeeeeeee
dreamer i tak wszyscy wiedzą że nie jesteś chłop! odejdź z honorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
jestes don Kichotem!!! Bravo zawsze znajdzie sie ktoś kto idzie pod prąd...to całkiem naturalne, wcale mnie to nie dziwi a jedynie jest tzw. wyjątkiem potwierdzającym regułę...oczywiście szanuje zdanie każdego ale nie zmienia to faktu że jestes w głebokiej opozycji bardzo bardzo nielicznej, śladowej w zasadzie niezauważalnej...no widocznej na tym forum chyba dlatego że najwiecej i najczęściej się udzielasz jestes jedyny a facetów którzy sie tu wypowiadało były conajmniej dziesiątki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorba - nie jedyny, mimo, że to fakt, jesteśmy w mniejszości. Z drugiej strony bardzo ciekawe czy rzeczywiście taki przekrój jest całego społeczeństwa - bo jeśli tak to współczuję biedaczkom, którzy \"męczą\" się z nie - dziewicami, albo czekają cekają i czekają na dziewictwo - bidulki jedne. Wynikało by z tego, że większość mężczyzn na tym świecie jest biednych i nieszczęśliwych - no ciekawa teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - don Kichot walczył z wiatrakami - a to bardziej przypomina Wasze szukanie dziewicy, niż moje poglądy, że kobieta niezależnie od dziewictwa może być wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer jest sprytna wmawiając nam że wolimy niedziewice podpisuje się jako facet, jak te szmaty kombinują aby na ich stanęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
Don Kichote walczył z wiatrakami ale Dulcynea jak wszyscy wiedzą była nadobną dziewicą...hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nano - pieprzysz głupoty, czy ja wyglądam na takiego naiwniaka, żebym liczył na to, że Ciebie się da przekonać? Zresztą przekonywać nikogo nie mam zamiaru, co powinien ktoś lubić ( jak to próbują niektórzy), bo to istny idiotyzm - każdy i tak woli co woli i nie ma w próbach przekonywania żadnego sensu. Zresztą i tak nic bym na tym nie zyskał, że Ty Nano czy ktoś inny zacznie uważać nie - dziewice za równe dziewicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain
...moja była żona miała przede mną 4 facetów, kochałem ją mocno i strasznie mi to przeszkadzało... Niestety, ale niezaprzeczalną prawdą jest to że korelacja: "Seksualność-a-Psychika" inaczej funkcjonuje u kobiet niż u facetów. Facet potrafi traktować sex rzeczowo i przedmiotowo z minimalnym zaangażowaniem (owszem są wyjątki jak w każdej innej dziedzinie). U kobiety odwrotnie! To niestety powoduje że kobieta ma odciśnięte na sferze psychicznej każdy porzedni związek, nawet krótki, ale z seksem co automatycznie kładzie się cieniem na prawdziwym oddanym życiu seksualnym. Jest jak samochód z licznikiem przebiegu kilometrów... A wiadomo że nowy z salonu nie szwankuje jak ten z przebiegiem, który jest extra odpicowany, ale w miarę używania wychodzą usterki i szlag nas trafia... W tym miejscu chylę czoła kulturze arabskiej, gdzie dziewice są wysoko cenione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
zorba to kiedy stracisz dziewictwo bo na razie pierdolisz jak potłuczona.. wiesz kto ma takie zdanie jak ty:prawiczki, dziewice i ci co maja problem ze znalezieniem partnera/ki dorośnijcie trochę i rozejrzyjcie się...ludzie maja związki ,które nie zawsze kończą się ołtarzem..i co wszyscy są dziwkami i kurwiarzami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
ta u arabów dziewice i nie dziewicę- bierze sie hurtem i kobiety traktuje jak przedmiot, jest się przed czym kłaniać buhaha a w ogóle co wy dziewice z tym oddawaniem się mężczyzną...nogi tez będziecie im myć...chyba ze starodawną służba sie wam pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
dziewictwo w darze..o rany...i pocałujcie faceta jeszcze w rowek..a on zapierdalał i deptał wszystko co na drzewo nie spierdoliło ..a wy tu dar mu oddajecie i pokłon...zamiast troszkę sobie pożyć przed przysięga na całe życie..litości ...ale co ja będę wam pisać pogadamy jak sie chajtniecie i będziecie biegać jak kury domowe..wtedy walniecie się w łeb patelnią i zastanowicie-że trzeba było korzystać z życia jak był czas..a tak jeszcze młode a stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
fachowcy do motoryzacji a wiecię , że każdy samochów trzeba dotrzeć, żeby dobrze chodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain
pewna moja sąsiadka mająca 18-19 letnią córkę, która miała pierwszego chłopaka z którym zaszła w ciąże oznajmiła że córka nie pójdzie do ślubu z białą suknią, bo nieprzystoi. Jest nieczysta! A moja żona poszła w białej sukni kupionej za około 4 tysiące zł. Mówię jej przed ślubem: opłaca się robić taki zajebisty wydadek na jedno wyjście, przecież potem tego nie założysz... ? no i zaczęła się licytacja argumentów: -twój garnitur kosztował prawie 2 tys.-odparła Beata -2 tys. to nie to samo co 4 tys. A poza tym w nim się jeszcze da chodzić wiele miesięcy po weselu, jest uniweralnie uszyty, a Twoja kiecka jest tylko na 1 wyjście. w komisie kupisz za 1 tys.- 1,5 tys.zł. -a chciałbyś mieć żonę w używanej sukience przez kogoś wcześniej? -chciałbym mieć żonę nie używaną wcześniej przez kogoś-odparłem. ... i taki był początek końca mojego małżeństwa. Wiele razy później zastanawiałem się czy to nie jest czasem tak, że kobieta kocha tylko tego pierwszego, a potem już się jej tępią zmysły i uczucia... ? Bo chyba w końcu dociera do niej powoli że jak w ciągu 4 lat dyma ją 4 facetów i 5 staje się jej mężem to jest z nią coś nie tak... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain
Bo żona to świętość, a dziwki w burdelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
a kto tu pisze o szmatach ..które co 5min maja innego..ja mówię o kobietach w zdrowych związkach-ale czasem może coś nie wyjść albo los może się odwrócić:choroba,śmierć-i co ma sobie dla jakiegoś kretyna na nowo błonę wszyć trzeba było jebnąć sie w łeb jak ci to od początku nie pasowało a nieopowiadań teraz kawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×