Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zrozpaczona mama

moja córka przyniosła ze szkoły wszy!!!!!!

Polecane posty

Gość Kabenia

Powiem Wam tak, że wytępić wszy to jedno, ale warto po prostu zabezpieczyć dziecko przed tym, żeby problem nie wrócił. U nas stosujemy spray Pipi Nitolic Prevent Plus i póki co, odpukać w niemalowane sprawdza się naprawdę fajnie. Tak jak mówię, po wytępieniu problemu, ale też żeby zabezpieczyć się przed złapaniem, profilaktyka jest wskazana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabenia

Powiem Wam tak, że wytępić wszy to jedno, ale warto po prostu zabezpieczyć dziecko przed tym, żeby problem nie wrócił. U nas stosujemy spray Pipi Nitolic Prevent Plus i póki co, odpukać w niemalowane sprawdza się naprawdę fajnie. Tak jak mówię, po wytępieniu problemu, ale też żeby zabezpieczyć się przed złapaniem, profilaktyka jest wskazana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabenia

Powiem Wam tak, że wytępić wszy to jedno, ale warto po prostu zabezpieczyć dziecko przed tym, żeby problem nie wrócił. U nas stosujemy spray Pipi Nitolic Prevent Plus i póki co, odpukać w niemalowane sprawdza się naprawdę fajnie. Tak jak mówię, po wytępieniu problemu, ale też żeby zabezpieczyć się przed złapaniem, profilaktyka jest wskazana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia
Dnia 18.02.2019 o 14:41, Gość mamisi napisał:

Ja jednak wolę parasidose, można u małych dzieci stosować i nie zalezy to czy ma krótkie wlosy czy nie, mój starszak przyniósł do domu i zaraził młodszą córkę 7 mcy, preparat u niego i u niej można było zastosować, to jest bezpieczne dla nawet mejszych dzieci

Moja córka tez przyniosła wszy i przyznam, że byłam przerażona, bo jestem w ciąży i szukałam preparatu bezpiecznego nie tylko dla niej ale i dla mnie. Parasidose się sprawdziło i lekarz potwierdziłm, że bezpiecznie moge go użyć. Plus że zadziałał w 15 min i nie musiałam juz nic stosować ponownie. Oczywiście w domu wielkie pranie  i sprzątanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulatika
Dnia 19.03.2019 o 06:40, Gość bunia napisał:

Moja córka tez przyniosła wszy i przyznam, że byłam przerażona, bo jestem w ciąży i szukałam preparatu bezpiecznego nie tylko dla niej ale i dla mnie. Parasidose się sprawdziło i lekarz potwierdziłm, że bezpiecznie moge go użyć. Plus że zadziałał w 15 min i nie musiałam juz nic stosować ponownie. Oczywiście w domu wielkie pranie  i sprzątanie. 

A wystarczyło to Parasidose dla dwóch osób? To nie ejst kuracja dla jednej osoby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paletka
Dnia 24.03.2019 o 12:47, Gość mulatika napisał:

A wystarczyło to Parasidose dla dwóch osób? To nie ejst kuracja dla jednej osoby? 

Spokojnie Parasidose można dla calej rodziny użyć i starcza nie tylko dla jednej osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamataka

Nie wiedziałam, że są takie preparaty które działają w 15 min. Powiem wam, że to duża ulga, bo jednak mimo, że nigdy nie miałam z wszami problemu nigdy nie wiadomo kiedy może się tak stać. Zapisze sobie to Parasidose. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczewska

Jestem w ciąży. Mogę to stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszka

Możesz, parasidose jest bezpieczny dla kobiet w ciąży. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda

Tak żeby skutecznie i wygodnie zabezpieczyć dziecko przed wszami to podpowiem Cichowsza. To są gumeczki które upina się we włosy tak jak zwykłe gumki ozdobne. Mają specjalne olejki w składzie które odstraszają insekty i mogę powiedzieć że u mojej córy to ładnie zdało już egzamin na niejednym wyjeździe szkolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Gumka LEELOOP to skuteczna i niekłopotliwa ochrona włosów przed wszami. Gumka do włosów przeciw wszom Leeloop jest produktem zapobiegawczym. Została opracowana w celu zapobiegania zarażeniu wszami we wszystkich środowiskach, w których zwykle istnieje takie ryzyko wszawicy — szczególnie w szkołach, przedszkolach, podczas kolonii letnich, zajęć sportowych oraz w innych miejscach, w których gromadzą się dzieci.

