Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość stokrotka rosła polna
...DZIEWCZYNY !! Królowamatka potrzebuje wsparcia !!!:) trzeba by dziewczynę zdopingować i zmotywować :) ale ja dziś nie jestem w stanie bo walczę z jakimś grypskiem i nie mam siły na nic, ledwo patrzę na orbiego a dopiero jakbym miała na niego wskoczyć ...:) Ale leczę się tableteczkami , może jutro będzie lepiej :) zrobię tylko serię brzuszków i nożyc żeby tak bardzo od Was nie odstawać PA do jutra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witajcie dziewczyny :) ja tez wlasnie zrobilam swoje 40 minut :) a jezeli chodzi o wspomagacze to uzywam aqua slim i nic po za tym a co do cwiczen do wieksza czesc na orbitreky wykonuje na prosto ale nie trzymam tych raczek. Otyta pupo gdzie jestes czemu sie nie odzywasz jak ci idzie :) A co do spodenek to ja czekam na swoje i jestem ciekawa jak sie bedzie cwiczyc jak je dostane to wam zdam relacje jak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Kazdy jest tu mile widziany zapraszamy my wszystkie wspieramy sie nawzajem :) PRAWDA DZIEWCZYNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Dobra 50 min , 100 brzuszków dzień zaliczony :). Szukasiu dziś pierwszy raz je testwoałam i .... jestem w szoku gdy je sciągłam byłąm mokra jak szczur pod spodem normalnie mokre spodenki można je wykręcać, temperaturka cieplutka pod nimi jest. A długie są prkatycznie do kolan no moze 2 cm nad kolanem, a góa spodenek zachodzi wysoko za pas. a to adres allegro. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=903189493 I CO DO KRÓLOWEJMATKI :) DAWAJ Z NAMI ZAWSZE TO RAŹNIEJ W KILKA OSÓB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
a cha co do tzw. wspomagaczy to kończę właśnie opakowanie linea ale nic mi nie pomogła. Apetyt jaki miałam taki mam, nie schudłam na niej ani kg, a koleżanka brała i chudła.Ale wcześniej brałam fosanic (fasolamina) i na nim w ciągu 1 miesiąca schudłam ok.4 km (bez ćwiczeń).!!:) Wydaje mi się że na każdy organizm działa co innego i jeśli się chce coś brać to trzeba wypróbować na sobie.)...?może wrócę do tej fasolaminy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny jestescie wielkie!!!Jak WEy dajecie rade jezdzic 40 -50 minut!!!!:) Ja wymiekam po 20-30:( Brak kondycji totalny choc staram sie jezdzic codziennie, do tego tez brzuszki a ostatnio doszły pompki takie "babskie przy scianie" i powiem Wam ze co nieco sie podnosi po czyms takim;) Pozdrawiam Was wszystkie. P.S.Królowamatka dawaj dawaj! :) Dasz rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Stokrotka Ty się szybko wylecz bo wiesz ;) nie ma czasu na pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Stokrotka a co to ta fasola :) ile kosztuje i jak się to bierze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem tu nowa . mam orbitreka od maja przez 7 miesięcy jeździłam na nim 3 razy po 30 minut i schudłam tylko 2,5-3 kg .od nowego roku ćwiczę 4 razy po 50 minut i wiecie co nic nie chodne a nawet przytyłam już mi brak brak motywacji . jak kupowałam orbi-ego to myślałam jaka będę laska do sylwestra a tu mijają miesiące kolejne i nic.Mam orbitrek k-power sport może on jakiś jest felerny no już nie wiem co myśleć.Mam wesele u siostry w kwietniu bym chciała chodziarz 4 kg schudnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pisałam tu już wcześniej. Mam orbitrek od miesiąca po trzech tygodniach schudłam 2 kg, ale ostatnio się zaniedbałam i nie ćwiczyłam przez 5 dni. Trochę brakuje mi