Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justinka

Balsamy brązujące!!!!

Polecane posty

Gość Justinka

Poradźcie mi!Chodzi mi o to,jaki według was jest najlepszy balsam brązujący: Dove - Summer Glow Body Lotion, Fair to Normal Skin Dove - Summer Glow - brązujący balsam do ciała Johnson & Johnson - Johnson's Holiday Skin Body Lotion Night Tych balsamów teraz jest tak dużo na rynku,że ja już nie mam pojęcia który wybrać. Który z nich opłaca się kupić.Proszę,poradźcie mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dzisiaj zastanawiałam się nad tym samym. Po przeczytaniu kilku podobnych topików na kafe i opinii na wizażu, postanowiłam kupić Garniera - skóra muśnięta słońcem. Opinię mogę wydać dopiero za kilka dni ale mam nadzieję, że będzie pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakira mada faka
Ja używam Garniera od dokładnie 3 dni. Efekt, jestem zaskoczona. Nie sądziłam ,ze opalenizna bedzie taka widoczna i to już po pierwszym posmarowaniu. Czym sie różni od samoopalacza, jest mniej intensywne, łatwo sie rozprowadza na skórze i po zastosowaniu nie mam żadnych smug mimo,że za bardzo nie uważałam jak sie smarowałam. Ważne umyć rece po posmarowaniu. Troche nie odpowiada mi zapach, szczególnie poźniej, ale można sie posmarować przed spaniem a rano ładny kolorek. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
a Soraya kremy brązujące do buzi są ok? bo o Sopocie słyzałam, ze śmierdzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam bielende
i do ciala i do twarzy sa dobre. ladny delikatny kolor. zreszta ja mam wybor ograniczony, bo nie kupuje kosmetykow testowanych na zwierzetach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
A jakie polecacie kremy brązujące do twarzy??Czy balsamem brązującym można także smarować twarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeh
wg mnie krem brazujacy do twarzy Sopot jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeh
Balsamem radzilabym twarzy nie smarowac, mi po tym wyskakuja pryszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Ale czy Sopot nie zostawia brzydkiego odcienia żółci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamik brązujący
dość dobry i nie pozostawiający smug jest Sopot z Ziaja, tylko właśnie ten zapach po około godzinie jest niezbyt ładny bo czuć jak "opala" (jak któraś z was stosowała samoopalacz to wie o czy mówię :) ). Sopot po kilku godzinach już daje efekt - skóra jest ładnie opalona a w zależności od tego czy często się go nakłada to i opalenizna jest mocniejsza lub słabsza. Czytałam również o "Muśnięciu słońcem" Garniera i pobodno też jest ok, tylko efekt nie jest tak intensywny od razu jak w przypadku Sopotu. Sopot jest teraz w promocji w slepach EKO więc zrobiłam dzisiaj mały zapasik :D Ogólnie balsamy brązujące są setki razy lepsze od samoopalaczy: nie pozostawiają smug i ładnie nawilżają skórę. Sopot jest poza tym w wersji relaksującej lub ujedrniającej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamik brązujący
Sopot raczej jest lekko brązowy na skórze, nie jest żółty. Co do smarowania twarzy balsamem Sopot - ostatnio zabrakło mi kremu i posmarowałam leciutko twarz balsamem - efekt był super, ładny koloryt skóry i zero podrażnień ani pryszczy. Może to zależy od skóry, bo jak któraś ma super wrażliwą to mogą zdarzyć się jakieś "niespodzianki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeh
ten Sopot do twarzy daje ladny braz-najlepiej smarowac sie na noc to przesypia sie ten niezbyt przyjemny zapach, tego Sopotu do ciala niestety nie polecam... zostawia smugi i brzydko sie potem zmywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamik brązujący
może zależy od tego jak się do wciera w skórę, jak nie mam ani jednej smugi a nie uważam za bardzo kiedy go nakładam. Trzeba tylko umyć ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Słoneczko,który Dove polecasz?: Dove - Summer Glow Body Lotion, Fair to Normal Skin Dove - Summer Glow - brązujący balsam do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeh
no ale zmywa sie brzydko, strasznie sie walkuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeh
Ten pierwszy Dove jest do jasnej karnacji a ten drugi do ciemnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamik brązujący
ja raz lub dwa w tygoniu robię pilling i jest ok, nie mam kłopotów ze zmywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, polecam Johnson & Johnson - Johnson\'s Holiday Skin Body Lotion. Używam wersji do jasnej karnacji i jestem bardzo zadowolona z efektów. Miałam wcześniej kilka innych i żaden nie był tak dobry jak ten, i narazie nie zmienię firmy:-) Nie klei się, równo \"opala\" i ma przyjemny zapach tuż po rozsmarowaniu, świetnie nawilża, dopiero po kilku godzinach skóra ma lekko wyczuwalny zapach samoopalacza, ale jest bardzo delikatny i nie przeszkadza.Dodam, że używam go na noc, rano wolę zwykły balsam, bo nie mam czasu na czekanie aż się wchłonie i nie będzie brudził. Skóra nabiera ładnego odcienia, nie jest tak chorobliwie blada, jak to zwykle bywa po zimie, sprawia bardzo przyjemne wrażenie. Stosuję raz na dwa dni, żeby utrzymać jeden odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do izyda
a ile kosztuje ten Johnson & Johnson - Johnson's Holiday Skin Body Lotion? i o jakiej pojemnosci jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zimie kupując w Leclerc\'u zapłaciłam 12 zł, ale z przyjściem wiosny zauważyłam gwałtowny wzrost cen tego produktu do 16-17 zł w większości sklepów. Udało mi się niedawno nabyć dwa takie balsamy za ok 20 zł (9,90 za jeden, czy jakoś tak) w Makro. Oferta była niezła więc skorzystałam, bo wiem, że się nie zmarnują:) ale nie każdy może zrobić tam zakupy. Widziałam też (ale nie jestem pewna, czy to było Tesco czy Leclerc) promocję w postaci żelu pod prysznic + tenże własnie balsam w cenie 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
A co sądzicie o balsamach brązujących Dove?Czy ktoś z was ich używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
ten Johnsona jest w Realu za 13 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolastyna
Ja polecam balsam brazujacy Kolastyny.....jak dla mnie jest calkiem ok :) Nie trzeba bardzo uwazac zeby rownomiernie rozcierac, nie zmienia bardzo mocno i gwaltownie koloru skory itp. Ja stosuje go 2, 3 razy w tygodniu i jestem zadowolona :) choc tak sie zastanawiam czy nie wyprobowac tez Garniera bo slyszalam duzo pozytywnych opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to dziwne pytanieale..
jak radzicie sobie z rosmarowaniem tego balsamu na pleckach? ja niestety zawsze mam z tym problem, dlatego robilam to tak byle jak, no ale ten brazujacy to wypadaloby ladnie rozprowadzic, bo jak to bedzie wygladac! tylko jak.. aa i kiedy nie mozna poprosic o pomoc drugiej osoby, jak wy sobie radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tooo
ja np. mam dlugie rece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to dziwne pytanieale..
nie wiem czy tylko ja sobie z tym nie moge poradzic?? a plecki udaje ci sie cale idealnie pokryc tym balsamem, nie zostaja smugi?? Aha i jaki balsam polecacie tego Johnsona, na dzien czy na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość at_lantyda
mam Dove i jestem bardzo zadowolona.Ładny naturalny, po dwóch dniach widać efekt.Polecam.Po garnierze dostałam uczulenia, ale to juz sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teigerin
Mam Dove do ciemnej karnacji. W sumie efekt całkiem niezły choć dość mocny już na pierwszym razem, a do osób bladych nie należę. Smug udało mi się uniknąć (tylko jedna na nadgrastku:) i ogólnie wygląda całkiem naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chikita
ja mam balsam z Johnsona i jestem bardzo zadowolona :) i nie wiem ja u Ciebie ale u mnie od jutra jest w promocji za jedynie 11,99 gdzie ja za swój dałam ponad 18 zł :o pzrd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×