Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxicosi

Jaki powinien byc mezczyzna??? na czym nam kobietom najbardziej w nich zalezy???

Polecane posty

Gość maxicosi

zastanawia mnie to bardzo... czy wszystkie macie podobne podejscie do tego.. Zastanawiam sie tez czy to, że męzczyzna jest bogaty ma znaczenie dla naszego szczęścia... od tego zalezy to, ze kazda z nas szuka czego innego... Ja mam aktualnie zakochanego we mnie po uszy, bardzo męskiego i opiekuńczego mężczyznę...ale wczesniej bywalo różnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxicosi
hmmm.... niekt nie chce na temat naszych preferencji porowawiac??? ja np myslalam kiedys, ze mezczyzna najlepiej zeby byl lekarzem... wiec poderwalam wlasnego dentyste... ale musialam zmienic zdanie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxicosi
hmmm.... niekt nie chce na temat naszych preferencji porowawiac??? ja np myslalam kiedys, ze mezczyzna najlepiej zeby byl lekarzem... wiec poderwalam wlasnego dentyste... ale musialam zmienic zdanie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksi
musi musi miec takie swira na moim punkcie jak ja na jego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest kochany,opiekunczy,pomocny..Ach można duzo wymieniac;) No i to mi odpowiada:) :) A kase hmm raz sie ma raz sie nie ma ;):PJa raczej(!) patrze na osobe niz na portfel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxicosi
a czy macie czasem poczucie , ze Wasz facet kocha Was bardziej niz Wy jego??? Ja tak mam... Kochem mojego mężczyznę baaardzo, jestem z nim szczesliwa.. bedziemy ze soba mieszkac, ale czasem mam wrazenie, ze on przezywa cos nieprawdopodobnie kosmicznego ze mna... Ja mam troche slabsze odczucia... troche mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ważne jest, aby mężczyzna był męski, pewny siebie i zaradny. Forsa nie jest ważna, bo potrafię sama na siebie zarobić, choć nie tęsknię za bezrobotnym. Wygląd - ciemne włosy, szare oczy, ślad po goleniu, mmmmm. Cos jak Pierce Brosnan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxicosi
Ja mam chopla na wysokich!!! moj ma 198cm... i ogroooomneee dlonie... A przy tym jest slodkim pieszczochem :) ze wzrokiem tak cudownym... uwielniam jak na mnie patrzy ... szkoda, ze dzis go nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma niebieski oczka ❤️szerokie ramiona❤️1,82cm achh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w McDonaldzie we Lwowie zorganizowano przyjęcie urodzinowe dla małej dziewczynki. Zapytano jej, jaki powinien być prawdziwy mężczyzna. Dziewczynka prozaicznie odpowiedziała, że: \"Prawdziwy mężczyzna powinien być silny i wiedzieć co zrobić w każdej sytuacji\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i__
Paul Martel :onie interesuje nas mala dziewczynka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxicosi
mala dziwczynaka miala racje.. :) ja nie wyobrazam sobie zeby mój mezczyzna nie potrafil sie zachowac w niektórych sytuacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o facetow to Kobietom zalezy najbardziej na pieniądzach i urodzie KONIEC TEMATU !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macowa
Mi osobiscie najbardziej zalezy na tym, zeby facet byl uczciwy i dobry, na drugim miejscu zaradny. Nie chce mi sie za nikogo zalatwiac spraw, ale tez od nikogo nie wymagam, zeby zalatwial je za mnie. Mezczyzne mam do kochania i do wspierania mnie. Musze mu ufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło, uczuciowosc i ta mądrosc w oczach, jest unikatowy:) to cechy jakie maja rzadko panowie, a on je ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×