Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oleńka23

Najlepszy krem na celulit i wyszczuplajacy. Podzielcie sie doswiadczeniami.

Polecane posty

Witam jestem 23 latka nadchodzi lato spogladam na swoje nogi i dochodze do wniosku ze powinnam wstapic do zakonu. Prosze podzielcie sie doswiadczeniem zwiazanym z stosowaniem kremow na celulit no i wyszczuplajacych. Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruch bo kremy nie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2
polecam Vichy bardzo mi pomógł ostatnio kupiłm Garnie i jest fatalny kruszy się lepi skusiła mnie cena ale nie warto było Słyszałam też że dobry jest Elancyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam eveline
z serii 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martik
tak eveline jest tanie i dobre i nowa kulka garniera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plasticity Diora the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga M.
Osobiście polecam krem Lifitingująco Wyszczuplający Anew firmy Avon. Może nie należy do najtańszych ale jest super. Kończe właśnie drugie opakowanie. Stosuje się go na uda, pośladki i brzuch. W niedługim czasie urodziłam dwoje dzieci tak więc moje ciało było po przejściach. Ten krem na pewno nie spowoduje że schudniemy 5 kilo ale regularne stosowanie (przynajmniej raz dziennie) sprawia że moja pupcia jest jak pupcie moich niemowlaczków ;). Jeżeli chodzi o nogi to polecm krem Wyszcuplająco Modelujący Nogi również z Avonu. Krem działa troszeczkę jak samoopalacz, a nogi wyglądają jakby miały na sobie dobrej jakości rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
A czy Avon ma jeszcze w ofercie ten krem wyszczuplająco - modelujący nogi? To mój ulubiony letni kosmetyk! Poprzednie opakowanie właśnie mi sie kończy, mam ochote na jeszcze jedno, ale byłam przekonana, że już go nie dostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam ten żel z avonu brązujacy w katalogu 06 za 29.90 a ten nowy Vichy Lipocure kosztuje 99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1
w promocji 2 tubki Vichy 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie najlepiej działał ten z avonu- efekty były na[prawde widoczne. Byłam zszokowana, bo generalnie uważam że avon ma słabe kosmetyki, a tu proszę, proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zaczelam uzywac yves rocher ten najnowszy nawet jest bardzo wydajny po nalozeniu odczucie takiego chlodu a co do efektu to musze jeszcze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielcia
popieram lusieczke, bo ten z ATW sprawdzilam. Nie chlodzi (te, ktore chlodza zawieraja mentol) i przy naczynkach pekajacych wskazany jak najbardziej. Zuzylam opakowanie i jest calkiem calkiem. Mam dwa w cenie jednego Vichy i jest polski a ja lubie polskie kosmetyki bo sa robione wg wysokich norm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw 4 fazowy z lirene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielenda zel rozgrzewajacy
ja ostatnio kupila bielendy taki brązowy żel antycelulitowy , rozgrzewajacy , napjpierw stosuje przy kapieli piling cukrowy ,a pozniej ten zel jak si nim posmaruje skore to jest czerwona przez dluzszy czas pozniej to przechodzi ale jest dobry , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolia
Seria EVELINE SLIM 3D! rewelacja!:-) krem+serum+peeling! i nawet krem do biustu tej firmy jest cudowny!!! zapach, działanie i cenę oceniam na 6!!! nie polecam natomiast kosmetyków Tołpy...zawiodłam się, kasa wyrzucona w błoto, paskudny zapach i niewielki efekt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielcia
