Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justinka

Balsamy brązujące!!!!

Polecane posty

Gość Kassieek
A doni ni macie bladszych od reszty?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswdfegrhtjyku
L'Oreal-rewelacja,koszt około 6,50 pf czyli jakies 30 zł.Uzywam medium-super zapach i efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainmaker
lirene kawowy - absolutny numer jeden i mila zapachowa odmiana po cuchnącej nivei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agm
Ja się na tym nie znam.. Wcale Kochane powiedzcie mi, czy te balsamy 'fajbują' zostawiają kolor, czy trzeba je zmywać i ma się znów normalna cerę itp. Bardzo chciałam mieć ciemniejsza skórę, ale jestem biała jak papier w drukarce. Czy mam używać Dove do jasnej czy Ciemnej.. Które nie zostawiają smug, czy jakiś tam żółtawych cieni itp. Czy nie macie jakiś uczuleń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Ja używałam Johnson's Holiday Skin, pierwsze dwa dni wyglądał super jednak potem zaczął robić okropne smugi na nogach, oraz na wewnętrznej części rąk. Potem zaczęły sie robić na dekoldzie plamy, nie wyglądało to estetycznie niestety ;( Przyszedł czas na zakup nowego balsamu brązującego, przed kupnem naczytałam się mnóstwo recencjii i opinii, który wybrać... Najwięcej pozytywnych opinii przeczytałam o Ziaji Sopot - bursztynowa opalenizna, dziwilo mnie to bo to przecież bardzo tania firma i nie wierzyłam że może być tak dobry. W sklepie zastanawiałam się między Dove, Lirene no i własnie Sopotem. Nprawdę nie wiedziłam który wybrać. Zdecydowałam się na Sopot, zapłaciłam za niego 8,99 hehe. I powiem Wam że nie żałuje. Super wybow po dwóch użyciach mam dość mocną opakleniznę, poprostu brązik cudny ehhe, nie ma żadnych smug, plam, niedociągnieć ,wszystko równo i łaanie wygląda, smaruje nim również twarz, nie wyskakują żadne pryszcze i nic takiego, morka delikatnie brązowiutka ;) niestety dlonie od wewnetrznej strony balsamik tez bardzo mocno wział mimo tego że dokładnie je myłam po kazdym użyciu, próbowałam peealingu z cukru i soku z cytryny, jednak nie b ardzo to pomaga ;( może Wy macie jakieś sposoby na to, aby dłonie nie były brązowe ? ;p z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelle
Używam balsamu firmy Sopot i uważam, że jest najlepszy ze względu na efekt. Zapach jest średni, ale nie ma żadnych plam na skórze, stosuje go od kilku dni codziennie, a poprzednio stosowałam go kilka miesięcy temu przez około 10 dni i też było dobrze- efekt wspaniały. Ponadto kusząca cena ok 9-10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Wystarczy na ręce założyć zwykłe lateksowe rękawiczki :-).A z balsamów polecam Dove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co ?
nacierać się balsamem brązującym w lateksowych rękawiczkach ? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barddottka
Kupiłam Elancyl i nie żałuje, większość opisywanych przez Was balsamów u mnie na nogach robi paskudne smugi, plamy, po jednym pilingu schodzi cały kolor, coś strasznego. A ja mam nogi białe i skóra na nich w ogóle nie chce się opalać :o Sugerowałam się opiniami z wizazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia s.
Moim zdaniem zdecydowanie rządzi IKOS Egyptische Erde Ziemia egipska Nawet jeśli nie wierzycie to kupcie sobie małe opakowanie 7g. Nadaje skórze delikatnej opalenizny, chociaż wszystko zależy od makijażu jaki zrobicie. Ten kosmetyk w 60% składa się z minerałów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość age
Jakiś czas temu już zrobiłam rekonesans i tylko Nivea Summer Beauty (przynajmniej dla mnie) się do czegoś nadawał. Nigdzie go nie ma, w żadnym sklepie w tym roku go nie widzę...gdzieś przeczytałam że wycofali go ze sprzedaży...czemu? kurka znowu trzeba będzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkuska
Ciekawą ofertę balsamów brązujących mają na stronie http://biogaleria.pl/ kupiłam u nich DAX PERFECTA BRONZE , był bardzo tani, ale zato świetnie pokrył ciało bez plam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homerkees
