Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

lady_______pediatra odradzala 6 w 1 bo tam jakos inaczej sa dawki na WZW typu B.... listkaaa___to tylko sie ciesz:) kasik,wica_________________________co z WAMI??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. boszzzzzzzzz ile bym dala zeby na stale byc u mamy, nie odczuwam ze....mam dziecko.... i mam tyle czasu dla siebie ze.... nie wiem co ze soba robic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia --- u mnie znowu zalecała pediatra :)) a jest ot najlepsza w moim mieście... Wiadomo każdy lekarz będzie coś innego mówił, ważne aby dziecku nie zaszkodzić :)) Listka --- nie tyle co leci ale po naciśnicięciu na brodawkę potrafię jeszcze mleko wydobyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY________to jak nasza pediatra: najlepsza w calej okolicy;) Sluchajcie,jestem w szoku....Maly marudzi,zasnac nie chcial, mama moja wlaczyla odkurzacz: 3 sekundy i go nie ma,spi jak smok....To mam....nowe antidotum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeeeej :D listkaa - ja mam jakiś mały kryzys meczny, a Ola ząbkuje ( już druga jedynka wychodzi :classic_cool: ) a ja mam wrazenie ze cycki puste,.... ale wiem ze dobrze przybiera wiec sie nie martwie ... joasia - korzystaj z wolnego :D :D ladyburd - trzymam kciuki żeby nic nie było.. :D ;) doths - myślę że powinnaś zrobić to co pozwoli być Ci szczęśliwą... zwłaszcza że w razie co nie macie z mężem dzieci i poranicie tylko siebie... a jeżeli na prawde czujesz cos do tego faceta z przeszłości... to myśłe że nie ma co się męczyć z kimś kto Cie nie szanuje... i przez kogo cierpisz... ale pamiętaj to jest TYLKO TWOJA DECYZJA i najważniejsze jest Twoje ❤️ i Twoje uczucia... POWODZENIA kasik - jaki Bartuś duży :D :D pewnie dumni jak paw rodzice :D pochwal sie co Twój synek juz potrafi... siedzi??? dorotka 🌻 justynam 🌻 wica 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my robimy z mama eksperyment.... Dodala mu plaska lyzeczke kleiku ryzowego do mleka, powinien dluzej wytrzymac i bardziej sie najesc.... Ja podobno od 1 tyg tak jadlam i bylo oki ,,,, Ps. magdar____co Ty masz w podpisie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia to są moje majówki forumowe :D :D wpisałam bo miałyśmy problem z zapamiętaniem kto kiedy obchodzi miesięcznice, a tak jest łątwiej i wiemy kiedy komy życzenia składac.. :D udanego eksperymentu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_______o Matko Boska, co z Toba? co slychac? Czemu nie piszesz??? :(:(:( juz wiem co bede mu dawac na noc: eksperyment z kleikiem sie sprawdzil super :classic_cool: Kupke nawet piekna zrobil,mnic mu nie bylo :mrgreen: Narazie w dzien bede mu dawac mleko samo, a na noc z klejem, aby go stopniowo przyzwyczajac,potem calkowicie przerzuce na mleko +kleik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_____________fajny już twój synuś i słodki:) mgda r_______________Olunię ślicznotkę tez obejrzałam. Rośnie! joanna___________napisz proszę dokładnie co to za kleik. Może ja tez tak spróbuję....Maja zjada ok 120 ale nie wytrzymuje czasem nawet 3 godz taki głodomór. Jeszcze w nocy i niekiedy w dzień karmię piersią, ale Maja i tak zaraz głodna więc chyba już g. warte to moje mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz___________a jakie mleko dajesz? Wczoraj przyszła już Mai mata. Jest śliczna i taka kolorowa. Ładniejsza niż na zdjęciach na allegro!Mam już na zdjęciach. Wieczorem postaram sie oddać i oglądać:) zdjęcia ślubne kto nie widział, bo wieczorem je już ściągnę. Nie będę już Majusi bobaskowa zaśmiecała:) Pochwalę się:🌼 Maja już od kilku dni trzymana za rączki podnosi się do pozycji siedzącej!!!I od kilku dni potrafi już lizać sobie rączkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko