Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Bry! Ale mieliśmy noc.........Mały budził się co godzinę, a zaczął już o północy..............masakra jakaś, a od 5,30 grandzi..........mama mówi, ze na pewno czuł, ze ja jestem niespokojna, bo męża nie ma.....zębów też nie ma.....a dziąsła zmienione, strasznie ciężko to przechodzi. Justynka - super Wam śpi, a że jest w centrum uwagi to wiadomo - jak każde dziecko:) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki🖐️ anniaa____z imionami bedzie problem co mnie sie podoba, to M sie krzywi i na odwrot....jest kilka opcji Hania, Marcelina, Paulina, Igor, Mikolaj......ale jak bedzie pojecia nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza - z tych co podałaś Hania i Mikołaj mi się podobają najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Malolepsza----->Bo w tym właśnie jest ambaras...trudno wybrać imię które wszystkim odpowiada ;) Aniu--->współczuję (ale wg mnie mama ma rację-Mały wyczuwa Twój niepokój) Lady, wica, kasik, joannaz, justyna, magda, doth_S, oli , listkaa, PaniMisiowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puchy......... Aniu---->super sprzęt...Michaś się ucieszy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu______________widzę, wybrałyśmy ten sam!:) tzn ja jeszcze nie kupiłam, ale wtedy podesłałam linka ojcu chrzestnemu:) Jak misio? nadal szaleje nocami biedaczek? Czemu te zęby są takie dokuczliwe?! Współczuję tym maluchom:(:(:( bbrrrrrrrr na samą myśl, że Maja tez być może będzie się tak męczyła... joasia_________tobie też współczuję nocek:( napisz na gadu co z m. - wyjechał? ma pracę? i jak wam się mieszka na nowym miejscu? 👄 małolepsza_____________imionka śliczne! Hania cudne, Marcela też!!! A a propos Pauliny to ja kiedyś chciałam nazwać córeczkę Paula Pola. A męskich jest mnóstwo ładnych:) Mikołaj też! Maja dopiero niedawno poszła spać, bo w południe ucięła sobie tylko 30 min drzemkę to samo na spacerze, no i padła w moich ramionach o 16.30. Spałą tak słodka we mnie wtulona i tak razem przekimałyśmy aż do 19! buziaczki!!!!i dobrej nocy! szczególnie ani i joannaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my już na nogach:) Maja wczoraj załapała przewracanie się z plecków na brzuszek🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 A od ok tygodnia przesypia CALE noce:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My na nogach od 5,30.....a noc znowu kiepska, ale jest efekt - przebił się kolejny ząb!!!!!!!!Tzn trzeci:) na razie widać tylko białą kropeczkę, ale najważniejsze, że się ruszyło:) Listka - no pewnie, że ten wybralam, był najlepszy:) myślę, że w przyszłym tygodniu Misiu będzie już ujeżdżał:) i gratuluję całych przespanych nocek!!! Majeczka jest kochana po prostu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam dwie nowe fotki łobuziaka:) i jeszcze Wojtusia Joasi zareklamuję - tam też są nowe foteczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki łobuzów obejrzane:) a tu weekendowe pustki:) miłego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Maluchy obejrzane :) Aniu--->dla Michasia 👄 9 miesięcy ale czas śmiga :classic_cool: Listkaaa------>Buziak dla Majeczki Joannaz--->ale Wojtś ma super czuprynkę :) Zaglądaj do nas :) Pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Czytam sobie co u Was,zdjecia ogladam ale jakos mi zawsze czasu brakuje by cos napisac.U nas ok.Bylismy tydzien z mezem na urlopie wiec moglismy sie nacieszyc naszym raczkujacym szczesciem ktore rwie sie na nozki i chyba mu juz chodzenie w głowie:). Bartus wazy 14 kg i wszyscy mowia ze jest strasznie duzy i długi-ale zmierzyc go nie moge bo zawsze mi ucieka:) Ostatnio zaczał sobe gadac jak najety:blabla i baba a teraz jest w kółko dadada, no a na mama chyba musze jeszcze poczekac. Dziewczyny super ze udało sie Wam spotkac:) Całuski dla Milusinskich i dla Was A dla Dorotki specjalne wiruskixxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia na bobasach dodane My sie zabieramy za chrzciny i jak wiecie jest masa roboty. Powiedzcie mi czy u was w kościele byly wymagane nauki jezeli tak to ile to trwa bo ja sie jakos nie moge zebrać i czy są tak samo nudne jak przedmałżeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Witam serdecznie w niedzielny wieczór! My wczoraj bylismy u teściów i zostaliśmy tam na noc, Michaś spał super, byłam pod ogromnym wrażeniem:) dziś znowu wyszło Mu to cholerne uczulenie i jestem załamana, bo nie wiem od czego....... Misiowa - zdjęcia obejrzane, Patrycja jak zawsze piękna, a co to za zabawa z woreczkami? Co do nauk, my bylismy, trwało to jakieś dwie godziny, nie było tak źle;) Kasik - no hej!!!!14 kg - wow, to kawał byka, jak Ty dajesz rade Go nosić?????? Ucaluj mocno Bartusia! Listka - dla mojej \"synowej\"👄 Dorotka, Joasia i dla reszty pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik2