wytrwałości więc pomóżcie trochę i mnie zdopingujcie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia Bella moze faktycznie waga stoi bo jestes przed @? mi w tym czasie waga wzrasta nawet ponad 2kg ale spokojnie to nie tluszcz tylko woda, puchne do tego stopnia, ze o sciagnieciu obraczki mowy nie ma, wtedy najlepiej na wage nie wchodzic :D kurcze tez mysle nad tymi spodenkami, bo jak poowijam sie tymi 3 pasami to posladki sa odkryte i fet nie jest atakowany :) pamietajcie dziewczyny zeby koniecznie po cwiczeniach wsiamac cos bialkowego , zeby nie palic miesni naszych GŁÓWNYCH wspomagaczy i polecam Wam tez trening interwalowy 2 razy w tygodniu zamiast aerobow, przyspiesza metabolizm i tluszczyk tez sie spala, a trwa duzo krocej niz aeroby, podobnoz ze do aerobow organizm szybko sie przyzwyczaja i pozniej nie spala sie tyle tluszczu co na poczatku dlatego interwaly :) co do wspomagaczy to ja bralam term line II, bio cla czy jak to sie tam pisze i oba nic nie daly wiec narazie sobie daruje, chyba ze nic nie drgnie to wybiore sie do jakiegos sklepiku z odzywkami po porade dla Nowych duzo wytrwalosci spokoju ducha i sukcesow!! trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia Bella moze faktycznie waga stoi bo jestes przed @? mi w tym czasie waga wzrasta nawet ponad 2kg ale spokojnie to nie tluszcz tylko woda, puchne do tego stopnia, ze o sciagnieciu obraczki mowy nie ma, wtedy najlepiej na wage nie wchodzic :D kurcze tez mysle nad tymi spodenkami, bo jak poowijam sie tymi 3 pasami to posladki sa odkryte i fet nie jest atakowany :) pamietajcie dziewczyny zeby koniecznie po cwiczeniach wsiamac cos bialkowego , zeby nie palic miesni naszych GŁÓWNYCH wspomagaczy i polecam Wam tez trening interwalowy 2 razy w tygodniu zamiast aerobow, przyspiesza metabolizm i tluszczyk tez sie spala, a trwa duzo krocej niz aeroby, podobnoz ze do aerobow organizm szybko sie przyzwyczaja i pozniej nie spala sie tyle tluszczu co na poczatku dlatego interwaly :) co do wspomagaczy to ja bralam term line II, bio cla czy jak to sie tam pisze i oba nic nie daly wiec narazie sobie daruje, chyba ze nic nie drgnie to wybiore sie do jakiegos sklepiku z odzywkami po porade dla Nowych duzo wytrwalosci spokoju ducha i sukcesow!! trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Tak entuzjastycze przyjęcie to jest to! :) Jestem w grupie początkujących : w sobotę kupiony, od niedzieli ujeżdżany, więc dziś 4 dzień ćwiczeń: rozgrzewka z ciężarkami -10 min rowerek i 30 min mustang :))) potem kefir, prysznic i "cudowne balsamy". Przede mną ogrom pracy (plan-20kg, termin do końca br.), ale mam nadzieję,że w tak doborowym towarzystwie to będzie pryszcz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
Witam dziewczynki.belunia78 dziekuje za odpowiedz,pewnie fajnie się wygląda w takich spodenkach:-))) ale co tam ważne żeby był efekt,prawda? Puszek/okruszek a może masz złą dietę? wiecie co jak sobie pomyśle o wakacjach i plaży to się wtedy motywuje,w zeszłym roku się wstydziłam rozebrać;-( nie chce żeby tak było! Ciesze się ze mogę wam to powiedzieć.Pozdrowki.Milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Właśnie zastanawiam się nad kupieniem orbitreka. Poszperałam w necie i wpadłam na to forum:) Widze, że opinie są głównie pozytywne, więc chyba się skusze;) Mój mąż jeszcze nic o tym nie wie xD Niedawno zaczęłam diete i musze się czymś wspomóc, bo sama dieta nic tu nie poradzi niestety:( Najgorsze, że za nic nie moge się zmotywować do ćwiczeń :/ Tak więc jak już zakupie sobie sprzęcik to się odedzwe i mam nadzieje, że kopniecie mnie od czasu do czasu jakbym się za bardzo ociągała:D Pozdrowionka i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
