Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filidorka

Chyba jestem w ciąży.

Polecane posty

Agnieszka...---> Ginekolog tak wczesnie nie stwierdzi czy jesteś w ciąży.Jak nie wierzysz testom to zrób badanie krwi i wtedy będziesz miała pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filidorka
Agnieszko, ja dostałam okres w 36 dniu cyklu, więc Radzę Ci zrobić test. Ja też im nie wierzyłam do konca ale przynajmniej miałam o co zahaczyć myśli. Rozumiesz, takie koło ratunkowe. Więc zrób test - chociaz troszkę się uspokoisz. Ja dzięki temu nie traciłam nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie dostaje okresu
wlasciwie powinnam juz zmienic na "wlasnie dostalam okres":D :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
gratuluje!!!!! mam nadzieję,że ja niebawem też dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostaniesz dostaniesz
zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajo
mater ja też się stracham o ten okres, zabawiałam się z moim Ukochanym w 11 dniu cyklu, zwykły peeting i pilnowałam, żeby miał rączki czyste, no ale nigdy nic nie wiadomo, przestraszyłam się bo on swoi mokrym (płyn ejakulacyjny) maluszkiem :) dotknął moich warg sromowych i boję się, ale mówił, że uważał i że rączęta miał czyste, ale ja i tak się boję, okres mam dostać w piątek, czyli za 5 dni nie wiem kobitki powidzcie mi, jakie mam szanse, że nie jestem w ciąży? w ogóle boję się, że jakoś mi mógł tam coś nanieść. Strasznie się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mania
wszystkie jesteście w ciąży debilki buahahahhaahhaahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociu maniu
uwazaj żebyś ty nie była bo wtedy też będziesz debilką i to do kwadratu !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krowa Morska
wspólczuje waszym facetom :O toz to kurwa nie seks jest tylko stan przedzawałowy czy aby paluszek nie byl mokry czy aby mnie po sromie nim nie dotknal osz kurwa co wy za facetow macie ze takie cos wytrzymuja ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu nie ma co współczuć
można tylko pozazdrościc. Jesli facet jest z tobą tylko dla seksu i liczy się tylko jego przyjemność i to żebyś dała tyłka jak ma na to ochotę, to na pewno nie wytrzyma. To tobie Krowo należy sie współczucie, bo chyba się kochałas z samymi debilami skoro cię to dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filidorka
Hej dziewczyny ! Czytam codziennie wasze posty i stresuję się razem z wami o te wasze okresy. Strasznie się cieszę, że go w końcu dostałam. Mój facet przyjechał na weekend a ja jak cień człowieka po tym stresie. Musimy chyba pomyśleć o jakimś pewniejszym zabezpieczeniu. Czy wasi faceci lubią się kochać w gumce ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
nie lubią, ale nie mają innego wyjścia jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka...............
Dziewczyny....ciesze sie za Was, dzieki za rady i pocieszenie, ja tez mam dobre wiesci ... dostalam w sobote....! :) :) :) :) Potem powiedzialam facetowi, zareagowal super, ze jakby co, mam sie nie martwic... Na drugi raz uwazajmy, my sobie to obiecalismy, i kazda z was namawiam, po co nam stres... Z drugiej strony kiedy tak schizowalam caly tydzien, to zaczelam sie juz zdrowo odzywiac, pic rumianek, ograniczylam kawe...normalnie szok...jak mi ludzie mowili, ze wszystko sie zmienia, nie wierzylam- teraz wiem, ze tak JEST... Do tej pry nie chailam miec dzieci -teraz juz nie mam takiej pewnosci... ;) moze za jakis czas .... Tylko spojrzcie same...zawsze czas jest nie ten...to brak pracy, to za dobra praca.... czasem trzeba wpasc i tak juz zostaje .... i malo kto chyba zaluje ... 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka...............