U nas nauk żadnych nie było:) Jakos daje rade-mam darmowa siłownie:):) A teraz to Bartus zasuwa na kolankach to juz nie bardzo lubi jak go nosze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - mój tak szybko lata na tych kolanach, że biegiem Go muszę gonić...........a teraz coraz więcej staje przy meblach i różne rzeczy ściąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! My też wczoraj byliśmy u teściów. Majusia jak zwykle grzeczniutka:) kasik witaj!!!Ale bartuś wielki jest, że hoho!:):):):) dla wszystkich uściski plus 👄 dla Michasia naszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj! PaniMisiowa---->Jak ona już duza...szybciutko Ci dziewczynka rośnie :) Kasik----> Bartus fajny kawał mężczyzny :D Listka, aniaania, joannaz, lady, wica, justyna, magda, doth_S, malolepsza 🌻 (o kim zapomniałam?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko--->zdjęcia obejrzane...super :) CUDNE jest to jak Majeczka śpi przy Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaa______ te woreczki wymyslił M bo któregoś dnia strasznie marudzila i niczym nie mozna bylo jej zając, i teraz woreczki robią furorę a śmieje sie przy tym niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mielismy pierwszą noc od dawna, kiedy Michaś wcale się nie obudził przebudził sie o 5, wypił mleko i spał dalej i pewnie gdyby nie to, ze mąż wstawał to pospałby dłużej, ale i tak do 6,30 to dla Niego rekord obym nie zapeszyła... Joasiu - co tam u Was? Jak zęby? Dorotka - dziękuję za miły komentarz:)👄 od Misia Misiowa - pomyslowego masz męża, nie powiem:) A moja synowa jak tam?? Mam nadzieję, że na nastepnej randce to juz razem z Michasiem będą śmigać;) miłego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ale nas zasypało, że hoho!!!!! śniegu a śniegu!!! A wczoraj wieczorem padał deszcz!!! aniu__________twoja synowa będzie dziś brodzić w śniegowej brei:) tak jest u nas biało ze aż oślepia! Jak tylko majka wstanie idziemy na spacerek! wszystkich witamy:) i miłego dzionka życzymy! misiowa________________pomysł z workami niezły! muszę wypróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ale puchy...na 3 stronie dopiero topik znalazłam 😠 Aniu---> dla Michasia 👄 ;) PaniMisiowa--->pomysłowy mąż to połowa sukcesu :) listkaa-----> u nas bez śniegu (ale podobno i tak ma być biało tylo parę dni) ja już chce wiosnę :) pozostałe dziewczynki co u Was? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz hit jestem wciąż w szoku ale przeszczęśliwa:):):):):):) od dwóch dni Maja nie jadła już kaszy z takim apetytem jak zawsze a dziś rano w ogóle po trzech łyżkach zamknęła usta, no więc dałam jej zupę pomyślałam o gówniara mi wybrzydza! i się przeraziłam, że jeśli i kaszy mi teraz odmówi to już nie wiem czym prócz słoików ja ją będę karmiła (od 9 stycznia odmawia mleka z butli) no i postanowiłam dziś nie dać jej kaszy przed kąpielą, a powalczyć z butlą po kąpieli (jak za cudownych czasów) stwierdziła, ze najwyżej pójdzie spać głodna nie będzie mi tu niespełna 8miesięczne dziecko decydowało co ma jeść zrobił m tylko 130 ml (bo przecież jak zawsze miało pójść do zlewu) no i szok:):):):):):):):):):) zassała, lekko się zdziwiła, ale smoczka nie wypchała :) i wypiła ciurkiem! w międzyczasie m dorobił drugie tyle i wypiła w sumie z 240 ml 🌼 🌼l 🌼 🌼 jutro po kąpieli robię tak samo!:) A jeszcze coś! Od 3 dnia moje dziecko nie zasypia już samo w łóżeczku. tylko mnie woła. Po czym biorę ją i wtulona we mnie w naszym łóżku, z główką na moim ramieniu zasypia z 1,5 min:) wiem... nie powinnam się z tego cieszyć, ale ona jest taka słodka kruszynka......:) dobrej nocy i buziaki dla wszystkich mam i amluszków i dla naszego narzeczonego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dziś w nocy były pobudki, ale w sumie spał prawie do 7, więc jest to duży sukces:) To paskudne uczulenie wychodzi Mu coraz bardziej, a ja nie wiem od czego, i nie wiem co robić - czy najpierw iść do jakiegos alergologa czy zrobic Mu testy z krwi....... Listka - super wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę sie bardzo, że Maja znowu zaskoczyła z mlekiem:)👄 Dorotka - puchy, puchy, Joasia się nie odzywa....pozdrowionka a Misiowa pewnie Patrysią zajęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrysia wczoraj bardzo plakała i nie mialam nawet jak pisac. Dzisiaj jak narazie spi mam nadzieje ze nie bedzie powtorki z rozrywki. Wydaje nam sie ze to kolka ale może sie mylimy. U nas nie ma śniegu tylko jest szaro i buro. Już chyba bym wolala śnieg przynajmniej by się ładniej zrobilo. Widzę ze teściowe swatają już swoje dzieci i bardzo dobrze bo są urocze. Jakby co to za okolo 24 lata stawiamy sie na ślubie waszych dzieci. Wszystkie bez wyjątku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×