ah zapomniałam. Robiłam zakupyw sklepiku internetowym (bo poszłam za linkiem), tym, co lusieczka pisała i wysłali mi na e-mail całą instrukcje stosowania. Np można owinąc się folią i wskoczyc pod koc dla lepszego efektu. Jak ktos ma czas, albo jest zdeterminowany to naprawde warto. Ale sklep polecam bo fachowo to robią, bez ściemy. I tyle. A z polskich kosmetyków uważam, że też jest dośc dobra seria Lirene na "te rzeczy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie na odwrót - Tołpę bardzo polecam:) Ale to chyba jest tak, że na każdą działa co innego... Ja miałam serum wyszczuplające i maskę borowinową Tołpy i jest ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona19
Drogie Panie, muszę niestety powiedzieć ze kosmetyki z Avonu mnie osobiście bardzo zawiodły. Krem wyszczuplający to jakaś bujda.Pisze o tym dlatego ze kupiłam 7 tubek tego kremu i nic. poza tym ze schodził mi naskórek, a cellulit jak był tak... jest poza tym centymetrów też mi nie ubyło. Nie wiem co teraz użyć to jest jakiś koszmar, wydaje sporo kasy an te wszystkie kosmetyki i nic.Postanowiłam ćwiczyć robie przysiady i brzuszki,rowerek i skłony,pije dużo wody i czekam..ale mino ze stracę jakieś kilogramy to cellulitu i tak sie nie pozbędę proszę pomóżcie mi :( co mam zrobić męczy mnie cellulit na nogach, poza tym mam rozstępy na pośladkach a nawet na tzn.boczkach które tez mnie strasznie denerwują. Już nie długo będzie cieplutko i jak tu iśc na plaże ? :( tragedia normalnie... :( Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam ci rade
ja ci moge üpolecic Magic Skin Care Ricarda M. balsam nazywa sie Body Lift Mouisturizing.. cena cos ok. 80 zl, ale to byl jedny, ktory pomogl mi po ciazy, w ktorej przytylam 20 kg i mialam na udach, posladkach i brzuchu doslownie kratery posiekane pregami.. masakra.. do tego czesty i regularny peeling ostra rekawica przed nakremowaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam te kosmetyki: seria na cellulit Faberlic http://www.allegro.pl/item186035001_antycellul it_zel_peeling_pod_prysznic_faberli_ra3.html http://www.allegro.pl/item186036709_korygujacy _zel_do_ciala_faberli_ra1.html http://www.allegro.pl/item186037930_termokonce ntrat_antycellulitowy_faberlic_ra4.html http://www.allegro.pl/item186038550_antycellul itowy_krem_do_masazu_faberlic_ra2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korakowal
Ja próbowalam dosłownie wszystkiego, wydałam mnóstwo kasy. Ale nie pozbyłam sie go, niestety. PO PROSTU NA CELULIT TYLKO I WYŁCZNIE ZAPIEGI W PROFESJONALNYCH GABINETACH KOSMETYCZNYCH. pOWIEDZIAŁA MI O TYM PEWNA DYPLOWANA KOSMETYCZKA Z W-WY.GDYBY ISTNIAŁO TAKIE CUDO,KTÓRE ZWALCZA ROZSTEPY, CELULIY I ZMARSZCZKI LEKARZE CHIRURDZY I KOSMETYCZKI BYŁY BY BEZ PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebony
echh, i znowu zly, po prostu trzeba przejsc na 1655 podstrone tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zużyłam już 2 opakowania żelu wyszczuplającego Oriflame i powiem, że jest naprawdę dobry. Fajnie napina skórę, ujędrnia, co czuć w zasadzie po każdym zastosowaniu i poprawia wygląd skóry. Jak na taki produkt, do tego żel - szybko się wchłania. Ma bardzo intensywny zapach - mi na początku się ten zapach podobał, ale po dłuższym czasie może drażnić. Teraz mam krem antycellulitowy do masażu z Faberlica i - choć jest to produkt zupełnie z innej bajki, również jestem zadowolona. Przede wszystkim jest to krem, błyskawicznie się wchłania, ale producent zaleca spłukiwanie tego kremu po zrobieniu masażu. To, co potrafi ten kosmetyk to przede wszystkim fantastyczne wygładzanie skóry. Staje się ona bardziej jednolita, znika ta nieprzyjemna chropowatość skórki pomarańczowej, tak charakterystyczna dla cellulitisu. Krem jest chyba 3 razy tańszy od tego z Oriflame, ale jest z kolei mniej wydajny, także co kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba beka 1
ja używam goodbaycelulite i nic , kosztuje 49zł a niedawno przecenili go na 29zł niewiem co mam zrobić mieszkam w zakopcu i tu jest tylko rossman i natura niewiem wyglądam jak pulpet a mam już mało forsy poradzcie mi jakiś krem skuteczny ale tani odpiszcie PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×