Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filidorka

Chyba jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość no to chyba jasne co sie
robi -test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka 90
robiłam test przed ostatnim okresem ale nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordkopotam
Testu nie robi się przed okresem, tylko w dniu spodziewanej miesiączki, a najlepiej po. Dalej nie jesteś pewna? To oczywiste, że albo robisz kolejny test domowy albo idziesz na betę (badanie krwi - wykaże ciążę lub jej brak na pewno) lub do gina na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majusia11422
ZARÓB 15,000 ZŁ W JEDEN MIESIĄC! Ta strona zarobi dla Ciebie 15,000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 15,000 zł. Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Naprawdę warto! Jedyne, co musisz zainwestować to 5 zł i 20 - 30 minut jednorazowo. Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 23914 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godziny a nie 30 minut! Opłacało się). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz adres tej strony i wróć do niej kiedy będziesz miał czas : ) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy? To zależy tylko od Ciebie! Ja wahałem się bardzo długo, ale w końcu się zdecydowałem. Przecież 5 zł to niewielkie pieniądze, nawet jak je stracę to tego nie odczuję. I wiesz, co? Moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie, to zostanę milionerem! Czy jest to możliwe?! To smutne, że tyle osób musi ciężko pracować aby utrzymać dom i rodzinę, lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Jestem bardzo wdzięczny temu, kto przedstawił mi ten pomysł, i cieszę się, że zdecydowałem się spróbować i zainwestować pieniądze po to by same pracowały na mnie. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji. Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie musisz niczego sprzedawać! Nie musisz konsultować tego z przyjaciółmi, rodziną czy kimkolwiek (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie będziesz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. Ok., więc. ZACZYNAMY! NIE ważne ile masz lat. NIE potrzebujesz specjalnej wiedzy lub talentu. NIE musisz przeglądać stron internetowych, NIE musisz nigdzie dzwonić czy klikać w bandery, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko, czego potrzebujesz to: - Konto w banku ( Internetowe, lub nie ) - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! Jeżeli masz minimum 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz To wejdź nawww.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13 lat możesz mieć już własne, prawdziwe konto w banku. A oto moje instrukcje: KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że aby coś otrzymać musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze, co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nic nie zainwestujesz nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać! Tak, więc: 1. Przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe tytułem: "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1.Nr konta: 40 8798 0002 0001 0015 3490 0001 2. Nr konta: 97 1140 2004 0000 3702 5056 9547 3. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1143 4990 0016 4. Nr konta: 95 2490 0005 0000 4000 0017 1088 5.Nr konta: 40 8798 0002 0001 0015 3490 0001 PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr 1. i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą! Ja to zrobiłam fantastic poprostu w ciagu 3 tygodni poszlam do banku wycągnąc z konta rewelacja 13000 tam miałam nie no szok mormalnie:) Nigdy nie dawaj swojego konta na pierwsze miejsce poniewaz duzo na tym stracisz bo kazdy pszesówa numer konta musisz po kolei ten kto bedzie miał twój nr konta jako pierwszy to masakra pieniązki bedą rosły ic po kolei zgodnie z instrukcja zarobek gwarantowany:)) A zacząc wystarczy jedyne 5 zł:) Pozdrawiam! sama nie wiezyłam ze sie uda a teraz nie wyobrazam se zycia bez tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catris
witam. mam pewien problem i prosze o wypowiedzenie się na ten temat. byłam z chłopakiem blisko, dotykaliśmy sie narządami, jak poczułam że zaczyna go wkładać to przestaliśmy. kilka dni później dostałam okresu prawie w terminie teraz powinnam mieć kolejny raz i spóźnia się ok 10 dni, nie wiem co robić i się strasznie boję że mogę być w ciąży. Bardzo proszę o POMOC ! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta22239
Skoro miałaś już okres to mało prawdopodobne żebyś była w ciąży. Chyba że był wyjątkowo skąpy, trwał 2-3 dni, i było to bardziej plamienie niż miesiączka? Jeśli tak, zrób test, uspokoisz się. Jeśli był to normalny okres jak zawsze, niczym się nie przejmuj. I uważaj na drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaa
hej wszystkim, może wydam sie jakas przewrazliwiona albo cos ale mam kilka pytan na ktore ktos moze mi odpowie.. moja historyjka zaczyna sie w lipcu, 11 lipca dostalam okres taki normalny jak zwykle a 17 kochalam sie z moim chlopakiem, byl to stosunek przerywany ( wiem to zadna antykoncepcja). wszystko bylo ok tylko po ok. 2 tygodniach zaczely kłuc mnie jajniki, pomyslalam ze to owulacja, ale zrobilam test dla pewnosci i wyszedl negatywnie (30.07) . Caly czas czulam te jajniki wiec 3 sierpnia znów zrobiłam test i znow wyszedl negatywny, pozniej zrobilam test 6 sierpnia i znow negatywny i w ten sam dzien poszlam do lekarza.. zbadal szyjke macicy i troche podotykal brzuch i jajniki i powiedzial ze ciazy raczej nie widzi ( ale jakby mial widziec po dotyku?) 7 sierpnia zrobilam beta hcg z krwi i wyszla 0,1 czyli negatywna. 12 sierpnia dostalam okres taki jak zawsze bolesny i obfity. 5 dnia juz mialam tylko plamienie i znow zaczelam czuc kłucie jajnika lewego ( czego nie czułam podczas okresu). zrobilam test 16 sierpnia i znow negatywny.. a ja lewy jajnik dalej czuje.. najgorsze jest to ze dziewczyny ciagle pisza ze je jajniki kłuły na poczatku ciąży i mimo tych testów i okresu dalej się boje.. co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam dylemat... jestem z moim chlopakiem ponad rok, współżyjemy, nie zabezpieczaliśmy sie bo w gumce to zadna przyjemność(stosowalismy stosunek przerywany). od kilku miesiecy biore tabletki... zawsze regularnie codziennie o 22... mój chłopak zawsze konczył we mnie no bo przecież bralam tabletki. a teraz okazalo sie ze jestem w ciazy... normalnie nie ogarniam jak to moglo sie stac ze zaszlam biorac tabletki... rok bez gumki i nic a teraz biore tabletki i zaszlam... nie wiem co robic... chlopak sie cieszy w sumie a ja placze non stop... nie jestem na to gotowa pomimo ze mam 24 lata i kocham mojego chlopaka ale ta ciąża to jak zimny prysznic... szok, dziewczyny dodajcie otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichanadzieja
Zaraz zwariuje....;-(((( Mam mieć okres 7.03-2015.Staramy się z mężem intensywnie od 2 m-cy.W tym cyklu intensywnie kochaliśmy się na bank w odpowiednim terminie 13,14,15,16 dc.Czekam.... .Od tygodnia mam powiększone piersi i bardzo wrażliwe brodawki ( ROZMIAR O JEDEN WIĘKSZE) Sutki bolą jak dotykam nawet opuszkami palca.Mam podwyższona temperaturę 37,1 od tygodnia no i sikam jak bym co godzinę litr wody piła.Dodam że boli mnie gardło mam kaszel i chrypę... Testy dwa negatywne ale w sumie dopiero okres mam dostać za 4 dni...Nie mogę się doczekać wyniku. AAAA NO I W 13 DC SYMULACJA PREGNYLEM BO MIAŁAM CZASAMI TORBIEL....Pomocy... pocieszcie bo nikt mnie nie rozumie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jongryzja
Ech, dziewczyny, zamiast się stresować, to idźcie do lekarza, a on Wam powie czy jesteście w ciąży... A jak jesteście, to stosujecie witaminy dla kobiet w ciąży. Więcej możecie poczytać o tym tutaj http://adamed.expert/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azx

