Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Gość _załamany_
ona gasnąca nie myśl o samobójstwie! zgloś się do psychologa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
zalamany -> co ty czlowieku bredzisz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
dziękuje za rade. ja juz nie mam sily sie starac. to wszystko juz nie ma sensu.ja przegralam. on wygral.as mi juz cyhyba nic nie pomoze. nawet sie nie ludze. szkoda miec nadzieje,zeby pozniej ją straci c i znowu sie rozczarowac. jka ze swojej strony moge zrobic jedną dobra rzecz dla siebie, żeby juz bylo dobrze.żeby sie juz nie męczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
nie wazne co mysle, o czym mysle. wtedy nikt sie ze mna nie liczyl. z tym co czuje, co mysle, czego chce. a teraz nige jedynie uslyszec, ze z pewnoscia prowokowalam, wiec "mam czego chcialam" bo "Trzeba bylo myslec cwczesniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwłacicielom powinno się
obcinać kutasy i jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na żywca a potem włożyć im rozżażony węgiel do tyłka aż zdechną z bólu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona gasnąca
jesteś tu jeszcze? dawno to było? ile masz lat? napisz coś więcej, zaufaj ludziom - chocby po to, zeby ten sk.... nie mogl tego zrobic innej dziewczynie jego trzeba ukarać a Twoje zycie nie moze sie skoczyc tylko dltego, ze jakis drań chodzi po tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwłacicielom powinno się
dokładnie!!!!W miejscu publicznym aby wszyscy widzieli jego ZASŁUŻONĄ męczarnię;-PDla gwałcicieli nie ma,nie było i nie będzie litości i wybaczenia!!!!!!!!!!!NIGDY!!!!!Dla mnie gwałciciele obok morderców i pedofili to najgorsze,najbardziej podłe "istoty",bestie....bo tego czegos,kim jest gwałciciel czowiekim nazwać nie można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwłacicielom powinno się
dokładnie!!!!W miejscu publicznym aby wszyscy widzieli jego ZASŁUŻONĄ męczarnię;-PDla gwałcicieli nie ma,nie było i nie będzie litości i wybaczenia!!!!!!!!!!!NIGDY!!!!!Dla mnie gwałciciele obok morderców i pedofili to najgorsze,najbardziej podłe "istoty",bestie....bo tego czegos,kim jest gwałciciel czowiekim nazwać nie można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona gasnąca
czy ty jestes w rodzinie dysfunkcyjnej? nie interesują się Tobą rodzice? czy jest ktoś komu mozesz powiedzieć? kim byl ten czlowiek? jego trzeba znalezc i musi poniesc konsekwencje... nie poddawaj się dziewczyno!!! jestes mloda, z tego co tu piszesz, cale zycie opzed Tobą, jeszze bedziesz szzcęśliwa i ktos dzieki Tobie będzie szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona gasnąca
pierwszy krok to powiedzenie o tym zaufanej osobie, komuś o kim wiesz, ze nie spojrzy na ciebie dziwnie i nie zmieni tematu walcz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
"jeszcze bedziesz szczesliwa"- nie wierze w to, przepraszam.."bedzie dobrze"-w to tez nie. przepraszam, nie chce tutaj sie wyzalac, skarzyc, w koncu kazdy sam pracuje na swoj los. mam 21lat. niedawno sie stalo.rodzice...Mam mame..staralam sie nie pokazywac zab ardoz po sobie..ona ciagle w pracy, ja zawze zamknieta u siebie, zawsze tak bylo,nigdy nie bylam otwarta osoba. dlatego moje zachowanie wcale Ja tak bardzo nie szokowalo..bo tonic nowego.zawsze wlasny swiat, cicha, malomowna, ja tylko juz po prostu mam dosc. i nie widze juz sensu. tego za duzo.przytuloczylo,chcialam byc silna, dla mamy.nie umiem.nie potrafie porozmawiac.to bjest beznadziejnie glupie.iu trudne.Ale nie ma nad czym sie rozczulac. Skoro nie potrafie byc silna i tak latwo mnie zniszczyc,to bez sensu pokladac we mnie jakiekolwiek nadzieje. nienawidze siebie za to,ale to prawda. Naprawde ciesze sie i gratuluje tym, ktorym udalo sie z tego pozbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biba