Ja osobiście stosowałam SOPOT z ziai ale zachwycona nie jestem za to Liren, balsam do cery ciemnej jest super mimo że ja mam cerę jasną to świetnie się nadaje do niej. Nie zostawia smug, bo się pilinguję i smaruję wcześniej balsamem nawilżającym i jest suuuper. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia340
[zgłoś do usunięcia] ankab935 " Moim zdaniem najlepszy jest Soraya Professional Balsam do ciała Delikatne brązowienie.Jest poprostu świetny.Skóra wygląda świeżo i naturalnie! po 1-wszym użyciu widać już lekki kolorek...No niestety zostawia ślady na białych ubraniach, ale np. ze smugami czy zaciekami nie mam żadnych problemów.Gorąco polecam tan balsamik! " Ja też używam balsamów Firmy SORAYA i bardzo je sobie chwalę. Z serii " Piękne ciało " polecam wyszczuplajaco- antycellulitowy z różowym pieprzem i delikatnie brązujacy z wyciagiem z orzecha królewskiego. Ten ostatni jest bardzo delikatny i nadaje naturalny odcień delikatnej opalenizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudobrazer
hej ! znacie te balsamy co brazuja odrazu bez czekania super mocna opaleniza trzymajaca pare dni????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby dłonie nie były brązowe, smaruję je kremem glicerynowym np z Avonu i po kilku minutach smaruję się balsamem. Krem robi barierę na skórze i balsam nie wchłania się. Oczywiście po smarowaniu ręce myję ;) Metoda sprawdzona - polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio usłyszałam od koleżanki o żelu samoopalającym marki GOSH. Kupiłam go w Drogerii HEBE w Kupcu Poznańskim. Zdziwiłam się jego delikatną formułą i szybkim wchłanianiem. Co więcej po minucie od aplikacji mogłam bez problemu założyć ubranie. Efekt opalenizny był bardzo naturalny. Świetnie nadaje się do wyrównania koloru na dekolcie. Opaliłam się chodząc po mieście w topie. Miałam białe ślady po ramiączkach, a chciałam ubrać sukienkę gorsetową. Okazał się super rozwiązaniem. Polecam. Trochę kosztuje (38 zł) , ale jest wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktywny krem samoopalający HB - w moim przypadku chyba jedyny kosmetyk, który faktycznie daje ładną i trwałą opaleniznę, oczywiście stosunkowo trwałą. Przede wszystkim opalenizna jest naturalna, równa, nie wygląda tak sztucznie - tutaj akurat jestem zadowolona, przy większości kosmetyków wyglądało to po prostu słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda bielec
Polecam dokładnie ten sam kosmetyk co przedmówczyni - w moim przypadku zadziałał genialnie. Chyba jedyny kosmetyk przy którym opalenizna wygląda naturalnie. W innych przypadkach takiego efektu nigdy nie mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam czekoladowe Masło do ciała Perfecta Dax Cosmetics, które miało brązowic i nawilżać. Nawilża dobrze, ale ani trochę nie przyciemnia skóry, poza tym wystarczy nałożyc go dosłownie odrobine za dużo i na skórze zostaje tłusta brudząca warstwa.. Nie polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała 32
Ja używam musu samoopalającego st. moriz właściwie to zamiast letniego opalania, jestem już trochę starsza i nie chcę się nazbyt szybko zmarszczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artonia
Ja nie wyobrażam sobie zrezygnować ze słońca, bo uwielbiam się opalać. Ale zanim wyjdę na słońce, też sięgam po samoopalacz. Zanim znalazłam ten z St. Moriz (dzięki któremu mam naturalny odcień opalenizny) chodziłam na solarium, na szczęście teraz już zrezygnowałam z tej formy opalania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super balsam brązujący mam od Christian Laurent, pierwszy raz tej firmy coś kupowałam ale na pewno jeszcze sobie coś wezmę z innej ich serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzi

Serdecznie polecam balsam marki efektima! nie zostawia plam i nie  śmierdzi. super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×