Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Julcik zasnęła a Ja mogłam się spokojnie wykąpać. W ramach walki z wagą i treningiem na rowerku zakupiłam sobie clarinol ... jestem ciekawa czy pomoże! Jak tylko się zrobię to znikam na spacerek. Pogoda rewelacyjna jak na tę porę roku! ... trzeba uzupełnić akumulatorki, które przez noc się zużyły.... Joasi daję tydzień max 1 miesiąc i wyjdzie... bez forum długo się nie da żyć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..., nie moge sobie wyobrazic jakos malego z tym smokiem, sama nie wiem. Patrysia super, montaz zdjec rowniez, fantastyczne!!! :) Lady moj kondek raz tez wyladowal na czworaka w lozeczku i sie darl bo nie za bardzo mial gdzie popelznac :) A Twoja dziewczyna widze, ze na swoim chce postawic, charakterna :)) A jak m. nie mozesz wytlumaczyc,, ze julcia nie zasnie na brzuszku bo bedzie sie silowac z glowka itp. to nie tlumacz, trudno, po co masz sie trudzic na marne i niepotrzebnie denerwowac:) Listkaa ale mowisz, ze mala je kaszki na mleku, to wyluzuj, prawdopodobnie jej to wystarcza. Jesli jednak chcesz sie uspokoic to skonsultuj problem z lekarzem. malolepsza pomachaj malenstwu jak je zobaczysz, jejku ale fajnie masz, nie wiem jak wy dziewczyny ale mi sie teskni za brzusiem i kopniakami :) Zdrowka dla Bartusia :) Ania nie martw sie, wiem ze latwo powiedziec, ale miejmy nadzieje, ze michas poradzi sobie z tym glupstwem. Napewno sobie poradzi :) Usciski dla Was :D Hahaha, dorotka od myslenia jeszcze nikt w ciaze nie zaszedl tak wiec do roboty kochana :D. A na jakim teraz jestes etapie, chodzi mi o badania. co wiesz czego nie wiesz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica________kaszki je, ale wiesz... wygoda to raz (zamiast walki z łyżeczką),a dwa - ja bym chciała, żeby ona była jeszcze takim ssącym cielątkiem!!!!Zaraz dzwonię zarejestrować ja do lek. Od wczorajszego wieczora kaszki tez za bardzo nie chce....Skonsultuję to i już i niech ją przy okazji zbada! Wszystkim: dzień dobry!!!! joasia👄 U nas chmurzyska, ze szok!!! Jak lunie to chyba gradziocho od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas noce tradycyjnie b. spokojne. Nawet pieluchy jej ost już nie zmieniam. Nie je oczywiście już w nocy, tylko czasem raz czasem dwa razy na piciu wstaje. Jestem ciekawa kiedy te zębiska będą szły! Maja już chwiejnie siedzi. Ale leń to moje dziecko. Najbardziej lubi pozycję półleżącą z zadartymi do góry nogami. gdzie tylko może wiesza te swoje dwa salcesony (nóżki) :) ania___________czekam na odp w sprawie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica leniwcu__________:) zajrzałam na galerię Konradka a tam..... tak jak było!!!!Dodaj jakieś nowe foty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko --- Julcia moja od pół miesiąca już siedzi i to tak z dnia nadzień przyszło więc poczekaj jak Majeczka też zacznie... albo jeszcze lepiej jak zacznie Ci raczkować czy chodzić :)) u mnie marna pogoda --- mam lenia do spacerku dzisiaj. Wczoraj znajoma wyrwała mnie na sklepy więc z dzieciakami wędrowałyśmy po zakupach :) ona się obłowiła ciuszkami a Ja nie. NIe mam weny zakupowej przy tej mojej obecnej jeszcze nadwadze :( Juleczka coś ostatnio w nocy świruje. O 4 się budzi i stęka do 5.30 rano... nie biorę jej do siebie ale walczę z jej widzimisiem. Mam nadzieję, że niebawem jej to przejdzie i ten nocny płacz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj byłam zabiegana i nawet nie było chwili by wejść. Miałam wizytę na bezrobociu, przy okazji rozmowę w sprawie pracy, odwiedziliśmy jednych i drugich dziadków.... wciąż czytam o wadzie naszego maluszka, szukam dobrego lekarza by iśc pywatnie i dowiedzieć się czegoś więcej. Joasia prosiła by pozdrowić: Dorotke,Małolepszą,Listkeee,Misiowa,kasik,wice :) miłych walentynek dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no fakt, leniwiec ze mnie, musze sie zebrac i zrobic porzadek z fotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..moje Słoneczko zasuwa na czworaka!!!Zaczął raczkować,a ja głupia matka poryczałam sie ze szczescia:):):) Ania..nie pamietam skad jestes ale co do specjalisty to w Łodzi w Centrum Zdrowia Matki Polki jest pani prof,Mol- i jest rewelacyjna.Przyjmuje tez w Łodzi prywatnie,jak chcesz to dam namiar.Ja byłam u niej z Bartusiem-Misio mial taki ubytek ale w przegrodzie miedzykomorowej-u nas sie zarosło. A pani profesor jest super,jej maz jest kardiochirurgiem. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla Bartusia :) Ania podziekuj Joasce i pozdrow. Rozumiem tez, ze sie denerwujesz ale poczekaj, skonsultuj to jescze moze z innym lekarzem. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja tylko na chwilke, ale widze ze i tak nikogo nie ma :P :P :P Joasiu---> tez pozdrawiam 🌻 Kasik----> OGROMNE gratulacje ❤️ Aniu---> możesz skonsultować z innym lekarzem, ale z tego co wiem tego typu wady same zanikają (nie martw się na zapas-wiem, ze mi łatwiej mówić niż Tobie zrobić) Ale będzie dobrze!!! Wica, malolepsza, listkaa, Lady, magda, PaniMisiowa, doth_s ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę solidarnie z Joasią nikt się nie odzywa... My chyba jedziemy dziś do teściów pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza i pustki jak makiem zasiał... weekend to chyba nie powinno nikogo dziwić :) a Ja wczoraj cały dzionek poza domem a wieczorkiem relaks przy martini u znajomej he he he dzisiaj objadłam sie ciastkami i wieczorem przy melodramacie pedałowałam 90 minut Poza tym od poniedziałku jestem na diecie ustalonej przez virtualnego dietetyka. Jestem ciekawa efektów. Dużo babeczek traci kilogramy a Ja mam ich aż 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Cześć wszystkim byłam na topiku dla dziewczyn co nie mogą zajść w ciąże. Po ponad 3 latach walki w końcu się udało będę miała drugie maleństwo. Mam nadzieję że będę mogła pozostać z wami. Pozdrawiam jestem taka szczęśliwa że w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytka gratulacje :D :D :D ja sie witam 🖐️ ladybird powodzenia w dietce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Dziękuje ale strasznie się denerwuje bo gdy nie wiedziałam że jestem w ciąży byłam przeziębiona i brałam ibuprom. Mam nadzieję że nie zaszkodziłam dziecku. Nie spodziewałam się ciąży bo ponad trzy lata w każdym cyklu sie starałam miałam monitoring i nigdy nic się nie działo. Cieszę się i wierze że będzie dobrze. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj edytkanytka 🌻 magda 🖐️ rzeczywiście weekend chyba wszystkich wywiał (albo ten wiatr co tak szalał :P ) pozdrowionka dla Wszystkih :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Już po weekendzie, niestety wszystko co dobre zdecydowanie za szybko sie kończy....ale weekend bardzo udany, pogoda ładna, jodu troszkę nawdychaliśmy, tylko Michaś jakiś niespokojny - szczególnie w nocy......zastanawiam się czy atak zębowy nie powrócił....no i sesja zakończona pomyślnie:)ostatni egzamin zdany:) Listka - jak tam z jedzeniem Majki? Witam nową koleżankę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokój sia la la boże umrę.. pierwszy dzień diety wrrr a mi kiszki skręca... zmieniam ją jednak na niskotłuszczową! idę pedałować na rowerku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj my dopiero dziś wróciliśmy. m. miał pon wolny:) ania_______________jedzenie bez zmian, bo na razie nie walczę już..... nie wiem czy dobrze robię...ale opierała się strasznie, może zapomni i jak za jakiś czas spróbuję - zaskoczy....póki co walczę łychą A propos zębów - wciąż nie ma i nie widać, dziąsła twarde. dziecko jak anioł....Siedzi coraz lepiej i na brzuchu podnosi tyłek jak do raczkowania:)prześmieszne to jest! Witam nową kol!:) który to tydz? i jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka gratulacje dla Majeczki! mam dość tej pogody, pada, zimno aż się wychodzić na spacery nie chce wrrr a Julcia od siedzenia w domu kataru się nabawiła. Wczoraj spędziłyśmy tylko 1,5 godziny ale to za mało o wiele za mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Patrycja od dwoch dni marudzi. Teraz splakana usnela przy piersi ale nie bylo to łatwe.Ma katar w nosku i jest straszne wycie przy każdym podejsciu. Co wy stosujecie ? Wszystkiego wyprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pani Misiowa - do noska sól morska np. Marimer, ale przedtem odciągaj nosek, to samo przed jedzeniem - wkurza się, bo ma zatkany nos i nie może oddychać, my używamy fridy, poza tym maść majerankowa pod nosek, kładź Ją dużo na brzuszku, sporo noś, najważniejsze by nic nie zeszło niżej, pozdrawiam i życzę zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - najlepsze życzenia dla Wojtusia🌼 sześć miesięcy...jestem w szoku jak szybko minęło, pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×