Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filidorka

Chyba jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość 19ja80
Jest możliwe aby lekarz nie poznał początku ciąży.Ja byłam pare dni po zapłodnieniu na usg macicy i przydatków bo miałam bolesci i bałam się że wróciły torbiele.Miałam robione dopochwowo usg macicy i lekarz nie widział jaja ani żadnych zmian.Okresu jednak nie dostałam.Tydzien po spodziewanej miesiączce poszłam do lekarza i na dopochwowym powiedział ze cos jest w macicy ale nie jest w stanie stwierdzic co.Polecił mi zrobienie testu aby wykluczyc ciążę.Tego samego dnia po południu zrobiłam dwa testy i obydwa wyszły pozytywnie.Na następny dzien znowu zrobiłam test i to samo.Poszłam do lekarza ale opowiedział ze jest za wczesnie na badanie.Czekałam jeszcze jakis czas, w tym czasie zrobiłam jeszcze test wynik pozytywny i poszłam do lekarza.Ten pokazał mi już jajo płodowe na dopochwowym i okreslił ciążę na 6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka25
madziutek masz całkowitą rację jeśli chodzi o to jak mówią o zarodku moim zdaniem to zabujstwo przecież zarodek za jakiś czs będzie dzieciem które ma prawo żyć one same na świat się nie proszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia 21
cześć kobietki mam mały problem od 3 tyg nie mam miesączki mam strasznie wrarzliwe piersi opuchnięte wargi sromowe błagam pomóżcie czy to jest ciąża waszym zdaniem prosze o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtdstgdrsvgdfgv
kochałam się z chłopakiem pod koniec okresu, właściwie już chyba było po. stwierdził, że wyciągnął w porę, ale ostatnio jest mi jakoś niedobrze. nie wiem czy to z przejedzenia (nachodzi mnie czasem ochota na objadanie się) czy to objawy ciąży;/ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1270
Hej wszystkim Kocham sie z chlopakiem od pewnego czasu bez gumki ale wchodzi do (mojej malej)na chwile i wychodzi.Nie wiem ale raczej nie powinnam byc w ciazy ,ale sie martwie.Fakt mam20 lat on ma 24,chcemy dziecka ale jeszcze nie teraz,ale pragniemy to robic przez chwile bez. Co radzicie???jestem czy nie,brzuszek mi sie troche powiekszyl,ale mysle ze od tak od jedzenie???nie wiem juz sama???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1270
odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaa
mysle ze jak bedziecie dluzej sie kochac bez gumki to on poczuje kiedy bedzie mu chcialo sie sposcic i wyciagnie z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaa
a Ty co myslisz o mojej odpowiedzi ?? a bardzo boli jak wklada i wyciaga ?? bo to tez wazne odpisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1270
hej nie boli ,chodzi mi o to ze jak czuje ze moze sie (sposcic)to go wyciaga i po paru minutach znow wklada,ale teraz ostatnio rzadko to robimy bez gumki,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdgl
jasne, że możecie byc wszystkie w ciąży! Jesli chociaz odrobina spermy zostanie na penisie, i on znow w Was wejdzie, to jest prawdopodobienstwo, że plemnik sie przedostanie do jajeczka, jesli tylko macie dni plodne. ja z drugiej strony chce miec dziecko :) mam 24 lata i tydzien temu po raz 1 sie "staralismy", od kilku dni mam temperature 36,9-37,1 :) za tydzien robie test ciążowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_smutna
do kamcia 21 : moim zdaniem na 100% jestes w ciąży! Jak mogłas nie zrobic testu ani nie isc do gin kiedy spoznia Ci sie 3 tyg!!! To samo do reszty : samo to ze wklada i wyciaga a nie konczy nie znaczy ze nie mozecie byc w ciąży!! Ludzie... świat sie kończy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim mężem staramy się o dziecko , aktualnie okres powinnam mieć tydzien temu, jezeli to ciaza to bardzo sie ceze ale marwi mnie pewna sytuacja, ostatnio , pare dni temu, zauwazyłam na bieliznie kilka plamek krwi, byłam pewna ze juz okrews mnie odwiedził :( ale okazało sie ze na tych plamkach tylko sie skonczyło, wystarczajaco wkładka tylko byla potrzebna, dzis to samo, zadnego okresu tylko kilk aplamek krwi, czy to moze oznaczac ze moje jajeczko zostao zapłodnione i stad te plaminie? czy to oznaka ze za chwile bedzie okres? dziwi mnie to bo 4 dni temu miałam pierwsze plamienie i do tego czasu okres sie nie pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...uff....
