Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

@vallkaja Mądrze z religią i kościołem. Głupio z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati09
nie chcę nikogo obrażać na tym forum i jeśli się myśle to z góry przepraszam, ale wypowiedz RRR 123 jest dla mnie jak historia z jakiejś bajki. Dlaczego ciąglę się z nim spotykasz? I to jest jak dla mnie nie realna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vallkaja Rozumiem, ale chyba jakiś paragraf na to w Unii jest. W Polsce prawa człowieka i obywatela łamane są na wiele sposobów. Może przez Hagę spróbowałabyś coś zmienić. Ja np. tłukę pastorków po ryju, jak mi zajdą za skórę. Mówię Ci zajebista frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
swiat to dno , gowno , bagno , jedna wielka pomylka ktorej nic nie zmieni-jestem cyniczka , nihilistka itp , nienawidz e ludzi i tego swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati09
jejku to co się dzieje na tym forum to mało powiedziane, że dziwnę. Większość osób obraża inne lub pisze jaka to frajda komuś wpie***ic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
ofiara potwornej przemocy raczej nie kocha ludzi i swiata , skoro swait i ludzie okazlai sie tacy brutalni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vallkaja Nic dodać. Nic ująć. Podobasz mi się. Przyjed do Stanów. Wprowadzę Cię na ring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
fajnie z e siedzisz w hameryce-zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati09
vollakacja ale nie cały świat jest zły skrzywdzila Cię jakaś osoba więc przelej swoją złość na nią a nie na cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pati09 Nie bój się. Świat taki jest. Albo Ty lejesz, albo biją Ciebie. Liczy się spryt, siła i skuteczność oraz odwaga. Z facetami tak trzeba. Po dobroci i siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vallkaja Jeżdżę cadillaciem i jeepem. Jaskrawo czerwone. Z dmuchawą i halogenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
dla mnie swiat to dno, ludzie to kanalie -nie znosz eich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vallkaja Nie przesadzaj. Są też dobre chwile. Podaj swój najlepszy i najgorszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
naprawde w zyciu nie sporkalo mnie nic dobrego -a ludzie pozza bliskimi 0 okazlai sie bestiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pati09 Nie słuchaj jej. Ma kryzys dekadencji. Jak przywali komuś, to przejdzie jej. Uśmiechaj się i ciesz życiem. Postaraj o badygara i rób, co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vallkaja Też mnie życie nie pieściło. Daj trochę na luz. Może zbyt się przejmujesz? Takim lubią dokuczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vallkaja A tak dokładniej. Tylko o religię i klechów chodzi? Sądzę, że nie. To forum po to jest. Nawet bez SP Redaktor. Sory. Mimo wszystko lepiej jest wywalić z siebie żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwałt to z pewnością szok dla kobiety i jakiś tam uraz w psychice!! Takich którzy gwałcom powinni kastrowć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huisteka
glownym czynnikiem powodujacym przemoc wobec kobiet sa religie , kaplani , politycy a wszkole nauczyciele tez wychwalaja przemoc-vide podreczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka01
mama nas wychowuje sama ojciec dawno nas zostawil. zgwalcila mnie osoba bliska jezdzilam tam na wakacje lub szczegolne swieta .choc nie chce pamietac to bol byl nie do zniesienia .nie przyznalam sie nikomu wiedzialam ze mamie jest ciezko wiec wolalam nie przyprawiac jej kolejnego problemu ...pierwszy raz i ciaza niemozliwe a jednak zazywajac tabletke zabilam cos co w sobie nienawidzilam siebie i swoja kobiecosc i zaprogramowalam sie na nienawisc do mezczyzn ! Dzis moj oprawca czeka na wyrok wiadomo ze zgwalcil 5 dziewczyn plus ja 6 tylko ja to wiem i moze gdzies jest jeszcze ktos kto jak ja nie zglosil nigdzie. zniszczyl mi zycie moze przeze mnie inne dziewczyny mialy jeszcze gorzej ta mysl mnie kazdego dnia zabija .l potepiam siebie i zla decyzje czasu nie wroce stracilam bardzo duzo kim jestem skoro nie potrafie pokochac zaufac.nie widze sensu w zyciu cierpie psychicznie bo zdaje sobie sprawe ze moglam inaczej podejsc a nie uciekac .... Czy ktos mnie wogole rozumie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakty! Wszelkie dobro i zło zaczyna się w rodzinie. Nie ma co tu szufladkować płci. Gloryfikować jednej, a tyranizować drugiej. Matki i ojcowie są winni jednakowo. Jacy ludzie są, takie mamy społeczeństwo. Dziewczyny oglądnijcie film pt. Tekken. Tam jest wątek zgwałconej kobiety. Ona nie zabiła dziecka. Wychowała je na dobrego i silnego człowieka. Kochała syna. Wy też tak możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izja
nie zyjemy w czsach twojej prababciny by kobieta godzila sie na gwalt .facet ma wybor .prostytutka kochanka ..dlaczego gwalt ? Twojej corce powiesz tez kiedys dawaj du... Pi... Bo tak nalezy? Zasmiecasz forum swoim sadyzmem! Albo prowokacja ! I po latach dziecku z gwaltu co powiesz : no niechcialam cie bo zostalam zgwalcona ale jestes to badz ? I by wychowac dziecko z gwaltu trzeba miec zaplecze finansowe i silna psychike to tez sie tyczy kalectwa zyciowego chyba raczej slabosci psychicznej nie mozna sadzic matek ojcow za dobre lub zle wychowanie nie zgadzam sie z tym dlaczego tak oczernia sie ofiare ???czy tak latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×