Dla potomnych - po prostu nie pytajcie na forum - bo skąd mamy wiedziec -> zrób test ciazowy ceneo.pl/53997942#tab=spec - jest ponad 99% skutecznosci w ustaleniu czy jestes czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzza...
Dnia 11.05.2006 o 22:16, Gość Filidorka napisał:

absinte - spokojnie.Ja olewam to całe moralizowanie, bo jak już mówiłam, gdyby moja sytuacja była inna, też cieszyłabym się z tej ciąży. Bardzo. A fakkt, że jestem w takiej a nie innej sytuacji i jeśli jestem w ciąży i podejmę taką a nie inną decyzję, nie czyni mnie w najmniejszym stopniu gorszym człowiekiem. Tak uważam i nikt mi nie wmówi że jestem zła. Wchodząc na to forum i podejmując taki temat liczyłam się z tym, że będą moralizatorskie teksty w stylu "morderczyni, ..." itp., bo takie teksty czytałam dziś w innych topikach. To smutne i żal mi takich ludzi , którzy mają klapki na oczach i widzą wszystko jednostronnie. To im nalezy współczuć. Bo nie umieją współodczuwać z drugium człowiekiem, bo jest to pewnego rodzaju ograniczenie. I nic dodać, nic ująć.

Mam teraz 32 lata. Kiedy mama zaszła w ciążę, jej teściowa czyli moja babcia kazała jej usunąć mnie. Bo najstarszy brat był bardzo chory , ja byłabym czwartym dzieckiem z kolei a sytuacja finansowa nie była ciekawa, również ojciec miał nas gdzieś. Był a jakby go nie było. Gdyby więc wtedy mama posłuchała babci, ja nie pisałam dziś do Ciebie. Nieraz sytuacje w życiu wydają nam się prawie nas przerastające, ale z perspektywy czasu patrzy się na to wszystko inaczej. Naprawdę, rozumiem że Twoja sytuacja może nie należy do tych najłatwiejszych, ale gdybyś była w ciąży, to dopiero to dziecko będzie miało naprawdę przekichane. Ściskam mocno i życzę odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva

Ja zmieniłam antykoncepcję na bardziej dla mnie przyjazną i skończyły się u mnie dylematy co z tą ciążą i nerwowe oczekiwanie na miesiączkę, od pół roku moja anty jest diafragma caya, libido wróciło, nie mam uczuleń jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×