Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Czy ktos leczył kompulsy psychiatrycznie/psychologicznie?!!!

Polecane posty

Gość mlodaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pomozcie, prosze!!! Nie umiem sobie z tym sama poradzic, a na psychologa mnie nie stac. Czy ktoras z Was miala z tym problem i poradzila sobie dzieki terapii? Blagam o jakies wskazowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie
wiem, że to łatwo mówic abys sie nie denerwowała, ale psycholog lub psychiatra na pewno Ci pomoże , idz i podlecz sie abyś w nerwice nie wpadla. Cieplutko pozdrawiam aa i nie będe Ci pisała ciesz, sie życiem bo jestes młoda i zdrowa bo wiem ,że to i tak nie pomoże, znam to z własnego doświadczenia! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
a jakie masz kompulsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaaaaaaaaaa
Jesli ktos sie wysmiewa, to dziekuje bardzo - do wiedzenia. Napisze jednak: kompulsywne objadanie się. I zaznaczam, mnie to nie bawi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie
kto sie z Ciebie smieje??? Na pewno nie ja. Przepraszam skoro tak to odebrałaś, ale zupełnie nie miałam nic złego na myśli, raczej dałam Ci do zrozumienia że szczerze Cie rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
a kto tu sie smieje? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaaaaaaaaaa
To byl wpis dla hmm. Nie moge sobie pozwolic na terapeute. Prosze, jak z tego wyjsc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
a czy pytanie to jest wysmiewanie sie? mozna miec rozne zachowania kompulsywne, nie zwrocilam uwagi, ze to forum Diety... nie badz taka delikatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie
psychiatra oraz psycholog przyjmują bezpłatnie! Zadzwoń do przychodni i spytaj się gdzie przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×