Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filidorka

Chyba jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość kasssss
Nie chce Cie martwic,ale to moze byc ciaza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssss
poza tym czytajac to wszystko jestem w SZOKU!!!Bo ja strasznie chcialabym byc w ciazy,a jakos nie moge zajsc;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden nerw
paula333333 - po pierwsze jesli byłam u lekarza to weź się uspokoj, jesli byłaś dwa razy - to weź się wreszcie uspokój ! A co do reszty- słyszałyscie o czymś takim jak kropelkowanie jeszcze przed wytryskiem? Przez takie własnie czynności fizjologiczne chyba właśnie spodziewam się dzidziusia. Od ostatniego okresu minęło 51dni.. Powoli przestaje mieć złudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden nerw
paula33333- Jeśli byłaś* Mała poprawka do poprzedniego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden nerw
Juhu !!! w 56 dniu od ostataniego okresu dostałam następny !!! I jestem przeszcześliwa !!!!!!!! Hura ;ddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda__mezatka
Drogie Kobiety.Jestem bardzo mloda osoba od ponad roku mam meża i cholernie sie martwie że moge byc w ciazy .Okres spoznia mi sie juz ponad 2 tygodnie .W tym momencie naszego życie nie możemy sobie pozwolic na dziecko ,ja koncze studia a moj maz pracuje .Na poczatku marca dostalam wymarzona prace i to nie czas na dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiii82
Jestem z chłopakiem 8 lat. Na początku zabezpieczalismy się a ok 4 lat kochamy się bez niczego.. Ostatnio mam dziwne objawy nie dobrze mi ciągle jestem głodna i słabo mi się robi.Może to znowu urojona ciąża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stare lozko...
Boje sie ze moge byc w ciąży... Okres spóźnia sie dopiero 2dzien ale dla mnie to strasznie dlugo. Jestem za młoda na dziecko... Nie poradziłabym sobie z tym... A rodzice... Szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alu *
Słuchajcie jestem w ciazy juz 3 miesiac,zastanawiam sie czy juz pomału powinnam kupowac malutkie ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie miałam ale mam
Ja nie miałam przez dwa miesiące okresu. Aż do dziś! :)) Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie! Oh yeah! :D Pozdrawiam!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa888888
Ja wlasnie dzis robilam ten test i wyszly 2 kreseczki 2 dni mi sie spoznial okres.. Jestem szcesliwa bo dlugo sie staralam... Buziaki:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaaaaaaaaa
chłopak dotknąl penisem mojej pochwy nie bylo wytrysku tylko po prostu dotknąl. miesiaczka mi sie spóźnia i 1,5 po tym kontakcie zrobilam test i wyszedl negatywny. zapomnialam dodac ze w ostatnim miesiacu chorowalam na angine i bralam antybiotyki a takze mialam silny stres. ale mam nabrzmiale piersi i jestem poddenerowana. mge byc w ciazy? moje pytanie moze byc irracjonalne ale juz wpadłam w taki trans ze nie mysle tylko wszedzie doszukuje sie tej ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojęsię
od 2 tygodni mam częste bóle brzucha, powiększyły mi się piersi, stwardniały sutki i pojawiłu się takie niebieskie żyłki i malutkie gózki wokól sutek. nie kochałam się z chłopakiem, ale pare razy zdarzyło się, że penis zbliżył się do pochwy. po jednym dostałam krótkiego okresu i gdy zdażyło się do drugi raz okres znikł. boję się, że mogę być w ciązy, a cholernie wstydze się kupić test ciążowy. licząc ostatni pseudo-okres jestem w 21 dniu cyklu. boję się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczka
proszę pomóżcie mi! miesiac temu 5 dni przed okresem uprawiałam petting, (dostałam okres w terminie, który był troche mniej obfity niż zwykle) nastepny okres spóźnił mi sie 4 dni. przez ten czas zrobiłam 4 testy ciążowe i wszystkie wskazywały brak ciąży. ja jednak dalej nie mogę spać po nocach, bo ciagle wydaje mi się, że moge byc w ciąży. bo słyszałam gdzieś, że w czasie ciąży może występować normalny okres Już sama z siebie nie moge, ale jednak. i czy to możeliwe, że 3 dni po okresie nadal bolą piersi tak jak przed okresem? już sama nie wiem co mysleć! prosze pomóżcie mi. do lekarza nie mogę iść, bo mieszkam w małym mieście i zaraz moja mama będzie wiedziała, a to nie może sie zdarzyć! proszę jeszcze raz. zdaję sobie sprawę, że jestem kolejną zeschizowaną dziewczyną na tym forum, ale jesli ktos był w podobnej sytuacji jak ja to wie, jaki ten strach i niepewność są okropne! aha i od kiedy widać na brzuchu taką kreskę, jak jest się w ciaży? dziekuję za odpowiedź! i proszę nie śmiejsce się ze mnie, bo to jest dla mnie bardzo trudne. juz będę miała nauczke do końca życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saneczka odpuść sobie nie jesteś w ciąży. Ja tak dalej będziesz sie upierała że jesteś w ciąży to zwariujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan G D
Mam małą paranoję- w 2. dniu okresu uprawialiśmy z dziewczyną "seks" tylko z globulką (zazwyczaj dochodzi do tego gumka). Wszedlem w nia na doslownie 10 sekund. Przed "wejsciem" upewnilem sie,ze nie ma kropelki. I teraz tak: łapie nas małą paranoja- czy jest możliwe, że zaszła w ciążę?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionko
a ja mam schemat bo wlasnie 2 tyg temu odstawilam tabletki bo zle sie po nich czulam a dzis rano moj luby za pozno wycofal sie ze mnie i pierwszy strumyk ze tak powiem wpadl do srodka..moze byc klapa.prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze mu tak
z twoim schematem nie bedzie klapy... ja pierdoleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionko
ale jesli tak to bedzie nasza wina przerywany to nie zabezpieczenie ja mam uczulenie na lateks wiec guma odpada jestem w Angli i sa straszne kolejki zeby np.dostac lub zmienic srodki anty..no trudno wkoncu mam 26 lat i corke 4 letnia ktora czeka na rodzenstwo..chociaz teraz zaczynamy sie tu ustawiac wiec wolala bym pozniej dzidzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak tak barzdzo chce
po co wy to robicie, seks jest dla ludzi dorosłych a nie dl dzieci. Na wsystko przyjdzie pora na razie pobawcie sie w piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan G
Okres przyniosl mi odpowiedz ;D Mam znaczy sie spokojne wakacje. A do osoby powyzej- oczywiscie szanuje Pani zdanie, ale i tak uwazam, ze z takim podejsciem to na kolankach do Lichenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmnop
Mam pytanko... moja dziewczyna powinna mieć teraz okres ale go nie ma, za to boli ją brzuch jak przy okresie. Miesiąc wcześniej raz w czasie okresu a potem w 1,2 i 3 dzień po dotykałem członkiem jej miejsc intymnych... ale to chyba nie mogło spowodować ciąży, prawda? wprawdzie możliwe, że się wydzielił preejakulat ale w nim raczej nie ma plemników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina5888
mi tez się spóźniał okres prawie dwa tygodnie, dodam ze nie miałam regularnych miesiączek. ostatnio zrobilam test i wyszedl pozytywny, mam objawy ciaży mdłości i pare innych.Mój chłopak jest wniebowziety że bedzie tatą. a ciąza byla zupełnie nieplanowana. mysle ze moglismy z tym troche poczekac bo mam dopiero 21 lat, ale oboje sie cieszymy na malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_n_a_
chcialam zapytac czy jezeli ponad tydzien spoznia mi sie okres a test zrobilam w trzecim dniu spodziewanej miesiaczki i wyszedl negatywny, to czy moge byc w ciazy? czy moze sprobowac jeszcze raz zrobic test? pomozcie bo juz nie wiem co mam myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