co ja napisałam! Co za bezsens! Chodziło mi o to, że tą matę mam już na swoich zdjęciach (z Majusią) i wieczorem an bobasach te zdjęcia dodam a nie oddam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa__gratululacje wyczynow coreczki❤️ Daje Bebilon1.... Moj tez darł sie,bo nie wytrzymywal, musialam go oszukiwac i gimnastykowac..Sie nie dziwie: w sumie to...woda z proszkiem.....Czlowiek by sie nie najadl a co dopiero dzieciak;) Co do kleiku: jestem zachwycona,zupelnie inaczej dzieciak funkcjonowal.... A robie tak: normalnie mleko(110,czy 1200 ml,kto ile daje....) płaską lyzeczke(od herbaty,nie miarka z mleka...) kleiku ryzowego (Bobovita.,...),mieszasz i...masz gotowe, 3 sekundy roboty:)A efekt, miodzio;) I jak pisalam, narazie dostal wieczorem i na noc, od rana mleko bez niczego mu daje, niech sie przyzwyczai pomalenku:) Powodzenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa___daj znac jak Wam poszlo:) Kleik kosztuje....2,50;) Ale ten kup, najlepszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kasik---->Bartuś kawał mężczyzny :D :D :D MAgdar.--------> Ola teżjuż duża 🌻 Lady, Joannaz---->co pediatra inne zdanie (ważne, że każda z was ma do swojego zaufanie) :P Justynko--->jak tam? dwupak jeszcze??? ;) ;) ;) doth_s--->jak się trzymasz dziewczyo???? ❤️ Wica, małolepsza---->???? listkaaa----------> no to "oddaj te zdjęcia " na stronkę :) :) :) czekamy :):):) Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo,wrocilismy z miasta, Maly obkupiony ze szok:classic_cool: Spiochy.kaftaniki na 68,bo 62 juz go cisna pomalu...Pieluchy,mleko etc--wszystko duzo taniej jak u nas....Zanim wyjedziemy to kilka pak pieluch i mleka bankowo kupimy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka 🌻 dwupak, dwupak;) dzis termin;) korzystajac z okazji przesylam jeszcze: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ objawow porodowych raczej brak, jest taki bol od czasu do czasu jak na @, przylazi i znika, dzis bylismy u lekarza, wszystko ok:) powiedzial ze jakby co to do zobaczenia za tydz, ale mam nadzieje ze maly cesarz az tak dlugo siedziec we mnie nie bedzie;) nie wiem czemu licze jakos na jutrzejszy dzionek;) pozdrawiam wszystkie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY_________nie za wczesnie;) Mama moja jest..lepsza jak pediatra, 4 dzieci wychowala:classic_cool: Ja od 1 tygodnia zycia jadlam kleik,nic mi nie bylo, a mlodemu 7 tydzien leci:classic_cool: Poza tym od kleiku sie nie tyje ani nie ma jako takich wartosci;) Daje sie go w szpitalu po operacjach aby \"przelecialo\", w odchudzaniach, etc i jest oki:) JustyanM___Trzymam kciuki❤️ Oby Ci szybciej poszlo jak mi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu wiesz liczba dzieci jakoś mnie osobiście nie przekonuje do tego, że można być lepszą od pediatry... czy też o umiejętnościach wychowawczych... Każda kobieta ma w sobie instynkt, który wg mnie czasami jest mocniejszy a czasami słabszy bo nawet mając 8 dzieciaków nie zawsze można powiedzieć, ze się jest dobrą i doświadczoną mamą... Chyba, że doświadczoną w rodzeniu hi hi hi Ja mam swoje zdanie a Ty jako mama też wiesz i czujesz co dobre dla Twojego dzieciątka! Ja wychowuję już drugie dziecko i też bym mogła powiedzieć, że jakieś doświadzenie mam - może i mam ale czuję się jakbym wychowywałam pierwsze dziecko. Julka moja jak wiesz urodziła się z wagą 4 kilo.... Pediatra jak zobaczyła mój biust i Julcię i jak zapytałam czy mogę dokarmiać to bez sprzeciwów pozwoliła dodając, że moje piersi mogą mieć problem z produkcją mleka dla tego wielkoludka... Obecnie mam ją na NAN ACTIV 1 i nie ma potrzeby zagęszczania mleka Julci! Nie było do tej pory momentu, że jadła częściej niż co 3 godzinki.. Pisałam już że nawet robi większe odstępy sobie jak śpi :)) Jej waga sięga