no to chyba podzieliłam los zestresowanych kobitek... w dniu dzisiejszym po porannym zwymiotowaniu i teraźniejszym bólu podbrzusza i ogólnym osłabieniu i ciagłych zawrotach głowy itp. obawiam sie ze mogę być w ciąży... stres jest o tyle gorszy ze tak jak nie jedna z Was pozostaje z tym sama.. bo mysle, że mój " partner" nie skoczy z radości po tym jak usłyszy ze zostanie tatusiem :( niestety ale sie pomyliłam w braniu tabletek... ale zmieniłam tabletki, miesiac przerwy, nowe opakowanie, pełno krwawienia, miedzy jednym plamieniem a drugim cudny sex - oczywiście pani gin zapewniała mnie ze jestem zabezpieczona od 1 tabletki.. potem 7 dniowa przerwa.. małe krwawienie - bo dawno go nie było :/ i zaczełam drugie... i dzisiaj tak coś mnie podkusiło zeby je policzyć (bo biore novynette - a tam jak na złość nie ma opisanych dni tygodnia i te objawy... ehhh ) i wychodzi na to ze nie wziełam jednej wogóle.. tylko teraz pytanie kiedy jej nie wziełam..??? dzisiaj wypada 11 tabletka więc poczatek opakowania.. jakieś tam plamienie z małym krwawieniem wystąpiło jeszcze po okresie.. kurde nie wiem co robić.. brać dalej tabletki iść po test? bedzie wiarygodny? poradźcie dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna4444
Witajcie . Mam bardzo duży problem . 9 dni temu Gdy kochałam się z Chłopakiem Pękła nam gumka.. Gdy go wyciągnoł załamałam się. Spuścił Się 2 x .. a Był cały czas we mnie .. Dopiero pod koniec zobaczyliśmy że pękła. Wczoraj gdy mnie odprowadzał do domu, Złapał mnie okropny skurcz brzucha . Pęcherz Bardzo mnie zaczoł boleć. Przestało .. Jak mówiłam mineło 9 dni a my nic z tym nie Robiliśmy .. Byłam - i jestem raczej pewna że Nie jestem w ciąży. Proszę Pomóżcie mi .! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewanes
DZIEWCZYNY czy jest mozliwosc bycia w ciazy jesli okres spoznial mi sie prawie 3 tyg ,wkoncu go dostalam ale trwal zaledwie 3 dni po 2 tyg znowu zaczelam plamic jakis brazowym sluzem trwal on z rana mam ciagle zgage niechce mi sie jesc i spie po 16 godz ! czy to normalne? czasem mam ochote na cos slodkiego albo ogorka ale wydaje mi sie hhehe ze te objawy sa za wczesne wogle niewiem czy mozliwe jest ze jestem w ciazy czy to zwykla wkreta ..nawet zaczynam zauwazac ze mam twardy i coraz wiekszy brzuszek jak go zepne to mam kuleczke heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewanes
hcialam podkreslic ze ja i moj chlopak kochamy sie bez zabezpieczenia 1.5 roku niewiem czy cos ze mna jest nie tak ze niemoge zajsc w ciaze;( kazda zachdodzi nawet po 1 razie jak sie sposci ;/ a jaaaaaaa hmm;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam podejrzenia ze jestem w ciązy.powinnam juz dostac okres spozia mi sie z 2-3 dni jutro robie test strasznie sie boje.Czy Wy tez tak miałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka2102
hej:) ja wiem bylo duzo takich tematow pewnie ale pozwolicie ze tujaj napisze..4 lata nieustannego sypiania z ukochanym..dzien w dzien praktycznie proboewalismy nic.. a od kilku dni mam lczasami lekkie mdłosci..czasami zwiekrony apetyt czasem jego brak..w dzien łapie mnie sennosc w nocy sie nie wysypiam..gdy usne sypiam do 13-12 jak nigdy..gdy chce usnac na brzuchu jak zawsze boli mnie on. jestem rozdrazniona...neiwiem nie zeby sobiue wmawiam ale mam wrazenie ze mnie cos brzuszek urusl..ale czytalam o jakichs krwawieniach..bólach peirsi a u mnie nic z tych rzeczy..wiecie jak to jest..kobieta ktora starala sie tyle czasu ma cos takiego wyobraza sobie za duzo..tylko dlatego ze tak tegop pragnie..poradzcie cos.. czy moge liczyc na cos wiecej niz jakeis tam glupie zachowanie organizmu?? p.s w przyszlym tyg pujde do ginekologa..ale przedemna jeszcze weekend i kilka dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka
Witam, mam pytanie. Jestem lekko niedoświadczona w tych sprawach. Strasznie głupio zrobiłam.. mogłam przemyśleć..proszę nie krytykujcie. Czy jeżeli.. następnego dnia po zakończeniu miesiączki uprawiałam seks.. mogę zajść w ciążę ? Czytałam, że plemniki mogą zachować się w macicy 3 dni. Co do owulacji.. nie mam pojęcia kiedy jest. Skoro dzień po okresie to dni niepłodne, ale skoro plemniki mogą przetrwać 3 dni?? Proszę o szybką pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznawca
plemniki mohą przeżyc nawet do 7 dni, przy określaniu dni płodnych ustala się to liczbę jako 5, a przeciętnie są to 3 dni (średnio) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznawca
co oznacza że jak kobieta ma dłuższy okres a partner ma żywotne plemniki to możesz zajsc w ciaze nawet kochajać sie pd koniec okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_84
Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. Jakis czas temu chcialam obliczyć kiedy przypadaja moje dni płodne (bo jako pierwsze dziecko bardzo chciała bym dziewczynke) i nie mogłam sie doliczyć, bo moje miesiaczki nie są zbyt regularne. W związku z tym proszę o pomoc.Najmniejszy odstęp między miesiączkami miałam 26 dni a najdłuższy 32 dni;/. Oto daty: 23.04, 19.05, 15.06, 17.07. Z mężem kochałam się 26.07, 28.07, 29.07, 31.07, 2.08. Czy mogę być w ciąży? I po ilu dniach mogę zrobić test żeby dał on wiarygodny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny poniewaz staram sie o malenstwo a @ powinnam dostac 13 lis.pobolewaja mnie sutki piersi troche jak by lekko nabrzmiale,zasinione mam wargi male i duze szyjke mam rozpulchniona nisko zamknieta,a w podbrzuszu czuje lekkie pobolewanie jakby ciagniecie,tempke mam 37,4 mierzylam o 11 rano,a sluz mam taki bialawy ale nie gesty tylko rzadszy i sporo go jest.moge byc w ciazy bardzo bym chciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie problemy... sory, ale to troszkę śmieszne jak dla mnie... Bo decydując się na sex trzeba myśleć logicznie. I albo się zabezpieczyć tak by później nie płakać albo się nie zabezpieczać i liczyć się z tym, że może być z tego dziecko. Ja osobiście przez około 1,5 roku w ogóle się nie zabezpieczałam z moim chłopakiem a jedyną metodą był stosunek przerywany. Liczyliśmy się z tym, że mogę zajść w ciążę. Czasami nawet zdarzało się, że w pewnym momencie słyszałam tylko oooo, co oznaczało, że nie udało mu się na czas, ale nie panikowaliśmy tylko spokojnie czekaliśmy na to co będzie dalej. Jakoś dziwnym trafem w ciąży nie byłam... Natomiast od momentu kiedy zdecydowaliśmy się na sex a nie byliśmy pewni, że chcemy być ze sobą przez resztę życia i że damy radę w razie czego z dzieckiem, to pierwsze co zrobiłam, to udałam się po tabletki do lekarza. Dopiero od wiosny tego roku zdecydowaliśmy się już na pewno na dziecko i pomimo kilku miesięcy kochania się bez zabezpieczenia po 28 dniach zauważałam okres... I powiem Wam, że z tego co zauważyłam to nie tak łatwo zajść w ciążę. Dopiero po około 4 miesiącach starań zobaczyłam swoje upragnione 2 kreseczki. Obecnie jestem w 6 miesiącu ciąży i wiem, że choć chcę mieć jeszcze jedno dziecko, to od razu po porodzi, gdy zdecyduję się