Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

magda________________bardzo się cieszymy razem z Wami!! kamień z serca!!! a w przyszłości tez będzie na pewno dobrze:) joanna, ania_______________a to gwiazdorzy z tych waszych maluchów skoro tak wciąż w centrum chcą być!!!!:):):) Maja na szczęście grzeczniutka i przesypia całe noce ( z jedną pobudką na zmianę pampersa i papu):) Zdrówka dla Wojtusia!!! Wica_______________witaj !!🌼 kopę lat!!!!!Chwal się co synuś już potrafi!!! ile ma zębów! Byłam dziś u znajomej, ma synka dwa tyg młodszego od Mai- on ma już 1 zęba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy na kilka nowych fot naszego osiołka:) dobrej nocy! majka śpi jak zabita od 19:) a ja zamiast spać na necie głupia ślęczę, potem o 7,8 rano się denerwuję, że Maja już gotowa do wojowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doby! Aniu, dziś ja pierwsza:) Wstało to moje małe cholerstwo o 7.30. Boże, jak ja bym chciała tak chociaż do 9 pospać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____oddam glowe aby W spal do 7:30 i to prawie ciagiem, ....Docen co masz.... noc koszmar,nie mam juz nerwow i cierpliwosci do tego dzieciaka....budzil sie znow co godz, od 4 do 6 koncert, potem od 6 do 7 marudzenie, nie wytrzymalam, wsadzilam go do spacerowki, 2 rundy po pokoju i zasnal....on mnie do grobu wpedzi, jest coraz gorzej z nocami,boje sie ze,,,,,cos mu zrobie kiedys :( nic mu nie jest, resztka kataru zostala, ale mial pusty nis po kropelkach......zeby nie ps. na inntm forum dzieci w wieku w maja juz po kilka zebow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna______________Maja starsza miesiąc a nie ma nawet jednego! i dziąsła twarde. ja się nie przejmuję. Sama stabilnie nie siedzi, a przewraca się z brzucha na plecy sporadycznie.... Nie przejmuję się, bo na wszystko przyjdzie cza. na siedzenie, zęby, chodzenie:) mam taką cicha nadzieję, że skoro Majka taka grzeczniutka to może i zęby przejdzie mało objawowo... A i Wojtuś ze spaniem się poprawi! To na pewno zębiska idą, dlatego tak mendzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa,pewnie,kazde dziecko sie rozwija w swoim tempie!!! Zeby nie ida,pediatra spradzala,dziasla twarde, nawet sie nie zanosi,zwariuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna__Z tego co wiem często tak jest że dziecko mendzi mendzi, dziąsła twarde, a tu bum - zębiska!!!:) Ta kol, co wczoraj byłam u swojego jednozębnego synka nie zauważyła rozpulchnionych czy czerwonych dziąseł a też trochę marudny był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa no tez tak moze byc, ale narazie W dostaje Nurofen 3x dziennie, wiec nawet jak zebole to nie powinno az tak mu dokuczac:/:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 listeczko----> Majeczka obejrzana i przecudna :) :) :) Joannaz-----> To maruder troszkę ten Twój Wojtuś :classic_cool: pozdrowionka dla Wszystkich mamuś (i obecnych i przyszłych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka_____________:) a była, gdyby nie zdjęcia ja też już bym zapomniała, jaki to kruszynek był....:) Tu jak zwykle weekendowe pustki:) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pustki pustki... listka---->Kruszynka była, ale \"wyrosła\" super Panienka :) Buziaczki dla Mimo wszystko kruszynki 👄 Kolorowych snów🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki// noc taka ze brak slow, ja tak dluo nie poviagne :( milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa kiedys napewno,ale ile czlowiek pociagnie nie spiac w dzien i w nocy????? na oczy nie widze,leb mi peta, itepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam dzieci-sliczne! aniu--3x chcialam dodac komentarz: nie moge :( magda___a u was szukalam czy dodalo,dopiero potem przeczytalam ze.....nie chcecie wyswietlac;) no coz,zmeczenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia________dzięki za komentarz:) ja też jednej kol pisałam kom chyba już 4 razy i nigdy mi nie wyświetla choć ona nie ma zastrzeżonych!!! I wkurzają mnie te hasła, które trzeba przepisać! Czasem są takim drukiem, ze ja nie wiem co to za litera czy cyfra!!! współczuję nocek:(:(:(:(kurde, i ta bezsilność....pewnie probowałaś już wszystkiego... Misowa__________czekam z niecierpliwością na nowe foty Patrysi!!! Ania, dorotka, magda, małolepsza, doth, wica, justyna, kasik, lady🌼 Kogo zapomniałam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski.Ja znow z braku czasu nie zagladam najczesciej.Moj Bartus tez nie bardzo sypia w nocy,budzi sie kilka razy w nocy,nie raz marudzi po godzinie za nim znow usnie.A w dzien..no coz wstaje dobrze przed 7 rano i spi w dzien tylko jeden raz kolo godziny,a spac idzie o 20 i w sumie nie wiem skad on czerpie energir:):) Wogole to jest strasznie ruchliwy i nie ma 5 min by posiedział spokojnie.I tez kocha zabawy,wygłupy i bycie w centrum zainteresowania:) Pozdrawiam wszystkie Mamuski i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki...Noc beznadziejna, W do 3 walczyl ze mna: o 3:00 mama mnie zmienila, ja poszlam spac do innego pokoju bo myslalam ze zwymiotuje..... Brak slow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A to koszmar rzeczywiście, joasia:( Widziałąm fotki W. Super zajeb. zdjęcie w kapeluszu i przy klawiaturze!! Próbowałam komentarz wystawić, ale napisałam a nie było:( U nas OK. Maja wstaje w nocy raz na mleko. I tak ok 6 juz śpi niespokojnie, to biorę ją do nas. Dziś wstała parę min po 7. Słonko u nas świeci,a le zimno ok 0 na termometrze. Jak Majusia wstanie idziemy na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Joannaz----> współczuję... Ania, magda, małolepsza, doth_s, wica, justyna, kasik, lady, listkaa, PaniMisiowa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Zalatana jestem, w dodatku jakieś przeziębienie mnie chwyta, na bobasy nie mogę wejść i obejrzeć, brrr Joasiu - wspołczuję nocek... Kasik - dawno Cię nie było, pokaż nam nowe fotki, pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia u nas też choroba się wkradła :O jutro do lek. z Olką :( dopieru usnęła 😴 współczuję nocek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chora na maxa, noc mieliśmy do niczego, Michaś co chwilę się budził, masakra jakaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bidulki chore i niewyspane:( U nas dobrze. Maja przesypia ładnie całe noce, nie choruje, nie marudzi prawie wcale. Tak sobie myślę, my to nie mamy z nią (prócz tych razów kiedy odmawia mleka) żadnych problemów. I to się kiedyś pewnie odwróci. Może z podwójną siłą. Tego się boję. Bo niby za co mamy tak dobrze...? Pogoda taka bura, że wciąż mi się chce spać. A i Majka w dzień śpi więcej...Chcę już lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×