już 7 kilo a jej porcja mleka to 150 wg tabeli żywieniowej z puszki... A cha no i dostaje herbatkę z hippa uspokajającą :)) na dzień max to 200ml - jednak to już sporadycznie tyle wypija, porcja 100ml wystarcza jej w zupełności w ciągu całego dnia! Nie chcę jej rozpychać brzuszka i cieszę się, że mała się najada na tę chwile tym co dostaje :)) JUSTYNA M. jeszcze troszkę i będzie po wszystkim :)) i utulisz w ramionach swoją pociechę.... Warto znieść ten ból dla tej chwili szczęścia i ujrzenia swojej pociechy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie pobawiłam się wczoraj foteczkami - mieliśmy gości. I kleika też nie kupiłam. Krótki był spacer i załatwialiśmy chrzest. Ale dziś kupię. Mój m poszedł do pracki, ide spać. Musze kupić ten kleik, bo maja wypiła 120 i musiałam dorabiać, dodam że wcześniej na piersi wisiała (g. tam jest z tego wynika). Po dorobieniu wypiła jeszcze 40 ml szok!!! Ale skoro ladybird pisze, że julcia też 150 ml wypija to chyba po prostu zacznę Mai od razu 150 robić. Justyna__________Już nie mogę sie doczekać. jak tylko urodzisz napisz chociaż, że szkrab juz jest!:) życzę z całego serducha, by wszystko skończyło się szczęśliwie i szybko:) no i bezboleśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listko --- bo w NAN taka porcja jest dla 2 miesięcznego dziecka więc tak podaję ile piszą tzn 150ml ... Właśnie Julka po 4 godzinach snu nawet tej całej porcji nie wypiła bo zostawiła około 20ml.... Kolejne picie mleczka na 11 i później - w zależności kiedy mała się upomni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_nie rozumiem skad ten Twoj wyklad wyzej:czy ja Ci kazalam dac kleiku MALEJ????:/:/:/ listkaa___aczh Ty;) Dac znac potem jak wyszlo;) Ale jestem wyspana, miodziooooooooooooooooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DODAłAM NOWE FOTECZKI JULECZKI --- ZAPRASZAM DO JULKOWEJ STRONECZKI :)) SIedzę i słucham właśnie Julkę i się z niej śmieję - młoda robi kupsko ale odgłosy jakie przy tym wydaje są gorsze niż u dorosłej osoby z zatwardzeniem he he he Wczoraj zaliczyła pierwszy głośny śmiech jak ją rozbawiałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu --- a Ja nie rozumię dlaczego się obrażasz i złościsz --- poprostu wyraziłam swoje zdanie ( co każdemu wolno ) i napisałam CI, że jesteś mamą i wiesz co robisz dla swojego syna...... Poza tym żadna matka nie skrzywdzi swojego dziecka :)) hmmm chociaż nie do końca - bo znajomej siostra w dbałości o dziecko tak je zapasła jedzeniem, że mały ma pół roku i 25 kg waży... Ordynatorka szpitala dziecięcego ją opierdzieliła i kazała zastosować dietę. Niestety młoda mama zbagatelizowała sprawę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten elaborat napisany dlatego, że nie znoszę podejścia typu \"bo moja mama czy też babcia wychowała tyle dzieci\" Kiedyś nie było takiego mleka jak obecnie, kiedyś były inne czasy ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady______ nie zloszcze sie tylko wyrazam swoje zdanie.... poza tym to MOJA mama a nie Twoja :classic_cool: poza tym....pewne rady i sposoby sa bezcenne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu owszem --- ale i tak uważam, że niepotrzebnie się złościsz bo już sama forma odpisywania to wyraża :)) Twoja mama oczywiście - moja też mi doradzała pewne jej nawyki wychowawcze ale szybko ją uświadomiłam, że jest tyle nowości na runku i czasami te stare zwyczaje idą na bok :)) Julka śpi 4 godzinkę :)) a Ja się obijam na maksa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh pisalam ze pewne rzeczy sie nie zmianiaja i wartosci sa uniwersalne, ale..najlepiej bedzie jak temat zakoncze.... Dalismy mu dzis jablko oblizac bo pyszczyl,miny nieziemskie, potem..spokoj od razu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×