Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RenataPolo

pończochy czy rajstopy

Polecane posty

Gość Hiha
Na szczęście pończochy nosi coraz więcej kobiet.Jest ich duży wybór.Też coraz więcej niosi pasy do pończoch...Ich przewaga to też to,że w szerszych mozna nie załozyc pod nie bielizny i jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu ślubu założyłam pończochy samonośne i sprawdziły się idealnie:) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiha
masz racje.A nie spadały. A silikonowe paseczki-nie odparzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Hiha! A skąd wiesz, że coraz więcej kobiet nosi pończoszki? Zwłaszcza te do paska. Jestem bardzo ciekawy skąd masz takie informacje? Podaj proszę źródło! Pozdrawiam, Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emaeeee
Rajstopy nosi sie na codzień a pończochy można założyć ekstra.Jest ich cały , duzy wybór .Ja czuję się w nich wyjątkowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pończochy do pasa
jestem osobą przy kości, więc samonośne robią mi z nóg serdelki. nic przyjemnego takie uciskanie. dlatego wybieram pończochy do pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emaeeee
Prawidłowo. Jakie pasy nosisz, co byś poleciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooola
a jak ponczoszki to jaki kolor biale czy cieliste albo moze jeszcze inny kolor? bo sukienke bede miala biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiha
Ja wybrałabym białe - bardzej pasują do białej sukni i dobrze wyglądają z białym komplecikiem bielizny.Nie wiem czy wolisz gładkie , czy z wzorkiem ? Jak z wzorkiem to tylko białe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy białe, czy beżowe? Sama musisz zdecydować. Moja żona miała beżowe i srebrne buty i uważam, że było ładnie. Suknia ślubna i tak zazwyczaj jest bardzo długa i nóg prawie nie wiadać. Nie sądzę, żeby ktoś specjalnie wpatrywał się czy masz białe, czy może beżowe pończoszki. Sama zdecyduj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce ponczochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe FF
Oczywiście, że tylko pończochy i to tylko 100% nylonowe. Pojawiły się na www.nylony.pl piękne FF Gio, również w białym kolorze. A od czerwca mają być Eva nude NHT białe - bezszwowe, ze wzorkiem pod manszetą, bez wzmocnień palców i pięty (sandal foot) - idealne na lato. I to podobno za 29 zł! Już się nie mog doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pefonix
W dniu ślubu moja żona obecna zaskoczyła mnie mając na sobie pończochy przyięte do pasa. widać to bylo w noc poslubną kiedy było czas lulu!W wyniku rozbieranki , rano okazało sie ż moja zona ma na sobie jeszcze podwiązkę ( nagana dla zespołu bo powinna pozbyć się jej po oczepinach), nie mniej jednak sciągnąłem ją rano, chowając do kieszeni co okazło sie bardzo sexi! Jestem po sliubie juz 5 lat i nie zuwazyłem aby moja żaona ubrąła na jakąś imprezę pończochy z szwem przypięte do pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze do slubu mona isc z golymi nogami :) http://cdn1.se.smcloud.net/s/photos/thumbnails/129437/slub_pauliny_sykut_piekna_pogodynka_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg http://modaija.pl/wp-content/gallery/2011/0sierpien/slubsykut/Slub%20Pauliny%20Sykut%20i%20Piotra%20Jezyny%20foto%20MWmedia%2012.jpg a pończoszki też są fajne, ale nie wszystkie; najlepsze czarne i czerwone pasów nie lubię, ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellafonte_pl
Zdecydowanie pończochy. Jeśli chodzi o kolor, to cieliste. Białe kojarzą mi się tylko z I Komunią Św. Na pewno polecam pończochy z pasem, są strasznie kobiece i seksowne. Idealne na ślub i noc poślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie gdzie można dostać porządniejsze pończochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś nie przepadam na pończochami, dużo lepiej czuję się w rajstopach, może to kwestia tego, że zazwyczaj kupuje jakichś lepszych firm, głównie http://www.diseta.pl/ które leżą idealnie, a cena też jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ślub ? nie wyobrażam sobie rajstop trzeba czuc sę królową ! pończochy musza być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzwa jak facet moze co chwile zdrabniac slowo"ponczoszki" bleee ponczochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcześniej nigdy nie nosiłam pończoch, ubrałam pierwszy raz na swój ślub (wybrałam te bez paska) i przyznam że świetnie się czułam i na pewno będę częściej zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam rajstopy i pończochy zawsze w http://www.levante.pl/ uważam, że włoskie firmy produkują najlepsze rajstopy, są trwalsze i wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wypadku ponczochy bewda lepsze. przejrzyj oferte www.consay.com.pl/ oni maja wygodne, nie bedzieszs sie stresowala ze spadna czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×