Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koksinel

GDZIE NA WAKACJE W TYM ROKU???

Polecane posty

Gość warszawianka500
Witam. Dużo się teraz pisze negatywnie o Zakopanem i w części mają rację tak pisząc, jednakże w tym roku spędziłam z rodziną ferie u przemiłej rodziny blisko Zakopanego. Było cudownie z daleka od zgiełku miasta, dzieci mogły pozjeżdżać z górki blisko domu, z my mieliśmy z mężem czas dla siebie. polecam http://wynajem.murzasichle.prv.pl a co najważniejsze było naprawdę tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko
Pariss - chcemy w tym roku wybrać się do Egiptu (3 pary) i właśnie w sierpniu, bo tak mamy urlop - nie usmażymy się ? Jakie biuro możesz polecić, hotel, miasto? Jeśli mogę prosić to napisz wszystko co wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxccvv
polecam wyjazd po krajach nadbaltyckich z biurem Maja Travel, nie zawiedziesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam male pytanko ---> jestes jeszcze? Usmażycie się niestety. Sierpień jest zbyt gorący na Egipt, ale jak nie ma wyjścia to trzeba jechać i w sierpniu. Nie Wy pierwsi i nie ostatni :) Biuro do Egiptu to Wezyr, Alfa Star, Rainbow Tours, Selectours. Najlepiej Sharm, stamtad są wycieczki do Kairu i do Izraela, i do Jordanii - wiele atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ma byc tanio a z klasą to polecam costa brava, ceny podobne jak nad polskim morzem a standard o wiele wyzszy za ta cene. Polecam Tropic Park ,cztery gwiazdki w Malgrat de Mar. Kuchnia rewelacja,codziennie potrawy z roznych regionow swiata,wieczory flamenco,sam tanczylem z piekna hiszpanka,pokoje bajka,codziennie zmieniane posciele i sprzatanie. Czystosc i jeszcze raz czystosc. W polsce jeszcze nie spotkalem takich standardow. Niedaleko aqua park,marineland, Jardi Park botanic. Piekne plaze, nudystow takze w santa suzanna,dla wspinaczy skałki. Wycieczki do barcelony, wycieczki statkiem ze szklanym dnem. Dla pracownikow kolei tani dojazd bo kolejka dojezdza nad sama plaze. Ja za bilet z polski zaplacilem 15pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejebane- zmieniam prace i bedzie lipa z urlopem. FUCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejjj mi się tak strasznie marzą wakacje w Portugalii. Szczególnie teraz jak za oknem już są paskudne mrozy i tyle śniegu wczoraj i dzisiaj napadało. Ja bym chciała leżeć na plaży i się opalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedu99
Syria i Turcja w 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje999
Witam, Zapraszam na stronkę www.polecamywakacje.pl Zobacz gdzie inni jeżdzą na wakacje oraz ich opinie. Możesz też kliknąć na Gdzie na wakacje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mają to być romantyczne wakacje i nastawione raczej na zwiedzanie to polecam Paryż - zakochałam się w tym mieście :) Albo Lwów - też cudowne miasto :) Natomiast jeśli jest się nastawionym na odpoczynek i plażowanie to Hiszpania będzie fajną opcja albo np. Chorwacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Ja ma wielką ochotę w tym roku pojechać do Portugalii. Marzy mi się wylegiwanie się na wybrzeżu, może jeszcze jakiś surfing zaliczyć byłby warto :D Na allinclusive.com.pl znalazłam dość niezłą ofertę do Algarve. Zdjęcia kuszą do wybrania się tam. Czy ktoś może zna te okolice, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam te oferty z allinclusive i faktycznie - jest tam pieknie (a an dodatek wszystkie oferty na tej stronce to oferty all inclusive - jak z resztą sama nazwa wskazuje). Jesli miałabym jednak wybierać to pewnie zdecydowałabym się na Hiszpanię, a jeśli miałabym pieniądze - to na Dominikanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłkkka
W tym roku lecimy na Teneryfę!!!!!!!!!!! Oj będzie się działo. Jedna z ładniejszych wysp na ziemi. Polecam. Mieszkać będziemy w chyba najlepszym Hotelu Regency Resorts. Juz nie mogę się doczekać. a to wszystko tylko za koszta podróży.... HTC zadzwoniło - poszlismy na rozmowę , do niczego nas nie zmuszali. a więc z wolnej ręki nam zaproponowali taki testowy wyjazd. Po przeanalizowaniu uznaliśmy ze na początek możemy się zgodzić. Sprawdzimy co to za promocja. ale patrząc na zdjęcia Hotelu RegencyResorts - to nie przypadek że ma 4 plus gwiazdki. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli niedrogo i w jakieś ciepłe miejsce to może Bułgaria czy Chorwacja ?? Nie wiem jak dokładnie w Chorwacji jest z cenami teraz, ale Bułgaria zawsze była niedroga :) Możesz sobie ceny wycieczek zobaczyć na ok-tours.pl porównaj i coś sobie wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klod