cześć całą noc nie spałam :( dzieci zresztą też:( jestem padnieta :( i ogólnie mam doła:( Belunia poczytaj na necie o fasolaminie. W skrócie to mogę powiedzieć, że przydaje się tym, którzy lubią ziemniaki, makarony naleśniki wyroby mączne itp. Brałam 3x1 przed posiłkami . Fasolamina blokuje wchłanianie tych węglowodanów do organizmu i obniża ich indeks glikemiczny. Dla mnie było ok :) Widzę że nas przybyło więc dla nowych motywacyjny kopniak w pupe na rozgrzewkę:):) hehehe ?Aż mi się humor poprawił:) do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUKASIA ja tez sie wstydzilam w tamtym roku najlepiej to chodzilabym w stroju płetwonurka w zeszle wakacje wazylam jeszcze 63/64 to byla totalna tragedia, a szoku dopiero doznalam kiedy zobaczylam fotki z wczasow :( w ogole zakazalam wszystkim robic mi zdjecia dopoki nie schudne bo patrzec na to nie moge, a tam niestety bylo widac bolesna prawde a najbardziej wkurzajace bylo to gadanie wszystkich dokoloa " wez przestan dobrze wygladasz czym sie przejmujesz" itp myslalam ze szalu dostane ja juz po treningu 12 minut rozgrzewaka na orbim wolniutko spokojnie i 13 minut interwaly i po tych 13 minutach bylam bardziej mokra niz po 50min aerobow, niby nie powinno sie na czczo, ale ja wykorzystuje kazda chwile kiedy mala spi agunia ja nie pomoge bo sie nie znam, ja mam takiego zwyczajnego za 500zl z marketu, nie ma zadnych programow pokazuje tylko kcal, czas, dystans i puls cichiutko chodzi i jak narazie sprawuje sie b dobrze kurcze chyba sie zakochalam :D Yanadis w takim razie czekamy :) i nie ma co zwlekac namow meza i do dziela, wakacje juz tuz tuz jak tam Dziewczyny paczku kupione? ja sie zaraz wybieram z córcią do mamy bo tam dostawa czeka, ale wezme tylko dla meza sama nie bede jadla nawet nie mam smaka :P i oby tak zostalo do konca dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Faktycznie jestem przed i pewnie puchnę i nastrój spada. Jeżdżę tylko dwa tygodnie więc i efektów jako takich też nie ma. Od środy przechodzę na dietę 1000kal. W tamtym roku na niej schudłam 8kg. Przez wakacje niestety część kilogramów wróciła. Myślę, że jak teraz będę wspomagać się orbim waga zostanie. A dzisiaj to pączka nie odmówię sobie ale pozostanę przy jednym. Właścicielki tych super spodenek zdawajcie relację może się skusze na zakup. Pozdrawiam was cieplutko kochane. I wsiadam na swój sprzęcik. Nie ma, że boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem chora
i przez tendzien nie cwiczylam,tak bylby miesiac :(.Wiem,ze jak nie cwiczy sie systematycznie to nic to nie daje ale jak nie moge :( Nawet chyba wiecej jem teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witajcie dziewczyna ja tez jestem wlasnie po swoim treningu :) i dzisiaj dostalam spodenki :) nie slyszalam jak szeleszcza bo ostatnio cwicze i slucham muzyki a jak je zdjelam to majtki moglam wyzac hi hi hi a cwiczylo sie spoko moje kupilam na allegro za 23 zl plus koszt przesylki to wyszlo 33 :)) wiec cena spoko a na wage postanowilam nie wchodzic do 21 i wtedy zobaczymy jaki bedzie efekt i czy bedzie witam nowe uczestniczki naszego forum i trzymam kciuki a gdzie sie podziala otyta pupa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
