Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filidorka

Chyba jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość 89KarolCia89
martulek22 ---> Gratuluję:) W listopadzie kończę 19 lat. Przede mną matura i studia... Mam mały dylemacik. Wczoraj kochałam się ze swoim Kochaniem, bez zabezpieczenia. Miesiączki nie do końca mam regularne. Zawsze miałam średnio, co 37 dni, a ostatnio (8 października) dostałam w 33 dniu i trwała 5 dni. Nie mam możliwości, by dokładnie obliczyć sobie płodne. Chłopak oczywiście wyszedł przed, ale mam świadomość, że istnieje jednak minimalne ryzyko, że mogłam wpaść. Chłopak powiedział, że mnie nie zostawi z tym problemem, także oparcie mam. Jestem za młoda na dziecko, poza tym marzę o studiach. Za 2 tygodnie mam w planach kupić sobie test i wtedy się okaże. Moja mama nie będzie szczęśliwa z tego powodu, jeśli zostanie babcią:P Nie panikuję, bo wiem, że to może pogorszyć sytuację. Jeżeli jednak okaże się, że będzie dzidzia, to raczej nikt mnie nie namówi, żeby usunąć, pokocham je! Prawdę mówiąc nie chcę mieć dziecka w tym wieku, więc sama sobie jestem winna i marudzę, że jestem głupia, i nieodpowiedzialna! Czas pokaże, co z tego wyjdzie. Ale jak myślicie? Mogłam wpaść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
zawsze jest jakieś ryzyko ! pozostaje ci czekac i zrobic test ! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89KarolCia89
No oki, rozumiem. Tylko powiedźcie mi jeszcze kiedy mam zrobić ten test, kiedy lepiej, bo już się pogubiłam. Jakoś 2 tygodnie po stosunku, czy dopiero wtedy, jak miesiączka będzie mi się spóźniać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
zazwyczaj testy robic sie w dniu spodzieanej miesiackzi ... mi spoznial sie jeden dzien 0 na drugi zrobilam testi kreseczka juz byla .... wiec jesli chcesz wiedziec teraz to mozesz ztobic BEta HCG ( badanie krwi ) podobno dziala juz kila dni od zaplodnienia . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuba
Cześć Wam! Boję się że jestem w ciąży. Okres spoźnia mi sie 7 dni a boje sie zrobic test! Chlopak caly czas mowi ze to niemozliwe. Kochalismy sie z zabezpieczeniem ale gumka zostala we mnie znaczy zeszla mu.. To byly dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
nie mzoezz sie bac !!!! juzn ic nei zrobisz !!! albo jestes albo nie !!! zrob jak najszybciej test !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
89KarolCia89 co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuba
Ale już wykaże test czy jestem w ciąży czy jeszcze nie? Przecież to bedzie moj koniec mam 17 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
buuba !! koniecznie zrob test !!! musisz wiedziec !!! na cyzms stoisz!!! nie bedzie ci latwo ale z drugiej strony nie patrz na wszystko przez czarne okulary!!! Rodzice pewnia na poczatku sie nie uciesza ale potem gdy zobacza melnstwo to oszaleja na jego punkcie!!!!! na prawde!!!! uwierz mi !!! i czasem nie rob nic głupiego !!!! pozdrawiam ! ps. czy mozesz liczyc na pomoc chloapaka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuba
No na pomoc chłopaka mogę liczyć jak najbardziej. On się tym chyba jeszcze bardziej przejmuje bo chciałby mi i dziecku zapewnic godne zycie.. :) Zrbobilam test i wykazal mi brak ciazy, ale zawsze okres mialam regularnie a teraz spoznia mi sie 8 dni :( Co mam dalej robic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
najlpiej odczekaj i zrob jeszce jeden test! ale raczj nie jetses bo juz by wykazal :) ja robilam w I dniu spozniajcej sie miesiaczki i jzu wyszla jasniutka kreska ! zrob jutro raz jeszce rano !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
najlpiej odczekaj i zrob jeszce jeden test! ale raczj nie jetses bo juz by wykazal :) ja robilam w I dniu spozniajcej sie miesiaczki i jzu wyszla jasniutka kreska ! zrob jutro raz jeszce rano !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuba
Hmmm jestem normalnie szczęśliwa ;D Okres spóźniał mi się 10 dni, testy wykazał że nie jestem w ciazy ;) No i dzisiaj właśnie mam okres ;) Dziękii za wszystkie rady heh pewnie jeszcze nie raz tu zajżę... miłoo ;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od kilku dni, a raczej nawet tygodni ;) nachodzi mnie myśl: czy nie jestem w ciąży!! Kochałam się ze swoim partnerem dopiero drugi raz, za każdym razem z zabezpieczeniem i jak można się domyśleć stosunek nie trwał krótko. Po stosunku sprawdziliśmy prezerwatywę, była cała, nie zsunęła się. Kilka Gdzieś dwa tygodnie po zachorowałam. Silny katar i lekki ból gardła. Do tej pory jeszcze nie mogę się doleczyć. Okres spóźnił mi się2 dni. Początek jak zawsze bolesny i obfity. Ale co mnie zastanawia trwał tylko 4 dni a powinien trwać 7!! Drugi dzień występuje takie jakby plamienie, ciężko mi to opisać, takie jakby frędzle, brudzenie. Naczytałam się o tym, że w pierwszych miesiąca może występować okres, że jest krótszy, itd... Boję się, chodź tak naprawdę wiem, że prezerwatywa była cała, poza tym mój ukochany zapewniał mnie, że wycofał się przed wytryskiem nasienia. Mimo to, ta myśl nie daje mi spokoju. Pewnie to działa moja podświadomość, mam mdłości, jest mi niedobrze pobolewa mnie brzuch(może to wina przeziębienia) ale piersi nie bolą. Dodam jeszcze, że stosunek miał miejsce około 2 czy 3 dni po miesiączce. Proszę powiedzcie mi co o tym myślicie. Jestem cholerną panikarą! Czekam z niecierpliwością na odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