do załamany, większa frajdę z brutalnego seksu zwłaszcza po gwałcie , o tak tera wiem co lubię, specjalnie wygodzę bez gaci na ulicę i prosze o kolejny gwałt> Gdybyś miał wiecej oleju w głowie nawet byś nie pytał> Czubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi przykro
i współczuję Wam z całego serca, może kiedyś sama tu coś napiszę więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biba
Potrzebujesz pomocy , idz do lekarza, chiociaz spróbuj zawsze mozna zrezygnować , zrób to dla siebie i dla mamy która moze jezeli nie usiałaby tak długo pracować miała by wiecej czasu dla Ciebie i byłabys z nią bliżej., nigdy nie jest za pózno zeby to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich, którzy wypisują bzdury typu: wasza wina bo prowokujecie krótkimi spódniczkami, itp.\" Kobieta moze nawet goła wyjśc na ulice i robic sobie zakupy, żaden, ale to ŻADEN facet nie ma prawa jej dotknąć !!! ŻADEN !!!!! Jezeli jestescie takimi zwierzetami, które powstrzymac sie nie mogą na widok trochę odsłonietej nogi albo brzucha to powinno was sie od razu do klatek zamknąć !!! Nie jestescie ludźmi !!! A wy kobiety trzymajcie sie ciepło, nie dajcie tym żałosnym gnidom by was powoli wykańczali, zyjcie szczęśliwie na przekór im !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ona gasnąca idź do kogoś porozmawiaj nie pozwól aby temu sk..... uszło to płazem powiedz mamime zgloś to na policję!!!! jak nie będziemy mówić o takich sprawach to będą czuli sie bezkarnie!!! Trzymaj sie dziewczyno nie ejsteś sama jest wiele, wiele osób, które sa z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona gasnąca
o, jesteś:) kiedy to się stało? wyrzuć to z siebie... Twoja mama musi wiedzieć...nie wiem, moze boisz sie,z e to ją zabije, ale Ty nic zlego nie zrobilas..moze boisz sie, ze ona ci powie, ze po czesci jestes sama sobie winna - jesli tak powie, to pewnie sama w zyciu sie wycierpiala porządnie, są takie osoby nie wytrzymasz milczenia, nie wiem, w jakim miescie mieszkasz... tu są 3 telefony, gdzie moga Ci pomóc: Młodzieżowy988 (dni powszednie) Policyjny Telefon Zaufania0-800 120 226 Stowarzyszenia Przeciwko Zbrodni im. Jolanty Brzozowskiej 0-501 100 420 (całą dobę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalak
nie trzymaj tego w sobie, powiedz komus , to napewno trudne ale dasz radę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona gasnąca
czy Ty masz mozliwosc znalezienia tego faceta? czy masz jak do niego dotrzeć? bo mam jeszcze inny pomysł co do rozwiązania sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona gasnąca
jest jeszcze takie wyjscie, zeby mu prywatnie przylac, ale trzeba by bylo miec brata, ojca - musialby miec kto na policji niestety oskarzony ma wglad w zeznania swiadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona gasnąca
:) no co? masz jak do niego dotrzeć? moze lepiej u najpierw obić pysk, choc to drastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
nie mam z nim kontaktu zadnego. gdyby to bylo mozliwe, chcialabym,aby umarl, albo aby cierpial tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona gasnąca
ale mozna chyba ustalic gdzie przebywa, jakis sposob musi byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gasnąca
nie chce juz nic.nie mam sily.nie zalezy mi juz na niczym .nie chce go widziec,ani o nim slyszec.nie chce o nim myslec,ani pamietac.nie mam na to sily,nanic. dziekuje za chęc pomocy. ja nie moge.posddaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwalcicieli i zbokow powinni na zywca kastrowac brudnymi narzedziami plus inne wyszukane bolesne tortury takze psychiczne....zeby czuli się tak,zeby zalowai ze zyją...czemu panstwo nie moze ankazac kastracji zbokow..tyle by kasy na utrzymywaniu tego bydla oszczedzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona gasnąca
pogadaj ze mną na GG7499991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona gasnąca
no, nic musze isc, zostaw wiadomosc, jesli chcesz czy Ty masz ojca albo brata, albo mężczyznę w rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×