i kolejny dzień zaliczony 50 min, 100 brzuszków i 3 pączki mojej mamy hahah :) były pyszne i takie malutkie ;) pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
black-carmen ja mam to samo.Nie cierpię kiedy ktoś robi mi zdjęcia;-/ Najgorsze jest to ze mieszkam kolo plaży(5 minut drogi autem) i często na niej muszę być bo mój starszy syn mnie na nią wyciąga.A tam dopiero łapie kompleksy.Chyba kupie sobie strój płetwonurka;-) Bella Ala mam pytanie jak możesz funkcjonować na diecie 1000kal? ja próbowałam ale nie miałam siły na nic nie mówiąc o ćwiczeniach,dziecko w wieku 4 lat potrzebuje 1400kal,a my-kobiety minimum 2500,próbowałam ta dietę ale zrezygnowałam i to dość szybko. margo 15 pisz na bieżąco jak tam sprawują się spodenki;-) ja chyba kupie nowe,bo tak po kimś to mi nie bardzo nosić... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
OTYLA PUPA CHYBA CALY CZAS CWICZY I NIE MA CZASU NAPISAC;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
szukasiu ALE moje spodenki sa nowe a nie po kims sama tez nie zdecydowala bym sie na tak odwazny czyn jak kupic uzywane :P i zazdroszcze ci ze mieszkasz nad morzem :) no i gdzie podziewa sie otyta pupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
...no dziewczyny ja też już kończę dzień :dwoma pączkami :) i 40 minutowym biegiem, jeszcze tylko przed samym spaniem machnę serię brzuszków i nożyc będzie OK :) Kurczę też bym sobie sprawiła takie spodenki jak Wy!, piszcie czy widzicie efekty ich użytkowania Otyta pupa odezwij się !!! :0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja koncze 1 pączkiem i dwoma zimniutkimi piwami!! jaki wstyd, ale to ich wina... hahaha namowili mnie :D w ogole mam zamiar za chwile rzucic papierosy, ale obawiam sie, ze bede jadla za dwoch, a wyjscia nie mam moj maz nie pali i wojna trwa od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Dziewczyny co do spodenek ja mam w nich zaliczone 2 treningi po 50 minut wiec na-razie nie mogę zabrać głosu w tej sprawie ;) ale wiem jedno że jest w nich strasznie mokro :):):) i cieplutko a jak je sciągne czegoś mi brakuje ;). bo wiecie co ... jeżeli macie w swoim mieście sklep cerfur czy jak się to tam pisze tam powienien być taki sprzęt u mnie w kłodzku są :) ale kapłam się dopiero gdzy spodeny przyszły mi do domu . do jutra dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
hej kobietki! Az w domu slyszalam jak mnie wolalyscie:) wiec jestem! Przewczoraj 40 min zaliczone a wczoraj zaliczone ale pol butelki czerwonego winka;) nie moglam sie oprzec takie pyszne bylo:) Niestey 2 paczki wciagnelam, cholera jasna!!!! Najgorsze jest to ze pod koniec miesiaca jade na narty i bedzie moja siostra ktora jakis czas temu wziela sie za siebie, a zawsze byla wieksza laska niz ja, teraz przy niej wygladam jak oblesny zaniedbany pasztet! normalnie dol! obiecalam sobie ze do lata bede super laska ale boje sie ze wymiekne i kolejne wakacje wroce bez zdjec:( tak bylo ostatnio, mam ze dwa i takie, ze powinnam je wykasowac!!! królowamatka- fajnie ze dolaczylas! stokrotka rosla polna jak zdrowko? juz lepiej? margo kochana!! ile Twoje corki maja lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem tu nowa.od jakiegos czasu sledze wasze rozmowy.chce kupic sobie orbitreka i schudnac jakies 15 kg.siedze w domu z malym dzieckiem i przybralo mi sie duzo na wadze.a czytalam ze orbitrek to super sprawa.jestem zawzieta i musze schudnac.mam pytanie ile trzeba cwiczyc dziennie zeby byly efekty.jakie tetno, temp itd.dzieki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×