kochać z moim chłopakiem pomyślę o antykoncepcji, bo nie chcę tak od razu znowu zostać mamą. I wydaje mi się, że te z was, które jeszcze nie chcą mieć dziecka a chcą spokojnie cieszyć się sexem powinny zdecydować się na antykoncepcję. A nie zamiast myśleć o przyjemnościach bać się, czy zdąży, czy nie pęknie. Dziwię się również że takie młode dziewczyny jak piętnastolatki (pomimo, że ja też stara nie jestem - 22 lata) wierzą w takie banalne metody jak jakieś płyny... Owszem, może i są skuteczne ale w połączeniu z innym środkiem antykoncepcyjnym dają dopiero wysoką skuteczność. Co do prezerwatywy. Dobra jest na początek znajomości lub kiedy często zmieniamy partnera... Ale żeby cały czas się w niej męczyć? chyba że ktoś lubi... A przecież wystarczy udać się do ginekologa i poprosić o tabletki. rzadko kiedy zdarza się wpadka przy tabletkach. No chyba, że nie są stosowane jak się powinno. A i później nie ma problemów niechcianych ciąż. Życzę Wam powodzenia na przyszłość Dodam jeszcze, że osobiście uważam, że dziewczyna która w razie czego nie jest przygotowana na ciążę a także stosowanie antykoncepcji w ogóle nie powinna się decydować na sex, bo na niego też nie jest widocznie jeszcze gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno! co do wypowiedzi mam nadzieję, że udało Ci się i ujrzałaś swoje upragnione 2 kreseczki, ale troszeczkę rozśmieszyła mnie Twoja wypowiedź... Skąd Ty możesz wiedzieć czy masz rozpulchnioną szujkę w dodatku nisko zamkniętą, skoro takie coś może ocenić jedynie lekarz podczas badania ginekologicznego ;p ja zanim zrobiłam test czułam że jestem w ciąży, bo jak nigdy bolały mnie piersi w dodatku chyba rozpulchniły mi się jelita, bo choć nie było tego widać, to czułam pod biustem dziwną pełność w środku ;p a co do pobolewania brzucha lub okolic, to chyba raczej na okres a nie na ciążę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziusss
Hymm ja nie wiem skad ta nagonka na nasto matki Uwazam ze to glupie jesli sa gotowe na sex niech beda gotowe zainwestowac 8zl na dobre zabezpieczenie Ale polskie prawo Antyaborcyjne to totalny debilizm Kobieta ktora nie chce dziecka pozbedzie sie go w inny sposob Ja bym wolala zeby kobieta ktora nie chce dziecka mogla porozmawiac z kims np, psychologiem a jesli ten by orzekl ze to jedyna opcja mogla przeprowadzic legalna aborcje Pomyslcie czy to nie lepsze rozwiazanie niz uzywanie wieszakow, zrzucanie sie ze schodow, wino w wannie, leki na stawy, czy samobojstwo itp. Nie wspominajac o wizycie u pseudo lekarzy ktorzy za ogromna kase oferuja jedynie zakazenie? Nie pochwalam nieodpowiedzialnego sexu poprostu wybieram mniejsze zlo. Moze to brzmi okrutnie ale jest czysto logiczne, Kobieta ma prawo decydowac o sobie. Niestety w naszym panstwie gdzie male rozumki sterowane sa przez kosciol nigdy nie zostanie to zrozumiane, Jesli ktos chce podyskutowac lub potrzebuje pomocy piszcie w noc i dzien GG:3514742

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszek.net Brzuszek.Net to portal społecznościowy dla kobiet w ciąży. Chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat, podyskutować na forum o ciąży zapraszamy do serwisu Brzuszek.Net Możesz poznać tu ponad 10 000 obecnych i przyszłych mam. Nasz Kalendarz ciąży zawiera filmy USG i fotografie z danego tygodnia ciąży. Jesteś w ciąży? Nie czekaj, dołącz do nas http://www.brzuszek.net/?pwid=3184599d951b485a9eb6af250321ebce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala..
