Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urodzona 12 lipca

czy niska temperatura wyklucza ciążę?

Polecane posty

Gość urodzona 12 lipca

obawiam sie ze moge być w ciazy, czy mając temperature nie wyzsza niz 36,9 (to najwyzsza po owulacji inne byly nizsze okolo 36,7) a dziś jest 26 dzien cyklu mialam 36,6 moge być pewna ze nie jestem w ciazy, bo wiem ze wtedy temp powinna być ponad 37, czy sa od tego odstępstwa, moze ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po owulacji gdy się nie jest w
ciąży to sie ma temperaturę powyżej 37 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy od tego jaka mialas temperature w pierwszej fazie cyklu. Jesli mialas bowiem dosc niska temp. np. cos ok. 36,3 albo i mniej, to ciaza jest mozliwa takze przy 36,6. Nie ma reguly, ze w ciazy zawsze sie ma temp. powyzej 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jesli przed owolucja mialas 36,6 i po owolucji tez, to ty chyba nie mialas tej owolucji w ogole! Czy mierzylas temp. rano po wstaniu z lozka, czy tez w ciagu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona 12 lipca
tak, mierze codziennie przed wstaniem z lozka, przed owulacja mialm temperatury okolo 36,5, 36,6 najwyzej, w dniu owulacji 36,4 a potem okolo 36,7 36,8 najwyzej 36,9 a dziś dopiero 36,6 zawsze u mnie nie ma jakijś wielkiej roznicy w tem przed i po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dosc dziwne. a ty jestes pewna, ze masz normalne owolucje? Bo roznica musi wynosic przynajmniej 0,2 st, a u ciebie to trudno odroznic jedna faze od drugiej. Jesli taki skok nie jest widoczny, to znaczy, ze cykl jest \"pusty\". No, ale nie o to pytasz: Moja odpowiedz: Watpie, zebys z takimi temeraturami byla w ciazy. Sluchaj, czy ty sie starasz o dziecko? Czy chcesz sie upewniec, ze nie jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona 12 lipca
nie nie staram sie o dziecko, wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona 12 lipca
oby, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona 12 lipca
moze jeszcze ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona 12 lipca
moze jeszcze ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkas
O, ja tez jestem ciekawa wlasnie.. Jakos w srodku cyklu kochalam sie z moim i .. mija juz 8 dzien czekania na okres a okresu brak. Nie wiem czemu bo odzywiam sie dobrze mam ruch wszystko tak jak jest. Temperature mierze od kilku dni i wacha sie miedzy 35,9 a 36,5. Nie wiem od kiedy tak mam zawsze mialam normalna a podczas okresu troszke wyzsza. :( Jak myslicie o co moze chodzic ? /test robilam i wyszedl negatywnie. To jakas dziwna ciąża czy moja macica jest chora? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy zaszłam, moja temperatura wynosiła w przedziale między 36,3 a 36,6 w porównaniu do przedowulacyjnych 36,0 - 36,2. Absolutną nieprawdą jest, że temperatura cokolwiek powinna.Jak więc widać nie ma znaczenia jak wysoka jest temperatura, tylko czy cykl jest dwufazowy. Temperatury w cyklu ciążowym mogą być nawet na niższym pułapie niż w poprzednich owulacyjnych cyklach w II fazie.NIE rozpoznać ciąży po samej temperaturze. O ciąży świadczyć może więcej niż 18 wyższych temperatur (prawidłowo po min 12 a max 16 następuje miesiączka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga 18
Witam panie. Mam pwenien problem. Miesiąc temu miałam bóle brzucha i inne objawy pms. Temp w pochwie miałam podwyższoną w czasie dni płodnych do 37.1 . W dzień okresu spadła 36.6. W tym miesiącu mam już 19 dzień cylku, dawno powinnam mieć płodnea temp utrzymuje sie na poziomie 36.5, wczoraj miałam twardy brzuch i czułam się wdenta i dziś miała dziwne bule podbrzusza jakby skurcze, co to może być? ciąża? Koachałam sie z partnerem w tamtym miesiącu i w tym też. prosze o opdowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga 18
P.S. dodam też że mój śluz dziś jest dziwny tzn: Ma nieprzyjemy zapach, jest biały, ani żadki ani gęsty i niejest go zbyt dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też mam niską tempkę i 4 dni po terminie @ testy robiłam w terminie @ i 2 dni po i negatywne, nie wiem co mam myśleć :( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palika555
Witam panie. Mam pewien problem może ktoś mi doradzi. Mierzyłam temperaturę i mam 35,4 a zwykle mam 36,7, okres spóźnia mi się 3 dni, bolą mnie sutki i podbrzusze. Staramy sie z partnerem o dziecko, ale nie wiem czy wkoncu nadeszła ta ciaża czy tez nie. Moze ktos mi odpowie i doradzi. Prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. przed owulacja mialam temperature 36,22 po owulacji 36,5 do 36,7 waha sie, mozliwa jest ciaza przy takiej niskiej temperaturze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalka1983
Ja tam radze wszystkim zatroskanym wykonac BHCG. Ja tez mam kilka watpliwosci i dzis postanowilam pobrac krew. po 15 bede miala wynik i skonczys ie myslenie i psucie sobie nerwow ktore jak wiadomo na hormony tez maja niekorzystny wplyw. O! tez chcialabym byc w ciazy i doszukuje sie mnostwa objawow u siebie a to niestety starsznie ryje psychike :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 21
Witam wszystkich mam taki problem boli mnie podbrzusze od niedawna a brzuszek zrobił się taki napięty oraz mam obrzmiałe powiększone piersi , czuję jakby mi zgaga dokuczała po dniach płodnych temperatura cały czas wacha mi się pomiędzy 36.9 a 37 stopni czy moge być w ciąży podczas cyklu miałam około 36.7 ???????? Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola lola
Ja sie wlasnie zastanawiam co mi moze dolegac,bo w zeszlym cyklu sie kochalam (11 dc) potem w 19 dc temperatura podskoczyla do 36.8 i mniej wiecej na tej wysokosci utrzymywala sie do dnia poprzedzajacego kolejna @ potem tempki byly niskie w tym cyklu od 19 dnia znowu 36.8 37 itp. sluz plodny wystapil, ale jestem juz 6 dni po owulacji a mnie od 4 dni wrecz pala obie brodawki,sa tkliwe.bolesne.hm?czy mozliwa jest tzw. ''ciaza z zaskoczenia''?ze byl okres,objawy owulacyjne a po owulacji obie brodawki az pieka?stosunku zadnego w tym cyklu nie mialam.dodam tez ze mam dziwne skurcze w podbrzuszu i mdli mnie co rano.nie robilam testu bo malo prawdopodobne mi sie to wydaje zebym byla w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie zawsze temperatura powyżej 37 to ciążą bo i przy 36.5 może być ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli możliwa jest ciążą przy niskich temperaturac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie kobiety tutaj bzdury wypisują to się w pale nie mieści!!!! jak masz podejrzenia to zrob test a nie wypytyjesz się na portalach , ja nie wierze cos ie tu wypisuje 1'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0780
poziom wpisów tutaj jest poniżej krytyki, forum to nie lekarz, piszecie z bzdurami nikt na to nie odpowiada, marnowanie czasu , zamiast zapytać fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.To mit, że temperatura poniżej 37 stopni wyklucza ciążę.Ja np.w pierwszej ciąży miałam temperaturę na poziomie 36,8.Do stwierdzenia ciąży na podstawie temperatury wystarczy 18 temperatur wyższych o co najmniej 2 kreski od "poziomu podstawowego." Więc jeśli ktoś tę podstawową temperaturę miał np.w granicach 36,0-36,3, to może być w ciąży i mieć 36,2-36,5.Liczy się tylko to, czy ta podwyższona się utrzymuje i nie opada na dłużej, niż 2 dni.Oczywiście, im niższe temperatury, tym większe zagrożenie dla ciąży.Dla kontrastu.Temperatura długotrwale podniesiona ponad 37,5 też nie jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie.To mit, że temperatura poniżej 37 stopni wyklucza ciążę.Ja np.w pierwszej ciąży miałam temperaturę na poziomie 36,8.Do stwierdzenia ciąży na podstawie temperatury wystarczy 18 temperatur wyższych o co najmniej 2 kreski od "poziomu podstawowego." Więc jeśli ktoś tę podstawową temperaturę miał np.w granicach 36,0-36,3, to może być w ciąży i mieć 36,2-36,5.Liczy się tylko to, czy ta podwyższona się utrzymuje i nie opada na dłużej, niż 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajse

Dziewczyny pomozcie nie chce zakładać nowego watku ....

Staramy sie z mezem o dziecko poiwinnam dostac okres jakies 2 dni temu wykonalam wtedy test ciazowy i byl negatywny. Mam bolace piersi pobolewalo mnie podbrzusze. I tyle. Temperature mam 36.40 to raczej nie jest temperatura ciazowa nie ?

Nie wiem co dalej mam robic troche sie niepokoje ale i mam troche nadzieji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajse

Dziewczyny pomozcie nie chce zakładać nowego watku ....

Staramy sie z mezem o dziecko poiwinnam dostac okres jakies 2 dni temu wykonalam wtedy test ciazowy i byl negatywny. Mam bolace piersi pobolewalo mnie podbrzusze. I tyle. Temperature mam 36.40 to raczej nie jest temperatura ciazowa nie ?

Nie wiem co dalej mam robic troche sie niepokoje ale i mam troche nadzieji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karline

Aby sprawdzić czy to ciąża, należy wykonać test ciążowy według instrukcji, jeśli dalej masz wątpliwości wykonaj Beta hcg z krwi. Mam nadzieje, że szybko się uda. Polecam Cyclotest MyWay komputer cyklu, ma tryb planowania ciąży i pomoże Tobie wskazać płodne dni, w których szansa na ciąże jest największa. Pozdrawiam i życzę, by jak najszybciej się Wam udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×