 

Gumki kupisz tu familycosmetic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumki

Kup córce gumki o nazwie CichoWsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 13.05.2019 o 12:57, Gość gumki napisał:

Kup córce gumki o nazwie CichoWsza

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olejek z drzewa herbacianego rozpylic nad głową i nasączyć gumki do włosów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann

Do ochrony przed wszami też używamy Cichowsza. Prosty patent a bardzo skuteczny i bezpieczny dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta
Dnia 14.06.2019 o 14:11, Gość ann napisał:

Do ochrony przed wszami też używamy Cichowsza. Prosty patent a bardzo skuteczny i bezpieczny dla dziecka.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elviria

Kurcze, tydzień szkoły, a i ja musiałam szybko działać, bo córa też przyniosła na głowie niespodziankę. Kupiłam Nitolic i jestem zadowolona z efektu. Pozbyliśmy się wszy już po pierwszej aplikacji, poza sprayem "likwidującym" wszy był zestaw z emulsją i grzebieniem, dzięki czemu łatwiej było wyczesać martwe wszy i gnidy z dość długich włosów córki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojka

Z polecenia farmaceutki kupiłam Parasidose i byłam w szoku bo wystarczyło jedno użycie i pozbyliśmy się wszy i gnid, Butelka starczyła dla całej rodziny, świetny produkt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Jeżeli chcesz uniknąć pojawienia się wszy, to zobacz sobie w sklepie Sanity gumki CichoWsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamana

Mam syna, więc gumka do włosów odpada, a w przedszkolu od września już 3 alarm. Za pierwszym razem złapał, używałam parasidose i szybko się problemu pozbyliśmy. Mam nadzieję, że więcej nie złapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KacjankaL

Tak u syna gumki od razu odpadają, tez kupowałam Parasidose i świetnie bo zadział za pierwszy razem i to nawet gnidy usunięte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majwa

A butelka wystarczy na więcej niż "jedną głowę"? U mojego syna też coś w szkole wspominają, że grasują wszy muszę być przygotowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPoli
18 godzin temu, Gość Majwa napisał:

A butelka wystarczy na więcej niż "jedną głowę"? U mojego syna też coś w szkole wspominają, że grasują wszy muszę być przygotowana. 

Jest bardzo wydajna, a że wystarczy jedno użycie to bez problemu starcza na kilka użyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joda

Ja jedną buteleczką obskoczyłam całą rodzinę - dzieciaki i nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joda

co prawda mamy bujne łoniaki ale jakoś stykło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holy

Kogos się żarty trzymają, jak widzę. 😉 A tak wracając do tematu, córka wróciła z zimowiska z lokatorami na głowie, dziś kupiłam parasidose, po 15 miutach już mogłam wyczesywać, bo preparat zabił i wszy i gnidy. Myślałam, ze będąc w ciąży, nie będę mogła tego stosować, ani wdychać, ale piszą, ze jest bezpieczny. Mam nadzieję, że nie będzie trzeba powtarzać kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glejanka

Parasidose jest bezpieczny nawet dla alergików co ważne, bo mojemu dziecku ciężko dobrać kosmetyki a co mówić takie preparaty a tu się miło zaskoczyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj kupiłam parasidose, babka w aptece polecała. Dostałam dzisiaj maila ze szkoły, żeby sprawdzać głowy, bo pojawiają się wszy. No i są, córka złapała. Na szczęście 15 minut posiedziała z preparatem na głowie, potem wyczesywałam i mamy to z głowy. Podobno już kuracji nawet nie trzeba powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla większości rodziców to dość duże zaskoczenie gdy wykryją u swoich dzieci wszy. Jest to można powiedzieć swego rodzaju temat tabu, dość rzadko poruszany w naszych domach. Trzeba sobie zdać sprawę z jednego faktu - wszy są obecne w naszym społeczeństwie i mają się bardzo dobrze. Widać to szczególnie na przykładzie takich miejsc publicznych jak szkoły i przedszkola. Wystarczy by jedno dziecko je miało by skutecznie pozwolić im na znalezienie sobie nowych nosicieli. Zarazić się można przez kontakt głowa do głowy więc jest to idealne dla nich środowisko. Moim zdaniem najlepsze są metody prewencyjne więc pod tym kątem radzę szukać rozwiązań. Mnóstwo pozytywnych opinii zyskują takie produkty jak gumki na wszy - https://sanity.pl/cichowsza/ pozwalające na ochronę od 2 - 3 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×