absinthe odpowiadajac nie bylam w takiej sytuacji choc bylo blisko i wiem ze wtedy bym na pewno usunela albo popelnila samobojstwo(bardzo czeste z powodu niechcianej ciazy ale co was obchodzi los tych dziewczyn najwazniejszy jest zarodek lepiej zeby umarli oboje prawda?)nie jestem nawiedzona feministka wrecz przeciwnie mam ultra prawicowe poglady ale jestem tez kobieta.nie decydujcie i nie odwolujcie sie do czyis sumien bo to przez ta presje kobiety po aborcji nie radza sobie bo sopleczenstwo mowi ze sa zleeee kobieta w takiej sytuacji jest zdesperowana i trzeba jej poradzić jak najlepiej, zeby po latach, była wdzieczna ze urodziła to dziecko. Nawet jesli go nie wychowa... ono będzie żyło. Zarodek... to DZIECKO, KTÓRE DORASTA! nie radzą sobiepo aborcji, bo zaiły dziecko i to do nich dociera... fakt! lepiej dać bardzo duzo pieniądze lekarzowi, który dostanie kilka patyków za zabicie dziecka... to ejst wyjście! może lepiej wyjąc to dziecko, czy zarodek, czy jak mówicie, i je podzgac, wyrzucic... co to za roznica, czy je zgnieciemy wbrzuchu czy na zywca.... skoro to nie dziecko.. a to, ze ma glowe, palce, paznokcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluska
do Filidorki nie wiem czy jeszcze tu zagladasz ale chcialam dodac cos od siebie w zwiazku z twoimi pierwszymi wypowiedziami tutaj na forum.... wiem ze to bylo dawno i juz zapewne zapomnialas o tym co Ci sie "przytrafilo" ale moim zdaniem to jaki mialas tok myslenie byl bledny... moze i mialas zla sytuacje ale tylko wg Ciebie bo roznica wieku nie jest zadna przeszkoda do zwiazku, wiem bo u mnie jest roznica nawet wieksza niz u Ciebie wiec nie wiem co ci w tym przeszkadza, jesli go kochalas to ciaza nie powinna byc problemem, jedynie masz cos z glowka skoro myslalas o zabiciu dziecka - wlasnego... owszem usuniecie ciazy jest mozliwe ale raczej w przypadkach np gwaltu czy zagrazajacych zycia matki czy dziecka ale zeby tak zeby miec swiety spokoj ???? bo czyste sumienie to napewno nie... to jest smieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka 90
witam mam pytanie:) miesiaczke dostaje regularnie w listopadzie dostalam 20 i trwal do 26 (normalnie trwa 5 dni) tylko okresem tego nazwac nie moge mialam sluz z krwia przez pierwszy dzien pozniej tylko plamienie zroblam test ciazowy i nic:( w grudniu dostalam okres 19 trwal tylko 2 dni i znowu ten sam sluz i bez plamienia.. moge byc w ciazy? dodam ze apetyt ostatnio mam duzy i piersi bolaly strasznie ale juz przeszlo.prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×