Wesołych Świąt a przede wszystkim dobrego samopoczucia wszystkim przyszłym mamusiom i tym starajacym sieo maleństwa równiez pozdrawiam :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka001
Hej mam pytanie. Jezeli okres dostalam 01.01.09 gdzies wieczorem okolo godziny 18.00 a z chlopakiem kochalam sie jakies 1,5 godziny wczesniej bez zabezpieczenia to jest mozliwosc ciazy?on nie wytrysnal we mnie. wyszedl zaraz przed i nasienie polecialo na koldre... Boje sie :(:(:(:( pomocyyyyy!! blagam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka001
A i jeszcze jedno... Jezeli dostalam okresu godzine po stosunku to kochalam sie juz w ni nieplodne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolus
Okres spoznia mi sie juz 7 dni, moga byc tak dlugie zaburzenia? zazwyczaj moj okres byl regularny, czasami spoznial sie do max 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolus
Ksieznczka001 nie masz sie czym martwic przed samym okresem masz dni nieplodne nawet jesli by dostaly sie tam jakies plemniki nie moglabys zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka001
Dziewczyny mam problem z kolezanka ona ma 15,5 roku i juz sie wielokrotnie kochala teraz chce isc do ginekologa ja chce ja odwiesc od tego powiedzialam jej ze ginekolog jej nie da w tym weiku tabletek jak myslicie jest szansa ze jej da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haruka
Musze to napisac bo widze ze niektorzy ludzie sa zbyt tepi zeby pewne rzeczy pojac... ja musialam usunac ciaze... musialam bo ojcem mojego dziecka byl moj wlasny ojciec nie wyobrazam sobie sytuacji w kotrej dowiaduje sie ze moim ojcem jest moj dziadzius... nie wyobrazam sobie zycia ze swiadomoscia ze jestem owocem gwaltu ojca na corce... mysle ze zadna z was sobie nie wyobraza mysle ze swiadomosc tego moze przerosnac kazdego i nieodwracalnie zniszczyc zycie dziecku matce i przyszlemu partnerowi jesli taki sie pojawi... nie rozumiecie wielu spraw np tego ze sa sytuacje w ktorych kobieta nawet dla dobra dziecka nie powinna go urodzic ze czasami naprawde nie moze i nie dlatego ze rodzice mnie zabija nie dlatego ze chlopak mnie nie chce ale z innych powodow a to jeden z tych mniej przyjemnych i zadna z was nie ma prawa oceniac kobiety ktora usunela ciaze bo gowno wiecie o cierpieniu nieszczesciu i sytuacjach jakie moga ja zmusic do tego i w wiekszosci przypadkow urodzenie takiego dziecka to zniszczenie zycia jemu sobie rodzinie partnerowi i zapewne tez przyszlym partnerom dziecka... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
haruka ....zgadzam się z toba !!!!!! postapilas bardzo dobrzE!!!!! rozumiem cie !!! ani na chwile bym sie nieastanowiła !!!!! zrobilabym dokladnie tak samo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelynn
podnoszę. czekam już (dopiero?) dwa dni... i go nie ma... tego *ebanego okresu! spóźnia sie aż dwa dni.. wieczność... kocham się z chłopakiem ZAWSZE bez zabezpieczenia... stosunek przerywany... może nie najmądrzejsze to ale jesteśmy zdania że nawet gdyby coś to będziemy się cieszyć... teoretycznie... ale w praktyce... i teraz w niepewności ta myśl mnie przeraża... dodam że cały cykl miałam bardzo dużo stresu, ale czasami też miałam a okres się nie spóźniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena19
Witam. Czy objawem ciąży może być zwiększony apetyt, bolesność piersi i trochę krępujące ale również swędzenie i pieczenie pochwy? Bardzo chcę mieć dziecko ale do tej pory nie mogłam zajść w ciąże aż e objawy się pokazały. Czy to możliwe że to objawy ciąży?? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiekszony apetyt jak najbardziej i wrazliwosc piersi tez, ale co do tego trzeciego to nie pomoge, bo nie mam tego, a w ciazy jestem;/ z tym, ze np te dwa wczesniejsze objawy moga sugerowac zblizacaca sie miesiaczke- ja zawsze mialam zwiekszony apetyt na 2-3 dni przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhhjhhjhj
mam pytanie. czy mozliwe zeby na poczatku ciazy ginekolog podczas badania nie poznasl ze kobieta jest w ciazy?bo dzis bylam i mi powiedzial zebym dla pewnosci zrobila test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka001
Hej dziewczyny. jakies 2 tygodnie temu pojechalam do szpitala z okropnym bolem zoladka. zrobiono mi U.S.G i pobrali krew. czy mogli nie zauwazyc ciazy?? ostatni raz wspolzylam 14 lutego a okresu dostalam z 23 na 24 w nocy kroty skonczyl mi sie 26 jakos w poznych godzinach wieczornych... :( Dzis pownnam dostac nastepny okres a nawet nie czuje boli ktore zawsze przed nim wystepowaly... odchodze od zmyslow!! po badaniu krwi by wyszla ciaza ? na usg badano mnie na podbrzuszu dziecko milo by wtedy okolo miesiaca..:( pomozcie blagam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×