Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

zapomniałam powiedzieć, że jestem facetem. teraz mam prawo wypowiadać się na forum dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrazenie że kobiety wogóle nie rozumieją jak to duży problem dla wielu mężczyzn, sam fakt że kto inny rozdziewiczył Ci żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są różne preferencje, niech sobie będą, natomiast nie toleruję uprzedmiotowiania kobiet przez wielbicieli dziewic. o to się rozbija cała moja postawa na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie czytałem twoją wypowiedż że masz faceta i o co Ci chodzi. Mam być z jakąś babą z którą będę nieszczęśliwy. Bo tak wypada mieć kobiete w swoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
Wpadam tylko na chwile bo sie zagryziecie...jedno jest pewne nikt tutaj nikogo nie przekona do swoich poglądów, w ogole ten topik powinien przestać istnieć bo kto tu wejdzie to sobie nerwy szarpie Wyciągam moja tabelkę z którejś tu str. i mam pytanie :do którego nano punktu pasujesz? Mi tez nie podoba się ,ze bierzesz sie za wychowanie 17letniej dziewczyny-bo po to ona ma rodziców a nie ciebie(ale tu spostrzegawczość jej wychowanków będzie się liczyć a nie moja) Mężczyźni chcący posiadać dziewicę: 1.silne zasady moralne lub religijne 2.egoiści-lubiący sprawować władzę nad swoją zdobyczą 3.normalni -zakochali sie akurat w dziewicy(ale nie ze względu na jej błonę tylko osobowość) Mężczyźni w związkach z nie dziewicą: 4.zwyczajny-miłość ,sex-związek ludzi ,którzy darzą się szacunkiem i uczuciem..najczęściej dochodzi do małżeństwa 1,2,3-nie wyklucza małżeństwa dodaje: 5.prawiczek-który chce dziewicę bo boi się ,że przy nie dziewicy się zbłaźni 6.prawiczek-,który chce nie dziewicę bo liczy na to ,że czegoś przy niej się nauczy 7.impotent-ma pretensje do wszystkich kobiet Panowie na tym forum to w większości: 2,5,6,7,8 Gratuluje postawy panowie 8. (dodatkowy) zwykły cham traktujący kobietę jak towar w mięsnym obawiam się ,że najbardziej pasujesz do 2 i 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
a wolała bym ,żeby to była 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie pierdoły nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, pisane przez jakąs szmatę która ma pretensje do facetów że żaden nie ma ochoty z nia się ożenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
jak nie...poczytaj sobie ..a dla czego wybrałeś 17?:-bo jest dziewicą,-bo chcesz być pierwszy,-bo chcesz mieć swoją ,,własność'',twoje posty czyta sie jak byś pisał o rzeczy nie o człowieku..co najgorsze chcesz sobie ją wychować -według swojego gustu i mniemania..a co ta 17wie o życiu ,dopiero w nie wchodzi ..a o mojego męża sie nie martw kocha mnie tak jak ty nigdy nie pokochasz..bo po prostu nie wiesz czym jest miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
dla tego jeżeli bardzo chcesz to znajdź sobie dziewczynę zbliżoną do swojego wieku i niech będzie dziewica..bo inną skrzywdzisz tym co mówisz lub robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mam ją szukać. Łatwiej znależć 17 letnią dziewice bo połowa dziewczyn w tym wieku to dziewice. Zresztą lubię towarzystwo wesołych wyluzowanych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okreslenie dziwka nie dotyczycy jedynie pań oddających się za pieniądze. Więc jesteś taką samą używaną szmatą jak one. Czujesz się lepsza bo nie bierzesz pieniędzy. ZRESZTĄ NIE NAPISAŁEM DZIWKA TYLKA DZIEWICA< CZYTAC NIE UMIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kocham seks
a dlaczego "własność"? przecież dziewictwo nie oznacza ułomności i nie możności odróżnienia "kiedy mi się krzywda dzieje, a kiedy nie":O; przecież nie trzeba uprawiać seksu z kimś innym przed Tym Facetem, by później wiedzieć, czy seks mi się podoba czy nie przy tym myśleć, że tak winno być. Każdy/a jakoś tam zna swoje ciało;P, więc uwierz, nawer dziewica wie czym jest orgazm, a w życiu każda dziewica jest normalną zwyczajną często z charakterkiem kobietą, która umie bronić jakoś tam swego zdania, bo tak jak pisałam-dziewictwo to nie brak umiejętności do życia:O i decydowania o sobie! litości ...a własność myli Ci się z chęcia by była zwyczajnie "czysta". cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
masz 27lat a lubisz towarzystwo 17 z ogólniaka..które dopiero zaczynają chodzić na dyskoteki i poznawać świat..bądź dorosły..ja tu chyba 10babek poznałam ,które są w wieku 25lat i są dziewicami jasne ,że będzie ci trudno poznać kobietę w tym wieku Ładna ,mądra i jeszcze dziewicę ale próbuj a nie rzucasz na prawo i lewo szmatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem aktualnie bardzo szczęśliwą osobą, i nie zamierzam niczego zmienieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
he... ja też nie narzekam na mojego.... już prawie 10 lat.... siedzi obok i właśnie się z tego śmieje.... jacy dziecinni faceci tu siedzą.... jakie "prawdy" można o 1 w nocy na necie wyczytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
użyłam tylko słownika goszczących tu panów..nie uwłaczam dziewica im rozumu i umiejętności przeżywania rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
hej nano a twoja dziewczyna czyta twoje wypowiedzi tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
ich-sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak bęedę w wieku twojego męża to będę miał 10 lat młodszą żonę a nie jakąś starą szmatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś w tym jest
Nie chce się Wam spać? [śpioch}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co rajcuje to twojego męża że inni faceci /Cię pierdolili i spuszczali Ci się do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
uważaj, impotencie bo zaraz od niego oberwiesz ;) ps ja przynajmniej sama zarabiam na swoje kiecki i nie trzeba ze mną lekcji odrabiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nano
Jestes prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha, nie potrafię szanować takich nieudaczników jak twój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kocham seks
PRZEANALIZUJ SOBIE JESZCZE RAZ A SIĘ PRZEKONASZ ŻE TO KOBIETY MÓWIĄ O "WŁASNOŚCI" CZYLI UPRZEDMIOTOWIENIU:O, panowie o własnej jak już KOBIECIE, jeszcze częściej " mojej i tylko mojej", a to duża różnica! bo bez względu na stan "krocza" każdy związek to "prznależność dwojga...ale LUDZI", a nie "właśność, czyli rzeczy", jak tutaj to zostaje przez panie zwinnie wciśnięte w usta mężczyzn....rzekomo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
nano pierdolisz to ty swoje tanie blachary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś w tym jest
A mi się już znudziło bycie dziewicą. Umówiłam się z kumplem na sobotę. Rozdziewiczy mnie. O co tyle hałasu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
dobra to a ty zrobisz co chcesz ale taka skromna prosba nie wal:szmatami ,dziwkami ,k..itd. jak nie znasz ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×