Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

boszzz,malo zawalu nie dostalam...WIeszam pranie,M mi leci z telefonem, patrze: obcy bumer, no to se mysle: po mnie..... Odebralam:okazalo sie...ze to pomylka, uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff,sie az spocilam :classic_cool: Malolepsza: zacisniete❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannoz, a nie prościej zadzwonić to tej baby i powiedziec, że praca interesuje cię np. od września???? Tak chyba jest uczciwiej i w stosunku do potencjalnego pracodawcy i do siebie samej, nie będziesz się bała każdego telefonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka mowilam jak bylam zlozyc papiery;) Poza tym mysle ze to nie bardzo wypada, bo ja sie staram o prace i powinnam byc wdzeczna ze...w ogole ze mna babka chciala rozmawiac;)Jakby mi ktos powiedzial: teraz nie chce, chce od wrzesnia... to bym wywalila papiery do kosza i nigdy nie zatrudniala takiej osoby;) w ogole kto ty?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzieci, 2, jestem już za stara na nowe:P liczba w nicku to rok urodzenia:( ale radami zawsze moge słuzyc jako doświadczona matrona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno - patrząc z perspektywy jako pracodawcy, to ci powiem, że ja WOLĘ uczciwość i gdyby do mnie zgłosiła się osoba szukająca pracy, powiedziała, że ma narazie malutkie dziecko, ale od np. września jest chętna i jej kwalifikacje by mi odpowiadały - to poczekałabym i wiedziałabym, na czym stoję. a tak to ona mysli, że może na ciebie liczyć, a ty się boisz jej telefonu. Po co ci te nerwy??? a postawić sprawe jasno zawsze wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, ale ja to mowilam, nawet w podaniu mam napisane ze od 1 wrzesnia ale przeciez.... nie odmowie jak zadzwoni;) A stres: coz, jak zwyczajna;) Co do starosci na dzieci: rozne rzeczy sie zdarzaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! oj jakie szaleństwo dziś na kafe :P Majka61----> witaj!! Aniaania----> z Tobą jak ze mną co zajrzę to już nikogo nie ma :( Malolepsza---->trzymam 🌻 PaniMisiowa----> czekamy 🌻 Joannaz---->Ty \"szczęściaro\" nawet pomyłki do Ciebie :) Listkaaa, lady, wica, KAsik, magda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka;) Kurde,mam nerw,wrrrrrr M przewozi rzeczy z kolega,ja sama z W, wykapalam go,chcialam wylac wode z wanienki i.......ta sie przechylila:cala woda na mnie,cieknie ze mnie! Na kolanach podloge wycieralam, masakra!!!!! A W wykapany,najedzony,zasypia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu----> a już się przestraszyłam, że \"dziecko chciałaś wylać z kąpielą\" ale nie zazdroszczę takiej kąpieli...ucałuj Wojtusia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineczka*
Malolepsz, dziekuję za info. Robiłam FSH, prolaktynę i LH. i tylko LH mam ponad normę.Reszta jest ok. Plamie jednak na 5-4 dni przed @ i to też dało ginowi do myślenia. Clo wykupiłam ale "nieco" przeraziam sie po przeczytaniu ulotki. Plus to, co napisałaś...Jednak kilka miesięcy bezowocnych starań pcha mnie do tego, aby zażyć clo. Jednakże mój gin nie zaproponował mi monitoringu cyklu, co też mnie zaniepokoiło. W zasadzie mimo podawania clo owu moze i tak nie być, albo zwyczajnie można nie trafić bez monitoringu. Kurcze....Nie wiem co jest przyczyną wysokiego poziomu LH. Dopiero zaczynam uczyć się tego wszystkiego, gdyż wcześniej nie sądziam, że mogę mieć tak poważny problem z zajściem w ciążę....a skąd wiesz tyle o clo? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineczka*
Przepraszam...MALOLEPSZA....oczywiście...zjadłam "a"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nineczka______bralam clo, wprawdzie pecherzyki rosly, ale w moim przypadku nie pekaly, ale nie byla akurat w tym przypadku wina clo, jednak bardzo niszczylo akurat u mnie endo, na skutki na ulotce nie patrz, wiem,ze brzmi to przerazliwie,ale az takich nie ma, jezeli plamisz przed@ swiadczy to pewnie o niedomodze lutealnej, nie zapisalal ci do kompletu duphastonu albo luteiny?????ja na Twoim miejscu nalegalabym na monitoring, sprawdzaj owu, i tu nawet nie chodzi o dobry moment na starania, ale w ogole zeby sprawdzic jak reaugujesz na clo, to nie sa przeciez cukiereczki. Moja droga wazne sa stosunki hormonow do siebie, ale jak gin mowil,ze jest ok no to super, ja jeszcze bym zrobila w drugiej fazie progesteron , koniecznie badania Tarczycy!!!! TSH i ciala anty tarczycowe. a jesli chodzi o clo, to wlasnie dzisiaj przczytalam,ze jedna babeczka po clo zaskoczyla, wiec moze sie udac, czego ci zycze. w ogole jak chcesz pogadac to zapraszam na topik czy jest tu staraczka o tej porze.... Na dziecko tak sa cudowne dziewczynki❤️i uwielbiam tu wchodzic, ale nie bede dziewczynom zasmiecac forum ginekologicznym belkotem....:P tak wiec zapraszam, tak postaram ci sie odpowiedziec na kazde nurtujace pytanie:) pozdrawiam was moje kochane babeczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!! Nie odzywałam się tyle ale ..naprawde nie mam czasu.Pracuje 6 dni w tygodniu i jak jestem w domu to cały czas poswięcam Bartusiowi.U nas wszystko dobrze,bylismy na kontrolnym echu serca i wszystko ok i wada ustąpiła.Szczerze powiem ze kamien spadł mi z serca.Bartus rosnie jak na drozdzach i wszyscy mowia ze wyglada na rok a on dopiero na świeta skonczy 8 miesiecy.Pozdrawiam Was wszystkie i wszytskie maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
Moja kumpela założyła forum pomocy dla ludzi szukających pomysłu na prezent. Dla osób bez wybujałej wyobraźni i czasu - zwłaszcza przed świętami - bezcenne:) Zapraszam: www.gieldaprezentow.pl !!! Polecajcie - odradzajcie, odwiedzajcie i piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_________________Bartuś super śliczny chłopczyk! Jak ten czas leci! Widać już ładnie siedzi!:) I rzeczywiście duży! Maja wstała dziś o 7 a kręciła się już od 6! Myślałam, że ją uduszę!!!!Ale jak zapaliłam światło i zobaczyłam jej słodkiego buziaka wycałowałam ją i wstałam z wyra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Widzę, że dziś nie jestem pierwsza:) Listka - nie narzekaj...my naszego wczoraj nie mogliśmy uśpic, poszedł spac dopiero po 22...a potem wstawałam do Niego chyba z 10 razy, wciąż się budzil i obracał na brzuch.....a o 6,30 wariował już ze mną w łóżku........skąd to dziecko ma tyle energii??? Kasik - Bartuś super chłopczyk!!! Jaki duży!!! I super, że ze zdrówkiem wszytko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja wciąż mi nie chce jeść mleka....:(już nawet przez sen nie chce.... co robić????? i czemu tak jest? może zmienię mleko?:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - ja bym wybrała się do pediatry... zapytała... kasik czy Wasza wada to ASD ??? bo my mamy podejżenie.... jade na ECHO do doc. Dangel ( leczyliście się w CZD ??? ) a w styczniu RTG i holter.... Bartuś śliczny :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×