Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trew28

MĄŻ NIE JEST WSPARCIEM

Polecane posty

Gość trew28
dzieki życzliwym 🌻 pomimo wszystko wiem że mąż zrobiłby dla mnie wszystko, ale te jego żarty...ach mam ochotę mu jakoś dopiec... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mu napisać,że mężowie często są w \"ciąży urojonej\" i też mu się brzuszek zaokrągli;) a ty masz powód , a on nic na swoje wytłumaczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasjopejka, dziecinko idź spac, bo napiszę do admina i dostaniesz bana a wtedy nawet na pomaranczowo sie nie wypowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracie Lou
Kasjopejko, jaki ty masz problem? Przyszlas, zeby sie poklocic? wyzyc? Dlaczego ty to robisz? A co takiego strasznego dzieje sie ciezarnej przy kompie, ze tak piszesz o jakichs promieniowaniach? Uswiadom mnie, bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
i fakt kompa mam przy łózku ;) ale przecież nie siedze przy nim 24h, wieczorkiem tu zaglądam :) no i masz dziś kolejny raz zobaczyłam prawdziwą polską kulturę i kobiecą wrażliwość... jaki cel mają tacy ludzie, dla mnie to ujście dla ich życiowych rosterek i kompleksów.. ale co tam dzięki za słowa otuchy, życzę wszystkiego dobrego życzliwym i powodzenia (oby jak najmniej spotkać na drodze takich ludzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracie Lou
a ile konkretnie? skad wiesz, ile Trew28 siedzi? Znasz ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac kasjopejka zna wszystkich bo Mnie też;) żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Witaj, Chyba twój wybranek nie dorusl,nie docinalem mojej zonie choc wspieralem jej zle chumory tym,ze nie które znoszá to gozej a inne jezdzá rowerem lub po porodzie idá zaraz ziemniaki kopac wiéc i ty wytrzymasz.Nie wysmiewalem sié i co wazne jest dla faceta i przyszlego tatusia,bo trzech latach to uslyszy, To to aby byl przy porodzie.Dziéki tamtemu wydarzeniu czujé bliská wiéz z córkami ,2.5 i 5.5 lat,Uwielbiajá klasc sié na moim brzuchu i wsluchiwac sié w bijáce serce taty tak jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjopejka
nawet nie wiesz jak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilukas
Moja Monika nie chce się kochac ze mną jak ma okres, zresztą ja nie mam na to ochoty więc jest ok. Mi wystarcza sex raz na miesiąc, a jej nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullie
no rzeczywiscie..widac ze maz nie dorosl do bycia ojcem. Moja ciaza byla zagrozona mam mlodszego partnera sama mam 38 lat. Nigdy od niego nie uslyszlalam zlego slowa. Ale nie jest tez tak ze wszystkie kobiety od razu znajduja czlowieka w ktorm beda mialy oparcie. MOj ex byl draniem, przez ktorego stracilam swoje wczesniejsze dziecko i o malo sama nie stracilam zycia.. Takze moja dobra rada: Nie denerwuj sie bo szkodzisz sobie i dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka.................
moj maz tez jest swinia.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×