Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pankracowa

niech mi ktos wykopie dołek i tam zakopie

Polecane posty

Gość pankracowa

Nie mogę znaleźć pracy, mam już dość szukania, wysylania CV, przychodzenia na rozmowy z ktorych nic nie wynika, jest chyba tylko jedno miejsce w ktorym nie pytalam o pracę - BURDEL- ciekawe czy choc tam beda mnie chcieli :( nienawidze tego kraju i nie chce mi sie żyć, jest mi beznadziejnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujesz ja szukalam 3mies.i juz powoli miałam dosyc!Ale głowa do gory i troche cierpliwosci!Roznosilam CV troche mies.temu i dopiero teraz dzwonią:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel......
wykopie dołek, ale zanim zakopie, to zrobie ci dobrze :) pasuje ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracowa
wielbiciel ... nie ejstes w stanie zrobic mi dobrze kiedy jest mi tak źle....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel......
A może jestem? Może prawdziwy ze mnie Romeo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracowa
tak ze dwa lata ale z przerwami, zaznaczam tylko ze prace w stylu kasejer w markecie za 500zl miesiecznie, rokladanie towarow na polkach, promocje, avon juz przerabialam i nie chce do tego wracac, to jest gowno a nie praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z puciem
NO TO KURWA JAK CI SIE PRACOWAC NIE CHCE TO CO PORDZIMY?ILE OSOB PRACUJE NA KASIE I CIESZY SIE,ZE MA TE 500ZŁ(Z TEGO CO WIEM TO WIECEJ SIE DOSTAJE,ALE MNIEJSZA O TO)SCHOWAJ AMBICJE DO KIESZENI PO SAMA SOBIE ROBISZ KRZYWDE,JA WOLE COS ROBIC I MIEC SENS DNIA A ZARABIAM 700ZŁ I CO?mAM SIE WSTYDZIC?ALBO SIEDZIEC W DOMU I MOWIC JAK MI ZLE?JAK CI SIE PRACOWAC NIE CHCE TO PO PROSTU NIE BEDZIESZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wybierasz prace
no to tak szybko nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracowa
To nie tak ze mi się pracować nie chce!!! do goscia ktory na mnie krzyczał: czy ty czlowieku masz pojęcie o pracy na kasie w hipermarkecie? pracowałeś kiedyś? jak nie to się nie wypowiadaj!!! Pewnie ciągle mieszkasz z mamusią i tatusiem ktorzy daja ci jedzonko i dach nad głową. 700zł to ledwo na czynsz starczy, a ja chce człowieku normalnie żyć mieć dziecko, jeździć na wakacje , chodzić do kina i teatru. Czy ja naprawde wymagam tak wiele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaś74
Daj spokój.... Trochę cierpliwości:) Zobaczysz, że będzie dobrze, bo być musi:) Ja sam szukałem roboty prawie dwa lata.... Ale znalazłem. Musiałem się nachodzić co prawda trochę, ale teraz jestem zadowolony. Życzę szczęscia i znalezienia dobrej pracy za konkretny pieniądz. Pozdrawiam i głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaś74
aha.... a Tobie PUCIU nie wiem czego mam życzyć.... Ale jak masz ambicję tyrać za 7 stówek co miesiąc, to tyraj. I daj Ci tak oby jak najdłużej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macowa
z Puciem, fajnie ze taka pracowita jestes, ale nie zabij ludzi, ktorzy chca miec GODNE wynagrodzenie. Niestety w Polsce wciaz sie zapomina, ze ono sie nalezy (za prace kasjerki tez) :O To nie kwestia lenistwa, ale ambicji i checi zycia NORMALNIE. Bo za 700zl mozna co najwyzej wegetowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaś74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracowa
dzięki michaś74, aktualnie dałam sobie na wstrzymanie i szukam bezpłatnych praktyk w swoim zawodzie, a noż uda mi się gdzieś wkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracowa
a nuż oczywiscie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaś74
Cześć. Coś krótki temat się przydażył:) A kim jesteś z zawodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×