DO---- gdzie ten okres--- dostalas juz?? ()chyba ze cos przeoczylam... czekamy na dobre wiesci, pamietaj kazda bedzie dobra !! 🌼 aha- ja dostalam w 32 dniu, ostatnio mialam w 29 a przedtem bole brzucha, tak na dzien przed.... wiec stad te nerwy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasia2
hej mam male pytanie od 5dni nie mam okresu... piersi zawsze mnie bolaly przed okresem i tak jest tylko ten bol sie zmniejszyl i jets tak ze tylko mam wrazliwe sudki...prosze o rade pomoc.,..co mam robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasia2
mam 22 lat i chyba jestem za mloda na dzieci nie dam sobie rady a moj facet ma 27lat ale podejscie do zycia ma jak 16letni chlopiec wiec tym bardziej lipa... prosze o pomoc co mam robic testom nie ufam za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusia2803
Proszę o pomoc!!! Jestem Madzia. Pieściłam się dzisiaj z moim chłopakiem. Miał wytrysk. Trochę spermy czułam na udach. On miał też jej troszkę na rękach. Włożył mi palce do pachwy. Czy możliwe jest zajście w ciążę?? Ile mniej więcej może kosztować test?? Co mam zrobić gdy okaże się ze jestem w ciąży-rodzice mnie zabiją. Proszę o odpowiedź. Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweet
Ja tez jestem w podobnej sytuacji... Chcielismy raz z chlopakiem sprobowac jak to jest bez gumki i on we mnie wszedl na "kilka glebszych" a po tym jak wyszedl okazalo sie ze ma wytrysk...Boje sie ze pierwsza kropelka przed wytryskiem miala miejsce jeszcze gdy byl we mnie i istnieje prawdopodobienstwo ze moglabym byc w ciazy... Sytuacja miala miejsce 2 dni przed spodziewanym okresem ktory dostalam bez opoznien... nie byly to dni najbardziej plodne cyklu i dostalam okres... Powiedzcie mi blagam czy mam sie nadal przejmowac ze jestem w ciazy? Czy dopiero kolejna miesiaczka mnie uspokoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia
boshhe mam 15 lat;( kochałam sie bez zabezpieczenia ;( spoznia mi sie okres laee zawsze miałam niereguralny;( pomocy!! czy ja moge byc w ciazy?? boli mnie brzuch i co ja mam robic;(pomocy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La - Mi
Ja też się martwię że mogę być w ciąży:( Miesiączka spóźnia mi się parę dni, co prawda kochamy sie z prezerwatywą ale początkowo ponoszą nas emocje i zdarza się że kochamy się kilka chwil bez...Mam 21 lat i zupełnie nie jestem gotowa na dziecko. Wcześniej używałam tabletek ale wykryto u mnie gruczolaka wątroby i dla swojego dobra musiałam z nich zrezygnować. a prezerwatywom niestety nie ufam do końca a tylko ich w mojej sytuacji mogę używać:( Miło czyta się Wasze porady więc może i mi coś krzepiącego napiszecie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La-Mi----------> skoro miesiacza spoznia sie pare dni to nie panikuj ,bo mozesz ja jeszcze bardziej opoznic :)... ile dokładnie tych dni moja droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średnia
Po co Cię oceniać-i tak swoje przeżyłaś czekając na okres.Nie chcę nikogo oceniać bo g.....mnie obchodzi jak żyjecie,ale do cholery myślcie o dzieciach a nie tylko o sobie!!! Jak nie chcecie mieć dzieci-bardzo dobrze!!!Może lepiej,żeby materiał genetyczny,który nosicie skończył się wraz z waszą śmiercią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średnia
15 lat!!! Kurde-ja nawet nie wiedziałam jak wygląda penis, gdy miałam tyle lat!!! Zrób test a po trzech dniach następny.Można go kupić w aptece już za 9 złotych. Policz też w którym dniu cyklu się kochałaś-może to Cię uspokoi.Moralizować nie będę i tak możesz ieć przesrane w życiu jeśli jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średnia