Generalnie fajnie jest pozwolić sobie na fantazję i odkryć te mniej znane rejony kraju. W Polsce też można spędzić fantastyczny urlop, naprawdę. Zerknijcie sobie na przykład na zdjęcia pojezierza brodnickiego- przecież to po prostu bajka. Do niedawna nawet nie wiedziałam,że ono istniej.. No i jest tam hotel głęboczek , który oferuje zabiegi spa, dobrą kuchnię itp. Może więc lepiej zostać w kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksanderr
Miłkkka napisz koniecznie jak było jak wrócisz bo sam się interesuje oferta Holiday Travel Center. Wygląda to bardzo ciekawie ale nikt z moich znajomych jeszcze z tego nie korzystał, więc z chęcią usłyszę opinie innych. Sama oferta przedstawia sie bardzo kusząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerper
Też się interesuje timeshare, więc proszę o więcej informacji. Wydaje mi się to bardzo kuszącą propozycją i własnie rozważam czy pójść na spotkanie informacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriion
Wejdź na stronę www.htc.pl n początek. Przeczytaj info o firmie. Nie należy się sugerować opiniami na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthon
W zasadzie timeshare to nie jest opcja wakacyjna. Dla osób wyjeżdżających co roku na wakacje Dla osób które często podróżują to doskonała oferta. Fima zapewnia nocleg w dowolnym miejscu na ziemi to niesamowita wygoda. Co roku możemy zwiedzać różne zakamarki naszej Ślicznej Planety. W warunkach luksusowych. Polecam to sprawdzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Mnie się marzą wakacje na jeziorem. Niedawno byłam na Kaszubach i chcę jeszcze podobnych widoków. Odkryłam niedawno też inne malownicze miejsce i to jest mój cel na te wakacje - Pojezierze Brodnickie. Ponoć w tamtejszym hotelu Głęboczek można też zakosztować leczniczej kąpieli w winie :) kuszące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toczka
Ja osobiście polecam Augustów, czyli Suwalszczyznę, którą wiele ludzi uważa za Mazury ale nie to jest istotne. Na prawdę jest co tu robić. Jak ktoś nie umie sobie samemu zorganizować czasu ma mnóstwo atrakcji, chociażby imprezy kulturalne - koncerty odbywające się za darmo.Ja osobiście polecam pobyt w niedrogim a schludnym hotelu Kompleks Hotelowy LOGOS . Mieści się przy samym porcie żeglugi, jest bardzo czysty i posiada restaurację z bardzo dobrym jedzonkiem. Latem robią bardzo fajną promocję na Wczasy w Augustowie . Jeżeli nocuje się powyżej 3 dni z wyżywieniem -ceny są naprawdę atrakcyjne. W tym roku taka promocja tez już jest na ich stronie. Naprawdę polecam, zajrzyjcie: http://www.augustow-logos.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy na wakacje rodzinne, z Funclubem, do Grecji na Riwierę. Od dawna mi się marzyła i mamy tam zabukowane całe dwa tygodnie. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm za granicę w tym roku raczej nie pojadę. Na razie mamy plany żeby pojechać w góry koło czerwca. Wybieramy się do Lądka-Zdroju. Na razie jesteśmy na etapie rezerwacji noclegu i chyba będziemy nocować w Geovicie tak jak w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Ja się zastanawiam czy nie wyjechać gdzieś nad morze. W Jastrzębiej Górze kusi mnie ta oferta http://www.primaveraspa.pl/lato-2011.html Może dlatego, że mają dość ciekawa ofertę dla dzieciaków. A wakacje również należą się rodzicom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeek
Ja zastanawiam sie czy w tym roku nie lecieć do Krynicy Morskiej na obóz windsurfingowym z firmą summmerdream . Mają dość ciekawą ofertę www.summerdream.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaaa
ja zostaję przy Polsce wybieram się na dłuższy pobyt do Żywca, do Hotelu Roma, maja tam bardzo fajny pokój na wieżyczce, ja lubię tutaj przyjeżdżać, atmosfera jest wspaniała w hotelu, czysto smacznie i miło,wszędzie blisko i bardzo lubię to miasto, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×