ja jestem, czekalam na to 3 lata. zdobylam sie w koncu na to aby odejsc od meza, bo to zly czlowiek i to zrozumialam. no i co............ jestem w ciazy , moj j(eszcze maz o tym nie wie). jak urodzic dziecko i z nim nie byc? pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _barbie_
absinthe kojarzysz mi sie ze stara tlusta panna z duzymi okularami ktora powybijałaby wszytskie wg niej bahory swiata, wstydz sie za swoje poglady ahh szkoda slow na ciebie obrzydzenia dostaje jak o tobie pomysle fifidorka jeszcze pozalujesz jak usuniesz ciaze bedziesz plakac jak bobr, wtedy wspomnisz swoje slowa, wyobraz sobie i wklep sobie do twojego mozgu ze sa na swiecie samotne matki i ŻYJĄĄĄ!!! normalnie funkcjonują ale nie no przeciez dla ciebie to jest koniec swiata i trzeba odrazu zabić, no bo przeciez sobie nie wyobrazam takiej niewygodnej sytuacji, sumienie cie zeżre zobaczysz nie jedna taka mądra była wygodnisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_2020
witam! jestem po stosunku z moim chłopakiem prawie 6 dni. od tamtej pory mam objawy ciąży. dużo się na ten temat na czytałam i moje objawy są takie same jak u innych czytelniczek.... chcę poczekać jeszcze parę dni i zrobić test.... czy ja mogę być w ciąży ? i prawdo podobnie miałam dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damnprinces18
eh, ja mam podobną sytuację.. z moim chlopakiem jestesmy razem juz 4 lata, oficjalnie, bo znamy sie od malego.. nasze mamy sie przyjaznia.. urodzilismy sie tego samego dani 14 czerwca.. razem robilismy 18nastke.. nie planowalismy sexu.. jednak troche sie dzialo.. nie wiem czy mozna to nazwać naszy 1 razem.. bo trwalo to chiwle. nie bylo wytrysku, on twierdzi,żę był całkowicie suchyy// na poczatku nie bałam się, uprawialiśmy poznie kilka razy peeting. okres dostalam, byl normalny.. ale jakis czas przed nim dopadly mnie watpliwosć i po okresie nie minely. wiec zrobilam test Bobo test i wyszedl negatywny, nastepnie Signa tez negatywny... troche mnie to uspokoilo.. teraz mam kolejna miesiaczke.. tez jest normalna.. ale nadal sie boje. doszukuje sie u siebie objawow tej ciazy.. kobietki, czy to możliwe ze jednak jestem przyszłą mamą ? czy to moja chora wyobraźnia i psychicznie sobie tą ciąze wkrecam ? proszę o pilną odpowiedz. z góry dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobijacie_mnie
Baby jedne, nie można być w ciąży, jesli juz mialas okres po stosunku, podczas ktorego mialabys zajść. To jest FIZYCZNIE NIEMOżLIWE. Po drugie, objawy ciąży nie wstępują po 6 dniach a po 2 TYGODNIACH. Po trzecie, jak sie którejś okres sp[oznia 4 dni to nie róbcie afery. jak sie spoznia ponad tyg to sie mozna dopiero ZACZAC bac, a nie odstawiac nie wiadomo co i jakie cyrki. Testy ciążowe bardzo często się mylą, najwiarygodniejsza jest wizyta u ginekologa. Testów ciążowych nie ma sensu robic wczesniej niz po 2 tyg spozniania okresu, bo i tak wyjdzie wynik niewiarygodny. Tylko kasy szkoda. I przestańcie tak panikować. Przypominam również, ze każda kobieta w życiu przezywa ok. 15 poronien o których nie wie, wiec dopoki nie ma tego 2 tyg., poślizgu to nie panikujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
mi się spoznial okres tyko jden dzien ... na drugi dzien zrobilam zwykly test i wyszo ze jestem w ciazy- druga kreska była jasno bala ale była ....w tym samym dniu pojechalam do ginekologa ( dzis) i jest to basrdzooooo wczesna ciaza na usg widzialam "malenstwo" tak się ciesze!!!! nareszcie nam sie udało !!!!!!! pozdrawiam wszystkie starajace sie dziewczyny / zony o malenstwa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×