Tweet-do cholery to nie średniowiecze!!! Jak masz wątpliwości to idź do lekarza,albo zrób test, a następnym razem stosuj tabletki albo płyn plemnikobójczy, albo globulki, albo gumkę-jest tyle możliwości.Na Boga-dziewczyny czy te niechcianie poczęte dzieci naprawdę zasługują na nieodpowiedzialnych rodziców!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAczo24
a było sie ruchac xd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **magma**
wiecie co jestem tu 1 raz poczytalam sobie wasz wypowiedzi i stwierdzialam ze podziele sie z wami moimi przezyciami. jakies 4 latat temu przezywalam to samo co wy. po miesiacu jak zaczelam z moim chlopakiem uprawiac seks stwierdzialm ze pojde do lekaza po tabletki okres byl do lekarza nie poslzam ale mialam caly czas taki zamiar ale wczsniej kupilam test i bylam w ciazy okres sie spoznial. bylm zalamana totalnie przed egzaminami na studia. chlopaka nieakceptowala rodzina w asadzie a dzisiaj jetemy rodzina wszycy i wszytsko jst ok przezylam wiel strachu i tez sadzilam ze ni emoge urodzic ego dzicka ale nie wiem jak bym zyla z tym jak patrze teraz na ojego synka takze prosze was nie rezygnujci nawet jakby mialo byc najciezej i najgorzej byscie to widzialy bo naprawde warto!!! zdlam na studia na 1 roku dziennych urodzilam malenstwo treraz jestem na 5 roku zaczynam pirwza pace aka powazniejsza, rodzice i rodzian zaakceptowali faceta wiem ze latwo mowi sie to osobie ktora juzto przezyla ale chce wam powiedziec i dodac odwagi ze warto. sadzilam ze spapalam sobie zycia ale w zaadzie sama sobie winna bo moglam myslec teraz juz mi sie nie zdaza bezmyslnie wspolzyc wiem ze czasami sie nie mysli o zabezpieczeni ale teraz wiem ze warto. kocham synka nad zycie dalabym sie za niego pokroic i posolic ale 2 dziecka poki co nie chce. jezeli tylko boicie sie o ciaze robcie tsty szybko i sie niestresujcie. naprawde te przezylam wiele i wiem ze warto nie usuwac i nawet o tym ni emyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinaaaaa
Przeczytałam cały temat i dokładnie rozumiem Wasz stres. Przeżywałam ostatnio bardzo podobny-okres spóźniał mi się, a ja po prostu nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Zachodziłam w głowę \\\'jak to się mogło stać? kiedy?\\\' Powinnam dostac okres 31.01=nie dostałam...Cały czas myślałam tylko o tym! Na szczęście pojawił się trzy dni później...Niesamowita ulga...Trzymam kciuki za pomyślny przebieg wydarzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula3333333
hej! ja tez boje sie ze jestem w ciazy:( kochalam sie ze swoim chlaopakiem 5 stycznia 4 skonczyl sie okres, byl to stosunek przerywany, na dzien dzisiejszy nie dostalam jeszcze okresu, bylam juz 2 razy u lekarza, za 1 razem powiedzial ze mam jajeczkowanie bo jest sluz, za druugim razem tez mnie badal i powiedzil ze ciazy nie stwierdza, a ja nadal nie mam okresu boje sie bardzo, moze to stres bo jestem po egzaminach na studiach? co wy sadzicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula3333333
wspomnie ze tydzien w weekend ubiegly tez byl stosunek przerywany ale tym razem wzielam escapelle i jak narazie zadnych skutkow ubocznych ani nic? nie wiem co jest grane? i jeszcze zapomnialam wspomiec ze w dniu spodziewanego okresu mialam male 1 dniowe plamienie, ale to trwalo tylko jeden dzien,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×